Kā izveidot savu tiešsaistes veikalu: e-komercijas vietņu padomi

kā izveidot-jūsu-tiešsaistes veikals


Tā kā e-komercijas pārdošanas apjomi veido 17% no visiem mazumtirdzniecības apjomiem un pieaug par 13,7% gadā, e-komercijas vietnes izveidošana kļūst par vienu no ienesīgākajiem uzņēmējdarbības veidiem. Bet tehnoloģijas apgūšana var izrādīties sarežģīta – labā ziņa ir tā, ka veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošanai un atvēršanai jums nav nepieciešami daudz resursu, laika vai tehnisko zināšanu..

Vēlaties uzzināt, kā izveidot savu tiešsaistes veikalu? Sāciet ar pamatiem

Veiksmīgais e-komercijas veikals sākas ar vismodernāko tīmekļa dizainu. Jūsu veikala dizaina elementiem ir jāvilina un jāaizrauj apmeklētāji – izmantojiet pilna platuma attēlus un pēc iespējas samaziniet tekstu, lai izvairītos no uzmanības novēršanas. Tā kā vairāk nekā 93% patērētāju atzīst, ka pirkuma laikā vissvarīgākais faktors ir vizuālais izskats, pārliecinieties, vai veikala estētika darbojas jūsu labā.

Kārtīgs triks, lai optimizētu jūsu tiešsaistes veikala veiktspēju, parāda jūsu partnerus. Vai tikko esat pabeidzis partnerību ar plaši pazīstamu zīmolu savā vai attiecīgajā nozarē? Nosakiet savu reputāciju, parādot to galvenajā lapā: pat mazi uzņēmumi jūsu zīmolam piešķir zināmu uzticamības pakāpi.

Veidojot e-komercijas vietni, koncentrējieties ne tikai uz prezentāciju, bet arī uz atbalstu. Klienti, kuri zina, ka pēc pirkuma veikšanas var saņemt savlaicīgu un uzticamu atbalstu, visticamāk, kļūs par atkārtotiem pircējiem. Garantējiet traucējummeklēšanu pirms tiešās tērzēšanas funkcijas pirms pirkšanas, pēc tās un tās laikā – pētījumi liecina, ka tikai tas vien var palielināt jūsu reklāmguvumu līmeni par 10% vai vairāk.

E-komercijas platformas

Lai e-komercijas veikals būtu veiksmīgs, jums ir nepieciešama uzticama platforma. E-komercijas platformas, piemēram, Shopify, Wix un BigCommerce, parasti ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā izveidot tiešsaistes veikalu, un katra no šīm pilnvarām ir miljoniem veikalu..

Protams, jūs varat izveidot savu veikalu, izmantojot kodu redaktoru, piemēram, WordPress, un tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu kā BlueHost bet tas prasa daudz vairāk tehnisko prasmju. Vairumā gadījumu jums būs jāalgo tīmekļa izstrādātājs, kas var palielināt izmaksas. E-komercijas platformām ir zemas ienākšanas izmaksas, un to uzstādīšanai nav vajadzīgas lielas tehniskās prasmes. Tie ir arī īpaši mērogojami, kas nozīmē, ka jūs varat tos pielāgot un paplašināt, biznesam augot.

Lai izdomātu, kura e-komercijas platforma vislabāk darbojas jūsu biznesā, padomājiet par savām vajadzībām. Ja jums ir nepieciešams liela mēroga veikals, iespējams, vēlēsities izmantot tādu jaudīgāku platformu kā Shopify vai BigCommerce. Šīs platformas ir izveidotas uzņēmumiem, kas veic vairumtirdzniecību, un tiem ir jaudīgi analītikas rīki, lai izsekotu finansēm, mārketinga kampaņām un apmeklētāju uzvedībai..

Ja jūsu bizness ir mazāks vai jūs neplānojat pārdot vairāk nekā tikai dažus produktus, varat sākt ar vienkāršāku un lētāku platformu, piemēram, Wix, Kvadrāts vai Weebly. Tie ir ārkārtīgi viegli orientējami un lietotājam draudzīgi, un tie ir lielisks veids, kā izveidot rentablu tiešsaistes veikalu.

Funkciju ziņā gan BigCommerce, gan Shopify ļauj pārdot, izmantojot sociālos medijus – Facebook, Instagram, Pinterest, kā arī Amazon un eBay. BigCommerce atbalsta arī pamestu groza atkopšanas funkciju, kas palīdz palielināt saglabāšanas līmeni un var palīdzēt atgūt 15% no zaudētajām likmēm.

Ja nezināt, kā izveidot savu tiešsaistes veikalu vai kura platforma vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, pārbaudiet opcijas. Lielākā daļa platformu piedāvā bezmaksas izmēģinājumus – 14 dienas Wix un Shopify un 15 dienas BigCommerce. Dažas no lietām, kas jāņem vērā, veidojot tiešsaistes veikalu, ir tas, cik intuitīva ir platforma (jums un klientiem), vai tā piedāvā uzticamu mitināšanu un var izturēt lielu trafiku, kāds ir atbalsts un vai tas ir bezmaksas, vai ir kādi ierobežojumi par pārdoto produktu skaitu un darījumu maksu summu, kas jums, iespējams, būs jāmaksā. Izpētiet, kādas iespējas piedāvā e-komercijas platforma pārvadājumu un krājumu pārvaldības ziņā, kā arī to, kā tiek apstrādāti maksājumi. Ir arī laba ideja izpētīt, kā tiek veikta meklētājprogrammu optimizācija – vai jūsu veikals parādīsies Google meklēšanas rezultātos?

Domēna vārda izvēle

Jūs esat atradis perfektu platformu – apsveicam, tagad ir pienācis laiks sākt darbu. Pareiza domēna vārda izvēle ir tikpat svarīga kā pareizās e-komercijas platformas izvēle. Jums jāzina sava auditorija un konkurence – jāredz, ko viņi dara, un jācenšas to darīt labāk. Izvēlieties pareizo valsts kodu – ja jūsu mērķauditorija ir daudz ASV vai starptautisku klientu, vislabāk ir izmantot domēnu .com.

Neizmantojiet zīmolu nosaukumus (protams, izņemot savu zīmolu), jo tas var radīt juridiskas problēmas. Centieties būt unikāls un spēlēties ar vārdiem, lai izceltos no konkurentiem. Tomēr ir svarīgi precīzi noteikt robežu starp to, kas ir interesants un pārāk neskaidrs. Noteikti pievienojiet sava domēna nosaukumam atslēgvārdu – kaut ko atbilstošu jūsu nišai vai nozarei, jo tas palīdzēs jums uzkāpt meklētājprogrammu klasifikācijā. Parasti, jo augstāks ir jūsu vietnes vērtējums, jo vairāk trafika jūs iegūsit un lielāka trafika summa palielinās ieņēmumus. Ja jums jau pieder domēna vārds, apsveriet iespēju to pārsūtīt uz savu tiešsaistes veikalu.

Atvadīšanās vārdi

Visbeidzot, pārliecinieties, ka jūsu tiešsaistes veikals atbalsta populāras norēķinu iespējas. Jo vieglāk klientiem būs veikt pirkumu un maksāt, jo lielāks būs jūsu pārdošanas apjoms. PayPal pašlaik ir iet uz maksājuma risinājumu, taču jūsu mērķauditorija var dot priekšroku citām iespējām – tieši tāpēc klienta zināšana ir būtiska veiksmīga e-komercijas veikala vadīšanai..

Apsveriet arī produktu pārskatu pievienošanu, lai vairotu pircēju uzticību. Tiešsaistes pircēji, pieņemot lēmumu, paļaujas uz citu pircēju atsauksmēm – iedrošiniet viņus, piedāvājot viņiem iespēju redzēt, ko domā jūsu laimīgie klienti.

Vēlaties uzzināt, kā izveidot savu tiešsaistes veikalu? Izpildiet šos padomus, lai izveidotu un optimizētu savu e-komercijas veikalu un palielinātu ieņēmumus tiešsaistē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map