Intervija ar GreenGeeks izpilddirektoru Treiju Gārdneru

Intervija ar GreenGeeks Treiju Gārdneru


Un 10 iemesli, kāpēc jūsu WordPress mitināšanai vajadzētu izvēlēties GreenGeeks

Vai zinājāt, ka, veidojot savu vietni, jūs varat palīdzēt saglabāt mūsu vidi? Videi draudzīga tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle ietaupa enerģiju un padara mūsu planētu tīrāku. Un, runājot par videi draudzīgu tīmekļa mitināšanu, GreenGeeks noteikti ir nozares līderis.

Es ieteiktu GreenGeeks vairākus gadus, un bija liels prieks nesen tērzēt ar GreenGeeks izpilddirektoru Treiju Gārdneru. Treijs darbojas tīmekļa mitināšanas biznesā kopš 1999. gada un ir palīdzējis izveidot vairākus hostinga uzņēmumus. Kopā ar GreenGeeks Treijs un viņa komanda ir izveidojuši labāko zaļās mitināšanas risinājumu.

Treijs runāja par to, kas padara GreenGeeks par jūsu labāko izvēli videi draudzīgai tīmekļa mitināšanai, kā arī par to, uz ko GreenGeeks koncentrējas, lai visiem klientiem, īpaši WordPress lietotājiem, nodrošinātu vislabāko tīmekļa mitināšanas pieredzi. Paralēli intervijai ar Treju, es esmu arī iekļāvis savus desmit galvenos iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties GreenGeeks savam WordPress mitināšanai.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: mēs jau daudzus gadus iesakām GreenGeeks. Pastāstiet mums mazliet par to, kas padara GreenGeeks par zaļās tīmekļa mitināšanas nozares standartu.

Treijs Gārdners: Mēs esam videi draudzīgākā tīmekļa mitināšanas kompānija, un mūsu vietnē ir daudz informācijas, ieskaitot videoklipus par to, ko mēs darām un kāpēc mēs izvēlējāmies kļūt zaļš, un kāpēc mēs cenšamies to reklamēt, ne tikai sev, bet visai nozarei.

2005. gadā iznāca dokuments, kurā teikts, ka līdz 2020. gadam, kas ir nākamais gads, ka mūsu nozare būs tikpat liela kā piesārņotājs kā aviosabiedrības, un tieši šajā laikā, trīs gadus vēlāk, es sāku savu hostinga uzņēmumu. Man ir dvīņi, un es nolēmu, ka man ir jādara kaut kas, lai izaicinātu ikvienu, kas tur atrodas, izvēlēties savu tīmekļvietni. Iemesls ir tas, ka mums ir šīs milzīgās izvietošanas iespējas, kurās ir kaudze serveru. Viņi sakarst. Viņiem ir licis, ka arktiskais gaiss viņiem ir vienkārši izpūstas, lai viņi neizgāztos. Visa šī enerģija tiek izvilkta no tīkla. Un režģis nav videi draudzīgs.

Tāpēc mēs sadarbojamies ar Bonneville Environmental Fund ārpus Portlendas, Oregonas štatā, un viņi ir EPA apstiprināti Zaļās enerģijas partneri. Kopš 2009. gada EPA arī mūs apstiprina kā zaļās enerģijas partneri. Mēs viņiem sakām, cik daudz serveru, personāla utt. Mums ir. Viņi saka, ka mūsu enerģijas patēriņš ir X un viņi sadarbojas ar vēja parkiem, tāpēc mēs viņiem sakām, ka viņi iet un pērk trīs reizes X, ko ražo vējš, un viņi to ievieto atpakaļ tīklā, lai kompensētu to, ko mēs darām, kā arī divi citi uzņēmumi mūsu lielumā.

Zaļā tīmekļa mitināšana

WHC: Tagad bez zaļās tīmekļa mitināšanas jūs varat arī runāt par GreenGeeks vīziju un dažiem citiem mērķiem, uz kuriem jūs, puiši, patiešām koncentrējaties?

TG: Acīmredzot mums ir jābūt fantastiskam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Mums ir jābūt serveriem, kuriem ir liels laiks, liels ātrums. Mums ir jābūt lieliskam klientu atbalstam, zinošiem rakstiem mūsu zināšanu bāzē un video pamācībām tiem, kam tie nepieciešami. Man ir lielisks biznesa partneris. Viņš ir daudz tehniski prātīgāks nekā es. Viņš ir Kaumila Patels. Viņš šobrīd atrodas Toronto. Un viņš ir izveidojis lielisku ietvaru ne tikai serveriem un administratoram, bet arī klientu atbalstam un patiesiem klientu panākumiem, ko mēs patiešām esam izstrādājuši apmēram pusotra gada laikā. Un mēs vēlamies pārliecināties, ka visi mūsu klienti saņem ne tikai nepieciešamo atbalstu, bet arī panākumus, ko viņi cenšas sasniegt.

WHC: Kādas izmaiņas esat redzējis tīmekļa mitināšanas nozarē kopš GreenGeeks pirmās darbības uzsākšanas?

TG: Oho, nozarē bija daudz individuālāka konkurence. EIG no Bostonas ir iegādājies daudz hostinga uzņēmumu, kas tur darbojas. Lielie, Bluehost, HostGator, konsolidēja serverus un atbalstu, un tāpēc mums ir daudz mazāk neatkarīgu personu, un es domāju, ka mūsu klientiem patiešām patīk tas, ka mēs neesam uzrunāti kādai lielākai organizācijai, kurai ir jāapmierina krājumi Cenas un visi šie investori – ka mēs faktiski varam darboties kā mūsu neatkarīgs uzņēmums, pieņemt paši savus neatkarīgus lēmumus un ieguldīt tāda veida klientu atbalsta sniegšanā, kāds, mūsuprāt, ir mūsu klientu pelnīts.

WHC: Kādas ir dažas priekšrocības, kuras GreenGeeks piedāvā WordPress lietotājiem?

TG: Īpaši WordPress, mēs esam ieguvuši viena klikšķa instalētāju. Mēs to ļoti viegli padarījām. Mums ir bezmaksas vietņu migrācija ikvienam, kam ir viena vietne vai vairākas vietnes. Mēs palīdzam savest visus pāri, lai tas būtu ērti. Mēs vēlamies pārliecināties, vai pāreja viņiem der. Mēs vēlamies pārliecināties, ka tad, kad mēs šeit atrodamies, ne tikai uzkāpjam uz viņiem, bet arī pēc tam, kad esam viņiem devuši atslēgas, lai viņi varētu ķerties pie viņu kontiem, ka viņi ir apmierināti, ka viņi precīzi zina, ar ko viņiem jāstrādā, kas, cerams, ir viss, kas viņiem būs vajadzīgs. Mēs vienmēr meklējam uzlabojumus tiem emuāru autoriem, izstrādātājiem un dizaineriem.

GreenGeeks WordPress mitināšana

WHC: kas nākotnē ir pieejams GreenGeeks?

TG: Nu, mēs šogad kļuvām par globālu WordCamp sponsoru Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Tātad, mēs patiešām vēlamies kļūt par šīs kopienas daļu lielā veidā, kas raksturīgs WordPress. Bet ārpus WordPress mēs vēlamies darīt labu Joomla, Drupal, visām tur esošajām CMS, kurām ir vajadzīgs arī mūsu atbalsts, kā arī lai mums būtu ātri serveri, labs atbalsts, pārliecinieties, ka mums ir daudz informācijas par to, kā lietas darbojas un ja viņi [vietņu īpašnieki] cīnās, mēs viņiem palīdzam un pārliecināmies, ka nokļūsim tur, kur viņiem jāatrodas.

10 galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties GreenGeeks WordPress mitināšanai

Lai gan daudzējādā ziņā esmu ļoti pārsteigts par GreenGeeks tīmekļa mitināšanu, šeit ir saraksts ar maniem desmit galvenajiem iemesliem, kāpēc tos izvēlēties WordPress mitināšanai:

1. Liela hostinga plānu izvēle
Izmantojot GreenGeeks, jūs varat izvēlēties no 3 dažādiem hostinga plāniem: Ecosite Starter, Ecosite Pro un Ecosite Premium. Visi trīs plāni nodrošina neierobežotu joslas platumu, diska vietu un vietņu skaitu, kuras varat mitināt. Jūs varat saņemt Ecosite Starter plānu tikai par USD 2,95 mēnesī – tas ir lieliski piemērots jaunu vietņu īpašniekiem. Tomēr, ja jums nepieciešami vairāk skaitļošanas resursu, varat iegūt kādu no premium līmeņa plāniem. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu budžets vai vietne, GreenGeeks ir nodrošinājis jūs.

2. Bezmaksas domēns
Atšķirībā no pieaugošā tīmekļa mitinātāju skaita, GreenGeeks, reģistrējoties, joprojām piedāvā jums bezmaksas domēnu.

3. Vienkārša viena klikšķa instalēšana
Darba sākšana ar savu WordPress vietni ir brīze, izmantojot GreenGeeks instalēšanu ar vienu klikšķi no jūsu cPanel interfeisa..

4. Optimizēti LiteSpeed ​​un MariaDB serveri
Esmu ļoti pārsteigts par GreenSeeks LiteSpeed ​​un datu bāzes serveriem. Viņi nodrošina īpaši ātrus rezultātus.

5. Bezmaksas Let’s Encrypt aizstājējzīmju SSL
Mūsdienās SSL ir obligāts jūsu vietnēm, un GreenGeeks iet soli tālāk, nodrošinot bezmaksas Let’s Encrypt Wildcard SSL sertifikātus..

6. Bezmaksas Cloudflare CDN
Satura piegādes tīkls (CDN) patiešām var paātrināt jūsu tīmekļa lapas ielādes laiku, it īpaši, ja jūsu vietnē ir daudz statiskā satura, piemēram, fotoattēlu. GreenGeeks ietver bezmaksas piekļuvi Cloudflare CDN.

7. Automātiska atjaunināšana
GreenGeeks jūsu vietnes atjaunina ar automātiskiem atjauninājumiem.

8. Datu dublēšana naktī
GreenGeeks katru dienu uztur jūsu vietņu datu dublējumus.

9. Proaktīva drošība
GreenGeeks nodrošina izcilus drošības līdzekļus, piemēram, proaktīvu servera uzraudzību, reālā laika drošības skenēšanu, uzlabotu SPAM aizsardzību un mitināšanas konta izolēšanu..

10. Atsaucīgs klientu atbalsts
Atšķirībā no pieaugošā tīmekļa mitināšanas uzņēmumu skaita, kuru tiešsaistes tērzēšanas atbalsta reakcijas laiki ir kļuvuši neizturami lēni, GreenGeeks joprojām nodrošina dažus no ātrākajiem reakcijas laikiem, ko esmu pieredzējis. Atbalsta grupas locekļi vienmēr nodrošina draudzīgus un izpalīdzīgus risinājumus.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par GreenGeeks mitināšanu un saņemtu 70% atlaidi no parastās cenas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map