Jūsu pirmās e-komercijas vietnes izveidošana

Jūsu e-komercijas vietnes izveidošana


Nekad nav bijis tik viegli izveidot e-komercijas vietni kā šodien. Tomēr ir daudz dažādu lēmumu, kas jāpieņem un kādi pasākumi jāveic, pirms jūsu jaunais bizness tiek īstenots. Mēs iezīmēsim tieši to, kas jums jādara, un noteiksim veicamās darbības, lai realizētu savu jauno biznesa ideju. Sāksim ar absolūtajiem pamatiem.

Produkta ideja

Jūsu pirmais solis ir izvēlēties produktu vai produktus, ko pārdot. Nenovērtējiet par zemu šī soļa nozīmi, jo tas bieži vien ir vissarežģītākais aspekts, veidojot savu jauno e-komercijas biznesu. Ideālā pasaulē jūsu pārdoto produktu pašreizējā pieejamība būs ierobežota, bet arī pieprasīti – kutelīgs piedāvājums ikviena grāmatā. Jums būs jānovērtē savs produkts un jājautā, vai tam ir tirgus vajadzība vai vēlme. Tad jums būs jānoskaidro, kur jūs atradīsit produktus. Vai jūs izveidosit attiecības ar vietējo piegādātāju vai iesaistīsities pasaules tirgū – importēsit no kaut kurienes, piemēram, Ķīnas?

Sacensības

Vēl viens būtisks solis, kas jums būs jāveic, ir rūpīgi izpētīt jūsu konkurenci. Vai ir kāds, kas pārdod tāda paša veida produktus kā jūs? Kā jūsu produkti atšķiras? Vai tu būsi lētāks par viņiem, nodrošināsi labāku kvalitāti nekā viņi vai vienkārši būsi labāks par viņiem? Izveidojot diferenciāciju, jūs iegūsit perfektu sākumpunktu mērķa tirgus noteikšanai un veiksmīga biznesa plāna izveidošanai.

Reģistrējiet savu uzņēmuma vārdu

Nākamais solis ir izlemt par uzņēmuma nosaukumu. Ideālā gadījumā jūsu nosaukumā vajadzētu būt vārdam vai frāzei, kas saistīta ar jūsu pārdotajiem produktiem. Pieņemsim, ka jūsu vārds ir Smits, un jūs pārdodat kancelejas preces – Smita kancelejas preces būtu ideāli piemērotas. Jums būs jāpārbauda, ​​vai vārdam nav preču zīmes kādam citam, kas ļaus izvairīties no turpmākām juridiskām problēmām. Svarīgi ir arī pārbaudīt, vai domēna vārds ir pieejams tādā pakalpojumā kā GoDaddy.

Darba sākšana vietnē

Lai izveidotu savu pirmo e-komercijas veikalu, jums ir vairākas izvēles. Tiešsaistes celtnieki kļūst ļoti populāri, un daudzi no tiem ir ērti lietojami, piedāvājot vienkāršu vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kuru ikviens var izmantot bez jebkādām zināšanām par kodēšanu. Piemēram, mums patīk PrestaShop un osCommerce. Lai gan šie produktu veidi ir lieliski piemēroti sākšanai, ja jums ir pietiekami liels budžets, jūs varat nolīgt profesionālu tīmekļa izstrādātāju. Jūs atradīsit profesionālo spīdumu, ko tas piešķir jūsu e-komercijas vietnei, un tas nav otrs, un, pats galvenais, tas jums sniegs tīru koda bāzi, no kura strādāt.

Dizaina padomi

Jūsu e-komercijas veikalā jābūt dažiem būtiskiem līdzekļiem, ja vēlaties gūt panākumus. Pārliecinieties, ka lietotājiem ir laba pieredze un vietne labi plūst ar pirmās klases navigāciju un lielisku mijiedarbību. Pārliecinieties, ka norēķināšanās process ir īss un saprotams – viss, kas ir pārāk sarežģīts, atbaidīs cilvēkus. Visbeidzot, piedāvājiet plašu norēķinu iespēju klāstu. Neatkarieties tikai no kredītkartēm un kredītkartēm – izmantojiet arī tādus pakalpojumus kā PayPal.

SEO nozīme

Meklētājprogrammu optimizācija vai SEO ir kritiska daļa no jūsu e-komercijas biznesa parādīšanas. Cilvēki izmanto meklēšanas vienumus, lai meklētu lietas tādos pakalpojumos kā Google vai Bing, un meklētājprogrammās tiek parādīti rezultāti, kuri, viņuprāt, ir vislabākie. Augsts vērtējums šajos meklēšanas rezultātos ir obligāts – jums būs jāatrodas vismaz pirmajā lapā, un SEO paņēmienu izmantošana ir vienīgais veids, kā to sasniegt. SEO ir plašs priekšmets – nav pārāk grūti to saprast, bet ir sarežģīti apgūt. Ja jums ir laiks uz rokām, lieliski – dažu mēnešu laikā varat iepazīties ar SEO pamatiem. Tomēr, ja jūs steidzaties, ir ļoti svarīgi saņemt palīdzību, lai jūsu e-komercijas bizness sāktu darbu ar vislabāko iespējamo sākumu.

Sākot emuāru

Visbeidzot, viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt jūsu e-komercijas vietnes rangu jūsu izvēlētajiem meklēšanas vienumiem, ir emuāra izveidošana. Rakstot par priekšmetiem, kas saistīti ar jūsu produktiem, jūs stiprināsit nozares autoritāti un nosūtīsit signālus Google līdzīgajiem, ka esat pelnījis augstāku rangu. Radiet interesi par saistošām ziņām, kas ir oriģinālas un noderīgas jūsu klientiem. Lai palielinātu ekspozīciju, pārdodiet šīs ziņas, kopīgojot tās sociālajos medijos un pa e-pastu.

Mēs ceram, ka jums patika šis ceļvedis par dažiem e-komercijas veikala veidošanas pamatiem – Good Luck!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map