Kurkite savo pirmąją el. Prekybos svetainę

Kurkite savo el. Prekybos svetainę


Dar niekada nebuvo taip lengva įkurti elektroninės komercijos svetainę, kaip yra šiandien. Tačiau, prieš pradedant įgyvendinti savo naują verslą, reikia priimti daugybę skirtingų sprendimų ir priemonių, kurių reikia imtis. Mes ketiname tiksliai apibrėžti, ką turite padaryti, ir nustatysime veiksmus, kuriuos turite atlikti, kad jūsų verslo idėja būtų įgyvendinta. Pradėkime nuo absoliučių pagrindų.

Produkto idėja

Pirmasis jūsų žingsnis yra pasirinkti produktą ar produktus, kuriuos norite parduoti. Neįvertinkite šio žingsnio svarbos, nes dažnai tai yra pats sunkiausias naujojo elektroninės prekybos verslo įkūrimo aspektas. Idealiame pasaulyje jūsų parduodamų produktų dabartinis prieinamumas bus ribotas, tačiau jų paklausa taip pat bus sudėtinga – sudėtingas pasiūlymas bet kurioje knygoje. Turėsite įvertinti savo produktą ir suabejoti, ar yra rinkos poreikis ar jo noras. Tada turėsite išsiaiškinti, kur rasite produktus. Ar užmezgsite ryšį su vietiniu tiekėju, ar įsitrauksite į pasaulinę rinką – importuosite iš, pavyzdžiui, Kinijos??

Varžybos

Kitas svarbus žingsnis, kurį turėsite žengti, yra atlikti išsamius savo konkurencijos tyrimus. Ar yra kas nors parduodančių tos pačios rūšies gaminius kaip jūs? Kuo jūsų produktai skiriasi? Ar būsite pigesni už juos, pateiksite geresnę kokybę nei jie, ar tiesiog būsite geresni už juos? Savo diferenciacijos nustatymas suteiks jums puikų atspirties tašką nustatant tikslinę rinką ir sudarant laimėtą verslo planą.

Užregistruokite savo įmonės pavadinimą

Kitas žingsnis – nuspręsti dėl įmonės pavadinimo. Geriausia, jei jūsų vardas turėtų būti žodis ar frazė, susijusi su jūsų parduodamais produktais. Tarkime, kad jūsų vardas yra Smithas, o jūs parduodate raštinės reikmenis – „Smito raštinės reikmenys“ būtų idealu. Turėsite patikrinti, ar vardas nėra firminis ženklas kam nors kitam, kad išvengtumėte teisinių problemų, kurios kyla toliau. Taip pat svarbu patikrinti, ar domeno vardas galimas tokiose paslaugose kaip „GoDaddy“.

Darbo pradžia svetainėje

Kurdami pirmąją el. Prekybos parduotuvę, turite kelis pasirinkimus. Internetiniai statybininkai tampa labai populiarūs, ir daugelis jų yra lengvai naudojami, siūlantys paprastą nuvilkimo funkciją, kurią kiekvienas gali naudoti be jokių kodavimo žinių. Pavyzdžiui, mums patinka „PrestaShop“ ir osCommerce. Vis dėlto, nors šios rūšies produktai puikiai tinka pradėti, jei turite pakankamai didelį biudžetą, galbūt norėsite pasamdyti profesionalų interneto programuotoją. Rasite profesionalų blizgesį, kurį jūsų el. Prekybos svetainė suteiks nė kiek daugiau, ir, kas svarbiausia, suteiks jums švarų kodo pagrindą, nuo kurio galėsite dirbti.

Dizaino patarimai

Jei norite, kad jūsų el. Prekybos parduotuvė sėkmingai veiktų, ji turi turėti keletą pagrindinių funkcijų. Įsitikinkite, kad yra gera vartotojo patirtis ir ar svetainė gerai teka, naudodama aukščiausios klasės naršymą ir puikią sąveiką. Įsitikinkite, kad kasos procesas yra trumpas ir aiškus – viskas, kas pernelyg sudėtinga, atbaidys žmones. Galiausiai pasiūlykite platų mokėjimo galimybių spektrą. Negalima tik laikytis kredito ir kreditinių kortelių – naudokitės ir tokiomis paslaugomis kaip „PayPal“.

SEO svarba

Paieškos sistemos optimizavimas (arba SEO) yra kritinė jūsų el. Prekybos verslo informacijos dalis. Žmonės paieškos terminus naudoja dalykams ieškoti tokiose paslaugose kaip „Google“ ar „Bing“, o paieškos varikliai rodo geriausius rezultatus. Aukštas reitingas šiuose paieškos rezultatuose yra būtinas – turėsite būti bent pirmame puslapyje, o SEO būdų naudojimas yra vienintelis būdas tai pasiekti. SEO yra didžiulė tema – ne per sunku su tuo susitaikyti, bet sudėtinga įsisavinti. Jei turite laiko ant rankų, puiku – per keletą mėnesių galėsite susitvarkyti su SEO pagrindais. Tačiau jei skubate, labai svarbu gauti pagalbą, kad jūsų el. Prekybos verslas kuo geriau pradėtų veiklą.

Pradėti internetinį dienoraštį

Galiausiai, vienas iš geriausių būdų užtikrinti, kad jūsų el. Prekybos svetainė įvertintų jūsų pasirinktus paieškos terminus, yra tinklaraščio kūrimas. Rašydami apie jūsų produktams aktualias temas, sustiprinsite savo pramonės autoritetą ir siųsite signalus „Google“ mėgėjams, kad esate vertas aukštesnio reitingo. Sukurkite susidomėjimą patraukliais pranešimais, kurie yra originalūs ir naudingi jūsų klientams. Parodykite tuos pranešimus, pasidalydami jais socialinėje žiniasklaidoje ir el. Paštu, kad padidintumėte matomumą.

Tikimės, kad jums patiko šis vadovas, kuriame pateikiami kai kurie el. Prekybos parduotuvės kūrimo pagrindai – „Sėkmės“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map