WP Engine Jason Cosper par WordPress izstrādi

jasons-cosper-wp-dzinējs


Ja esat WordPress lietotājs un vēlaties iesaistīties savu motīvu un spraudņu izstrādē vai ja esat pieredzējis WordPress izstrādātājs, kas vēlas eksperta atzinumu par WordPress attīstības stāvokli, jums tas jāpārbauda. Būdams WP Engine izstrādātāja advokāts, Džeisons Kospers strādā pie visa veida stilīgiem priekšmetiem, kas saistīti ar WordPress. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tēmas vai spraudņa izstrāde, WordPress izstrādātāju rīki, vietējās vides attīstība, PHP vai citas tēmas, kas saistītas ar WordPress lietojumprogrammu attīstību, Jason ir pilnvarota iestāde. WordCamp Orange County, CA, es ieguvu iespēju sēdēt un tērzēt ar viņu par WordPress attīstību 2017. gadā.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: pastāstiet mums par savu lomu WP Engine kā izstrādātāja advokātam.

Džeisons Kopers: Tas, kas man jādara katru dienu, ir tas, ka man jārunā ar spraudņu un tēmu izstrādātājiem par to, kā viņu kods varētu labāk darboties mūsu platformā un kā mūsu platforma varētu labāk darboties ar viņu kodu. Bet būtībā man visu dienu maksā, lai runātu par WordPress. Tā ir mana funkcija. Un es nezinu, kā man ir izdevies iesaistīties šādā lomā, bet, lai spētu izskatīt WordPress par ikdienas lietām, man ir neticami paveicies.

WHC: kurš ir labākais veids, kā sākt darbu kā WordPress izstrādātājam?

JC: Ja godīgi, lai sāktu attīstību, ir daži tiešsaistes kursi, kas patiešām ir fantastiski. Treehouse ir labs WordPress attīstības kurss. Es domāju, ka viņi pārtrauca tā atjaunināšanu, taču tas joprojām ir pietiekami jauns, ka ir vērts pārbaudīt, vai jums ir Treehouse konts. Ziniet kodu – viņiem ir vēl viena iesācēja izstrādes apmācība. Bet patiesībā tas ir tikai niršanas veids un mācīšanās, sākotnēji tikai vispārējs PHP, pēc tam niršanas veids un iemācīšanās spraudņi vai tēmas – atkarībā no tā, kas jūs interesē vairāk. Un [tad] pakavēties pie forumiem, saņemot atbildes uz dažiem jautājumiem.

WHC: Vai ir vieglāk sākt attīstīt tēmas vai spraudņus?

JC: Man ir rakstīts spraudnis, kas, iespējams, ir 25 koda rindiņas, 30 koda rindas. Tēma ir mazliet vairāk iesaistīta. Jums jāsāk strādāt ar vairākiem failiem, piemēram, tādām. Ja skatāties uz Hello Dolly spraudni, kas nāk ar katru WordPress instalēšanu, viss tur esošais iemesls ir tāds, lai jūs varētu sākt strādāt ar WordPress attīstību. Tātad, ja vēlaties rediģēt Hello Dolly un pārveidot to par Big Lebowski Quotes vai ja vēlaties kaut ko citu, mainiet to apkārt, varat sākt eksperimentēt ar to, un tas ir daudz vienkāršāk..

WHC: kādi ir daži apsvērumi, kas jāpatur prātā, veidojot adaptīvu dizainu?

JC: Es visu domāju par veiktspēju un optimizāciju, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu attēli ir labi noregulēti, un pārliecinieties, vai netiek ielādēts nevajadzīgs JavaScript – it īpaši, ja jums nav obligāti vajadzīgs mazāks lapas efekts, ko darāt lielākam. Izmērs. Ja jums nav jāiekļauj jQuery, tad kāpēc iekļaut jQuery? Esiet piesardzīgs un nedaudz pārdomātāks par to, kas jums jāielādē konkrētajos pārtraukuma punktos un izmēros, un tamlīdzīgās lietās.

WHC: Kādas ir jūsu domas par HHVM vs PHP7? Kuru jūs iesakāt?

JC: Es novērtēju to, ko HHVM un Facebook komanda ir paveikuši, lai padarītu PHP ātrāku. Tas būtībā ir kļuvis tikai par kosmosa sacensībām. Šobrīd es domāju, ka labāka izvēle ir PHP tikai tāpēc, ka tikai nesen viņi neveic HHVM testus jaunām WordPress versijām. Tātad, kad tiek izlaista jauna WordPress versija, viņi testē PHP versijas atpakaļ uz 5.2. Tātad, 5.2., 5.3., 5.4., 5.5., 5.6., Un tagad 7., viņi arī testēja HHVM. HHVM testā vienmēr bija pāris mazu kļūdu, kļūmju, kļūmju, un tās bija tādas: “Ziniet, PHP 7 ir pietiekami labs. Mēs vairs neuztrauksimies veikt HHVM pārbaudi. ” Tātad, ja tas ir pietiekami labs WordPress pamatprojektam, tas man ir pietiekami labs.

WHC: Spēja attīstīties vietējā vidē ir acīmredzami svarīga. Vai varat runāt par Valet projektu un dažām tā izmantošanas priekšrocībām vietējā WordPress attīstībā?

JC: Es tiešām domāju, ka Valets ir aizraujošs. Es izmantoju vairākas atšķirīgas attīstības vides. Vietējai attīstībai izmantoju Vagrant. Es izmantoju Docker. Tas ir par rīka izmantošanu, kas ir piemērots tieši tam, kas jums jādara. Kad sulainis ir instalēts jūsu sistēmā, tas vienmēr darbojas fonā. Kad tas darbojas tikai dīkstāvē, tas aizņem tikai 7 MB RAM. Salīdziniet to ar [kad] fonā ielādējat Vagrant; puse no jūsu RAM vairs nav. Jūs strādājat pie tā, un tas notiek lieliski, taču pēkšņi jums ir jākopj Skype zvans vai jāiet uz Google Hangout sesiju vai kaut ko sarunāties ar savu komandu. Starp Google Hangouts sesijām un Vagrant pēkšņi jūsu operatīvā atmiņa ir pazudusi. Sulainis ir sava veida skrāpēšanas spilventiņš. Tā es to redzu. Ja jums jādara kaut kas ātrs un netīrs, un tas jādara, Valet ir mana vēlamā metode, lai to izdarītu.

WHC: kādas ir dažas funkcijas, kuras piedāvā WP Engine, kuras WordPress izstrādātāji patiešām var izmantot?

JC: Mēs tikko esam pievienojuši veidu, kā apzīmēt jūsu instalācijas un klasificēt tās kategorijās. Tik efektīvi, ja jums ir viens konts ar 10 vai 20 vai ja jums tomēr ir daudz instalāciju, sakiet, ka jums izdodas sajaukt biznesu un personīgo, un jums ir pāris personiskas vietnes jūsu plānā, kur jūs pārdodat tālāk vai esat mitināšana ļaudīm. Faktiski jūs varat atzīmēt un pateikt “šīs ir manas personīgās vietnes”. Turklāt papildus tam marķēšana ļauj jums arī atzīmēt konkrētu vietni kā attīstības vietni [vai] pieturvietas. Dažreiz cilvēki vēlas savu vietni izvietot tuvāk dzīvai videi. Darbplūsmas, kuras mums tagad izdevās izlaist, ļaus jums izveidot reālu iestudēšanas stila ražošanas vidi, kurā varat kaut ko ievietot, pirms to izvērsīsit..

WHC: Kāda izskatās WordPress attīstības nākotne?

JC: Metjū Mullenvega, pirms pāris gadiem darbojusies Vārda štatā, ASV WordCamp teica: “dziļi apgūstiet JavaScript”. Pašlaik notiek liela diskusija ap React un View. Man patiešām nav prātā, kuru viņi šajā brīdī dara. Es redzu ieguvumus no abiem. Bet REST API dēļ tas ir viss iemesls, kāpēc viņi runā par to, ka vienam JavaScript ietvaram ir prioritāte pār otru.

Ir ļoti aizraujoši redzēt lietojumprogrammas, kuras cilvēkiem to izdosies izveidot. Es zinu, ka Human Made padara lietotni ciparu klejotājiem, kas klejo apkārt. Viņi var reģistrēties un tērzēt, kā arī visi pārējie sīkumi, un WordPress ir tā pamats. Tas ir pārsteidzoši. Fakts, ka šeit ir iOS lietotne un jūs to instalējat savā tālrunī, cik ikviens zina, tā ir tikai iOS lietotne. Bet zem tā ir WordPress! Ja jūs man būtu teicis pirms pieciem, desmit gadiem, ka WordPress darbosies operētājsistēmā iOS, es būtu atbildējis: “Par ko? Vai atjaunināt ziņas operētājsistēmā iOS? ” Bet tagad iespējas ir gandrīz neierobežotas.

Klausieties visu interviju tīmekļa mitināšanas vietnē Cat Podcast!

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju par WP Engine WordPress izstrādātāja funkcijām

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map