Intervjuu Michelle Stinson Rossiga – sotsiaalmeedia amet

Michelle Stinson Ross


Sotsiaalmeedia on jätkuvalt üks võimsamaid viise teie veebisaidi reklaamimiseks. Ja kuigi sotsiaalsed aktsiad ei mõjuta otseselt teie otsingumootori tulemusi, võib õige sotsiaalmeedia platvormi valimine ja õigete mõjutajate leidmine teie saidi populaarsust ja liiklust märkimisväärselt suurendada..

Hiljuti oli mul võimalus vestelda Michelle Stinson Rossiga, kes on Industry Labsi üks tööstuse juhtivaid sotsiaalmeedia eksperte. Ta andis kasulikke näpunäiteid sobivate sotsiaalmeedia turustusvõimaluste ja tööriistade leidmiseks, et teie veebisaiti kõige paremini reklaamida.

Veebimajutuskass: millised on parimad viisid sotsiaalse meedia kasutamiseks oma veebisaidile liikluse suurendamiseks?

Michelle Stinson Ross: Kõigepealt, kui sotsiaalmeedia on mõeldud liikluse suurendamiseks, peate kaasama linke. Ei piisa sellest, kui säutsuda midagi lahedat ega jagada huvitavat pilti. Isegi kui võtta sellest sälk ja teha omakeelne video mõlemas Facebooki Twitteris – see on tore! See viib inimesed teie kanalisse seal kanalil. Kuid liikluse suurendamiseks peab sellel olema link.

WHC: kas peaksite keskenduma peamiselt Twitterile ja Facebooki? Või peaksite proovima kaasata võimalikult palju sotsiaalmeedia turustusvõimalusi?

MSR: See sõltub mitmest eesmärgist. Niisiis, kui teie liiga laiaulatuslik sotsiaalmeedia eesmärk on saada võimalikult palju brändi tuntust, kui see on seotud rohkem teie brändi isiksuse loomisega veebis, kui jah, mida soovite levitada. Kui rääkida sügavamatest tähendusrikkamatest kliendisuhetest ja bändi tõelisest autoriteedist, peate tõesti uurima ühte, kahte või võib-olla kolme kanalit, mida teie kliendid kõige rohkem armastavad. See võib olla Facebook ja Twitter – need võivad olla LinkedIn ja Google+. See võib olla Periscope ja Instagram. See sõltub sellest, kes on teie kliendid ja kus nad tegelikult tahavad hängida ja tahavad tõeliselt kaasa lüüa.

WHC: Milline on teie arvamus teenusest Google+? Kas inimesed peaks sellest ikkagi hoolima??

MSR: Google+ on natuke keeruline. Number üks, see on fantastiline, kui teie nišš elab teenuses Google+. Näiteks nende jaoks, kes on siin digitaalturunduse valdkonnas, on teenuses Google+ väga, väga elujõuline ja aktiivne kogukond. Tühi pole, kui tegutsete selles valdkonnas, peaksite olema seotud teenusega Google+. Olles öelnud, et lisaks teenuses Google+ pakutavatele niššidele on see nagu miski muu, võiksite teid Pinterestis paremini teenindada kui Google+. Peate tõesti veenduma, et tunnete oma publikut. Kuid küllap on see, et me ei tea, kas Google võib selle pensionile jätta või mitte. Pean selle jätma ettevaatusabinõuna. Kuid selle, kui kiiresti leht indekseeritakse, kui seda on teenuses Google+ jagatud, on vähemalt mingi väärtus. Nii et kui vajate seda kiiresti kiiresti indekseerimiseks ja kiiret järjestamist, on teil vaja seda Google+ tööriista tagataskus.

WHC: Kas teatud tüüpi sotsiaalsed aktsiad on teistest väärtuslikumad? Näiteks Facebooki aktsiad, Twitteri retweedid, Pinterest repins jne.?

MSR: Jällegi, palju see on seotud sellega, kus teie publik juba asub. Kui olete B-kategooria ettevõte ja teil on kodus tohutult palju näiteks mudilastega momsid, siis on see Facebooki aktsia teile tõenäoliselt väga-väga väärtuslik. Ma ei ütle, et kodus olemise emmed on Facebookis ainsad, kuid me teame, et paljud emad jagavad oma elu, nende lapsed Facebookis. Nad küsivad pidevalt teiste emmete käest, mis on parim või mis parim. Nad küsivad üksteiselt mähkmesoovitusi – sellised asjad. Samal ajal, kui teie vaatajaskond on Twitteris, muutub see retweet tõesti väga väärtuslikuks – eriti kui teie jagatav sisu on seotud rohkem uudistega, reaalajaga. Kui peate liiklust kiiresti juhtima, võiksite pigem retweetide aktsiate asemel kasutada Facebooki jagamist, mille viljastumine võib võtta tõesti väga kaua aega.

WHC: Kui sageli peaksite sotsiaalmeedias päevas postitama? Kas on õige sama kannet erineval ajal uuesti revideerida??

MSR: Oh absoluutselt jah! Mõtle selle üle. Esiteks on see säutsu nagunii ainult 140 tähemärki. Ja sõltuvalt sellest, kui aktiivne on teie vaatajaskond – olen kindel, et olete näinud Twitteri vooge, mis kulgevad absoluutselt kiiremini, kui saate neid lugeda. Aeg, mis üks väike säuts mõne inimese näo ette jääb, võib olla lihtsalt lühem kui sõrme klõpsamine. Niisiis, kindlasti tasub seda asja kogu päeva jooksul ikka ja jälle piiksutada. Kui teil on suur vaatajaskond, on tõenäoline, et vaatajaskond on laial geograafilises piirkonnas ja nad ei kavatse isegi kõiki korraga Twitteris olla.

WHC: Kas on mingeid sotsiaalmeedia tööriistu, mida soovitate inimestel kasutada? Kas teile meeldib Hootsuite?

MSR: Mulle meeldib Hootsuite. See ei ole minu mõte praegu, vaid see on sellepärast, et ma olen nõus selle nimel, mida ma teen, natuke raha maha panema. Armastan SproutSocialit nii selle aruandluse kui ka mitme kanaliga jagamise kampaania tüüpi aspektide eest. Eriti Twitteri jaoks meeldib mulle aga TweetDeck. See on olnud igavesti. See ei tee palju asju, aga mis see teeb, see teeb tõesti, väga hästi. Niisiis, kui võrrelda seda, mille jaoks võin Hootsuite’i kasutada, siis Twitteri puhul eelistaksin kasutada TweetDecki. Ja siis meeldib mulle ka puhver lihtsalt kurameerimise ja jagamise jaoks.

WHC: Kõik imestavad alati järgmise suure sotsiaalmeedia saidi üle. Kas silmapiiril on midagi, mida näete järgmise koletisena sotsiaalmeedias rääkides või kas Facebook ja Twitter domineerivad jätkuvalt?

MSR: Pinterest on tugev. Ma ei tahaks ausalt öelda, et mõned uued kutid, näiteks Periscope ja MeerKat, välja arvataks. Arvan, et silmapiiril on üha enam videosisu ja üha enam väheseid tööriistu, väikeseid niššitasku, mis võimaldavad kaubamärkidel, pooldajatel ja tavakasutajatel hõlpsamini videosisu luua ja jagada. Seltskondlik video on kindlasti see teema, mis tulemas on.

Kuulake täielikku intervjuud Michelle’iga sellest podcastist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map