Vedelveebi WooCommerce’i veebimajutusülevaade

vedel-veeb-veebipood-hostimine-ülevaade


2019. aasta parim veebimajutusParim WooCommerce’i hostimine Kas Liquid Web’i hallatav WooCommerce’i hostimine on oma hinda väärt? Siin minu Vedelveebi WooCommerce’i veebimajutusülevaade, vaatame täpselt, mida saate ja kuidas teie WooCommerce’i veebisait sellest uuest platvormist kasu saab.

Veebimüügi populaarsuse kasvades on nõudlus e-kaubanduse veebisaitide järele endiselt suur. Ja kuigi Shopify ja Wix on kaks e-kaubanduse veebisaidi varianti, millest paljud inimesed on teadlikud, on WooCommerce tegelikult tänapäeval kõige populaarsem veebimüügi platvorm – kahtlemata sellepärast, et see on üles ehitatud WordPressi (veebis kõige populaarsema veebisaidi platvorm) peale..

Kui olete WordPressi kasutaja või tunnete WordPressi isegi eemalt, peaks WooCommerce olema teie e-kaubanduse veebisaidi esimene valik..

WooCommerce’i eelised

 • Loodud WordPressile
 • Lihtsustab e-kaubanduse veebisaitide loomise protsessi
 • Lihtne paigaldada
 • Lihtne leida täiendavat abi

WooCommerce’i pole mitte ainult hõlpsasti paigaldatav ja kasutatav, vaid kuna see on üles ehitatud WordPressi ülaosale, saate ka veebi kõige populaarsema platvormi eelised. WordPressi ja WooCommerce populaarsuse tõttu on arendajatelt või agentuuridelt abi palju lihtsam leida, kui seda vajate.

Üks WooCommerce’i parimatest asjadest on see, et saate veebipoe käivitada ilma lisakuludeta (lisaks teie veebimajutusele). Ehkki on olemas mõned premium-laiendid ja -teemad, mida saate oma saidi veelgi täiustamiseks osta, saate oma veebipoe tasuta käivitada (lisaks oma hostimise).

WooCommendi probleemid

 • Sõltuvalt hostist võib jõudlus olla väga erinev
 • Natiivne WooCommerce võib olla aeglane
 • Natiivne WooCommerce’i aruandlus võib olla puudulik või aeglustada teie veebisaiti

Kuigi WooCommerce pakub e-kaubanduse veebisaitide omanikele palju eeliseid, pole see täiuslik. Natiivne WooCommerce võib tegelikult olla aeglane, põhjustades teie saidi laadimiseks liiga palju aega. Samuti ei sisalda natiivne aruandlus WooCommerce’is palju andmeid ja see võib põhjustada teie saidi käitamise veelgi aeglasemalt.

Millised on vedela veebi hallatava WooCommerce’i hostimise eelised??

 • Täielikult keskendunud hallatava WooCommerce’i hostimisplatvormi loomisele
 • Optimeeritud suurema kiiruse jaoks (50% või rohkem kiiremini)
 • Sisaldab glew.io parema aruandluse ja automaatse segmenteerimise jaoks
 • Sisaldab Jiltit hüljatud ostukorvisituatsioonide lahendamiseks
 • Saadaval on tasuta demo ja 15-päevane jõudlusväljakutse

Ehkki võite tänapäeval leida palju hallatud WordPressi hostimisplaane, on Liquid Web esimene veebimajutaja, kes pakub parimat hallatavat WooCommerce hosting lahendust. Nii nagu nende hallatava WordPressi platvormi puhul, on ka Liquid Web seadnud eesmärgiks pakkuda oma klientidele parimat funktsiooni ja veebisaidi toimivust pakkuvat WooCommerce’i hostimiskogemust..

Chris Lema Liquid Web’i veebisaidil WooCommerce hosting toote kohta

chris-lema-liquid-web
Hiljuti rääkisin Chris Lemaga, kes on Liquid Web toodete juhataja. Chris vastutas meeskonna moodustamise ja hallatava WooCommerce’i hostimistoote väljatöötamise eest. Siin on link minu intervjuule siin.

Chris rääkis väljakutsetest ja eesmärkidest, mis neil selle uue põneva platvormi loomisel olid. “See keskendub sellele, kuidas saaksime parimat üles ehitada ja kuidas WooCommercei hallatava hostingu uus määratlus välja näeb,” selgitas ta. Ja ta tõi välja ka eelised, mida Liquid Web’s WooCommerce hosting pakub, lahendades suurimad probleemid, mis tekivad WooCommerce’i kasutamisest väljaspool. „… Kiirus ja aruandlus olid kaks esimest suurt, millega tegelesime. Ja siis kihistasime mahajäetud käruga, nii et tegime partneriga Jilt … ”

Nagu ülaltoodud eelistest näete, on Liquid Web’i abil teie WooCommendi sait optimeeritud suurema kiiruse tagamiseks, see annab parema aruandluse ja suudab paremini lahendada hüljatud ostukorvi kliendiolukordi.

Vedelveebi WooCommerce’i hostimiskavad

Starter
249 dollarit kuus.
Kaupluste puhul, mille hind on alla 100 000 dollari aastas. Professionaalne
749 dollarit kuus.
Kaupluste jaoks 100 000–500 000 dollarit aastas. Äri
Mo 1499 dollarit.
Kaupluste jaoks aastas 500 000–1,5 miljonit dollarit.

vedel-veebihaldus-veebikaubandus-hostimisplaanid

Liquid Web pakub kolmel tasemel WooCommerce’i hostimisplaane, millest igaüks on suunatud teie veebipoe tuludele (konkreetsete numbrite kohta vt eespool). Ettevõtte tasemel veebipoodides on saadaval ka kohandatud lahendusi.

Ehkki hinnad on kõrgemal, pidage meeles, et saate lisaks jõudlusele ja toele mitte ainult tipptasemel, vaid igas WooCommerce’i hostimiskavas on lisatasuomadusi nagu Glew.io aruandlus ja Jilt hüljatud ostukorvi töötlemine – mis maksaks palju rohkem raha, kui peaksite need eraldi lisama. Samuti hõlmab Liquid Web teie saidi saitide kujundamist ja jõudluse testimist.

Vedelveebi hallatavad WooCommerce’i funktsioonid

Siin on üksikasjalikum loetelu kõigest, mida saate Liquid Web’i hallatavate WooCommerce’i hostimiskavade abil.

 • Saadaval on üle 1000 e-kaubanduse teema
 • Beaver Builder WordPress Page Builder
 • Saate kaasata piiramatu koguse tooteid ja lehti
 • Lisateabe saamiseks kohandatud tootekaardid
 • Võimalus kaitsta ja piirata digitaalseid allalaadimisi
 • Müüge erinevaid tooteid nagu rõivad
 • Võimalus müüa füüsilisi, virtuaalseid ja väliseid tooteid
 • Kavandage spetsiaalsed hinnakujunduse ja müügiedendused
 • Looge piiramatul hulgal fotogaleriid
 • Toote pisipiltide automaatne genereerimine
 • Piltide automaatne tihendamine
 • Võimalus tootefotosid sisse suumida
 • Ressursside automaatne suuruse muutmine, et vajaduse korral dünaamiliselt lisada veel muud protsessorit, muutmälu ja kettaruumi
 • Kauplusi jälgiti 24 tundi ööpäevas

Tasuta demo ja 15-päevane esinemisväljakutse

Kui teil on juba WooCommerce’i sait, siis on siin parimad uudised. Tegelikult näete Liquid Web’i hallatavat WooCommerce Hostingit, kui plaanite veebis tasuta demo. Või mis veelgi parem, näete oma veebisaidi täiustusi, mida Liquid Web saab pakkuda, registreerudes nende 15-päevase jõudluse väljakutsele.

15-päevase jõudlusväljakutsega teeb Liquid Web teie WooCommerce’i veebisaidi koopia ja paneb selle oma platvormile. Ärge muretsege – see pole toimiv pood ega hoia liiklust teie aktiivsest saidist eemale. Seejärel läheb nende meeskond optimeerimise seeriasse, jälgides toimivuse erinevust igal sammul. 15 päeva jooksul kavandavad nad tulemuste näitamiseks kohtumise. Liquid Web’i toodete VP juhataja Chris Lema sõnul on nad teinud sadu jõudluse väljakutseid ja igal juhul on saidi kiirus paranenud vähemalt 50%!

Soovitus

Vedelveeb on kindlasti loonud väga muljetavaldava hallatava WooCommerce’i hostimisplatvormi. Nii nagu nad on viinud Hallatud WordPressi hostimise uuele tasemele, seadsid nende WooCommendi hostimiskavad nüüd WooCommendi saitide e-kaubanduse premium-hostimise standardi.

Ainus tõeline miinus on kulud. Hinnad on 249 dollarit kuus. kuni 1499 dollarini kuu. vahemikus, ei pruugi mõned WooCommerce’i veebisaitide omanikud (eriti algajad) endale lubada ühte neist hallatud plaanidest osta. Sellepärast soovitan uustulnukatel esialgu minna odavama WordPress-hostiga ja luua seal esmalt oma WooCommerce sait. Kui olete sisse seadnud ja hakkate rohkem müüki tegema, saate liikuda Liquid Web’i, et kasutada ära nende WooCommerce’i esmaklassilisi funktsioone..

Kui teil on juba loodud WooCommerce’i sait, kuid soovite oma veebisaidi toimivust parandada, soovitaksin tungivalt teil tutvuda Liquid Webiga, korraldades veebis demo ja registreerudes nende 15-päevase jõudluse väljakutseks, et lihtsalt näha kui palju nad saavad teie WooCommendi veebisaidi kogemusi paremaks muuta.

Vedelveebidega hallatava WooCommerce’i veebimajutusel hinnaalanduse saamiseks klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector