סקירה על Remixer של DreamHost

סקירה של dreamhost-remixer


DreamHost כבר מזמן הוכר בזכות אירוח הוורדפרס שלהם כמו גם מוצרי אירוח בענן. עם בונה האתר שלהם Remixer, כעת יש להם גם פיתרון בר קיימא לבעלי אתרים בפעם הראשונה שרוצים דרך קלה יותר ליצור נוכחות באינטרנט עבור האינטרסים העסקיים או האישיים שלהם. כאן בשלי סקירה על Remixer של DreamHost, אני מכסה את התכונות והיתרונות של המוצר ואעבור על תהליך יצירת האתר.

תכונות רמיקסר

 • תהליך יצירת אתר מודרך קל
 • הצבע ולחץ על עורך הדפים
 • בנה אתרים ללא הגבלה
 • אין מגבלות עמוד
 • ערכות נושא ידידותיות לנייד
 • ניסיון חינם למשך 14 יום
 • יכולת ייצוא אתר ל- WordPress
 • תמיכת לקוחות 24/7

מנסה להשתמש ברמיקסר בחינם

DreamHost מעניק לך תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום כדי לנסות להשתמש ברמיקסר בחינם. בשלב זה אינך צריך להזין כרטיס אשראי או כל אמצעי תשלום. וזו הזדמנות נהדרת לראות באמת איך Remixer עובד ולהעריך אם זו הפלטפורמה לאתר המתאימה לכם.

יצירת אתר האינטרנט שלך ברמיקסר

מאז שחרורו הראשוני של Remixer, DreamHost ייעל ופשט את תהליך יצירת האתר ביתר שאת. בעבר היית צריך להירשם תחילה ואז לבחור ולהתאים אישית את האתר שלך. כעת, כשאתה עובר לאתר של DreamHost ולדף Remixer ומתחיל את תקופת הניסיון בחינם של Remixer, אתה מודרך מייד בתהליך בחירת פריסת האתר, לוח הצבעים, סגנון התמונה או התעשייה וסוג הגופן שלך.
Remixer בחר פריסהRemixer: בחירת פריסת האתר שלךremixer-select-image-styleRemixer: בחירת קטגוריית האתר או סגנון התמונה שלך

לאחר שתבחר את היסודות, הזן את פרטי ההרשמה שלך. אתה נמצא מייד בלוח המחוונים של Remixer שבו אתה יכול להמשיך לבנות את האתר שלך.
חשבון remixer-create-free

עורך הרמיקסר קל מאוד לשימוש. אתה יכול בקלות לערוך או להוסיף טקסט ותמונות חדשים בדפים שלך. וזה מאוד קל לסדר מחדש את הקטעים בדף שלך.
עורך remixer

פרסום אתר הרמיקסר שלך

אתר רמיקסר
לאחר שתסיים לעצב את האתר החדש שלך, לחץ על לחצן הפרסום בפינה השמאלית העליונה כדי לקבל את האתר שלך ברשת. במהלך תקופת הניסיון החינמית שלך, האתר שלך מתפרסם בכתובת DreamHost זמנית. לאחר שתשדרג לתכנית Remixer בתשלום, תוכל לקשר את האתר שלך עם שם דומיין מותאם אישית משלך.

שדרוג לתכנית Remixer בתשלום

לאחר שעבדת עם Remixer ויצרת את האתר שלך, תרצה לשדרג לתכנית אירוח בתשלום Remixer בתשלום. אתה יכול לבחור את התוכנית הרגילה במחיר של 4.95 דולר לחודש. או תוכנית גישה חופשית במחיר של 7.95 דולר לחודש. ההבדל הוא שעם תוכנית All Access תקבלו חשבונות דוא”ל.

לאחר שתשדרג את תוכנית הרמיקסר שלך, תוכל לחבר את האתר שלך לתחום המותאם אישית שלך. בנוסף, תהיה לך אפשרות לייצא את האתר שלך ל- WordPress אם תרצה בעתיד.

ייצוא אתר הרמיקסר שלך לוורדפרס

Remixer מושלם ליצירת אתרים בסיסיים לשימוש עסקי ואישי. עם זאת, הוא אינו מספק פונקציות רבות ככל שתוספי בניית אתרים אחרים. זו הסיבה שזה נהדר ש- DreamHost הוסיף כעת את היכולת לייצא את אתר הרמיקסר שלך ל- WordPress.

ברגע שאתה ממיר את האתר שלך ל- WordPress, יש לך את כל הפונקציונליות של הפלטפורמה הפופולרית ביותר באינטרנט. באמצעות וורדפרס תוכלו לבנות כל סוג אתר שאתם צריכים. יש גם פונקציה שמאפשרת להמיר את האתר שלך בחזרה לרמיקסר אם מסיבה כלשהי תרצה לעשות זאת.

היתרונות של Remixer

 • קל מאוד לשימוש
 • ניסיון חינם למשך 14 יום – אין צורך בכרטיס אשראי
 • צור אתרים ללא הגבלה
 • תמיכה 24/7
 • יכול לייצא אתר ל- WordPress
 • תוכניות בתשלום כוללות דומיין בחינם לשנה הראשונה

חסרונות של רמיקסר

 • לא עיצובים רבים באתר כמו בוני אתרים אחרים
 • לא פונקציונליות של תוספות כמו בוני אתרים אחרים

אלטרנטיבות לרמיקסר

רמיקסר של DreamHost הוא בונה אתרים קל מאוד לשימוש המאפשר גם לייצא את האתר שלך ל- WordPress. אם אתה מחפש את הכלים הקלים ביותר ליצירת אתרים, ייתכן שתרצה לבדוק את הכלי לבניית אתרים של A2 Hosting או את GoCaddy של GoDaddy. אם העניין שלך הוא יותר ב- WordPress, כדאי שתסתכל גם על BoldGrid.

המלצה

לדעתי, ל- DreamHost יש זוכה ברמיקסר. הם באמת עשו עבודה טובה במתן כלי ליצירת אתרים קל לשימוש שמתאים מושלם לסוגים פשוטים יותר ובסיסיים של אתרים. אני גם אוהב ש- DreamHost הקל על ההתחלה עוד יותר ליצור אתר עם Remixer. בנוסף, עם היכולת לייצא אתרי Remixer ל- WordPress, יש לך את היכולת ליצור אתר מתקדם וחזק יותר לאורך הקו עם פלטפורמת WordPress..

לחץ כאן למשפט הרמיקסר החינמי שלך למשך 14 יום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map