Rozhovor s generálním ředitelem GreenGeeks Treym Gardnerem

Rozhovor GreenGeeks Trey Gardner


A 10 důvodů, proč byste měli zvolit GreenGeeks pro svůj hosting WordPress

Věděli jste, že při vytváření webu můžete pomoci zachránit naše prostředí? Výběr zeleného poskytovatele webhostingu šetří energii a udržuje naši planetu čistší. A pokud jde o zelený webhosting, GreenGeeks je určitě lídrem v oboru.

GreenGeeks doporučuji již roky a bylo mi potěšením nedávno si povídat s generálním ředitelem GreenGeeks Trey Gardnerem. Trey působí v oblasti webhostingu od roku 1999 a pomohla vybudovat řadu hostingových společností. S GreenGeeks, Trey a jeho tým vytvořili přední zelené řešení hostování.

Trey hovořil o tom, co dělá GreenGeeks tou nejlepší volbou pro zelený webhosting, a také na to, na co se GreenGeeks zaměřuje, aby poskytoval nejlepší webhostingový zážitek všem svým zákazníkům – zejména uživatelům WordPress. Spolu s mým rozhovorem s Treyem jsem zahrnul také mých 10 hlavních důvodů, proč byste si měli vybrat GreenGeeks pro svůj hosting WordPress.

Web Hosting Cat: GreenGeeks doporučujeme již mnoho let. Řekněte nám něco o tom, co dělá GreenGeeks opravdu průmyslovým standardem pro zelený webhosting.

Trey Gardner: Jsme tam nejekologičtější webhostingová společnost a na našich webových stránkách je spousta informací včetně videí, pokud jde o to, co děláme a proč jsme se rozhodli ekologizovat a proč se to snažíme propagovat, nejen pro nás, ale pro celé odvětví.

V roce 2005 vyšel dokument, který uvedl do roku 2020, tedy příští rok, že náš průmysl bude stejně velký jako znečišťovatel jako letecký průmysl, a právě o tři roky později jsem založil vlastní hostingovou společnost. Mám dvojčata a rozhodl jsem se, že musím udělat něco pro to, abych všichni vyzval všechny, aby se s webovým hostingem stali zelenými. Důvod je ten, že máme tato obrovská kolokační zařízení, která mají hromady serverů. Běží horké. Musí mít jen polární vzduch, který na ně prostě fouká, aby nezklamali. Veškerá ta energie je čerpána z mřížky. A mřížka není ekologická.

Spolupracujeme tedy s Bonneville Environmental Foundation z Portlandu v Oregonu a jsou to EPA Green Power Partner schváleni. EPA nás také schválila od roku 2009 jako Green Power Partner. Řekneme jim, kolik serverů, personálu atd. Máme. Říká se, že naše spotřeba energie je X a pracují s větrnými farmami, takže jim říkáme, aby šli a kupovali 3krát X, které byly vyrobeny větrem [a] vložili je zpět do sítě, aby kompenzovaly to, co děláme, stejně jako dvě další společnosti naší velikosti.

Zelený webhosting

WHC: Nyní můžete kromě zeleného webhostingu hovořit také o vizi GreenGeeks a některých dalších cílech, na které se opravdu zaměřujete?

TG: Je zřejmé, že musíme být fantastickým poskytovatelem webhostingu. Musíme mít servery, které mají skvělý čas, velkou rychlost. Musíme mít skvělou zákaznickou podporu, znalostní články v naší znalostní bázi a videonávody pro ty, kteří je potřebují. Mám skvělého obchodního partnera. Je mnohem více technicky vychytralý než já. Je to Kaumil Patel. Právě je v Torontu. A dal dohromady skvělý rámec nejen serverů a administrátorů, ale také zákaznické podpory a opravdu úspěchu zákazníků, což je něco, co se vyvíjíme asi rok a půl. A chceme zajistit, aby všichni naši zákazníci dostali nejen podporu, kterou potřebují, ale aby dosáhli úspěchu, kterého se snaží dosáhnout.

WHC: Jaké změny jste viděli v odvětví webhostingu od prvního spuštění GreenGeeks?

TG: Páni, v tomto odvětví byla mnohem více individuální konkurence. EIG z Bostonu koupila mnoho hostujících společností. Ty velké, Bluehost, HostGator, a konsolidované servery a podpora, takže je nás mnohem méně, kteří jsou nezávislí, a myslím si, že naši zákazníci mají opravdu rádi skutečnost, že se nesetkáváme s nějakou větší organizací, která musí uspokojit zásoby. ceny a všichni tito investoři – že můžeme skutečně fungovat jako naše vlastní nezávislá společnost, činit vlastní nezávislá rozhodnutí a investovat do typu zákaznické podpory, kterou cítíme, že si naši klienti zaslouží.

WHC: Jaké jsou některé z výhod, které GreenGeeks nabízí uživatelům WordPress?

TG: Konkrétně pro WordPress máme instalační program na jedno kliknutí. Udělali jsme to velmi snadné. Máme migraci stránek zdarma pro kohokoli, kdo má jeden nebo více webů. Pomáháme přivést všechny ty, abychom to usnadnili. Chceme zajistit, aby přechod pro ně fungoval. Chceme se ujistit, že když jsme tady nejen na palubě, ale když jsme jim pak dali klíče, aby mohli jít s jejich účty s námi, že jsou spokojeni, že přesně vědí, s čím musí pracovat, což doufejme je vše, co budou potřebovat. A vždy se snažíme vylepšení pro ty blogery, vývojáře a designéry.

GreenGeeks Hosting WordPress

WHC: Co je v budoucnu na GreenGeeks?

TG: Letos jsme se stali globálním sponzorem pro WordCamp v Severní a Jižní Americe. A opravdu se chceme stát součástí této komunity velkým způsobem specifickým pro WordPress. Ale mimo WordPress chceme dělat dobře pro Joomla, Drupal, všechny CMS tam, které potřebují naši podporu – a také mít rychlé servery, dobrou podporu, ujistěte se, že máme spoustu informací o tom, jak věci fungují a pokud se [majitelé webových stránek] potýkají, pomůžeme jim a ujistíme se, že je dostaneme tam, kde musí být..

Top 10 důvodů proč si vybrat GreenGeeks pro WordPress Hosting

Přestože na webhosting GreenGeeks jsem byl ohromen mnoha způsoby, zde je seznam mých 10 hlavních důvodů, proč jsem je vybral pro váš hosting WordPress:

1. Velký výběr hostingových plánů
S GreenGeeks si můžete vybrat ze 3 různých hostingových plánů: Ecosite Starter, Ecosite Pro a Ecosite Premium. Všechny tři plány poskytují neomezenou šířku pásma, místo na disku a počet webů, které můžete hostit. Program Ecosite Starter můžete získat za pouhých 2,95 $ měsíčně – skvělé pro nové majitele webových stránek. Pokud však potřebujete více výpočetních prostředků, můžete získat jeden z plánů prémiové úrovně. Bez ohledu na to, jaký je váš rozpočet nebo situace na webových stránkách, GreenGeeks jste se zabýval.

2. Doména zdarma
Na rozdíl od rostoucího počtu webových hostitelů vám GreenGeeks při registraci stále nabízí bezplatnou doménu.

3. Snadná instalace jedním kliknutím
Začínáme s webem WordPress je hračka instalace GreenGeeks jedním kliknutím z vašeho rozhraní cPanel.

4. Optimalizované servery LiteSpeed ​​a MariaDB
Jsem velmi ohromen LiteSpeed ​​a databázovými servery na GreenGeeks. Poskytují velmi rychlé výsledky.

5. Zdarma Pojďme šifrovat Wildcard SSL
SSL je dnes pro vaše webové stránky nutností a GreenGeeks jde o krok dále tím, že poskytuje bezplatné certifikáty SSL šifrování Wildcard.

6. Zdarma Cloudflare CDN
Síť pro doručování obsahu (CDN) může skutečně urychlit načítání vaší webové stránky, zejména pokud má váš web hodně statického obsahu, jako jsou fotografie. GreenGeeks zahrnuje bezplatný přístup k Cloudflare CDN.

7. Automatické aktualizace
GreenGeeks udržuje vaše webové stránky aktuální pomocí automatických aktualizací.

8. Noční zálohování dat
GreenGeeks provádí noční zálohování dat vašich webových stránek.

9. Proaktivní bezpečnost
GreenGeeks poskytuje vynikající bezpečnostní funkce, jako je proaktivní monitorování serveru, bezpečnostní skenování v reálném čase, vylepšená ochrana proti spamu a izolace hostitelských účtů.

10. Responzivní zákaznická podpora
Na rozdíl od rostoucího počtu společností poskytujících webhosting, jejichž doba odezvy na podporu chatu je nesnesitelně pomalá, GreenGeeks stále poskytuje některé z nejrychlejších časů odezvy, jaké jsem zažil. Členové podpůrného týmu důsledně poskytují přátelská a užitečná řešení problémů.

Klikněte zde pro více informací o GreenGeeks Hosting a získejte 70% slevu z běžné ceny

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map