Shopify Recenzja eCommerce

Shopify-recenzja


Najlepszy hosting 2018Najlepszy eCommerce Website Builder Tutaj w moim Recenzja Shopify, Pokażę ci, jak łatwo jest stworzyć własny sklep internetowy. Tworzenie i utrzymywanie stron internetowych eCommerce jest zdecydowanie najbardziej czasochłonne i uciążliwe. W przeszłości albo musiałeś zatrudnić kogoś, kto ci pomógł, albo sam spróbować go stworzyć, korzystając z oprogramowania takiego jak osCommerce lub ZenCart. Nawet rozwiązanie WordPress, takie jak WooCommerce, może być nieco trudne. Jednak dzięki niedawnemu dążeniu do szybkich i łatwych rozwiązań internetowych masz teraz kilka fajnych alternatyw dla stworzenia strony eCommerce. Moim zdaniem Shopify to jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na zbudowanie świetnej strony eCommerce.

Co to jest Shopify?

Shopify łączy aspekty budowy witryny i handlu w celu usprawnienia i przyspieszenia procesu tworzenia witryny eCommerce.

Shopify Background

Twórcy Shopify pierwotnie chcieli, aby sklep eCommerce sprzedawał sprzęt snowboardowy. Nie mogli jednak znaleźć łatwej w użyciu platformy dla swojej firmy, więc postanowili ją stworzyć sami. Tak narodził się Shopify, a teraz jest dostępny dla każdego, kto chce sprzedawać online.

Jakie rodzaje witryn eCommerce możesz utworzyć za pomocą Shopify?

Dzięki Shopify możesz sprzedawać własne produkty lub zatrudniać drop shipping, aby sprzedawać przedmioty od firmy takiej jak AliExpress. W rzeczywistości istnieje nawet wtyczka, która pomoże Ci łatwo dodawać produkty z AliExpress do Twojego sklepu Shopify.

Dlaczego warto korzystać z Shopify?

Witryna eCommerce jest zdecydowanie najbardziej czasochłonna i trudna do stworzenia od podstaw. Nawet korzystanie z gotowych aplikacji eCommerce nadal wymaga dużo pracy – w tym konfiguracji bramki płatniczej, obsługi wysyłek itp. Shopify pomaga zadbać o wszystkie zadania związane z tworzeniem i utrzymywaniem strony internetowej eCommerce.

Ceny Shopify

ceny shopify
Shopify ma 3 różne plany witryn:

 • Podstawowe Shopify
 • Shopify
 • Zaawansowane Shopify

Basic Shopify doskonale nadaje się do nowych sklepów internetowych, a pozostałe dwa plany obejmują więcej funkcji raportowania i niższe opłaty za przetwarzanie płatności.

Rejestracja w Shopify

Shopify-rejestracja
Rejestracja sklepu Shopify jest bardzo łatwa. Wystarczy podać podstawowe informacje i wybrać nazwę sklepu. Możesz także wprowadzić informacje rozliczeniowe, aby otrzymać zapłatę po uruchomieniu sklepu. W tej chwili nie musisz wprowadzać numeru karty kredytowej, ponieważ otrzymujesz 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pamiętaj jednak, że aby zacząć sprzedawać produkty, musisz mieć zapisany numer karty.

Motywy witryny Shopify

Możesz użyć darmowego lub płatnego motywu do swojej witryny. Obecnie Shopify oferuje 10 różnych darmowych motywów. I dla wielu z was są wszystkim, czego potrzebujesz. Motywy płatne premium są jednak zdecydowanie ładniejsze i zawierają zaawansowane funkcje, które mogą być potrzebne w sklepie internetowym, takie jak lepka nawigacja, wideo o pełnej szerokości strony, menu wielopoziomowe i kanały na Instagramie.
motywy shopify-freeShopify Darmowe motywymotywy shopify-paidShopify Płatne motywy

Tworzenie sklepu Shopify

Aby rozpocząć tworzenie sklepu internetowego, wybierz motyw swojej witryny. Chociaż istnieje wiele motywów premium, które wymagają dodatkowej opłaty, istnieje również szereg bezpłatnych motywów, które doskonale nadają się dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją pierwszą stronę eCommerce. Na przykład korzystam z bezpłatnego minimalnego motywu. Oto jak to wygląda.
shopify-minimal-theme

Konfigurowanie opłat za wysyłkę

Shopify-wysyłka
W obszarze Ustawienia możesz łatwo skonfigurować opłaty za wysyłkę w Shopify dla zamówień krajowych i zagranicznych. Opłaty za wysyłkę można skonfigurować na podstawie cen, wagi lub według przewoźnika.

Korzystanie z aplikacji Shopify dla dodatkowej funkcjonalności

Aby uzyskać dodatkową funkcjonalność, w Shopify dostępnych jest wiele aplikacji, które mogą być bardzo pomocne w prowadzeniu sklepu internetowego. Niektóre aplikacje wtyczek są bezpłatne, podczas gdy inne będą kosztować miesięczną opłatę.

Oto przykładowe aplikacje, z których korzystam w moim sklepie Shopify:
shopify-apps

EasyLockDown pozwala uniemożliwić dostęp do niektórych obszarów Twojego sklepu.
McAfee Secure zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo twojego sklepu.
Oberlo to fantastyczna aplikacja, która pozwala łatwo dodawać produkty innych producentów od AliExpress.
Limity zamówień pozwala określić minimalną lub maksymalną ilość określonego przedmiotu, który można kupić.

Możesz kupować aplikacje w Shopify App Store.
shopify-app-store

Dodawanie produktów do sklepu Shopify

Shopify-dodając-produkty

Podczas gdy możesz łatwo dodawać produkty do sklepu Shopify ręcznie w sekcji produktów, dla sprzedawców wysyłkowych, jedną z wielkich funkcji Shopify jest to, że możesz dodawać produkty bezpośrednio z AliExpress do swojego sklepu internetowego za pośrednictwem aplikacji Oberlo.

Po zainstalowaniu aplikacji Oberlo możesz przeglądać produkty w AliExpress i dodawać je do listy importu produktów, klikając znacznik Oberlo. Następnie możesz zaimportować jednocześnie wszystkie produkty z listy do sklepu Shopify.
shopify-aliexpress

Konfigurowanie powiadomień e-mail

powiadomienia e-mail o zakupach
Również na stronie Ustawienia możesz określić, kiedy klienci otrzymają powiadomienia e-mail. Na przykład mogą zostać powiadomieni, gdy ich zamówienie zostanie potwierdzone, anulowane lub zwrócone. Możesz także określić, że otrzymają wiadomość e-mail, gdy zamówienie zostanie zrealizowane lub gdy zostanie dostarczone.

Plusy i minusy Shopify

Plusy:

 • Przyspiesza proces tworzenia strony internetowej eCommerce.
 • Wybierz z szerokiego wyboru szablonów stron internetowych.
 • Umożliwia łatwą integrację kosztów wysyłki.
 • Umożliwia dodanie kwot podatku w razie potrzeby.
 • Akceptuj płatności online za pośrednictwem Shopify Online Payments.
 • Łatwe zarządzanie zapasami.
 • Rozszerzona funkcjonalność jest dostępna za pośrednictwem aplikacji wtyczek.

Cons:

 • Wiele sklepów internetowych wymaga wielu kont Shopify.

Rekomendacje

Korzystając z Shopify przez jakiś czas, muszę powiedzieć, że naprawdę doceniam to, jak uprościły proces strony internetowej eCommerce. Po tym, jak wiele lat temu stworzyłem własną stronę e-commerce „staromodną”, zdecydowanie wolę metodę Shopify.

Kliknij tutaj, aby wypróbować Shopify za darmo przez 14 dni – karta kredytowa nie jest potrzebna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map