Intervjuu GreenGeeksi tegevjuhi Trey Gardneriga

Intervjuu GreenGeeks Trey Gardneriga


Ja 10 põhjust, miks peaksite oma WordPressi hostimiseks valima GreenGeeksi

Kas teadsite, et saate oma veebisaidi loomisel aidata meie keskkonda päästa? Rohelise veebimajutusteenuse pakkuja valimine säästab energiat ja hoiab meie planeedi puhtamana. Ja kui rääkida rohelisest veebimajutusest, siis on GreenGeeks kindlasti selle valdkonna liider.

Olen soovitanud GreenGeeksi juba aastaid ja oli suur rõõm vestelda hiljuti GreenGeeksi tegevjuhi Trey Gardneriga. Trey on olnud veebimajutusäris alates 1999. aastast ja aidanud luua mitmeid hostimisettevõtteid. Koos GreenGeeksiga on Trey ja tema meeskond loonud peamise rohelise hostimise lahenduse.

Trey rääkis sellest, mis teeb GreenGeeksist teie rohelise veebimajutuse jaoks parima valiku, ning ka sellest, millele GreenGeeks keskendub, et pakkuda parimat veebimajutuselamust kõigile oma klientidele – eriti WordPressi kasutajatele. Koos oma intervjuuga Treyga olen lisanud ka kümme peamist põhjust, miks peaksite oma WordPressi hostimiseks valima GreenGeeksi.

Veebimajutuskass: oleme juba mitu aastat soovitanud GreenGeeksi. Rääkige meile natuke sellest, mis teeb GreenGeeksist tegelikult rohelise veebimajutuse tööstusstandardi.

Trey Gardner: Noh, me oleme seal kõige keskkonnasõbralikum veebimajutusettevõte ja meie veebisaidil on palju teavet, sealhulgas ka videoid selle kohta, mida me teeme ja miks me otsustasime minna roheliseks ja miks me üritame seda reklaamida, mitte ainult endale, aga kogu tööstusele.

2005. aastal ilmus paber, milles öeldakse aastaks 2020, mis on järgmisel aastal, et meie tööstus on sama suur saastaja kui lennundustööstus ja umbes sel ajal, kolm aastat hiljem, asutasin oma hostiettevõtte. Mul on kaksikud ja ma otsustasin, et ma pean tegema midagi, et kutsuda kõik väljas olevad inimesed üles oma veebimajutusega roheliseks minema. Põhjus on see, et meil on olemas need tohutud koostöövõimalused, kus on virna servereid. Nad jooksevad kuumaks. Neil peab olema, et arktiline õhk oleks neile lihtsalt puhutud, et nad ei kukuks läbi. Kogu see energia tõmmatakse võrgust. Ja võrk pole keskkonnasõbralik.

Nii et teeme koostööd Bonneville’i keskkonnafondiga Portlandist Oregoni osariigist ja nad on EPA Green Poweri partneri poolt heaks kiidetud. Ka EPA on meid alates 2009. aastast heaks kiitnud kui rohelise jõu partner. Me ütleme neile, kui palju meil on servereid, personali jne. Nad ütlevad, et meie energiatarbimine on X ja nad teevad koostööd tuuleparkidega, nii et me käsime neil minna ja osta kolm korda tuule toodetud X ja nad panevad selle tagasi võrku, et korvata nii meie kui ka meie veel kaks meie suurust ettevõtet.

Roheline veebimajutus

WHC: Kas nüüd lisaks rohelisele veebimajutusele saate rääkida ka GreenGeeksi visioonist ja mõnedest muudest eesmärkidest, millele teie kutid keskenduvad??

TG: Noh, muidugi, me peame olema fantastiline veebimajutusteenuste pakkuja. Meil peavad olema serverid, millel on palju aega ja kiirust. Meil peavad olema suurepärased klienditoed, oma teadmistebaasis teadlikud artiklid ja videoõpetus neile, kes neid vajavad. Mul on suurepärane äripartner. Ta on tehniliselt palju nutikam kui mina. Ta on Kaumil Patel. Ta on praegu Torontos. Ja ta on kokku pannud suurepärase raamistiku, mis hõlmab lisaks serveritele ja administraatoritele ka klienditoe ja tõelise kliendiedu, mida me oleme nüüd juba umbes poolteist aastat arendanud. Ja tahame veenduda, et kõik meie kliendid ei saaks mitte ainult vajalikku tuge, vaid saavutaksid edu, mida nad proovivad saavutada.

WHC: milliseid muudatusi olete veebimajutusteenuste valdkonnas pärast GreenGeeksi esmakordset käivitamist näinud?

TG: Vau, tööstuses oli palju individuaalsem konkurents. EIG Bostonist on ostnud hulgaliselt seal tegutsevaid hostimisettevõtteid. Suured, nagu Bluehost, HostGator, konsolideerisid serverid ja tugiteenused ning seetõttu on meist sõltumatutest sõltumatuid tunduvalt vähem ja ma arvan, et meie klientidele meeldib tõesti see, et me ei ole kuulunud mõnele suuremale organisatsioonile, kes on pidanud varusid rahuldama hinnad ja kõik need investorid – et me saaksime tegelikult tegutseda oma iseseisva ettevõttena, teha oma iseseisvaid otsuseid ja investeerida klienditoe tüüpi, mida meie arvates väärivad kliendid.

WHC: millised on mõned eelised, mida GreenGeeks WordPressi kasutajatele pakub?

TG: Spetsiaalselt WordPressi jaoks on meil olemas ühe klõpsuga installija. Tegime selle väga lihtsaks. Meil on tasuta saitide migratsioon kõigile, kellel on üks sait või mitu saiti. Aitame kõik hõlpsalt kohale tuua. Tahame veenduda, et üleminek toimib nende jaoks. Tahame veenduda, et kui me siin pole, siis mitte ainult ei pea me neid pardale, vaid ka siis, kui oleme neile andnud võtmed, et nad saaksid meiega oma kontoga hakkama saada, et nad oleksid rahul, et nad teaksid täpselt, mida nad peavad tegema, mis loodetavasti on kõik, mida nad vajavad. Ja me ootame nende blogijate, arendajate ja kujundajate jaoks alati parandusi.

GreenGeeksi WordPressi hostimine

WHC: Mis on GreenGeeksi jaoks tulevikus laos??

TG: Noh, meist sai sel aastal WordCampi globaalne sponsor Põhja- ja Lõuna-Ameerikas. Ja nii, me tõesti tahame saada sellest kogukonnast suuresti WordPressi jaoks spetsiifilisel viisil. Kuid väljaspool WordPressi tahame teha head Joomla, Drupali jaoks, kõigi seal asuvate CMS-ide jaoks, mis vajavad ka meie tuge – kiirete serverite olemasolu ja head tuge – veenduge, et meil oleks palju teavet selle kohta, kuidas asjad töötavad ja kui nad [veebisaitide omanikud] on hädas, aitame nad välja ja hoolitseme selle eest, et viiksime nad sinna, kus nad peavad olema.

Kümme peamist põhjust, miks valida GreenGeeks WordPressi majutamiseks

Kuigi mulle on GreenGeeksi veebimajutus mitmel moel muljet avaldanud, on siin loetelu minu 10 peamisest põhjusest, miks neid oma WordPressi hostimiseks valida:

1. Suur valik hostimisplaane
GreenGeeksi abil saate valida 3 erineva hostimiskava vahel: Ecosite Starter, Ecosite Pro ja Ecosite Premium. Kõik kolm plaani pakuvad piiramatut ribalaiust, kettaruumi ja võõrustatavate veebisaitide arvu. Ecosite Stardikava saate ainult 2,95 dollari eest – see on suurepärane uute veebisaitide omanike jaoks. Kui vajate rohkem arvutusressursse, saate siiski ühe premium-taseme plaanidest. Pole tähtis, milline on teie eelarve või veebisaidi olukord, GreenGeeks on teid katnud.

2. Tasuta domeen
Erinevalt kasvavast veebimajutajate arvust pakub GreenGeeks registreerumisel teile endiselt tasuta domeeni.

3. Lihtne ühe klõpsuga installimine
WordPressi saidiga alustamine on imelihtne GreenGeeksi ühe klõpsuga installimisega teie cPaneli liidesest.

4. Optimeeritud LiteSpeed ​​ja MariaDB serverid
Mulle avaldavad GreenGeeksi LiteSpeed ​​ja andmebaasiserverid suurt muljet. Need annavad ülikiireid tulemusi.

5. Tasuta Let’s Encrypt Wildcard SSL
SSL on teie veebisaitidel tänapäeval kohustuslik ja GreenGeeks läheb sammu kaugemale, pakkudes tasuta Let’s Encrypt Wildcard SSL-sertifikaate.

6. Tasuta Cloudflare CDN
Sisu edastamise võrk (CDN) võib teie veebilehe laadimisaegu tõesti kiirendada, eriti kui teie saidil on palju staatilist sisu, näiteks fotosid. GreenGeeks sisaldab tasuta Cloudflare CDN-i juurdepääsu.

7. Automaatsed värskendused
GreenGeeks hoiab teie veebisaite automaatsete värskendustega kursis.

8. Öised andmete varundamised
GreenGeeks haldab teie veebisaitide öiseid andmete varukoopiaid.

9. Ennetav turvalisus
GreenGeeks pakub silmapaistvaid turvafunktsioone, nagu proaktiivne serveri jälgimine, reaalajas turvaskaneerimine, täiustatud rämpspostikaitse ja hostikonto eraldamine.

10. Vastuvõtlik klienditugi
Erinevalt suurenevast arvust veebimajutusettevõtetest, kelle reaalajas vestluse toe reageerimise ajad on muutunud talumatult aeglaseks, pakub GreenGeeks endiselt kõige kiiremat reageerimise aega, mida ma olen kogenud. Tugimeeskonna liikmed pakuvad probleemide lahendamiseks pidevalt sõbralikke ja abivalmis lahendusi.

GreenGeeksi hostingu kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin ja saate tavahinnast 70% soodsamalt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map