WP Engine’s David Vogelpohl vietnē WordPress

Deivids Vogelpohls


Manā ekskluzīvajā intervijā ar Deividu Vogelpohlu, WP Engine Web stratēģijas viceprezidentu, mēs apspriežam WordPress pašreizējo un nākotnes ainavu, kā arī to, kā izveidot dažas patiešām atdzist WordPress lietojumprogrammas, kā WordPress salīdzina ar Wix.com un kas jums nepieciešams paturiet prātā uzņēmuma mēroga WordPress risinājumus. Šeit ir daži fragmenti no intervijas.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: WordPress 4.7.1 tika nesen atbrīvots. Kādas ir jūsu domas par WordPress pašreizējo stāvokli un tā nākotni?

Deivids Vogelpohls: Esmu ļoti sajūsmā par dažām pēdējām izlaidumiem. Esmu redzējis, ka WordPress sāk vairāk virzīties uz patiesu satura pārvaldības sistēmu. Esmu ļoti sajūsmā par šo neseno laidienu ar demonstrācijas satura iespējām. Tā kā pēdējos trīs vai četros gados ir iznākuši laidieni, ir pieaudzis veids, kā jūs varat kontrolēt savu saturu – un tas, manuprāt, vienmēr ir bijis tur, kur WordPress vajadzēja koncentrēt lielu viņu uzmanību..

WHC: Jūs esat daudz runājis par lielu lietu veidošanu ar WordPress. Kādi ir daži WordPress lietojumprogrammu piemēri, kurus daži cilvēki, iespējams, nezina?

DV: Kas WordPress pamatā ir PHP un MySQL datu bāze. Mēs uzminēsim, ko? Tas ir pieteikuma pamats. Es esmu izveidojis pats savu bit.ly klonu – URL saīsinātāju. Un patiesībā tas prasa tikai septiņas minūtes! Uzņēmumā WP Engine mēs esam izveidojuši tādu, izmantojot WordPress, kas integrējas Hubspot ar kādu pielāgotu kodu, ko mēs uzrakstījām, lai jūsu vietnē veiktu ātruma testu..

WHC: vai šīs progresīvākās WordPress lietojumprogrammas var veikt ar spraudņiem vai arī tām ir nepieciešama pielāgota kodēšana??

DV: DYI piemērs, ko es sniedzu, ir lielisks, un es domāju, ka ir daudz veidu, kā izmantot spraudņus, lai izveidotu lietojumprogrammu – AppPresser ir veids, kā WordPress vietni pārvērst mobilajā lietojumprogrammā. Bet būtībā, ja jūs patiešām vēlaties to darīt, jums vai nu jābūt izstrādātājam, vai arī jāalgo izstrādātājs. Dienas beigās, ja vēlaties veikt pasūtījuma lietas, jums ir jābūt izstrādātājam neatkarīgi no tā. Bet es domāju, ka ir daži patiešām interesanti un jaudīgi veidi, kā izmantot spraudņus un motīvus, lai izveidotu DYI lietojumprogrammas, kurās ir patiešām noderīgas lietas.

WHC: Vai ir kāda veida lietojumprogrammas, kuras, jūsuprāt, WordPress šobrīd nav pareizā izvēle?

DV: Es neesmu milzīgs ventilators, kas izmanto privātu informāciju par personām. Man patīk to uzglabāt ārpus WordPress. Neuzglabājiet sociālās apdrošināšanas numurus WordPress. Bet tiešām, nav daudz tādu lietojumprogrammu, kuras nevarētu izdarīt. Jūs varētu pajautāt sev, vai tā ir labākā platforma tam, ko jūs mēģināt darīt.

WHC: Viens no pašreizējiem WordPress izaicinājumiem ir Wix.com un tur esošie gatavie vietņu pārdevēji. Kā jūs salīdzināt šos divus??

DV: Es patiesībā esmu daudz par to domājis. Un es tiešām iesaku Wix noteiktiem cilvēkiem noteiktās situācijās. Man, pieņemot lēmumu par to, kuru platformu ieteikt, tas tiešām ir saistīts ar to, cik daudz es jūtu, ka persona vēlas attīstīt savu biznesu tīmeklī. Wix un tādas platformas attīstās līdz ar inženiertehniskās nodaļas ātrumu. Tāda platforma kā WordPress, kas ir atvērtā koda un kurā darbojas desmitiem tūkstošu izstrādātāju, tā attīstās līdz ar tīmekļa ātrumu. Tā ir atšķirība.

WHC: WP Engine piedāvā plašu pārvaldītu mitināšanas plānu klāstu – visu, sākot no personīgā vietnes plāna un beidzot ar pielāgotiem risinājumiem. Kādi ir daži apsvērumi saistībā ar uzņēmuma WordPress lietojumprogrammām?

DV: Es ar to daudz esmu ticis galā. Mūsu pakalpojumi sākas ar mūsu personīgo plānu 29 ASV dolāriem – vienu vietni – līdz pat milzīgu uzņēmumu izvietošanai ar vairākiem serveriem un vairākiem datu centriem. Kad liela organizācija ar to nodarbojas, daudz laika inženieru grupa ieradīsies un sacīs: “Nē. Nē. Nē. Tā ir mūsu grupa. Tie ir mūsu serveri. Mums ir datu centrs. Mēs to pārvaldīsim. ” Un mans viedoklis viņiem vienmēr ir: “Pirmkārt, vai jūs zināt WordPress?” Un atbilde parasti ir “nē”. Tātad, kā viņi optimizē kešatmiņas slāni? Kā viņi optimizē satiksmes maršrutēšanu? Kā viņi veic drošību? Kā viņi veic ielāpus? Kāda ir labākā tehnoloģiju kaudze? Viņiem tas viss jāizdomā. Vai tiešām vēlaties šīs galvassāpes? Un, kad jūs to sakāt, man patiesībā ir bijuši ļoti daudz panākumu, kad cilvēki saka: “Labi. Nē, es patiešām nevēlos šādas papildu galvassāpes. ” …

Noteikti noklausieties visu interviju ar Dāvidu tīmekļa mitināšanas kaķu aplādes vietnē.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu vairāk informācijas par WP Engine Premium pārvaldīto WordPress mitināšanu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map