Intervija ar Mišelu Stinsonu Rosu – Sociālo mediju pārvaldi

Mišela Stinsone Rosa


Sociālie mediji joprojām ir viens no spēcīgākajiem jūsu vietnes reklamēšanas veidiem. Un, lai arī sociālās akcijas tieši neietekmēs jūsu meklētājprogrammu rezultātus, pareizās sociālās multivides platformas izvēle un pareizo ietekmētāju atrašana var ievērojami palielināt jūsu vietnes popularitāti un trafiku..

Nesen man bija iespēja uzstāties ar Mišelu Stinsonu Rosu, kas ir viena no nozares vadošajām sociālo mediju ekspertēm ar Authority Labs. Viņa sniedza dažus noderīgus padomus, kā atrast pareizos sociālo mediju noieta tirgus un rīkus, lai vislabāk reklamētu jūsu vietni.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: kādi ir labākie veidi, kā izmantot sociālos medijus, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni?

Mišela Stinsone Rosa: Pirmkārt, ja sociālie mediji ir paredzēti, lai vadītu trafiku, jums ir jāiekļauj saites. Nepietiek tikai ar tvītu, kas ir foršs, vai ar interesantu attēlu. Patiešām, pat uzņemot iecirtumu un padarot vietējos videoklipus vai nu Facebook Twitter, tas ir lieliski! Tas ved cilvēkus uz jūsu centru tur, tajā kanālā. Bet, kad runa ir par satiksmes vadīšanu, tai ir jābūt saitei.

WHC: Vai jums vajadzētu koncentrēties galvenokārt uz Twitter un Facebook? Vai arī jums vajadzētu mēģināt iekļaut pēc iespējas vairāk sociālo mediju noieta tirgus?

MSR: Tas ir atkarīgs no vairākiem mērķiem. Tātad, ja jūsu visaptverošais sociālo mediju mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk zīmola atpazīstamības, ja tas vairāk attiecas uz jūsu zīmola personības veidošanu tiešsaistē, nevis jā, kuru vēlaties izplatīt. Runājot par dziļākām, saturīgākām attiecībām ar klientiem un patiesu joslas autoritāti, jums patiešām ir jāizskatās vienā, divos, varbūt trīs kanālos, kas jūsu klientiem patīk vislabāk. Iespējams, ka tie ir Facebook un Twitter – tie, iespējams, ir LinkedIn un Google+. Tas varētu būt Periscope un Instagram. Tas ir atkarīgs no tā, kas ir jūsu klienti un kur viņi patiešām vēlas izklaidēties un patiešām vēlas iesaistīties.

WHC: Kāds ir jūsu viedoklis par pakalpojumu Google+? Vai cilvēkiem tas joprojām vajadzētu rūpēties??

MSR: Pakalpojums Google+ ir mazliet grūts. Pirmkārt, tas ir fantastiski, ja jūsu niša dzīvo pakalpojumā Google+. Piemēram, tiem, kas šeit darbojas digitālā mārketinga nozarē, pakalpojumā Google+ ir ļoti, ļoti dinamiska un aktīva kopiena. Svītru nav, ja darbojas šajā nozarē, jums vajadzētu būt iesaistītam pakalpojumā Google+. Ņemot vērā to, ka papildus šīm nišām, kuras interesē pakalpojums Google+, tas ir tāpat kā kaut kas cits, jūs, iespējams, labāk apkalpos Pinterest, nevis Google+. Jums tiešām jāpārliecinās, ka zināt savu auditoriju. Bet, no otras puses, mēs nezinām, vai Google varētu to pārtraukt. Man tas jāatstāj kā brīdinājums. Tomēr ir vismaz kāda nozīme tam, cik ātri lapa tiek indeksēta, ja tā ir kopīgota pakalpojumā Google+. Tātad, ja jums tas ir nepieciešams, lai ātri tiktu indeksēts, un ātri sāciet ranžēšanu, jums šis Google+ rīks ir nepieciešams jūsu aizmugurējā kabatā.

WHC: Vai daži sociālo akciju veidi ir vērtīgāki par citiem? Piemēram, Facebook akcijas, Twitter retweets, Pinterest repins utt.?

MSR: Atkal daudz kas ir saistīts ar to, kur jau atrodas jūsu auditorija. Ja jūs esat uzņēmums no B līdz C un jums ir milzīga klātbūtne, piemēram, mammas ar mazuļiem mājās, tad šī Facebook akcija, iespējams, jums ir ļoti, ļoti vērtīga. Es nesaku, ka palieciet mājās mammas ir vienīgās Facebook, bet mēs zinām, ka daudz un daudz mammu dalās savā dzīvē, viņu bērni – Facebook. Viņi nepārtraukti jautā citām māmiņām par to, kas ir labākais vai kas ir labākais. Viņi viens otram jautā par autiņbiksīšu ieteikumiem – tāda veida lietām. Tajā pašā laikā, ja jūsu auditorija atrodas čivināt, šis retweets kļūst patiešām, patiešām vērtīgs – it īpaši, ja tas, ko jūs kopīgojat, ir saistīts ar jaunumiem vai reāllaiku. Ja jums ir ātri jānovirza satiksme, iespējams, vēlēsities retweet akcijas, nevis Facebook kopīgošanu, kurai varētu būt nepieciešams ilgs laiks..

WHC: Cik bieži jums vajadzētu dienā izlikt ziņas sociālajos medijos? Vai ir pareizi retweetēt vienu un to pašu ierakstu dažādos laikos??

MSR: Ak, absolūti, jā! Padomā par to. Pirmkārt, šim tvītam ir tikai 140 rakstzīmes. Un atkarībā no tā, cik aktīva ir jūsu auditorija – es esmu pārliecināts, ka esat redzējis Twitter plūsmas, kuras absolūti rit ātrāk, nekā jūs varat tās izlasīt. Laiks, kas vienam mazajam tvītām paliek dažu cilvēku priekšā, varētu būt vienkārši īsāks nekā ar pirkstu. Tātad absolūti ir vērts to čivināt visu dienu un atkal. Ja jums ir liela auditorija, visticamāk, ka auditorija ir izkliedēta plašā ģeogrāfiskā apgabalā, un viņi visi ne vienmēr būs vienlaikus Twitter.

WHC: Vai ir kādi sociālo mediju rīki, kurus jūs iesakāt cilvēkiem izmantot? Vai jums patīk Hootsuite?

MSR: Man patīk Hootsuite. Pašlaik es to nedaru, bet tas ir tāpēc, ka es esmu gatavs atlicināt nedaudz naudas aiz tā, ko daru. Es mīlu SproutSocial par ziņošanu, kā arī par kampaņas veida aspektiem, kas saistīti ar kopīgošanu vairākos kanālos. Jo īpaši attiecībā uz čivināt, man tomēr ļoti, ļoti patīk TweetDeck. Tas ir bijis mūžīgi. Tas nedara daudz lietu, bet tas, ko tas dara, tas tiešām, ļoti labi. Tātad, salīdzinot to, kam es varētu izmantot Hootsuite, es gribētu izmantot TweetDeck, kad runa ir par čivināt. Un tad man patīk arī Buffer, lai tikai kurtu un dalītos.

WHC: Ikvienam vienmēr rodas jautājums par nākamo lielo sociālo mediju vietni. Vai pie horizonta ir kaut kas, ko redzat kā nākamo briesmoni, kad runa ir par sociālajiem medijiem, vai arī Facebook un Twitter joprojām dominēs?

MSR: Pinterest kļūst spēcīgs. Es, godīgi sakot, pilnībā nerēķinos ar dažiem jaunajiem puišiem, piemēram, Periscope un MeerKat. Es domāju, ka tas, kas pie horizonta parādās, ir arvien vairāk un vairāk video satura, kā arī arvien vairāk un vairāk instrumentu, mazu nišu kabatas lietu, kas ļauj zīmoliem, aizstāvjiem, pastāvīgiem ikdienas lietotājiem vieglāk izveidot un dalīties ar video saturu. Sociālie videoklipi noteikti būs lieta, kas parādīsies.

Klausieties pilnu interviju ar Mišelu par šo mūsu aplādes epizodi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map