Wywiad z Trey Gardner, CEO GreenGeeks

Wywiad z GreenGeeks Trey Gardner


I 10 powodów, dla których powinieneś wybrać GreenGeeks na swój hosting WordPress

Czy wiesz, że możesz pomóc uratować nasze środowisko podczas tworzenia witryny? Wybór zielonego dostawcy usług hostingowych oszczędza energię i utrzymuje naszą planetę w czystości. A jeśli chodzi o zielony hosting, GreenGeeks jest z pewnością liderem w branży.

Od lat polecam GreenGeeks i ostatnio z wielką przyjemnością rozmawiałem z Trey Gardner, CEO GreenGeeks. Trey działa w branży hostingu od 1999 roku i pomógł zbudować wiele firm hostingowych. Wraz z GreenGeeks Trey i jego zespół stworzyli najlepsze rozwiązanie dla hostingu ekologicznego.

Trey mówił o tym, co sprawia, że ​​GreenGeeks jest najlepszym wyborem dla zielonego hostingu, a także o tym, na czym skupia się GreenGeeks, aby zapewnić najlepszą obsługę hostingu dla wszystkich swoich klientów – w szczególności użytkowników WordPress. Wraz z moim wywiadem z Trey podałem również 10 moich głównych powodów, dla których powinieneś wybrać GreenGeeks na hosting WordPress.

Web Hosting Cat: od wielu lat polecamy GreenGeeks. Powiedz nam trochę o tym, co sprawia, że ​​GreenGeeks jest naprawdę standardem branżowym dla zielonego hostingu.

Trey Gardner: Cóż, jesteśmy najbardziej przyjazną dla środowiska firmą hostingową, a na naszej stronie internetowej jest wiele informacji, w tym filmy na temat tego, co robimy i dlaczego zdecydowaliśmy się na ekologię i dlaczego staramy się to promować, a nie tylko dla nas samych, ale dla całej branży.

W 2005 r. Ukazał się artykuł, w którym napisano, że do 2020 r., Czyli w przyszłym roku, nasza branża będzie tak samo zanieczyszczająca, jak przemysł lotniczy, i właśnie w tym czasie, trzy lata później, założyłem własną firmę hostingową. Mam bliźniaków i zdecydowałem, że muszę zrobić coś, aby rzucić wyzwanie wszystkim, aby poszli na zielone strony ze swoim hostingiem. Powodem jest to, że mamy te ogromne obiekty do kolokacji, które mają stosy serwerów. Biegają gorąco. Muszą po prostu nadmuchać arktyczne powietrze, żeby nie zawiodły. Cała ta energia jest pobierana z sieci. Siatka nie jest przyjazna dla środowiska.

Dlatego współpracujemy z Fundacją Ochrony Środowiska Bonneville z Portland w stanie Oregon, które są zatwierdzone przez EPA Green Power Partner. Jesteśmy także zatwierdzeni przez EPA od 2009 roku jako partner Green Power. Mówimy im, ile mamy serwerów, personelu itp. Mówią, że nasze zużycie energii wynosi X i pracują z farmami wiatrowymi, więc mówimy im, aby poszli i kupili 3 razy X wyprodukowane przez wiatr [i] włożyli go z powrotem do sieci, aby skompensować to, co robimy, a także dwie inne firmy naszej wielkości.

Zielony hosting

WHC: Czy teraz oprócz zielonego hostingu możesz mówić o wizji GreenGeeks i niektórych innych celach, na których naprawdę koncentrujecie się?

TG: Oczywiście musimy być fantastycznym dostawcą usług hostingowych. Musimy mieć serwery, które mają świetny czas działania, dużą szybkość. Musimy mieć doskonałą obsługę klienta, przydatne artykuły w naszej bazie wiedzy i samouczki wideo dla tych, którzy ich potrzebują. Mam świetnego partnera biznesowego. Jest o wiele bardziej sprytny technicznie niż ja. On jest Kaumil Patel. Jest teraz w Toronto. I stworzył świetną strukturę nie tylko serwerów i administratora, ale także obsługi klienta i naprawdę sukcesu klienta, nad czym naprawdę pracujemy od około półtora roku. Chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi klienci otrzymują nie tylko wsparcie, którego potrzebują, ale także osiągnąć sukces, który starają się osiągnąć.

WHC: Jakie zmiany zaobserwowałeś w branży hostingu od początku działalności GreenGeeks?

TG: Wow, w branży było o wiele więcej indywidualnej konkurencji. EIG z Bostonu kupił wiele firm hostingowych. Duzi, Bluehost, HostGator, skonsolidowali serwery i wsparcie, więc jest nas znacznie mniej, którzy są niezależni i myślę, że naszym klientom bardzo podoba się fakt, że nie jesteśmy zobowiązani do większej organizacji, która musi zaspokoić zapasy ceny i wszyscy ci inwestorzy – że faktycznie możemy funkcjonować jako nasza niezależna firma, podejmować własne niezależne decyzje i inwestować w rodzaj obsługi klienta, na który naszym zdaniem zasługują nasi klienci.

WHC: Jakie są niektóre zalety GreenGeeks dla użytkowników WordPress?

TG: Cóż, specjalnie dla WordPress, mamy instalator za jednym kliknięciem. Ułatwiliśmy to. Mamy bezpłatną migrację witryny dla każdego, kto ma jedną lub wiele witryn. Pomagamy przywieźć wszystkich, aby było to łatwe. Chcemy mieć pewność, że przejście dla nich działa. Chcemy mieć pewność, że kiedy będziemy tutaj, nie tylko ich na pokładzie, ale kiedy damy im klucze do korzystania z ich kont u nas, że są zadowoleni, że dokładnie wiedzą, z czym mają do czynienia, co, mam nadzieję, jest wszystkim, czego będą potrzebować. Zawsze staramy się wprowadzać ulepszenia dla blogerów, programistów i projektantów.

GreenGeeks WordPress Hosting

WHC: Co czeka na przyszłość w GreenGeeks?

TG: W tym roku zostaliśmy globalnym sponsorem WordCamp w Ameryce Północnej i Południowej. Dlatego naprawdę chcemy stać się częścią tej społeczności w sposób szczególny dla WordPress. Ale poza WordPress chcemy robić dobrze Joomla, Drupal, wszystkie CMSy, które potrzebują naszego wsparcia – a także mieć szybkie serwery, dobre wsparcie, upewnij się, że mamy wiele informacji o tym, jak rzeczy działają i jeśli oni [właściciele stron internetowych] walczą, to pomagamy im i upewniamy się, że doprowadzimy ich tam, gdzie powinni.

10 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać GreenGeeks dla WordPress Hosting

Chociaż jestem pod dużym wrażeniem hostingu GreenGeeks na wiele sposobów, oto lista moich 10 głównych powodów, dla których wybrałem je na hosting WordPress:

1. Duży wybór planów hostingowych
Dzięki GreenGeeks możesz wybierać spośród 3 różnych planów hostingowych: Ecosite Starter, Ecosite Pro i Ecosite Premium. Wszystkie trzy plany zapewniają nieograniczoną przepustowość, miejsce na dysku i liczbę witryn, które możesz hostować. Możesz otrzymać plan Ecosite Starter za jedyne 2,95 USD. Idealne dla nowych właścicieli witryn. Jeśli jednak potrzebujesz więcej zasobów obliczeniowych, możesz uzyskać jeden z planów premium. Bez względu na budżet i sytuację na stronie, GreenGeeks zapewnia ci ochronę.

2. Darmowa domena
W przeciwieństwie do rosnącej liczby hostów internetowych, GreenGeeks nadal oferuje bezpłatną domenę podczas rejestracji.

3. Łatwa instalacja jednym kliknięciem
Rozpoczęcie pracy ze stroną WordPress jest proste dzięki instalacji GreenGeeks jednym kliknięciem z interfejsu cPanel.

4. Zoptymalizowane serwery LiteSpeed ​​i MariaDB
Jestem pod wielkim wrażeniem LiteSpeed ​​i serwerów baz danych w GreenGeeks. Zapewniają superszybkie wyniki.

5. Bezpłatnie Szyfrujmy Wildcard SSL
SSL jest obecnie obowiązkowy dla twoich stron internetowych, a GreenGeeks idzie o krok dalej, zapewniając bezpłatne certyfikaty SSL Let’s Encrypt Wildcard.

6. Bezpłatny CDN Cloudflare
Sieć dostarczania treści (CDN) może naprawdę przyspieszyć ładowanie strony, szczególnie jeśli Twoja witryna zawiera wiele statycznych treści, takich jak zdjęcia. GreenGeeks obejmuje bezpłatny dostęp do CDN Cloudflare.

7. Automatyczne aktualizacje
GreenGeeks dba o aktualność twoich stron dzięki automatycznym aktualizacjom.

8. Nocne kopie zapasowe danych
GreenGeeks wykonuje nocne kopie zapasowe danych twoich stron internetowych.

9. Bezpieczeństwo proaktywne
GreenGeeks zapewnia wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak proaktywne monitorowanie serwera, skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, ulepszona ochrona przed spamem i izolacja konta hostingowego.

10. Responsywna obsługa klienta
W przeciwieństwie do rosnącej liczby firm hostingowych, których czasy reakcji na czat na żywo stały się nieznośnie powolne, GreenGeeks nadal zapewnia jedne z najszybszych czasów reakcji, jakie kiedykolwiek spotkałem. Członkowie zespołu wsparcia konsekwentnie zapewniają przyjazne i pomocne rozwiązania problemów.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat hostingu GreenGeeks i uzyskaj 70% rabatu na zwykłą cenę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map