Oma esimese e-kaubanduse saidi loomine

Teie e-kaubanduse saidi loomine


E-kaubanduse veebisaidi üles seadmine pole kunagi olnud nii lihtne kui praegu. Enne kui uus äri teoks saab, on siiski vaja teha palju erinevaid otsuseid ja samme. Toome välja täpselt selle, mida peate tegema, ja tutvustame vajalikke samme oma uue äriidee juurutamiseks. Alustame absoluutsete põhitõdedega.

Tooteidee

Teie esimene samm on valida toode või tooted, mida müüa. Ärge alahinnake selle sammu tähtsust, kuna see on sageli kõige keerulisem aspekt teie uue e-kaubanduse ettevõtte loomisel. Ideaalses maailmas on teie müüdavate toodete praegune kättesaadavus piiratud, aga ka nõudlus – see on keeruline ettepanek kellegi raamatus. Peate oma toodet hindama ja küsima, kas selle järele on olemas turunõudlus või soov. Seejärel peate välja töötama, kust tooteid leida soovite. Kas loote suhte kohaliku tarnijaga või asute maailmaturule – impordite näiteks kuskilt Hiinast??

Võistlus

Teine oluline samm, mida peate tegema, on viia läbi põhjalikud uuringud oma konkurentsi kohta. Kas on keegi, kes müüb sama tüüpi tooteid kui sina? Kuidas teie tooted erinevad? Kas olete neist odavam, pakute neist paremat kvaliteeti või olete lihtsalt parem neist? Oma diferentseerituse kehtestamine annab teile ideaalse lähtepunkti sihtturu väljaselgitamiseks ja võitva äriplaani koostamiseks.

Registreerige oma ärinimi

Järgmine samm on ärinime otsustamine. Ideaalis peaks teie nimi sisaldama müüdavate toodetega seotud sõna või fraasi. Oletame, et teie nimi on Smith, ja te müüte kirjatarbeid – Smithi kirjatarbed oleksid ideaalsed. Peate kontrollima, kas nime ei ole kellegi teise kaubamärgiga tähistatud, mis väldib edaspidiseid juriidilisi probleeme. Samuti on oluline kontrollida, kas domeeninimi on saadaval teenuses nagu GoDaddy.

Alustamine veebisaidil

Esimese e-poe poe loomiseks on teil mitu valikut. Veebiehitajad on muutumas väga populaarseks ja paljusid on lihtne kasutada, pakkudes lihtsaid lohistamisfunktsioone, mida igaüks saab kasutada ilma igasuguste kodeerimise teadmisteta. Näiteks meile meeldib PrestaShop ja osCommerce. Ehkki seda tüüpi tooted sobivad alustamiseks ideaalselt, kui teil on piisavalt suur eelarve, võiksite palgata professionaalse veebiarendaja. Leiate selle professionaalse läike, mis annab teie e-kaubanduse saidile ületamatu ja mis kõige tähtsam – see annab teile puhta koodi koodi, millest alates.

Kujunduse näpunäited

Teie e-poe kauplusel peab õnnestumiseks olema mõni oluline funktsioon. Veenduge, et teil oleks hea kasutajakogemus ja et sait voolaks hästi esmaklassilise navigeerimise ja suurepärase suhtlemisega. Veenduge, et kassas hoidmise protsess oleks lühike ja arusaadav – kõik liiga keerulised peletavad inimesed eemale. Ja lõpuks, pakkuge laia valikut maksevõimalusi. Ärge pidage ainult krediit- ja krediitkaartidest kinni – kasutage ka selliseid teenuseid nagu PayPal.

SEO tähtsus

Otsimootorite optimeerimine ehk SEO on e-kaubanduse äriga kokkupuutumise esmatähtis osa. Inimesed kasutavad otsingutermineid selliste teenuste otsimiseks nagu Google või Bing ja otsingumootorid kuvavad tulemusi, mis on nende arvates kõige paremad. Nendes otsingutulemustes kõrgel kohal olemine on hädavajalik – peate olema vähemalt esimesel lehel ja SEO-tehnikate kasutamine on ainus viis selle saavutamiseks. SEO on ulatuslik teema – sellega tegelemiseks pole liiga keeruline, kuid keeruline seda meisterdada. Kui teil on aega oma kätega, on tore – juba mõne kuu pärast saate SEO põhitõdedega hakkama. Kui teil on kiire, on siiski hädavajalik saada abi, et teie e-kaubanduse ettevõte saaks võimalikult hästi alguse.

Blogi loomine

Lõpuks on ajaveebi loomine üks parimaid viise, kuidas tagada oma e-kaubanduse saidi valitud otsinguterminite edetabel. Kirjutades oma toodetega seotud teemadest, tugevdate oma valdkonna autoriteeti ja saadate Google’i kasutajatele signaale, et väärite kõrgemat asetust. Tehke huvi huvitavate postituste vastu, mis on originaalsed ja teie klientidele abiks. Turustage neid postitusi, jagades neid sotsiaalmeedias ja e-posti teel, et suurendada kokkupuudet.

Loodame, et teile meeldis see juhend e-poe poodide ehitamise põhialuste kohta – õnne!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map