WP Mootori David Vogelpohl saidil WordPress

David Vogelpohl


Minu eksklusiivses intervjuus WP Engine’i veebistrateegia asepresidendi David Vogelpohliga arutame WordPressi praegusi ja tulevasi maastikke koos sellega, kuidas ehitada mõnda tõeliselt lahedat WordPressi rakendust, kuidas WordPress võrdub Wix.comiga ja mida peate pidage meeles kogu ettevõtte WordPress-lahendusi. Siin on mõned katkendid intervjuust.

Veebimajutuskass: WordPress 4.7.1 ilmus hiljuti. Millised on teie mõtted WordPressi hetkeseisu ja selle tuleviku kohta?

David Vogelpohl: Olen viimastest väljaannetest väga põnevil olnud. Olen näinud, et WordPress on hakanud rohkem liikuma tõelise sisuhaldussüsteemi poole. Olen sellest hiljutisest väljaandest demosisu võime tõttu väga elevil. Nii nagu üldiselt on väljaanded ilmunud viimase kolme või nelja aasta jooksul, on viis, kuidas saate oma sisu kontrollida, kasvanud – ja see on minu jaoks alati olnud seal, kus WordPressil oli vaja suuremat tähelepanu pöörata.

WHC: olete WordPressiga palju rääkinud suurte asjade ehitamisest. Millised on mõned näited WordPressi rakendustest, millest mõned inimesed võib-olla pole teadlikud?

DV: Mis WordPress põhimõtteliselt on, on PHP ja MySQL andmebaas. Mida me arvame? See on taotluse aluseks. Olen ehitanud oma bit.ly klooni – URL-i lühendaja. Ja tegelikult võtab see ainult seitse minutit! WP Engine’is oleme loonud ühe, kasutades WordPressi, mis integreerub Hubspotiga mõne meie kirjutatud kohandatud koodiga, mis käivitab teie veebisaidil kiiruskatse.

WHC: kas neid keerukamaid WordPressi rakendusi saab luua pistikprogrammidega või vajavad nad kohandatud kodeerimist??

DV: Minu toodud DYI näide on suurepärane ja arvan, et pluginate lisamiseks rakenduse loomiseks on palju võimalusi – AppPresser on viis muuta WordPressi sait mobiilirakenduseks. Kuid põhimõtteliselt, kui soovite seda tõesti teha, peate olema arendaja või palkama arendaja. Päeva lõpus, kui soovite teha kohandatud asju, peab teil olema ükskõik milline arendaja. Kuid ma arvan, et on olemas tõesti huvitavaid ja võimsaid viise pistikprogrammide ja teemade kasutamiseks, et luua DYI-rakendusi, mis teevad tõesti kasulikke asju.

WHC: Kas on olemas mõnda tüüpi rakendusi, mis teile tundub, et WordPress pole praegu õige valik?

DV: Ma ei ole tohutu fänn, kes kasutab üksikisikutega seotud isiklikku teavet. Mulle meeldib talletada seda väljaspool WordPressi. Ärge talletage sotsiaalkindlustuse numbreid WordPressis. Kuid tõesti pole palju rakendusi, mida ei saaks teha. Võite endalt küsida, kas see on parim platvorm selleks, mida proovite teha.

WHC: üks WordPressi praegustest väljakutsetest on Wix.com ja seal valmis veebisaidi müüjad. Kuidas te neid kahte võrreldaksite??

DV: Olen tegelikult selle üle palju mõelnud. Ja tegelikult soovitan ma Wixit teatud inimestele teatud olukordades. Minu jaoks on otsuse tegemisel selle kohta, millist platvormi soovitada, see on tegelikult seotud sellega, kui palju ma tunnen, et inimene soovib oma äri veebis arendada. Wix ja sellised platvormid arenevad koos nende inseneriosakonna kiirusega. Platvorm nagu WordPress, mis on avatud lähtekoodiga ja millesse panustavad kümned tuhanded arendajad, areneb see koos veebi kiirusega. See on erinevus.

WHC: WP Engine pakub laias valikus hallatud hostimisplaane – kõike alates isiklikust veebisaidi plaanist kuni kohandatud lahendusteni. Millised on mõned kaalutlused ettevõtte WordPressi rakenduste puhul?

DV: Olen sellega palju tegelenud. Meie teenused algavad meie 29-dollarise isikliku paketiga – üks veebisait – kuni tohutute ettevõtete juurutamiseni mitme serveri ja mitme andmekeskusega. Kui suur organisatsioon sellega tegeleb, tuleb suur osa ajast insenerigrupp ja ütleb: „Ei. Ei. See on meie klaster. Need on meie serverid. Meil on andmekeskus. Me hakkame seda haldama. ” Ja minu mõte nende juurde on alati järgmine: “Esiteks, kas teate WordPressi?” Ja enamasti on vastus: “Ei”. Niisiis, kuidas nad vahemälukihti optimeerivad? Kuidas nad optimeerivad liikluse suunamist? Kuidas nad turvalisust teevad? Kuidas nad plaastreid teevad? Milline on parim tehnoloogiapakk? Nad peavad kõik selle välja mõtlema. Kas sa tõesti tahad neid peavalusid? Ja kui nii öelda, siis on mul tegelikult olnud palju edu, kui inimesed ütlevad: „Olgu. Ei, ma ei taha seda täiendavat peavalu. ” …

Kuulake kindlasti täielikku intervjuud Davidiga veebimajutus Cat Podcastis.

Klõpsake siin, et saada lisateavet WP Engine’i Premium Managed WordPress Hosting kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map