Recenzja remiksera DreamHost

dreamhost-remiksator-recenzja


DreamHost od dawna jest znany z hostingu WordPress oraz produktów do hostingu w chmurze. Dzięki swojemu narzędziu Remixer do tworzenia witryn, mają teraz również realne rozwiązanie dla właścicieli witryn, którzy chcą po raz pierwszy łatwiej stworzyć stronę internetową dla swoich interesów biznesowych lub osobistych. Tutaj w moim Recenzja remiksera DreamHost, Omówię funkcje i zalety produktu i omówię proces tworzenia witryny.

Funkcje remiksera

 • Łatwy proces tworzenia strony internetowej
 • Wskaż i kliknij Edytor strony
 • Twórz nieograniczone strony internetowe
 • Brak limitów stron
 • Motywy mobilne
 • Bezpłatny 14-dniowy okres próbny
 • Możliwość eksportu strony internetowej do WordPress
 • Obsługa klienta 24/7

Wypróbowanie remiksera za darmo

DreamHost zapewnia bezpłatny 14-dniowy okres próbny na wypróbowanie Remixera za darmo. W tym momencie nie musisz wprowadzać karty kredytowej ani żadnej formy płatności. To świetna okazja, aby naprawdę zobaczyć, jak działa Remikser i ocenić, czy jest to odpowiednia platforma internetowa dla Ciebie.

Tworzenie witryny w Remikserze

Od czasu pierwszego wydania Remixera DreamHost usprawnił i jeszcze bardziej uprościł proces tworzenia strony. Wcześniej trzeba było najpierw zarejestrować się, a następnie wybrać i dostosować swoją stronę internetową. Teraz, gdy przejdziesz na stronę DreamHost i stronę Remixer i rozpoczniesz bezpłatny okres próbny Remixer, od razu przeprowadzasz proces wyboru układu strony, palety kolorów, stylu obrazu lub branży oraz rodzaju czcionki.
Remikser Wybierz układRemiksator: wybieranie układu witrynyremiks-wybierz-styl obrazuRemikser: wybór kategorii witryny lub stylu obrazu

Po wybraniu podstaw wprowadź dane rejestracyjne. Natychmiast znajdziesz się w panelu Remiksera, gdzie możesz kontynuować tworzenie witryny.
remiksuj-stwórz-darmowe-konto

Edytor remiksera jest bardzo łatwy w użyciu. Możesz łatwo edytować lub dodawać nowy tekst i zdjęcia na swoich stronach. I bardzo łatwo zmienić kolejność sekcji na stronie.
edytor remikserów

Publikowanie witryny remiksera

Remixer Publish Site
Po zakończeniu projektowania nowej witryny wystarczy kliknąć przycisk publikowania w prawym górnym rogu, aby uruchomić witrynę. Podczas bezpłatnego okresu próbnego witryna jest publikowana pod tymczasowym adresem URL DreamHost. Po uaktualnieniu do płatnego planu remiksowania możesz połączyć swoją witrynę z własną niestandardową nazwą domeny.

Aktualizacja do płatnego planu remiksowania

Po pracy z Remixerem i utworzeniu witryny, musisz uaktualnić do płatnego planu hostingowego Remixer. Możesz wybrać abonament standardowy za 4,95 USD. lub plan All Access za 7,95 USD. Różnica polega na tym, że dzięki planowi All Access masz konta e-mail.

Po uaktualnieniu abonamentu Remixer możesz połączyć swoją witrynę z własną domeną niestandardową. Ponadto będziesz mieć możliwość wyeksportowania swojej witryny do WordPress, jeśli chcesz w przyszłości.

Eksportowanie strony remiksera do WordPress

Remikser jest idealny do tworzenia podstawowych stron internetowych do użytku biznesowego i osobistego. Jednak nie zapewnia tylu funkcji dodatkowych, jak niektóre inne narzędzia do tworzenia witryn. Dlatego to wspaniałe, że DreamHost dodał teraz możliwość eksportowania swojej witryny Remixer do WordPress.

Po przekonwertowaniu witryny na WordPress masz wszystkie funkcje najpopularniejszej platformy w Internecie. Dzięki WordPress możesz zbudować dowolny rodzaj strony internetowej, której potrzebujesz. Istnieje również funkcja, która pozwala przekonwertować witrynę z powrotem na Remixer, jeśli z jakiegoś powodu chcesz to zrobić.

Zalety remiksera

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Bezpłatny 14-dniowy okres próbny – karta kredytowa nie jest potrzebna
 • Twórz nieograniczone strony internetowe
 • Wsparcie 24/7
 • Może eksportować stronę internetową do WordPress
 • Plany płatne obejmują darmową domenę na pierwszy rok

Wady Remiksera

 • Nie tyle projektów stron internetowych, co innych twórców stron
 • Nie tyle dodatkowa funkcjonalność, co inni twórcy witryn

Alternatywy dla remiksera

Remixer DreamHost to bardzo łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który umożliwia także eksportowanie witryny do WordPress. Jeśli szukasz najłatwiejszych narzędzi do tworzenia witryn, możesz także skorzystać z Kreatora witryn A2 Hosting lub GoCentral GoDaddy. Jeśli bardziej interesuje Cię WordPress, powinieneś również spojrzeć na BoldGrid.

Rekomendacje

Moim zdaniem DreamHost ma zwycięzcę w Remikserze. Naprawdę wykonali dobrą robotę, udostępniając łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia witryn, które idealnie pasuje do prostszych i podstawowych typów witryn. Podoba mi się również, że DreamHost jeszcze bardziej ułatwił rozpoczęcie tworzenia strony internetowej za pomocą Remixera. A dzięki możliwości eksportowania stron remiksujących do WordPressa, możesz stworzyć bardziej zaawansowaną i solidną stronę internetową wzdłuż platformy WordPress.

Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną 14-dniową wersję próbną remiksera

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map