مصاحبه با مدیر عامل GreenGeeks Trey Gardner

مصاحبه GreenGeeks Trey Gardner


و 10 دلیل شما باید GreenGeeks را برای میزبانی وردپرس خود انتخاب کنید

آیا می دانید هنگام ایجاد وب سایت خود می توانید به نجات محیط زیست خود کمک کنید؟ انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب سبز باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و سیاره ما را تمیز تر نگه می دارد. و وقتی صحبت از میزبانی وب سبز است ، مطمئناً GreenGeeks رهبر صنعت است.

من سالهاست که GreenGeeks را توصیه کرده ام ، و گفتگوی اخیراً با Trey Gardner ، مدیرعامل GreenGeeks ، چت کردم. Trey از سال 1999 در مشاغل میزبانی وب بوده و به ساخت تعدادی از شرکت های میزبان کمک کرده است. با GreenGeeks ، Trey و تیمش راه حل برتر میزبانی سبز را ایجاد کرده اند.

Trey در مورد آنچه GreenGeeks را به عنوان بهترین انتخاب شما برای میزبانی وب سبز و همچنین آنچه که GreenGeeks در آن تمرکز دارد ارائه داد تا بهترین تجربه میزبانی وب را برای همه مشتریان خود – به ویژه کاربران WordPress فراهم کند. همراه با مصاحبه من با Trey ، من همچنین 10 دلیل مهم من را برای انتخاب GreenGeeks برای میزبانی وردپرس خود ذکر کرده ام.

میزبان وب گربه: ما سالهاست که GreenGeeks را توصیه می کنیم. کمی در مورد آنچه GreenGeeks را واقعاً استاندارد صنعت برای میزبانی وب سبز نشان می دهد ، بگویید.

تری گاردنر: خوب ، ما دوستانه ترین شرکت میزبانی وب در خارج از کشور هستیم و در وب سایت ما اطلاعات زیادی وجود دارد از جمله فیلم ها تا آنجا که ما انجام می دهیم و چرا ما تصمیم به سبز شدن گرفتیم و چرا ما سعی در ارتقاء آن داریم ، نه فقط برای خودمان اما برای کل صنعت.

در سال 2005 مقاله ای منتشر شد که گفت: تا سال 2020 ، که سال بعد است ، صنعت ما به اندازه صنعت هواپیمایی و در همین زمان یک آلاینده خواهد بود و درست در این زمان ، سه سال بعد ، من شرکت میزبانی خود را شروع کردم. من دوقلو دارم و تصمیم گرفتم که باید کاری را انجام دهم تا همه افراد آنجا را به چالش بکشند تا با میزبانی وب خود سبز شوند. دلیل این امر این است که ما این امکانات بزرگ جمع آوری را داریم که پشته های سرور دارند. آنها گرم می شوند. آنها باید هوای قطب شمال را به تازگی در آنها دمیده و خراب نشوند. تمام این انرژی از شبکه کشیده می شود. و شبکه سازگار با محیط زیست نیست.

بنابراین ما با بنیاد محیط زیست بونویل خارج از پورتلند ، اورگان کار می کنیم و آنها یک شریک قدرت سبز EPA هستند که مورد تأیید قرار گرفته است. ما همچنین از سال 2009 به عنوان شریک سبز قدرت توسط سازمان حفاظت محیط زیست تأیید شده ایم. ما به آنها می گوییم چند سرور ، پرسنل و غیره داریم. آنها می گویند که مصرف انرژی ما X است و آنها با مزارع بادی کار می کنند ، بنابراین ما به آنها می گوییم بروید و 3 بار X بخرید که توسط باد تولید شده است بخرید [و آنها] آنرا دوباره داخل شبکه قرار دهند تا کاری که ما انجام می دهیم را نیز جبران کند. دو شرکت دیگر به اندازه ما.

میزبانی وب سبز

WHC: اکنون علاوه بر میزبانی وب سبز ، می توانید در مورد چشم انداز GreenGeeks و برخی از اهداف دیگری که شما واقعاً روی آنها تمرکز می کنید صحبت کنید?

TG: بدیهی است ، ما باید یک ارائه دهنده میزبانی وب فوق العاده باشیم. ما باید سرورهایی داشته باشیم که از سرعت بالایی برخوردار هستند و سرعت بسیار خوبی دارند. ما باید برای پشتیبانی از مشتری ، مقالات آگاهانه در پایگاه دانش و آموزش های ویدئویی برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، داشته باشیم. من یک شریک تجاری عالی دارم. او از نظر فنی بسیار ماهرتر از من است. او Kaumil Patel است. او الان در تورنتو است. و او چارچوب بزرگی نه تنها سرورها و سرپرست بلکه پشتیبانی مشتری و موفقیت مشتری را به دست می آورد ، چیزی است که ما واقعاً در حدود یک سال و نیم در حال توسعه آن هستیم. و ما می خواهیم مطمئن شویم که همه مشتریان ما نه تنها پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت می کنند بلکه به موفقیتی که می خواهند برسند ، می رسند..

WHC: از زمان آغاز GreenGeeks در صنعت میزبانی وب چه تغییراتی دیده اید?

TG: وای ، رقابت انفرادی بیشتری در صنعت وجود داشت. EIG از بوستون تعداد زیادی از شرکت های میزبان را در آنجا خریداری کرده است. بزرگترها ، Bluehost ، HostGator ، و سرورها و پشتیبانی را تلفیق می کنند ، بنابراین تعداد کمی از ما مستقل هستیم و فکر می کنم مشتری های ما واقعاً دوست دارند این واقعیت را داشته باشند که ما به سازمان بزرگتری نمی بینیم که مجبور باشد سهام را راضی کند. قیمت ها و همه سرمایه گذاران – که ما در واقع می توانیم به عنوان یک شرکت مستقل خود عمل کنیم ، تصمیمات مستقل خودمان را بگیریم و در نوع پشتیبانی مشتری که احساس می کنیم مشتری های ما سزاوار هستند سرمایه گذاری کنیم.

WHC: برخی از مزایای استفاده از GreenGeeks به کاربران وردپرس چیست?

TG: خوب ، به طور خاص برای وردپرس ، نصب کننده یک کلیک را داریم. ما این کار را بسیار آسان کردیم ما برای هرکسی که یک سایت یا چندین سایت داشته باشد ، مهاجرت رایگان سایت داریم. ما کمک می کنیم تا همه اینها را آسان کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که انتقال برای آنها مؤثر است. ما می خواهیم مطمئن شویم که وقتی ما در اینجا هستیم نه فقط آنها را سوار می شویم بلکه وقتی کلیدهایی را برای آنها فراهم کرده ایم تا با حساب های خود با ما بروند ، آنها راضی هستند ، که آنها دقیقاً می دانند که چه کاری با آنها دارند ، که امیدوارم همه چیز مورد نیاز آنهاست و ما همیشه به دنبال ایجاد پیشرفت برای آن وبلاگ نویسان ، توسعه دهندگان و طراحان هستیم.

میزبان وردپرس GreenGeeks

WHC: آنچه برای آینده در GreenGeeks موجود است?

TG: خوب ، ما امسال برای WordCamp در آمریکای شمالی و جنوبی یک اسپانسر جهانی شدیم. و بنابراین ، ما واقعاً می خواهیم بخشی از این انجمن را به شکلی بزرگ وردپرس اختصاص دهیم. اما در خارج از وردپرس می خواهیم برای جوملا ، دروپال ، کلیه سیستمهای مدیریت محتوا در خارج که به پشتیبانی ما احتیاج دارند ، انجام دهیم – همچنین به داشتن سرورهای سریع ، پشتیبانی خوب ، اطمینان حاصل کنیم که ما در مورد نحوه کار و اطلاعات زیادی به دست آورده ایم. اگر آنها [صاحبان وب سایت] در تلاش هستند ، پس ما به آنها کمک می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که آنها را به جایی که باید باشد برسیم.

10 دلیل برتر برای انتخاب GreenGeeks برای میزبانی وردپرس

در حالی که من از بسیاری جهات بسیار تحت تأثیر میزبانی وب GreenGeeks قرار گرفتم ، در اینجا لیستی از 10 دلیل برتر من برای انتخاب آنها برای میزبانی وردپرس شما قرار داده شده است:

1. انتخاب عالی برنامه های میزبانی
با استفاده از GreenGeeks می توانید 3 برنامه میزبانی مختلف را انتخاب کنید: Ecosite Starter ، Ecosite Pro و Ecosite Premium. هر سه برنامه شامل پهنای باند نامحدود ، فضای دیسک و تعداد وب سایتهایی هستند که می توانید میزبان آن باشید. شما می توانید برنامه Ecosite Starter را تنها با 2.95 دلار در ماه دریافت کنید — فوق العاده برای صاحبان وب سایت های جدید. اما اگر به منابع محاسباتی بیشتری نیاز دارید می توانید یکی از برنامه های سطح برتر را دریافت کنید. مهم نیست که بودجه یا وضعیت وب سایت شما چیست ، GreenGeeks را پوشش داده اید.

2. دامنه رایگان
بر خلاف تعداد فزاینده ای از میزبان وب ، GreenGeeks هنوز هم هنگام ثبت نام به شما دامنه رایگان ارائه می دهد.

3. نصب با یک کلیک آسان
شروع کار با سایت وردپرس شما نسیمی است با نصب یک کلیک GreenGeeks از رابط cPanel شما.

4- سرورهای LiteSpeed ​​و MariaDB بهینه سازی شده
من از سرورهای LiteSpeed ​​و پایگاه داده در GreenGeeks بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. آنها نتایج بسیار سریع را ارائه می دهند.

5. بیایید رمزگذاری Wildcard SSL را بگذارید
SSL این روزها برای وب سایت های شما ضروری است ، و GreenGeeks با ارائه گواهینامه های Let Let Encrypt Wildcard SSL رایگان ، قدم دیگری را پشت سر می گذارد.

6. Cloudflare CDN رایگان
یک شبکه تحویل محتوا (CDN) واقعا می تواند زمان بارگذاری صفحه وب را سرعت بخشد ، به خصوص اگر سایت شما دارای محتوای استاتیک زیادی مانند عکس ها باشد. GreenGeeks شامل دسترسی CDN Cloudflare رایگان است.

7. به روز رسانی خودکار
GreenGeeks وب سایت های شما را با بروزرسانی های خودکار به روز می کند.

8. پشتیبان گیری از داده های شبانه
GreenGeeks نسخه پشتیبان تهیه داده های شبانه وب سایت های شما را اجرا می کند.

9. امنیت فعال
GreenGeeks ویژگی های امنیتی برجسته ای نظیر نظارت بر سرورهای فعال ، اسکن امنیت در زمان واقعی ، محافظت بیشتر از SPAM و جدا سازی حساب میزبانی را فراهم می کند.

10. پشتیبانی مشتری پاسخگو
بر خلاف تعداد فزاینده ای از شرکت های میزبان وب که زمان پاسخگویی به پشتیبانی چت زنده آنها به شدت آهسته شده است ، GreenGeeks هنوز هم برخی از سریعترین زمان پاسخگویی را که تجربه کرده ام فراهم می کند. اعضای تیم پشتیبانی به طور مداوم وضوح مسئله دوستانه و مفیدی را ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی GreenGeeks اینجا کلیک کنید و 70٪ تخفیف قیمت عادی دریافت کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map