Kaip susikurti internetinę parduotuvę: el. Prekybos tinklalapio patarimai

kaip susikurti savo internetinę parduotuvę


Kadangi elektroninės komercijos pardavimai sudaro 17% visų mažmeninės prekybos pardavimų ir auga 13,7% per metus, e-komercijos svetainės sukūrimas tampa vienu pelningiausių verslo būdų. Tačiau įsisavinti technologiją gali būti sudėtinga – gera žinia ta, kad norint sukurti ir atidaryti sėkmingą internetinę parduotuvę jums nereikia daug išteklių, laiko ar techninių žinių..

Įdomu, kaip susikurti internetinę parduotuvę? Pradėkite nuo pagrindų

Sėkminga elektroninės komercijos parduotuvė prasideda nuo aukščiausio lygio interneto dizaino. Parduotuvės dizaino elementai turi privilioti ir sužavėti lankytojus – naudokite viso pločio vaizdus ir sumažinkite tekstą, kad išvengtumėte dėmesio. Kadangi daugiau kaip 93% vartotojų pripažįsta, kad vizualus vaizdas yra svarbiausias veiksnys perkant, įsitikinkite, kad parduotuvės estetika veikia jūsų naudai.

Tinkamas triukas, skirtas optimizuoti internetinės parduotuvės našumą, parodo jūsų partnerius. Ką tik baigėte partnerystę su žinomu prekės ženklu savo ar atitinkamame sektoriuje? Sukurkite savo reputaciją parodydami tai nukreipimo puslapyje: net mažos kompanijos padidina jūsų prekės ženklo patikimumą.

Kurdami el. Prekybos svetainę, atkreipkite dėmesį ne tik į pristatymą, bet ir į palaikymą. Klientai, žinantys, kad įsigiję pirkinį gali laiku ir patikimai gauti paramą, labiau linkę tapti pakartotiniais pirkėjais. Garantuokite trikčių šalinimą prieš pirkimą, po jo ir jo metu naudodamiesi tiesioginio pokalbio funkcija – tyrimai parodė, kad vien tai gali padidinti jūsų konversijos koeficientą 10% ar daugiau.

Elektroninės komercijos platformos

Jei norite, kad elektroninės prekybos parduotuvė būtų sėkminga, jums reikia patikimos platformos. El. Prekybos platformos, tokios kaip „Shopify“, „Wix“ ir „BigCommerce“, paprastai yra lengviausias ir greičiausias būdas sukurti internetinę parduotuvę, o kiekviena iš šių galių – milijonai parduotuvių..

Žinoma, galite sukurti savo parduotuvę naudodami kodų rengyklę, tokią kaip WordPress, ir žiniatinklio prieglobos paslaugą, pvz „BlueHost“ tačiau tam reikia daug daugiau techninių įgūdžių. Daugeliu atvejų jums reikės samdyti žiniatinklio kūrėją, kuris galėtų padidinti išlaidas. El. Prekybos platformos turi mažą įėjimo kainą ir joms nustatyti nereikia daug techninių įgūdžių. Jie taip pat yra ypač keičiami, tai reiškia, kad augant verslui galite juos pritaikyti ir išplėsti.

Norėdami išsiaiškinti, kuri el. Prekybos platforma geriausiai tinka jūsų verslui, pagalvokite apie savo poreikius. Jei jums reikia didelės apimties parduotuvės, galbūt norėsite kreiptis į galingesnę platformą, pvz Shopify arba „BigCommerce“. Šios platformos yra sukurtos įmonėms, kurios parduoda didelius kiekius, ir pateikiamos su galingais analizės įrankiais finansams, rinkodaros kampanijoms ir lankytojų elgesiui sekti..

Jei jūsų verslas yra mažesnis arba neketinate parduoti daugiau nei tik kelių produktų, galite pradėti naudotis paprastesne ir pigesne platforma, pvz. Wix, Kvadratas arba Weebly. Jie yra labai lengvai naršomi ir patogūs vartotojui bei yra puikus būdas sukurti pelningą internetinę parduotuvę.

Kalbant apie funkcijas, tiek „BigCommerce“, tiek „Shopify“ leidžia parduoti per socialinę žiniasklaidą – „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, taip pat „Amazon“ ir „eBay“. „BigCommerce“ taip pat palaiko apleistą krepšelio atkūrimo funkciją, kuri padeda padidinti išlaikymo procentą ir gali padėti susigrąžinti 15% prarastų normų.

Jei nežinote, kaip sukurti internetinę parduotuvę ar kuri platforma geriausiai atitinka jūsų poreikius, išbandykite parinktis. Daugelyje platformų siūlomi nemokami bandymai – 14 dienų „Wix“ ir „Shopify“ ir 15 dienų „BigCommerce“. Kai kurie dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant internetinę parduotuvę, yra tai, kaip intuityvi yra platforma (jums ir jūsų klientams), ar ji siūlo patikimą prieglobą ir ar gali valdyti daug srauto, kaip palaikymas patinka ir ar jis nemokamas, ar nėra jokių apribojimų apie produktų, kuriuos galite parduoti, skaičių ir operacijų mokesčių sumą, kurią gali reikėti sumokėti. Pasidomėkite, kokias galimybes siūlo elektroninės komercijos platforma pristatymo ir atsargų valdymo srityse, taip pat kaip apdorojami mokėjimai. Taip pat pravartu pasidomėti, kaip tvarkomas paieškos variklių optimizavimas – ar jūsų parduotuvė pasirodys „Google“ paieškos rezultatuose?

Domeno vardo pasirinkimas

Jūs atradote puikią platformą – sveikinu, dabar laikas viską pradėti. Tinkamo domeno vardo pasirinkimas yra toks pat svarbus, kaip ir tinkamos el. Prekybos platformos pasirinkimas. Turite žinoti savo auditoriją ir konkurenciją – pamatyti, ką jie daro, ir stengtis tai padaryti geriau. Pasirinkite tinkamą šalies kodą – jei jūsų tikslinė auditorija yra daug JAV ar tarptautinių klientų, geriausia naudoti „.com“ domeną.

Venkite naudoti prekės ženklus (žinoma, išskyrus savo prekės ženklą), nes tai gali sukelti teisinių problemų. Stenkitės būti unikalūs ir žaiskite žodžiais, kad išsiskirtumėte iš konkurentų. Vis dėlto svarbu nubrėžti ribą tarp įdomumo ir pernelyg neaiškumo. Prie savo domeno pavadinimo būtinai pridėkite raktinį žodį – tai svarbu jūsų nišai ar pramonei, nes tai padės užkopti į paieškos sistemos reitingą. Paprastai kuo aukštesnis jūsų svetainės reitingas, tuo daugiau srauto gausite, o srautas padidins pajamas. Jei jau turite domeno vardą, apsvarstykite galimybę jį perkelti į savo internetinę parduotuvę.

Daliniai žodžiai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – įsitikinkite, kad jūsų internetinė parduotuvė palaiko populiarias mokėjimo parinktis. Kuo lengviau klientams padėsite pirkti ir sumokėti, tuo didesnis bus jūsų pardavimas. Šiuo metu „PayPal“ yra einamasis mokėjimo sprendimas, tačiau jūsų tikslinė auditorija gali rinktis kitas galimybes – štai kodėl norint sėkmingai valdyti elektroninę parduotuvę būtina žinoti savo klientų bazę..

Jei norite sukurti pirkėjų pasitikėjimą, apsvarstykite galimybę pridėti produktų apžvalgų. Internetiniai pirkėjai, norėdami apsispręsti, pasikliauja kitų pirkėjų atsiliepimais – padrąsinkite juos, pasiūlydami jiems galimybę pamatyti, ką mano jūsų laimingi klientai.

Ar norėtumėte sukurti savo internetinę parduotuvę? Vykdykite šiuos patarimus, kad sukurtumėte ir optimizuotumėte savo el. Prekybos parduotuvę ir padidintumėte pajamas internetu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector