Skystos internetinės „WooCommerce“ hostingo apžvalga

skystas internetas, internetinė prekyba, priegloba, apžvalga


2019 m. Geriausia žiniatinklio prieglobaGeriausias „WooCommerce“ priegloba Ar „Liquid Web“ valdoma „WooCommerce“ priegloba yra verta kainos? Čia mano Skystos internetinės „WooCommerce“ hostingo apžvalga, pažiūrėkime, ką tiksliai gaunate ir kaip jūsų „WooCommerce“ svetainė gali gauti naudos iš šios naujos platformos.

Parduodant internetines prekes ir toliau populiarėjant, el. Prekybos svetainių paklausa išlieka aukšta. Nors „Shopify“ ir „Wix“ yra dvi el. Prekybos tinklalapio parinktys, apie kurias žino daugelis žmonių, „WooCommerce“ iš tikrųjų yra populiariausia internetinio pardavimo platforma šiandien, be abejo, dėl to, kad ji yra sukurta „WordPress“ (populiariausios internetinės svetainės platformos) viršuje..

Jei esate „WordPress“ vartotojas ar net nuotoliniu būdu esate susipažinęs su „WordPress“, tada „WooCommerce“ turėtų būti jūsų el. Prekybos svetainės pasirinkimas numeris vienas..

„WooCommerce“ pranašumai

 • Sukurtas „WordPress“
 • Supaprastina el. Prekybos svetainių kūrimo procesą
 • Lengvas montavimas
 • Lengva rasti papildomos pagalbos

„WooCommerce“ ne tik lengva įdiegti ir naudoti, bet ir todėl, kad ji yra sukurta „WordPress“ viršuje, taip pat gausite populiariausios žiniatinklio platformos pranašumus. Dėl „WordPress“ ir „WooCommerce“ populiarumo yra kur kas lengviau rasti kūrėjų ar agentūrų pagalbą, jei jums jos reikia.

Vienas geriausių „WooCommerce“ dalykų yra tai, kad galite pradėti savo internetinę parduotuvę be jokių papildomų išlaidų (be žiniatinklio prieglobos). Nors yra keletas „premium“ plėtinių ir temų, kurias galite įsigyti, kad dar labiau patobulintumėte savo svetainę, galite nemokamai pradėti savo pagrindinę internetinę parduotuvę (be jūsų prieglobos)..

„WooCommerce“ problemos

 • Spektaklis gali skirtis priklausomai nuo šeimininko
 • Gimtoji „WooCommerce“ gali būti lėta
 • Gali būti, kad „WooCommerce“ ataskaitose trūksta duomenų arba sulėtėja jūsų svetainė

Nors „WooCommerce“ teikia daug pranašumų el. Prekybos svetainių savininkams, ji nėra tobula. Natūrali „WooCommerce“ iš tikrųjų gali būti lėta, todėl jūsų svetainei per daug laiko reikia įkelti. Natūraliose „WooCommerce“ ataskaitose taip pat nėra daug duomenų ir dėl to jūsų svetainė gali veikti dar lėčiau.

Kokie yra skysto interneto valdomo „WooCommerce“ prieglobos pranašumai?

 • Visiškai sutelktas į geriausiai valdomos „WooCommerce“ prieglobos platformos kūrimą
 • Optimizuotas geresniam greičiui (50% ar daugiau greičiau)
 • Apima „glew.io“, skirtą geresniam ataskaitų teikimui ir automatiniam segmentavimui
 • Apima „Jilt“, norint išspręsti apleistų krepšelių situacijas
 • Galimas nemokamas demonstracinis demonstravimas ir 15 dienų iššūkis spektakliui

Nors šiomis dienomis galite rasti daugybę valdomų „WordPress“ prieglobos planų, „Liquid Web“ yra pirmasis žiniatinklio prieglobos tinklas, pateikiantis aukščiausios kokybės valdomo „WooCommerce“ prieglobos sprendimą. Kaip ir jų valdoma „WordPress“ platforma, „Liquid Web“ pasiryžo savo klientams suteikti geriausią „WooCommerce“ prieglobos patirtį su geriausiomis funkcijomis ir svetainės našumu..

Chrisas Lema apie skysto interneto „WooCommerce“ prieglobos produktą

chris-lema-liquid-web
Neseniai kalbėjau su Chrisu Lema, „Liquid Web“ produktų viceprezidentu. Chrisas buvo atsakingas už komandos subūrimą ir valdomo „WooCommerce“ prieglobos produkto kūrimą. Čia yra nuoroda į mano interviu.

Chrisas kalbėjo apie iššūkius ir tikslus, kuriuos jie turėjo kurdami šią naują įdomią platformą. „Dėmesys kreipiamas į tai, kaip sukurti geriausius, ir tai, kaip atrodo valdomas„ WooCommerce “priegloba“, – aiškino jis. Jis taip pat atkreipė dėmesį į privalumus, kuriuos teikia „Liquid Web“ „WooCommerce“ priegloba, nes išsprendžiamos didžiausios problemos, susijusios su „WooCommerce“ naudojimu. „… Pirmieji du dideli dalykai, į kuriuos atkreipėme dėmesį, buvo greitis ir ataskaitų teikimas. Tada mes sluoksniavome ant apleisto krepšio, todėl užmezgėme partnerystę su Jilt … “

Kaip matote iš aukščiau išvardytų pranašumų, naudojant „Liquid Web“ jūsų „WooCommerce“ svetainė yra optimizuota didesniam greičiui, teikia geresnes ataskaitas ir geriau išsprendžia apleistas krepšelio klientų situacijas..

Skystos interneto „WooCommerce“ talpinimo planai

Starteris
249 USD per mėnesį.
Parduotuvėms, kurių metinė vertė mažesnė nei 100 000 USD. Profesionalus
749 USD per mėnesį.
Parduotuvėms nuo 100 000 iki 500 000 USD per metus. Verslas
Mėn. – 1499 USD.
Parduotuvėms nuo 500 000 iki 1,5 mln. USD per metus.

skystas, valdomas tinkle, internetinė prekyba, prieglobos planai

„Liquid Web“ siūlo tris „WooCommerce“ prieglobos planų lygius, kurių kiekvienas yra skirtas jūsų internetinės parduotuvės pajamoms (konkrečius numerius žiūrėkite aukščiau). Taip pat yra nestandartinių sprendimų, kuriuos galima įsigyti internetinėse parduotuvėse.

Nors kainos yra aukštesnėje pusėje, atminkite, kad jūs gaunate ne tik aukščiausios kokybės našumą ir palaikymą, bet kiekviename „WooCommerce“ prieglobos plane yra aukščiausios kokybės funkcijų, tokių kaip „Glew.io“ ataskaitų teikimas ir „Jilt“ apleistų krepšelių apdorojimas – tai kainuotų jūs turite daug daugiau pinigų, jei turėtumėte juos pridėti atskirai. Taip pat „Liquid Web“ apima svetainės išdėstymą ir jūsų svetainės veikimo patikrinimą.

Skystosios interneto valdomos „WooCommerce“ funkcijos

Čia yra išsamesnis visko, ką galite gauti naudodamiesi „Liquid Web“ valdomų „WooCommerce“ prieglobos planų, sąrašas.

 • Galima įsigyti daugiau nei 1000 el. Prekybos temų
 • „Beaver Builder“ „WordPress Page Builder“
 • Galite įtraukti neribotą kiekį produktų ir puslapių
 • Papildomos informacijos tinkinti produktų skirtukai
 • Gebėjimas apsaugoti ir apriboti skaitmeninius atsisiuntimus
 • Parduokite įvairius gaminius, tokius kaip drabužiai
 • Galimybė parduoti fizinius, virtualius ir išorinius produktus
 • Tvarkaraštis Specialios kainų ir pardavimo akcijos
 • Sukurkite neribotą kiekį nuotraukų galerijų
 • Automatinis gaminio miniatiūrų vaizdų generavimas
 • Automatinis vaizdų glaudinimas
 • Galimybė priartinti gaminio nuotraukas
 • Automatinis resursų dydžio keitimas, kad prireikus būtų galima dinamiškai pridėti daugiau procesoriaus, RAM ir vietos diske
 • Parduotuvės stebimos 24 valandas per parą

Nemokama demonstracinė versija ir 15 dienų iššūkis spektakliui

Jei šiuo metu jau turite „WooCommerce“ svetainę, čia yra geriausios naujienos. Iš tikrųjų galite pamatyti „Liquid Web“ valdomą „WooCommerce Hosting“ veikdami suplanuodami nemokamą demonstracinę versiją internete. Arba, dar geriau, iš tikrųjų galite pamatyti savo svetainės patobulinimus, kuriuos gali pateikti „Liquid Web“, prisiregistruodami į jų 15 dienų našumo iššūkį.

„15 Day Performance Challenge“ metu „Liquid Web“ padarys jūsų „WooCommerce“ svetainės kopiją ir pateiks ją į savo platformą. Nesijaudinkite – tai neveikianti parduotuvė ir neatbaidys srauto nuo jūsų tiesioginės svetainės. Tada jų komanda eis ir atliks keletą optimizacijų, stebėsdama našumo skirtumus kiekviename žingsnyje. Jie per 15 dienų suplanuos susitikimą, kuriame parodys rezultatus. Pasak „Liquid Web“ produktų viceprezidento Chriso Lemos, jie atliko šimtus iššūkių dėl našumo ir kiekvienu atveju svetainės greitis pagerėjo mažiausiai 50%!

Rekomendacija

„Liquid Web“ neabejotinai sukūrė labai įspūdingą Tvarkomos „WooCommerce“ prieglobos platformą. Kaip jie perėmė Tvarkytą „WordPress“ prieglobą į naują lygį, jų „WooCommerce“ prieglobos planai dabar nustato „premium“ el. Prekybos prieglobos „WooCommerce“ svetainėse standartą.

Vienintelis tikras neigiamas aspektas yra išlaidos. Kainos siekia 249 USD. iki 1499 USD per mėnesį. gali būti, kad kai kurie „WooCommerce“ svetainių savininkai (ypač pradedantieji) negali sau leisti įsigyti vieno iš šių valdomų planų. Štai kodėl naujokams pirmiausia rekomenduočiau eiti su pigesniu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu ir pirmiausia ten sukurti „WooCommerce“ svetainę. Tada, kai tik įsitvirtinsite ir pradėsite daugiau pardavimų, galėsite persikelti į „Liquid Web“, kad pasinaudotumėte jų „WooCommerce“ geriausiomis funkcijomis..

Jei jau esate prisijungę prie „WooCommerce“ svetainės, tačiau norėtumėte pagerinti savo svetainės našumą, tuomet labai rekomenduočiau apsilankyti „Liquid Web“ pasirūpindami demonstracine versija internete ir prisiregistruodami į jų 15 dienų našumo iššūkį, kad pamatytumėte tik kiek jie gali pagerinti jūsų „WooCommerce“ svetainės patirtį.

Spustelėkite čia, jei norite gauti nuolaidą skystos žiniatinklio valdomos „WooCommerce Hosting“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map