Interviu su „Liquid Web“ Johnu LoBrutto

john-lobrutto-liquid-web


Jei atsakymas į bet kurį iš aukščiau pateiktų klausimų yra net arti „taip“, tada jūs turite perskaityti mūsų interviu su Johnu LoBrutto. Johnas yra „Liquid Web“ filialų sprendimų ir partnerysčių direktorius. Jis turi didelę patirtį žiniatinklio prieglobos pramonėje, taip pat praleido šiek tiek laiko prie 1&1 Hostingas be kita ko. Buvo puiku išgirsti viską apie tai, kas „Liquid Web“ yra iki šių dienų. Jei nesate susipažinę su „Liquid Web“, jie specializuojasi valdomų žiniatinklio prieglobos sprendimų skirtuose serveriams, VPS, „Cloud Services“ ir „WordPress“ sprendimams..

Klausimai ir atsakymai buvo suredaguoti šio straipsnio formatui. Norėdami gauti išsamų interviu, būtinai klausykite žiniatinklio prieglobos „Cat Podcast“.

Žiniatinklio prieglobos katė: ar galite mums papasakoti apie savo patirtį ir vaidmenį „Liquid Web“?

Johnas LoBrutto: Na, aš ilgą laiką buvau partnerių erdvėje. Didžiąją laiko dalį aš dirbau žiniatinklio prieglobos vertikalėje. Dirbau 1&1 Internetas prieš keletą metų. Aš buvau jų „Global Affiliates“ direktorius. Ir dabar aš dirbu su „Liquid Web“, taip pat kaip pasaulinių filialų ir partnerystės direktorius.

„Liquid Web“ yra puikiai valdoma interneto prieglobos įmonė. Mes turime nepaprastą klientų lojalumą ir palaikymą – labai aukšti praėjusių metų NPS („Net Promoter Score“) balai (daugeliu atvejų viršija 71%), kurie yra aukštesni nei „Apple“ ir „Amazon“ bei kai kurių mažmenininkų, kuriuos žmonės myli. Mūsų klientai tikrai myli mūsų produktą. Jie labai mėgsta mūsų paslaugą. Ir jie labai mėgsta mūsų palaikymą.

Taigi, jei tai yra misijai svarbi svetainė, jei joje uždirbate pinigų, jei norite kažko, ko jums reikia 100 proc. – mes turime 100 proc. Tinklo garantuotą veikimo laiką – tai produktas ir paslaugos, kuriuos norite sekti ir įsigyti..

WHC: Jūsų nuomone, kas išskiria „Liquid Web“ iš varžybų?

JL: Na, vėlgi, tai ta baltų pirštinių paslauga. Daugeliu atvejų vyksta nemokama migracija. Mes turime situaciją, kai mes pasiimame savo telefonus; tai yra JAV skambučių centruose, JAV palaikymas. Daugeliu atvejų savo klientams iš JAV turime JAV duomenų bazių centrus, kurie visiškai priklauso „Liquid Web“, todėl mes nesiimame verslo kitoms įmonėms, teikiančioms pirmo lygio paramą. Mes teikiame klientui visapusišką palaikymą. Mums dirbantys žmonės liečia mūsų įrangą ir ten patenka bei sutvarko jums reikalus. Taigi tokio lygio sugebėjimas sulaikyti klientą ir įsitikinti, kad jis veikia ir veikia, o visos funkcijos veikia tinkamai.

WHC: Tvarko „WordPress“ priegloba yra labai svarbi daugeliui žmonių. Kokius pranašumus galite gauti naudojant „Liquid Web“ valdomą „WordPress“ prieglobą?

JL: Daugybė smulkmenų, kurias mes darome, pavyzdžiui, mūsų valdomoje „WordPress“, jei pažvelgsite į visas mūsų siūlomas funkcijas ir palyginsite ją su konkurentais – jei žiūrėsite į pradinę kainą, galbūt šiek tiek aukštesnę, bet visų funkcijų, kurios yra šios pirmosios kainos dalis, yra daug daugiau nei kitų teikėjų. Valdomoje „WordPress“ yra kažkas, kas vadinama „iThemes Sync“ – klientams tai patinka! Žinote, žmonės daugiausia dėmesio skiria valdomam „WordPress“ produktui. Jie eis į priekį ir pasieks atnaujinimą, kai to prireiks, o daugelis teikėjų atnaujins tai už jus. O kaip visos programos? Žinote, esate tokioje situacijoje, kai nebūtinai dažnai atnaujinate programas, ir staiga susidūrėte su situacija, kai yra papildinys, kurio nėra, nes jis nėra dabartinis. Na, mes tai darome jums naktį. Viskas yra dabartinė, tiesioginė – nieko, ką jums reikia padaryti, išskyrus tai, kad naudojatės savo svetaine ir atnaujinate ją [turinį] ir įsitikinate, kad ji parduodama jums..

WHC: Skystasis internetas yra idealus agentūroms ir kūrėjams. Kalbant apie atskirus svetainių savininkus, ar yra tam tikra sritis ar pramonė, kuri, jūsų manymu, idealiai tinka „Liquid Web“ prieglobos paslaugoms?

JL: Na, žinote, mes kalbėjome apie platų produktų linijų užuomazgą, todėl pradėjome valdyti VPS paslaugas, o tai yra maždaug 50 USD per mėnesį. Bet vėlgi, tai yra misijai svarbi svetainė, jūs turite prieigą prie daugelio papildinių – taip, tai daugiau dėmesio skirta smulkaus verslo ir verslo plėtrai bei dizaineriams ir agentūroms. Tačiau aukštesnėje pusėje yra įmonės lygio serveriai. Mes turime daugybę labai didelių klientų, kuriuos galite pamatyti mūsų svetainėje ir kurie mėgsta mūsų produktą. Be to, labai didelis dėmesys skiriamas mūsų HIPPA serveriams, tai yra medicinos pramonei. Duomenų centro pusėje turi būti laikomasi tam tikro lygio atitikties. Mes esame suderinti ir sertifikuoti tam tikram produktui. Tai yra labai aukštos klasės ir labai intensyvūs serverių paketai, kuriuos galite įsigyti iš mūsų.

WHC: „Cloud Hosting“ yra dar viena didžiulė „Liquid Web“ dalis. Ar galite mums papasakoti apie jūsų siūlomą produktą „Cloud Sites“?

JL: Unikalių dalykų, pavyzdžiui, „Cloud Sites“, yra daugybė skirtingų. Tai yra 150 USD vertės paketas, kurį galite pasiimti ir kurio pralaidumo ir naudojimo lygis yra labai dosnus, įtrauktas į tą paketą. Bet tai neribotas kiekis duomenų ir neribotos svetainės! Jis gali būti keičiamas skrendant, kaip naudojamas. Daugelis žmonių perka tai ir iš tikrųjų perparduoda tam tikros svetainės dalis kaip bendrą prieglobą. Taigi daugeliu atvejų mes tai parduodame kaip perpardavinėtoją – ir jūs turite žmonių, kurie nustato visiškai naują koncepciją, kaip parduoti bendrą prieglobą debesies platformoje. Asmeniškai manau, kad tai ateitis. Tai nepasikliauna vienu konkrečiu serveriu. Tai nereikalinga vieno konkretaus serverio ištekliams. Jis pasklidęs didžiuliame debesyje ir stabiliame tinkle, kurio mastelis neribotas. Tai išties fantastiškas produktas ir dalykas, į kurį mes daugiausiai dėmesio kreipėme šiais metais, norėdami išeiti ir suteikti klientams galimybių.

WHC: Ko dar galime tikėtis ateityje iš „Liquid Web“?

JL: Na, ateina daugybė tvarkingų dalykų. Bus labai ypatingas el. Prekybos produktas, kurį išleisime šį mėnesį. Svarbiausia, kad perkate iš „Liquid Web“ per 24 valandas, kai ruošiatės, parduodate ir esate pasirengę eiti – ir viskas.

Išskirtinė nuolaida skystajam interneto prieglobai

Čia yra specialus reklamos kredito kodas, skirtas tik mūsų skaitytojams! Naudokite žemiau esančią kupono nuorodą ir įveskite kodą WHC35OFF Norėdami gauti 35% nuolaidą per pirmuosius tris mėnesius naudodamiesi „Liquid Web“. Tai reta ir puiki galimybė gauti nuolaidą aukščiausios kokybės, tikro valdomo žiniatinklio prieglobai.

skysto interneto nuolaidų kuponas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map