Intervjuu Maria Sparagisega – DirectPayNet

Maria Sparagis


Kui plaanite e-poe veebisaidi ehitamist või peate töötlema veebimakseid, peate olema teadlik kaupmehekonto ja maksete lüüsi seadistamise võimalustest. Maria Sparagis on ekspert makselahenduste leidmisel – eriti kõrge riskiga nišide jaoks. Rääkisin temaga hiljuti sellest, mida veebisaidi omanikud peavad maksesüsteemi rakendamisel mõtlema, digitaalse valuuta tulevikku ja kuidas tema ettevõte DirectPayNet saab aidata makselahendustega.

Veebimajutuskass: kas võiksite meile natuke öelda oma tausta ja selle kohta, kuidas teie ettevõte DirectPayNet aitab Interneti-ettevõtete omanikke nende veebimüügil?

Maria Sparagis: Olen kümme aastat maksealal olnud. Olin tegelikult MindGeekis üks esimesi töötajaid. Aitasin neil neil välja töötada maksestrateegia ja omamoodi läbisime kõik takistused mõistmaks, miks me ei saa makseteenuse pakkujaid ja integreerivaid väravaid, ning põhimõtteliselt kogu selles ruumis navigeerimisele. Tegin seda umbes kolm aastat. Liikusin sealt edasi ja asutasin DirectPayNeti just seetõttu, et mõistsin, et mul on võimalus aidata teisi kosmoseäris tegutsevaid kaupmehi – ükskõik, mis on kõrge risk. Nii et digitaalsed allalaadimised, dieetpakkumised ja kõik, mis selles valdkonnas on. Nii et sisuliselt aitan kaupmeestel, kellel on keeruline makselahendusi leida, leida lahendusi kas kodumaal siin USA-s või avamerel. Paljud kaupmehed otsivad mind konkreetselt, kuna saan neile anda näpunäiteid konversioonide kohta, näpunäiteid nende tellimislehtedel (mis töötab), kuidas vähendada nende tagasilükkamissuhteid, saada paremaid kinnitusi jne..

WHC: Mida peavad uute veebisaitide omanikud kindlasti teadma, kui nad soovivad luua poodide veebisaiti või aktsepteerida veebimakseid?

PRL: Number üks asi, mida ma kaupmeestele kohe pärast alustamist ütlen, on see, et enne CRM-i ja oma tehnoloogia otsimist peaksite otsima oma lahenduse, sest teie lahendus kaupmehekonto leidmiseks on palju raskem kui tehnoloogia pakkujate leidmine. toetada seda konkreetset lahendust. Mis juhtub, on palju kordi, kui kaupmehed alustavad, nad valivad CRM-i, valivad kogu selle tehnoloogia ja seejärel leiavad makselahenduse, kuid ükski neist pole integreeritud ja nad on kulutanud nii palju raha. Siis proovivad nad tagurpidi töötada, mis pole eriti mõttekas.

WHC: kas on mõni veebisaidiplatvorm, mis sobib paremini veebimaksete vastuvõtmiseks?

PRL: Minu arvates on platvorm agnostiline. See ei oma tegelikult tähtsust, kui teie disain on hea ja see muundub. Mis minu arvates aitaks, on see, et paljud kaupmehed hakkavad hostitud maksetelehti kasutama. Ma ilmselt ütleksin, et kui teil on natuke raha, et investeerida oma lehe kujundamisse ja veenduda, et see asub teie URL-is, võrreldes kliendi mujale suunamisega, on teil tõenäoliselt palju parem. Kuid see võtab natuke raha. Teil on vaja oma SSL-sertifikaati. Peate kontrollima, kas teie lehed on krüptitud ja nii edasi. Kuid ma arvan, et see on väärt investeering, kuna see annab klientidele tavaliselt suuremaid konversioone.

WHC: Kas teil on veebisaitide müügi alal töötamise kogemusel muid näpunäiteid makse töötlemise kohta, mida saate meie vaatajaskonnaga jagada, mis aitab neil oma müüki suurendada?

PRL: Proovige leida kohalik lahendus sõltuvalt teie mahtudest. Näiteks kui teil on palju Euroopa liiklust ja soovite seda rahaks teha, siis kavatsete alati paremini konverteerida kohaliku Euroopa pangaga võrreldes USA pangaga. Proovige ka klientidelt tasu võtta nende emakeeles. Nii et kui see on euro või Suurbritannia naelsterling, isegi kui teie pank konverteerib selle USA dollariteks pärast seda, on teil parem selles osas tasu võtta. Arvan, et liikluse ja teie tellimislehe osas, nagu ma ütlesin, on tõesti oluline proovida oma hostida.

WHC: Milline on teie arvamus sellise digitaalse valuuta nagu Bitcoin tuleviku kohta?

PRL: See on minu lemmikteema. Olen olnud suur pooldaja ja suur usklik, et rahasüsteemis muutuvad asjad. Minu isiklik arvamus on see, et me näeme makseteruumis palju muutusi, mis tulenevad pigem Blockchainist kui Bitcoinist – tehnoloogiast, mis aitab Bitcoinil olla see, mis ta on. Blockchain võimaldab inimestel teha kohe tehinguid näiteks krediitkaardiga, mille arveldusperiood on kolm päeva. Ma arvan, et kuna maailm liigub sellisel kujul, nagu see on, inimesed tahavad oma raha kohe. Nad ei taha kolm päeva oodata. Kui inimesed mõistavad, kui võimas see tehnoloogia on, arvan, et järgmise kolme kuni viie aasta jooksul näeme seal suuri muutusi.

WHC: kas saate selgitada, kuidas see protsess toimib, kui keegi võtab ühendust DirectPayNetiga abi saamiseks veebimaksete töötlemise seadistamisel?

PRL: Meil on taotlemisele eelnev protsess, mis ei ole kaupmehe ees kohustuslik. Seega, kui nad tahavad teada saada, kas lahendus sobib, võtavad nad lihtsalt meiega ühendust meie müügiaadressi kaudu. Nad saavad minna meie veebisaidile. Mul on ka isiklik leht, MariaSparagis.com. Ja see räägib teile natuke minu oskustest ja nii edasi, kuid DirectPayNet.com – pardal on paar inimest, kes saavad samuti aidata.

WHC: Kui kaua võtab protsess aega, enne kui keegi saab oma veebisaidil reaalajas makseid töödelda?

PRL: See on üks minu lemmikküsimusi, sest see sõltub alati kaupmehest ja sellest, kui kiiresti nad asjad korda saavad. Kuid kui asjad töötavad väga ilusas tempos, kus näiteks minu muudatuste taotlus või dokumenteerimine viiakse läbi ühe kuni kahe päeva jooksul, kulub tavaliselt kodumaisel USA kontol umbes kaks nädalat.

Lisateavet veebimaksete töötlemise kohta leiate veebisaidilt DirectPayNet.com.

Kuulake kindlasti minu intervjuud Mariaga veebimajutus Cat Podcastis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map