Intervija ar Krisu Lemu – Liquid Web produktu viceprezidentu

Chris-lema-intervija


Šajā intervijā es darīju ar WordPress evaņģēlistu Krisu Lemu, uzziniet:

Runājot par WordPress un emuāru veidošanu, Kriss Lema ir iestāde WordPress kopienā. Ja jums kādreiz ir iespēja apmeklēt kādu no viņa prezentācijām, nepalaidiet garām, jo ​​viņa sarunas vienmēr ir vispopulārākās un visvairāk apmeklētās konferencēs. Papildus darbam viņa emuārā chrislema.com, Kriss ir arī Liquid Web produktu viceprezidents. Viņi specializējas pārvaldītajā WordPress mitināšanā. Tagad Kriss un viņa komanda ir izstrādājuši jaunu pārvaldītu mitināšanas produktu vietnei WooCommerce.

Nesen man bija prieks tērzēt ar Krisu, un es ļoti vēlējos, lai viņš uzņemtos blogošanu, WordPress nākotni un Liquid Web pārvaldītos WooCommerce risinājumus.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: kāds ir jūsu padoms numuriem emuāru autoriem, kuri vēlas kļūt tikpat veiksmīgi kā jūs?

Kriss Lema: Vienmēr ir grūti kādam ieteikt un pateikt: “Ei, ja tu dari to, ko es izdarīju, tas darbosies”, jo dažādi cilvēki, atšķirīgs laiks, atšķirīga dinamika. Bet es domāju, ka padoms, ko visbiežāk dodu lielākajai daļai cilvēku un kam ir vislielākā vara, ir: Tas viss ir saistīts ar konsekvenci. Tātad, ja jūs sakāt, ka es rakstu divas reizes nedēļā, tad rakstiet divas reizes nedēļā. Ja jūs sakāt, ka es rakstu četras reizes nedēļā, tad rakstiet četras reizes nedēļā. Bet konsekventi to nodrošiniet, jo, kad jūs to darāt un kad izveidojat konsekventu grafiku, pie kura cilvēki var nokļūt, jūs uzticaties. Un šī uzticēšanās ir tā, kas ļauj cilvēkiem teikt, ka lasīšu vēlreiz, lasīšu vēlreiz. Tas nozīmē, ka jūs saņemat vairāk satura, bet tas nozīmē arī to, ka viņi veido uzticību jūsu balsij un cieņu pret jums. Tātad, es trīs gadus rakstīju septiņas dienas nedēļā. Un tas ir tas, kas patiešām ir veidojis manu zīmolu.

WHC: Kādas izmaiņas jūs esat redzējuši blogošanas pasaulē kopš sākuma? Vai jūsu pieeja emuāru veidošanai gadu gaitā ir mainījusies?

CL: Es domāju, ka lielākās izmaiņas ir Google. Google modelis, lai saprastu, no kurienes nāk autoritāte un kas respektē to, ko un ko viņi meklē, patiesībā ir mainījies, lai labāk koncentrētos uz lietotāja nodomiem: ko lietotājs mēģina darīt? Bet tāpēc, ka tika mainīta lietotāju iecere, tā tika pārvietota uz tēmu kopām. Tāpēc es gatavojos no jauna atvērt vietni chrislema.com un pēc diviem vai trim gadiem to sākt lēnāk sākt atkal konsekventāk. Un tagad rakstīšana ir pavisam citāda, jo man jāraksta klasteros. Jūs rakstāt vienu lielāku, nevis super garu, bet vienu lielāku tēmas punktu. Bet tad visas šīs kopas ap to, kas atbild uz citām šī jautājuma nelielām variācijām. Tātad, ja kāds saka: “Kāpēc man būtu jādomā par attēlu saspiešanu?” Un jūs ejat: “Ak, es uz to atbildēšu.” Bet es arī darīšu attēlu saspiešanu e-komercijā un attēlu saspiešanu citā veidā, un man vajadzētu veikt attēlu saspiešanu, kad esmu fotogrāfs. Un jūs atbildat uz visiem šiem dažādajiem jautājumiem, kas ir savstarpēji cieši saistīti, bet ir saistīti arī ar dažādām auditorijām šajā klasterī un pēc tam ir saistīti. Un Google aplūko saites, kas nonāk pat malu mezglos, un aplūko šo visu kopas vērtību un uzdod “Labi. Tagad es redzu, ka jums ir autoritāte. ” Tātad tas ir mainījies, un tas ietekmē to, kā mēs domājam par to, kā mēs rakstām saturu.

WHC: Kur jūs redzat WordPress nākamo 5 gadu laikā?

CL: Mums ir taisnība, ka WordPress kulminacijā pāriet uz šo Gūtenberga modeli. Un, ja tas tiek izdarīts nepareizi, tas var visu nokaut. Ja tas ir izdarīts pareizi, tas varētu dramatiski atvērt durvis. Tas ir kā platformas pārrakstīšana. Ideja ir tāda, ka WordPress katra lieta būs bloks. Tas nozīmē, kā jūs mijiedarbojaties ar vienu bloku, un tas ir veids, kādā jūs mijiedarbosities ar citu bloku. Šādi domājot, jūs ejat, pagaidiet, tas nozīmē, ka tas, kā es izturos pret reklāmām, ir tāds pats, kā es izturos pret saturu – tas nav tas, kā tas darbojas šodien. Mēs bīdām reklāmas uz sāniem. Bet, ja es varu veikt nosacītu dinamisku reklāmu parādīšanu, piemēram, nosacītu dinamisku satura parādīšanu, un ja es varu ievietot reklāmas jebkur, kur es varu ievietot saturu, man ir pilnīgi atšķirīgs modelis. Un tā, tas ir būtiskas izmaiņas WordPress darbībā. Ja tas ir izdarīts pareizi un tas sāk darboties, mēs varētu redzēt visu veidu nākotnes izdošanas modeļus, visu veidu nākotnes produktu veidus, kas ir virs tā. Tātad tas daudz atver durvis, tas vienkārši ir jādara pareizi.

chris-lema-podcast-intervija

WHC: Vai varat pastāstīt par Liquid Web komandu? Runājiet par komandas misiju un mērķiem, īpaši attiecībā uz WordPress vietņu īpašniekiem.

CL: Es ienācu apmēram pirms 18 mēnešiem. Un pirms 18 mēnešiem WordPress vai WooCommerce gandrīz nebija ne pūļu, ne darba. Un tātad daļa no tā, ko es sāku darīt, bija izveidot produktu komandu, un šai komandai bija jāvelta uzmanība ne tikai WordPress, bet arī lietai, kuru mēs nesen uzsācām, pārvaldījām WooCommerce mitināšanu. Tāpēc komandas galvenā uzmanība ir jāpievērš šīs jaunās platformas izveidošanai. Tā kā līdz tam nebija pārvaldītas WooCommerce platformas, jūs to veidojat. Jautājums ir šāds: kas ir pārvaldītā WooCommerce platforma? Vai pārvaldītie WordPress resursdatori jau neļauj instalēt vietni WooCommerce? Jā, bet tas nav tas, kādai pārvaldītajai platformai vajadzētu būt WooCommerce pasaulē. Tātad, tam vajadzētu nozīmēt vairāk. Tam vajadzētu darīt vairāk, un tāpēc mēs to pavadījām. Šajā telpā visiem uzmanība ir vienāda. Tas koncentrējas uz to, kā mēs veidojam labāko, un jauno definīciju tam, kā izskatās pārvaldītā WooCommerce mitināšana.

WHC: kādi ir šķēršļi, ar kuriem WooCommerce lietotāji var saskarties, uz kuriem jūs esat uzrunājis, izmantojot Liquid Web pārvaldīto WooCommerce hostingu?

CL: Viens no lielākajiem ir ziņošana. Es domāju, ka pārskatu sagatavošana ir viena no tām jomām, kurā jums patīk, ja es izmantoju vietējos WooCommerce vietējos pārskatus, pirmkārt, es nesaņemu daudz datu. Bet, ja es saņemu datus, tas nozīmē, ka es veikalu padara lēnāku, liekot tam izpildīt visus šos vaicājumus. Tas neder maniem klientiem. Bet, ja es vēlos uzzināt noteiktus jautājumus, [piemēram] parādīt man visus klientus, kuri ir iegādājušies ar kuponiem, tas patīk; labi, es nezinu, kā to izdarīt. Es to nedaru. Tātad viena no lietām, ko mēs izgājām, bija izveidot partnerību ar glew.io. Un kopā ar Glew mēs strādājām, lai visa šī automātiskā segmentēšana un visa šī atskaite nonāktu platformā. Tātad ziņošana bija viena no tām.

Varbūt otrs lielākais, uz kuru daudz laika pavadījām, bija ātrums. Vidējais WooCommerce veikals tiek ielādēts 4–6 sekundēs, un jūs nonākat “tas ir pārāk lēni”. Bet tā nebūt nav WooCommerce vaina. Bieži vien izstrādātāji, kas izveidoja vietni, vai veikalu īpašnieki, kas strādāja vietnē, un visas viņu veiktās darbības, nepievēršot uzmanību ātrumam. Piemēram, mums ir vietnes paraugs, kuru katru dienu pārbaudām. Mēs veica daudz veiktspējas testēšanas. Un šajā paraugu vietnē ir 9000 produktu. Tam ir laba izskata tēma. Tam ir attēli un vairāki attēli. Tam ir iespēja tuvināt šos attēlus. Tam ir pilnīgi apraksti par ķermeņiem. Tam ir saistīti produkti. Un visa vietne, katra lapa, kuru ielādējat, tiek ielādēta aptuveni 0,7 sekundēs.

Tātad ātrums un ziņošana bija pirmie divi lielākie, uz kuriem mēs vērsāmies. Pēc tam mēs ieklājām pamesto grozu, tāpēc mēs izveidojām partnerību ar Jilt, lai jūs varētu atgūt šos klientus. Ja tos atgūsit, tas dos jums iespēju gūt lielākus ieņēmumus. Tātad, tie ir trīs no lielajiem, par kuriem mēs teicām, pārliecināsimies, ka tie tiks atrisināti līdz brīdim, kad mēs palaidīsim.

WHC: Tiem, kas ir ieinteresēti vispirms iepazīties ar Liquid Web WooCommerce mitināšanu, viņi var ieplānot demonstrāciju tiešsaistē ar konsultantu?

CL: Jā. Un mums ir arī cita iezīme. Mums ir kaut kas, ko sauc par 15 dienu izaicinājumu. 15 dienu izrādes izaicinājums ir programma, kurā klients ļauj mums izveidot savas vietnes kopiju mūsu platformā. Tas nav funkcionējošs veikals – mēs neļausim atturēt satiksmi vai ko citu. Mēs vienkārši izgatavojam veikala kopiju mūsu serverī. Tad mūsu komanda dodas un veic virkni optimizāciju. Katrā optimizācijā tas izseko veiktspējas atšķirību. Un 15 dienu laikā mums būs tikšanās ar jums un mēs jums parādīsim. Mēs jau esam to paveikuši simtiem, un katrā ziņā laiks ir samazinājies par vismaz 50%. Ja jūs paņemat 12 sekunžu veikalu un nogādājat to līdz 6, vai arī veicat 6 sekunžu veikalu un nokritīsit līdz 2, tas ir dramatiski, jo tas ir ieguvums, jo cilvēki noklikšķina, pārlūko un hango..

chris-lema-michael-jamesBija liels prieks par iespēju tērzēt ar Krisu Lemu – Blogger, WordPress Evangelist un Liquid Web produktu viceprezidentu.

Iepazīstieties ar Krisa emuāru vietnē ChrisLema.com

Lasiet manu pārskatu par Liquid Web pārvaldīto WooCommerce mitināšanu šeit

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par Liquid Web pārvaldīto WooCommerce mitināšanu, bezmaksas demonstrāciju un 15 dienu izaicinājumu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map