Shopify e-komercijas apskats

veikals-pārskats


Labākais Web Hostings 2018Labākais e-komercijas vietņu veidotājs šeit manā Shopify apskats, Es jums parādīšu, cik viegli ir izveidot savu tiešsaistes veikalu. E-komercijas vietnes, protams, ir visvairāk laika un garlaicīgas, lai izveidotu un uzturētu. Agrāk jums vai nu vajadzēja nolīgt kādu, kurš jums palīdzētu, vai arī mēģināja pats to izveidot, izmantojot programmatūru, piemēram, osCommerce vai ZenCart. Pat tāds WordPress risinājums kā WooCommerce var kļūt mazliet grūtāks. Tomēr, ņemot vērā neseno virzību uz ātriem un ērtiem vietņu risinājumiem, tagad jums ir dažas jaukas alternatīvas e-komercijas vietnes izveidošanai. Manuprāt, Shopify ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā izveidot lielisku e-komercijas vietni.

Kas ir Shopify?

Shopify apvieno vietņu veidošanas un tirdzniecības aspektus, lai pilnveidotu un paātrinātu e-komercijas vietnes izveidošanas procesu.

Shopify fons

Shopify veidotāji sākotnēji vēlējās, lai e-komercijas veikals pārdotu kādu snovborda aprīkojumu. Tomēr viņi nevarēja atrast viegli lietojamu platformu savam biznesam, tāpēc viņi nolēma to izveidot paši. Tā radās Shopify, un tagad tas ir pieejams ikvienam, kurš vēlas pārdot tiešsaistē.

Kādus e-komercijas vietņu veidus jūs varat izveidot, izmantojot Shopify?

Izmantojot Shopify, jūs varat pārdot savus produktus vai izmantot kravas pārvadājumus, lai pārdotu preces no tāda uzņēmuma kā AliExpress. Faktiski ir pat spraudnis, kas palīdzēs jums viegli pievienot produktus no AliExpress savā Shopify veikalā.

Kāpēc lietot Shopify?

E-komercijas vietne līdz šim ir visvairāk laikietilpīga, un to ir grūti izveidot no nulles. Pat e-komercijas programmatūras lietojumprogrammu izmantošana joprojām prasa daudz darba, ieskaitot maksājumu vārtejas iestatīšanu, piegādes vadību utt., Shopify palīdz jums rūpēties par visiem uzdevumiem, kas saistīti ar e-komercijas vietnes izveidi un uzturēšanu..

Shopify izcenojumi

veikals-cenu noteikšana
Shopify ir 3 dažādi vietņu plāni:

 • Pamata Shopify
 • Shopify
 • Advanced Shopify

Basic Shopify ir lieliski piemērots jauniem tiešsaistes veikaliem, savukārt pārējos divos plānos ir vairāk pārskatu veidošanas funkciju un zemākas maksājumu apstrādes nodevas.

Reģistrēšanās veikalā Shopify

veikals-reģistrēšanās
Ir ļoti viegli reģistrēties veikalā Shopify. Jums vienkārši jāievada pamatinformācija un jāizvēlas sava veikala nosaukums. Varat arī ievadīt norēķinu informāciju, lai jūs varētu saņemt samaksu, kad jūsu veikals sāk darboties. Šajā laikā jums nav jāievada kredītkartes numurs, jo jūs saņemat 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Bet atcerieties, ka, lai sāktu pārdot produktus, jums būs jābūt kartes numuram.

Shopify vietņu motīvi

Savā vietnē varat izmantot bezmaksas vai maksas tēmu. Pašlaik Shopify piedāvā 10 dažādas bezmaksas tēmas. Un daudziem no jums viņi ir viss, kas jums nepieciešams. Tomēr maksas maksas motīvi noteikti izskatās jaukāk un satur uzlabotas funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties savam tiešsaistes veikalam, piemēram, lipīga navigācija, video ar pilnu lappuses platumu, daudzlīmeņu izvēlnes un Instagram plūsmas..
bez veikaliem-tēmāmShopify bezmaksas motīviveikalu apmaksāti tematiShopify apmaksātās tēmas

Shopify veikala izveidošana

Lai sāktu veidot savu tiešsaistes veikalu, atlasiet savas vietnes motīvu. Lai gan ir daudz premium motīvu, par kuriem nepieciešama papildu maksa, ir arī vairākas bezmaksas tēmas, kas ir lieliski piemērotas tām no jums, kuras tikko sāk darbu ar savu pirmo e-komercijas vietni. Piemēram, es izmantoju bezmaksas Minimal tēmu. Lūk, kā tas izskatās.
shopify-minim-theme

Piegādes maksas iestatīšana

veikals veikalā
Vietnē Iestatījumi varat viegli iestatīt piegādes maksas Shopify gan vietējiem, gan ārvalstu pasūtījumiem. Piegādes maksu varat iestatīt, pamatojoties uz cenām, svaru vai pēc piegādes pārvadātāja.

Izmantojot Shopify lietotnes pievienotajai funkcionalitātei

Lai iegūtu papildu funkcionalitāti, Shopify vietnē ir pieejamas daudzas lietotnes, kas var būt lielisks palīgs jūsu tiešsaistes veikala vadīšanā. Dažas spraudņu lietotnes ir bez maksas, bet citas maksās ikmēneša maksu.

Kā piemērs šeit ir dažas no lietotnēm, kuras izmantoju veikalā Shopify:
veikals veikaliem

EasyLockDown ļauj neļaut piekļūt noteiktiem veikala rajoniem.
McAfee Secure nodrošina papildu drošību jūsu veikalam.
Oberlo ir fantastiska lietotne, kas ļauj ērti pievienot trešo personu produktus no AliExpress.
Pasūtījuma ierobežojumi ļauj norādīt minimālo vai maksimālo daudzumu konkrētai precei, kuru var iegādāties.

Lietotnes var iegādāties veikalā Shopify.
shopify-app-store

Produktu pievienošana jūsu Shopify veikalā

shopify-pievienojot produktus

Lai gan jūs varat viegli pievienot produktus savam Shopify veikalam produktu sadaļā, preču piegādes pārdevējiem, viena no lieliskajām Shopify īpašībām ir tā, ka jūs varat pievienot produktus tieši no AliExpress savā tiešsaistes veikalā, izmantojot Oberlo lietotni.

Kad esat instalējis Oberlo lietotni, jūs varat pārlūkot produktus vietnē AliExpress un pievienot tos produktu importa sarakstam, noklikšķinot uz Oberlo taga. Pēc tam visus savus sarakstā iekļautos produktus vienā reizē varat importēt veikalā Shopify.
shopify-aliexpress

E-pasta paziņojumu iestatīšana

shopify-email-paziņojumi
Lapā Iestatījums varat norādīt, kad klienti saņem paziņojumus pa e-pastu. Piemēram, viņiem var paziņot, kad viņu pasūtījums ir apstiprināts, atcelts vai atmaksāts. Varat arī norādīt, ka viņi saņem e-pastu, kad viņu pasūtījums ir izpildīts vai kad tas tiek piegādāts.

Plusi un mīnusi Shopify

Plusi:

 • Paātrina e-komercijas vietņu izveides procesu.
 • Izvēlieties no liela vietņu veidņu klāsta.
 • Ļauj viegli integrēt piegādes izmaksas.
 • Ļauj pievienot nodokļu summas, ja nepieciešams.
 • Pieņemiet tiešsaistes maksājumus, izmantojot Shopify tiešsaistes maksājumus.
 • Viegli pārvaldiet inventāru.
 • Paplašināta funkcionalitāte ir pieejama, izmantojot spraudņu lietotnes.

Mīnusi:

 • Vairākiem tiešsaistes veikaliem nepieciešami vairāki Shopify konti.

Ieteikums

Pēc kāda laika lietojot Shopify, jāsaka, ka es patiešām novērtēju to, kā viņi ir vienkāršojuši e-komercijas vietņu procesu. Tā kā pirms daudziem gadiem esmu izveidojis savu e-komercijas vietni, kas ir “vecās modes ceļš”, es noteikti dodu priekšroku Shopify metodei.

Noklikšķiniet šeit, lai 14 dienas izmēģinātu Shopify bez maksas – nav nepieciešama kredītkarte

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector