Interviu su Maria Sparagis – „DirectPayNet“

Marija Sparagis


Jei ketinate kurti el. Prekybos svetainę arba turite apdoroti mokėjimus internetu, turite žinoti apie savo galimybes nustatyti prekybininko sąskaitą ir mokėjimo šliuzą. Maria Sparagis yra ekspertė, ieškanti mokėjimo sprendimų, ypač skirtų didelės rizikos nišoms. Neseniai su ja kalbėjau apie tai, ką svetainių savininkams reikia galvoti diegiant mokėjimo sistemą, skaitmeninės valiutos ateitį ir kaip jos įmonė „DirectPayNet“ gali padėti su mokėjimo sprendimais.

Žiniatinklio prieglobos katė: gal galėtumėte šiek tiek papasakoti apie savo pirminę informaciją ir apie tai, kaip jūsų įmonė „DirectPayNet“ padeda interneto verslo savininkams vykdant internetinius pardavimus?

Maria Sparagis: Aš buvau mokėjimo erdvėje dešimt metų. Aš iš tikrųjų buvau vienas pirmųjų „MindGeek“ darbuotojų. Taigi aš padėjau jiems sukurti mokėjimo strategiją ir ištirti visas kliūtis suprasti, kodėl nepavyko gauti mokėjimo tiekėjų ir integruoti šliuzų, ir iš esmės naršyti po visą erdvę. Aš tai dariau maždaug trejus metus. Aš persikėliau iš ten ir įkūriau „DirectPayNet“ vien todėl, kad supratau, kad turiu galimybę padėti kitiems kosmose esantiems prekybininkams, kad ir kas būtų labai rizikinga. Taigi, skaitmeniniai atsisiuntimai, dietos pasiūlymai, viskas, kas šioje srityje. Taigi iš esmės aš padedu prekybininkams, kuriems sunku rasti mokėjimo sprendimus, rasti sprendimus tiek JAV, tiek užsienyje. Daugybė prekybininkų manęs ieško būtent todėl, kad galiu duoti patarimų apie konversijas, patarimus jų užsakymų puslapiuose (kas veikia), kaip sumažinti jų atmetimo koeficientus, gauti geresnius patvirtinimus ir pan..

WHC: Ką absoliučiai turi žinoti naujų svetainių savininkai, jei nori sukurti elektroninės prekybos svetainę ar priimti mokėjimus internetu?

MS: Svarbiausias dalykas, kurį sakau prekybininkams, kai tik jie pradeda darbą, yra tas, kad pirmiausia turėtumėte ieškoti savo sprendimo, prieš pradėdami ieškoti savo CRM ir savo technologijos, nes jūsų sprendimas rasti prekybininko sąskaitą yra daug sunkesnis nei rasti technologijų tiekėjų. paremti tą konkretų sprendimą. Įvyksta daugybė atvejų, kai prekybininkai pradeda darbą, jie pasirenka CRM, pasirenka visą šią technologiją ir tada randa mokėjimo sprendimą, tačiau nė vienas iš jų nėra integruotas ir jie išleido tiek pinigų. Taigi tada jie bando dirbti atgal, o tai neturi daug prasmės.

WHC: Ar yra keletas svetainių platformų, kurios labiau tinkamos priimti mokėjimus internetu?

MS: Manau, kad platforma yra agnostinė. Tai tikrai nesvarbu, kol jūsų dizainas yra geras ir jis paverčiamas. Manau, kad tai padėtų tai, kad daugybė prekybininkų pradeda naudoti priglobtus mokėjimų puslapius. Tikriausiai sakyčiau, jei turite šiek tiek pinigų investuoti į savo puslapio dizainą ir įsitikinti, kad jis yra jūsų URL, o ne nukreipti klientą kažkur kitur, jums tikriausiai yra daug geriau. Bet tam reikia šiek tiek pinigų. Jums reikia savo SSL sertifikato. Turite įsitikinti, kad jūsų puslapiai yra užšifruoti ir pan. Bet aš manau, kad tai verta investicija, nes paprastai klientams sukuriama didesnė konversija.

WHC: Ar turite patirties, susijusios su pardavimu svetainėse, ar yra kitų patarimų, susijusių su mokėjimų tvarkymu, kuriuos galite pasidalyti su mūsų auditorija ir kurie gali padėti jiems padidinti pardavimą?

MS: Atsižvelgiant į tai, kur yra jūsų apimtis, pabandykite rasti vietos sprendimą. Pvz., Jei naudojate daug Europos srauto ir norite iš to užsidirbti, visada ketinate geriau konvertuoti naudodamiesi vietiniu Europos banku, palyginti su JAV banku, taip pat pabandykite apmokestinti klientus jų gimtąja valiuta. Taigi, jei tai eurai arba GBP, net jei jūsų bankas po to konvertuoja į JAV dolerius, jums geriau nuskaičiuoti mokesčius. Manau, kad kalbant apie srautą ir jūsų užsakymų puslapį, kaip sakiau, tikrai svarbu pabandyti priglobti savo.

WHC: kokia jūsų nuomonė apie tokios skaitmeninės valiutos kaip „Bitcoin“ ateitį?

MS: Tai yra mėgstamiausia mano tema. Aš buvau didelis šalininkas ir didelis tikintis, kad pinigų sistemoje viskas pasikeis. Mano asmeninė nuomonė yra ta, kad mes matysime daug pokyčių mokėjimo erdvėje labiau dėl „Blockchain“, o ne dėl „Bitcoin“ – technologijos, padedančios „Bitcoin“ būti tuo, kas jis yra. „Blockchain“ suteikia žmonėms galimybę nedelsiant atlikti operacijas, pavyzdžiui, naudojant kredito kortelę, kurios atsiskaitymo laikotarpis trunka tris dienas. Manau, kad dėl to, kad pasaulis juda skaitmenizuotai, žmonės nori savo pinigų iškart. Jie nenori laukti trijų dienų. Kai žmonės supranta, kokia galinga ši technologija, manau, kad per artimiausius trejus – penkerius metus ten pamatysime didžiulius pokyčius.

WHC: Ar galite paaiškinti, kaip šis procesas veikia, kai kas nors kreipiasi į „DirectPayNet“ dėl pagalbos nustatant internetinių mokėjimų apdorojimą?

MS: Išankstinis paraiškos pateikimo procesas nėra įpareigojimas prekybininkui. Taigi, jei jie nori sužinoti, ar sprendimas tinka, jie tiesiog susisiekia su mumis per mūsų pardavimo el. Pašto adresą. Jie gali apsilankyti mūsų svetainėje. Aš taip pat turiu asmeninį puslapį, MariaSparagis.com. Tai iš tikrųjų šiek tiek papasakoja apie kai kuriuos mano įgūdžius ir tt, bet „DirectPayNet.com“ – laive yra keletas žmonių, kurie taip pat gali padėti.

WHC: Kiek laiko užtrunka procesas, kol kažkas gali tiesiogiai apdoroti mokėjimus savo svetainėje?

MS: Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių klausimų, nes tai visada priklauso nuo prekybininko ir nuo to, kaip greitai jie viską susitvarkys. Bet jei viskas vyksta labai gražiai, kai, pavyzdžiui, mano užklausa dėl pakeitimų ar dokumentų pateikimas atliekamas per vieną ar dvi dienas, paprastai vietinei JAV paskyrai prireiktų maždaug dviejų savaičių.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokėjimų tvarkymą internetu, apsilankykite „DirectPayNet.com“.

Būtinai klausykite mano interviu su Marija „Web Hosting Cat Podcast“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map