Interviu su Chrisu Lema – „Liquid Web“ produktų viceprezidentu

Chris-Lema-interviu


Šiame interviu padariau su „WordPress“ evangelistu Chrisu Lema, sužinok:

Kalbant apie „WordPress“ ir internetinius dienoraščius, „Chris Lema“ yra „WordPress“ bendruomenės autoritetas. Jei kada nors turėsite galimybę apsilankyti viename iš jo pristatymų, nepraleiskite progos, nes jo pokalbiai visada yra patys populiariausi ir lankomiausi konferencijose. Be darbo savo tinklaraštyje chrislema.com, Chrisas taip pat yra „Liquid Web“ produktų viceprezidentas. Jie specializuojasi valdomame „WordPress“ priegloboje. Dabar Chrisas ir jo komanda sukūrė naują valdomą prieglobos produktą „WooCommerce“.

Neseniai man buvo malonu pabendrauti su Chrisu ir aš labai norėjau, kad jis imtųsi internetinių dienoraščių rašymo, „WordPress“ ateities ir „Liquid Web“ valdomų „WooCommerce“ sprendimų..

Žiniatinklio prieglobos katė: koks yra svarbiausias patarimas tinklaraštininkams, norintiems tapti tokiais pat sėkmingais kaip jūs?

Chrisas Lema: Visada sunku ką nors patarti ir pasakyti: „Ei, jei darai tai, ką aš padariau, tai veiks“, nes skirtingi žmonės, skirtingi laikai, skirtinga dinamika. Bet aš manau, kad patarimas, kurį dažniausiai darau žmonėms ir turi daugiausiai galios, yra: Viskas susiję su nuoseklumu. Taigi, jei jūs sakysite, kad rašau du kartus per savaitę, tada rašykite du kartus per savaitę. Jei sakysite, kad rašau keturis kartus per savaitę, tada rašykite keturis kartus per savaitę. Bet nuosekliai tai pristatykite, nes kai tai darote ir kuriate tą nuoseklų grafiką, į kurį žmonės gali patekti, jūs pasitikite savimi. Ir tas pasitikėjimas yra tai, kas žmonėms leidžia tada pasakyti, kad vėl skaitysiu, vėl skaitysiu. Tai reiškia, kad gausite daugiau turinio, bet tai taip pat reiškia, kad jie ugdo pasitikėjimą jūsų balsu ir pagarbą jums. Taigi trejus metus rašiau septynias dienas per savaitę. Būtent tai ir sukūrė mano prekės ženklą.

WHC: kokius pokyčius matėte internetinių dienoraščių pasaulyje nuo tada, kai pradėjote? Ar bėgant metams pasikeitė jūsų požiūris į internetinius dienoraščius?

CL: Manau, kad didžiausias pokytis yra „Google“. „Google“ modelis, skirtas suprasti, iš kur kyla autoritetai ir kas gerbia tai, ko ir ko jie ieško, iš tikrųjų pasikeitė – kad būtų geriau – dėmesys vartotojo ketinimams: ką vartotojas bando padaryti? Bet dėl ​​to, kad buvo pereita prie vartotojo ketinimų, jis buvo perkeltas į temų grupes. Taigi aš ruošiuosi iš naujo paleisti chrislema.com ir vėl pradėti nuosekliau rašyti po dvejų ar trejų metų, kai aš imuosi šiek tiek lėčiau. O dabar rašymas yra visiškai kitoks, nes aš turiu rašyti grupėmis. Parašote vieną didesnį, ne per ilgą, bet vieną didesnį temos tašką. Bet tada visos šios aplink esančios sankaupos atsako į kitus nedidelius šio klausimo variantus. Taigi, jei kas nors sako: „Kodėl turėčiau galvoti apie vaizdo glaudinimą?“ Jūs einate: „O, aš į tai atsakysiu“. Bet aš taip pat ketinu daryti vaizdų glaudinimą elektroninėje parduotuvėje ir atvaizdų glaudinimą kitu būdu, o aš turėčiau daryti vaizdų glaudinimą, kai esu fotografas. Jūs atsakote į visus šiuos skirtingus klausimus, kurie yra nesusiję, bet yra sujungti su skirtingomis auditorijomis tame pačiame klasteryje, o tada susieti vienas su kitu. „Google“ peržiūri saitus, pasiekiančius net kraštinius mazgus, ir peržiūri visą klasterio vertę ir sako „Gerai. Dabar matau, kad tu turi autoritetą “. Taigi jis pasikeitė ir tai turi įtakos tai, kaip mes galvojame apie tai, kaip rašome turinį.

WHC: Kur matote „WordPress“ per ateinančius 5 metus?

CL: Mes teisingai sakome, kad „WordPress“ perėjo prie šio Gutenbergo modelio. Ir jei jis bus padarytas neteisingai, jis gali visa tai nužudyti. Jei tai bus padaryta teisingai, jis galėtų duris atverti dramatiškai. Tai panašu į platformos perrašymą. Idėja yra ta, kad kiekvienas „WordPress“ dalykas taps bloku. Tai reiškia, kaip jūs sąveikaujate su vienu bloku, taip, kaip jūs sąveikaujate su kitu bloku. Kai galvoji apie tai, eini, lauki, tai reiškia, kad tai, kaip aš elgiuosi su skelbimais, elgiasi taip pat, kaip aš su turiniu, o ne tai, kaip veikia šiandien. Mes nukreipiame skelbimus į šoną. Bet jei galiu atlikti sąlyginį dinaminį skelbimų rodymą, kaip ir sąlyginį dinaminį turinio rodymą, ir jei galiu įterpti skelbimus bet kurioje vietoje, kur galiu įterpti turinį, turiu visiškai kitą modelį. Taigi tai yra esminis „WordPress“ veikimo pakeitimas. Jei tai bus padaryta teisingai ir tai užtruks, galėtume pamatyti visų rūšių būsimus leidybos modelius, visų rūšių būsimus produktus, kurie yra viršuje. Taigi tai atveria duris daugeliui, tai tiesiog reikia padaryti teisingai.

„chris-lema-podcast“ interviu

WHC: Ar galite papasakoti apie „Liquid Web“ komandą? Kalbėkite apie komandos misiją ir tikslus, ypač kalbėdami apie „WordPress“ svetainių savininkus.

CL: Aš atėjau maždaug prieš 18 mėnesių. O prieš 18 mėnesių beveik nebuvo jokių pastangų ar darbo su „WordPress“ ar „WooCommerce“. Taigi dalis to, ką aš pradėjau daryti, buvo sukurti produktų komandą ir turėti tą komandą, skirtą sutelkti dėmesį ne tik į „WordPress“, bet ir į tai, ką mes ką tik pradėjome, valdė „WooCommerce“ prieglobą. Taigi komandos pagrindinis tikslas yra sukurti šią naują platformą. Kadangi iki tol nebuvo valdomos „WooCommerce“ platformos, jūs ją kuriate. Kyla klausimas: kas yra valdomoji „WooCommerce“ platforma? Ar nevaldyti „WordPress“ prieglobos jau leidžia jums įdiegti „WooCommerce“? Taip, bet ne tai turėtų būti valdoma platforma „WooCommerce“ pasaulyje. Taigi, tai turėtų reikšti daugiau. Tai turėtų padaryti daugiau, ir tam mes praleidome laiką. Tame kambaryje visų dėmesys yra vienodas. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip sukurti geriausius, ir naują apibrėžimą, kaip atrodo valdoma „WooCommerce“ priegloba.

WHC: į ką gali atkreipti dėmesį „WooCommerce“ vartotojai, į kuriuos atkreipėte dėmesį naudodamiesi „Liquid Web“ valdomu „WooCommerce“ priegloba?

CL: Vienas didžiausių yra ataskaitų teikimas. Aš turiu omenyje, kad ataskaitų teikimas yra vienas iš tų punktų, kur tau patinka, jei naudoju „WooCommerce“ vietines ataskaitas, visų pirma, negaunu daug duomenų. Bet jei gaunu duomenų, tai reiškia, kad darau savo parduotuvę lėtesnę, paprašydama, kad ji atliktų visas šias užklausas. Taigi, tai nėra gerai mano klientams. Bet tada, jei noriu žinoti tam tikrus klausimus, [pavyzdžiui] parodyti man visus klientus, kurie pirko su kuponais, tai patinka; Na, aš nežinau, kaip tai padaryti. Aš ne tai darau. Taigi vienas iš dalykų, kuriuos mes atlikome, buvo partnerystės su glew.io užmezgimas. Ir su „Glew“ mes dirbome, kad visas tas automatinis segmentavimas ir visos tos ataskaitos būtų perkeltos į platformą. Taigi, ataskaitų teikimas buvo vienas iš jų.

Galbūt kitas didžiausias, kuriam praleidome daug laiko, buvo greitis. Vidutinė „WooCommerce“ parduotuvė įkeliama per 4–6 sekundes, o jūs einate „tai tiesiog per lėtai“. Bet tai nebūtinai yra „WooCommerce“ kaltė. Dažnai kūrėjai, kurie pastatė svetainę, arba parduotuvių savininkai, dirbantys svetainėje ir atlikdami visus dalykus, nekreipdami dėmesio į greitį. Pavyzdžiui, turime pavyzdinę svetainę, kurią išbandome kiekvieną dieną. Mes atlikome daug našumo bandymų. Toje pavyzdžių svetainėje yra 9000 produktų. Tai gerai atrodanti tema. Jame yra vaizdai ir keli vaizdai. Jis turi galimybę priartinti tuos vaizdus. Jame yra išsamūs kūnų aprašymai. Jis turi susijusių produktų. O visa svetainė, kiekvienas puslapis, kurį įkeliate, įkeliamas maždaug po 0,7 sekundės.

Taigi, greitis ir ataskaitų teikimas buvo pirmieji du dideli klausimai. Tada mes sluoksniavome ant apleistų krepšelių, todėl užmezgėme partnerystę su Jilt, kad galėtumėte sugrąžinti tuos klientus. Jei juos susigrąžinsite, tai suteiks galimybę gauti daugiau pajamų. Taigi, tai yra trys iš didžiųjų, kuriuos, sakėme, įsitikinkime, kad jie bus išspręsti iki mūsų paleidimo.

WHC: tiems, kurie nori sužinoti apie „Liquid Web“ „WooCommerce Hosting“ iš pirmo žvilgsnio, ar jie sugeba suplanuoti demonstracinį demonstracinį demonstracinį modelį internetu su patarėju?

CL: Taip. Ir mes taip pat turime dar vieną savybę. Mes turime tai, kas vadinama „15 Day Performance Challenge“. „15 Day Performance Challenge“ yra programa, kurios metu klientas leidžia mums padaryti savo svetainės kopiją mūsų platformoje. Tai nėra veikianti parduotuvė – mes neketinsime atgrasyti nuo srauto ar dar ko nors. Mes tiesiog padarome parduotuvės kopiją savo serveryje. Tada mūsų komanda eina ir atlieka daugybę optimizacijų. Kiekvienu optimizavimu jis seka našumo skirtumus. Ir per 15 dienų mes su jumis susitiksime ir parodysime. Mes atlikome šimtus šių darbų ir kiekvienu atveju laikas sumažėjo mažiausiai 50%. Jei apsirenkate 12 sekundžių parduotuvėje ir nunešate ją į 6, arba apsilankykite 6 sekundžių parduotuvėje ir sumažinate iki 2, tai yra dramatiška šios parduotuvės nauda, ​​kai žmonės spustelėja, naršo ir atostogauja..

chris-lema-michael-jamesBuvo labai malonu turėti galimybę pabendrauti su Chrisu Lema – „Blogger“, „WordPress Evangelist“ ir „Liquid Web“ produktų viceprezidentu..

Peržiūrėkite „Chris“ tinklaraštį svetainėje „ChrisLema.com“

Perskaitykite mano apžvalgą apie skysto interneto valdomo „WooCommerce“ prieglobą čia

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie valdomo „WooCommerce“ valdomo „WooCommerce“ prieglobą, nemokamą demonstracinę versiją ir iššūkį 15 dienų

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector