Shopify e-kaubanduse ülevaade

kauplus-ülevaade


Parim veebimajutus 2018Parim e-kaubanduse veebisaidi ehitaja siin minu Shopify ülevaade, Näitan teile, kui lihtne on oma veebipoodi luua. e-kaubanduse veebisaidid on vaieldamatult aeganõudvamad ja tüütumad nende loomiseks ja hooldamiseks. Varem oli teil vaja palgata keegi, kes teid abistaks, või proovisite selle ise luua, kasutades tarkvara, näiteks osCommerce või ZenCart. Isegi selline WordPressi lahendus nagu WooCommerce võib natuke raskeks minna. Kuid hiljutise tõuke abil kiirete ja lihtsate veebisaidilahenduste poole on teil nüüd e-kaubanduse saidi loomiseks toredaid alternatiive. Minu arvates on Shopify üks parimaid ja lihtsamaid viise suurepärase e-kaubanduse veebisaidi ehitamiseks.

Mis on Shopify?

Shopify ühendab veebisaitide loomise ja kaubanduse aspektid, et sujuvamaks muuta ja kiirendada e-kaubanduse veebisaidi loomise protsessi.

Shopify taust

Shopify loojad soovisid algselt e-poe poodi, et müüa mõnda lumelauavarustust. Siiski ei leidnud nad oma ettevõttes hõlpsasti kasutatavat platvormi – seetõttu otsustasid nad selle ise luua. Nii sündis Shopify ja nüüd on see saadaval kõigile, kes soovivad veebis müüa.

Milliseid e-kaubanduse saitide tüüpe saate Shopify abil luua??

Shopify abil saate müüa oma tooteid või palgavedude abil müüa selliseid ettevõtteid nagu AliExpress. Tegelikult on olemas isegi pistikprogramm, mis aitab teil hõlpsalt AliExpressi tooteid oma Shopify poodi lisada.

Miks kasutada Shopify-d??

e-kaubanduse veebisait on kaugelt kõige aeganõudvam ja seda on nullist keeruline luua. Isegi riiulilt e-kaubanduse tarkvararakenduste kasutamine nõuab teil siiski palju tööd – sealhulgas maksevärava seadistamine, saatmise haldamine jne. Shopify aitab teil hoolitseda kõigi e-kaubanduse veebisaidi loomise ja hooldamisega seotud ülesannete eest..

Shopify hinnakujundus

poeskäimine-hinnakujundus
Shopify-l on 3 erinevat veebiplaanit:

 • Põhiline Shopify
 • Shopify
 • Advanced Shopify

Basic Shopify sobib suurepäraselt uutesse veebipoodidesse, ülejäänud kaks plaani hõlmavad rohkem aruandlusfunktsioone ja madalamaid maksete töötlemise tasusid.

Shopify registreerumine

kauplus-registreerumine
Shopify poodi registreerumine on väga lihtne. Peate lihtsalt sisestama oma põhiteabe ja valima oma poe nime. Saate sisestada ka oma arveldusinfo, et saaksite maksta, kui teie pood käivitub. Krediitkaardinumbrit ei pea te praegu sisestama, kuna saate 14-päevase tasuta prooviversiooni. Kuid pidage meeles, et toodete müügi alustamiseks peab teil olema olemas kaardinumber.

Shopify veebisaidi teemad

Oma veebisaidi jaoks saate kasutada tasuta või tasulist teemat. Praegu pakub Shopify 10 erinevat tasuta teemat. Ja paljude jaoks on nad kõik, mida vajate. Lisatasu eest makstavad teemad on aga kindlasti kenama välimusega ja sisaldavad täiustatud funktsioone, mida võiksite oma e-poe jaoks vaja minna, nagu kleepuv navigeerimine, täislehe video, mitmetasandilised menüüd ja Instagrami kanalid.
kaupluseta-vabad-teemadShopify tasuta teemadkauplustes tasulisi teemasidShopify tasulised teemad

Shopify poe loomine

Veebipoe loomise alustamiseks valite oma saidi teema. Kuigi on palju premium-teemasid, mis nõuavad lisatasu, on ka mitmeid tasuta teemasid, mis sobivad ideaalselt teie jaoks, kes alles alustavad oma esimese e-poe veebisaidiga. Näiteks kasutan tasuta teemat Minimal. Nii see välja näeb.
shopify-minimal-theme

Postikulude kehtestamine

kauplus-saatmine
Seadete piirkonnas saate Shopify kaudu nii siseriiklike kui ka välismaiste tellimuste saatmistasusid hõlpsalt seada. Saate kehtestada saatekulud hindade, kaalu või saatmisettevõtte põhjal.

Shopify rakenduste kasutamine lisatud funktsionaalsuse jaoks

Täiendava funktsionaalsuse tagamiseks on Shopify’is saadaval arvukalt rakendusi, mis võivad teile veebipoe pidamisel suureks abiks olla. Mõned pistikprogrammid on tasuta, teised maksavad teile kuutasu.

Näitena on siin toodud mõned rakendused, mida kasutan oma Shopify poes:
shopify-apps

EasyLockDown võimaldab teil takistada juurdepääsu teie poe teatud piirkondadele.
McAfee Secure pakub teie poele täiendava turvalisuse.
Oberlo on fantastiline rakendus, mis võimaldab teil hõlpsalt lisada AliExpressi kolmanda osapoole tooteid.
Tellimuse limiidid võimaldab teil määrata minimaalse või maksimaalse summa, mida teatud toode saab osta.

Rakendusi saate osta Shopify App Store’ist.
kauplus-rakendus-pood

Toodete lisamine oma Shopify poodi

poeskäimine-toodete lisamine

Ehkki saate oma Shopify poodi tooteid hõlpsalt käsitsi lisada toodete jaotises, on kaubavedude müüjate jaoks üks Shopify suurepäraseid omadusi see, et saate Oberlo rakenduse kaudu lisada tooteid otse AliExpressist oma e-poodi.

Kui olete rakenduse Oberlo installinud, saate sirvida tooteid AliExpressis ja lisada neid oma toodete impordi loendisse, klõpsates Oberlo siltil. Seejärel saate importida kõik oma loendis olevad tooted korraga Shopify poodi.
shopify-aliexpress

E-posti teatiste seadistamine

kaupluste ostmine-meiliteatised
Samuti saate seadistuslehel täpsustada, millal teie kliendid e-posti teel teatisi saavad. Näiteks saab neid teavitada, kui nende tellimus kinnitatakse, tühistatakse või makstakse tagasi. Samuti saate täpsustada, et nad saavad e-kirja, kui nende tellimus on täidetud või kui see on kohale toimetatud.

Shopify plussid ja miinused

Plussid:

 • Kiirendab e-kaubanduse veebisaidi loomise protsessi.
 • Valige suure hulga veebisaidimallide hulgast.
 • Võimaldab hõlpsalt postikulusid integreerida.
 • Võimaldab vajadusel lisada maksusummasid.
 • Veebimaksete aktsepteerimine Shopify veebimaksete kaudu.
 • Hallake varusid hõlpsalt.
 • Laiendatud funktsioonid on saadaval pistikprogrammide kaudu.

Miinused:

 • Mitme veebipoe jaoks on vaja mitu Shopify kontot.

Soovitus

Olles mõnda aega Shopify kasutanud, pean ütlema, et hindan väga seda, kuidas nad on e-kaubanduse veebisaidi protsessi lihtsustanud. Olles mitu aastat tagasi loonud oma e-kaubanduse saidi “vanamoodne viis”, eelistan kindlasti Shopify meetodi kasutamist.

Klõpsake siin, et proovida 14 päeva jooksul Shopify tasuta proovida – krediitkaarti pole vaja

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector