Tisknutelná recenze

přehledný tisk


Pokud hledáte Tisknutelné recenze, Zde je moje osobní zkušenost s jejich Managed WordPress Hosting. Společnost Pressable, založená v roce 2010, se rychle stala jedním z působivějších spravovaných hostitelů WordPress. V mém Tisknutelná recenze, podíváme se na zřízení nového webu WordPress a jaké funkce získáte.

Tisknutelné plány hostingu

lisovatelné hostingové plány
Tisknutelný je vhodný pro všechny typy webů WordPress – vše od blogů a menších webů až po složitější weby a weby pro zákazníky agentury.

K dispozici je čtyři různé plány Managed WordPress Hosting:
Osobní – Umožňuje hostit 5 webových stránek.
Startér – Umožňuje hostit 10 webových stránek.
Pro – Zahrnuje více zdrojů a umožňuje hostit 20 webů.
Agentura – Umožňuje vytvořit 50 webů pro klienty.
Podniková řešení jsou k dispozici také na Pressable.

Tisknutelné funkce hostování

Programy Managed WordPress Hosting společnosti Pressable jsou vybaveny působivými funkcemi. V kombinaci s množstvím webových stránek, které můžete vytvořit s každým plánem, získáte velkou hodnotu s každou úrovní hostingu (osobní, startér, profesionální, agentura). Mezi funkce obsažené v plánu hostitelnosti Pressable patří:

 • Funkce vývoje / výroby
 • Klonování webových stránek pro rychlejší vytváření stránek
 • Síť pro doručování obsahu
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty
 • Schopnost přístupu spolupracovníka
 • Mezipaměť webových stránek
 • Optimalizace na straně serveru
 • Skenování a odstranění škodlivého softwaru
 • Jetpack Premium
 • Vyhrazená podpora WordPress

Registrace pomocí lisovatelného

lisovatelné přihlášení
Tisknutelné vám poskytuje 15denní zkušební období zdarma, kde si můžete vyzkoušet jejich hosting. Abyste se však mohli zaregistrovat, musíte zadat údaje o své kreditní kartě. Proces registrace byl velmi snadný a poté obdržíte e-mail s potvrzením e-mailu a uvítací zprávu. Po ověření e-mailu budete moci začít okamžitě vytvářet web.

Uvítací e-mail také obsahuje odkazy na bezplatnou elektronickou knihu o tom, jak vám může Pressable pomoci uspět, znalostní báze Pressable a podpora chatu Pressable.
pressable-welcome-email

Čas poskytování webových stránek

Líbí se mi způsob, jakým Pressable nastavil proces vytváření stránek WordPress. Nejprve si můžete vytvořit web v režimu vývoje, kde můžete vytvářet a testovat věci. Při vytváření webového místa obdržíte přihlašovací údaje v e-mailové zprávě. Když chcete, aby se váš web začal zobrazovat, připojte svou doménu a nastavte ji jako primární doménu pro svůj web. Poté můžete svůj web nastavit do produkčního režimu, kde je aktivní ukládání do mezipaměti a vaše CDN.

Čas na zajištění webových stránek Pressable byl vynikající, můj web byl vytvořen a dostupný v režimu Vývoj téměř okamžitě.

Ovládací panel Pressable

lisovatelný ovládací panel
Pressable odvedl skvělou práci při prezentaci jednoduchého, snadno použitelného ovládacího panelu, který vám poskytuje rychlý přístup ke všem důležitým funkcím vašeho hostovacího plánu.

Když se přihlásíte, můžete rychle a snadno vytvořit nový web nebo získat přístup k nastavení nebo správce WP existujícího webu.
pressable-added-new-site

Na stránce Nastavení jsou na horním panelu ikony, které přidávají uživatele spolupracovníka, upravují nastavení zálohování dat, přistupují k PHPMyAdmin, nechávají web migrovat na tisknutelný a klonují váš web.

Na stránce Nastavení můžete také přepínat mezi režimy vývoje a výroby, nastavit doménu a přistupovat k nastavení šifrování SSL.
bezpečnost tisku

Rychlost a výkon webových stránek

Celkově byla rychlost a výkon webových stránek od Pressable působivý. Datové centrum Pressable se nachází v Texasu, takže nepřekvapivě byla rychlost webu nejrychlejší ve střední oblasti. V ostatních regionech však byla rychlost webových stránek také velmi dobrá.

Zde jsou některé z našich výsledků testů:
výsledky lisovatelné rychlosti

Automatické zálohování webových stránek

Tisknutelné zahrnuje zálohy dat několika různými způsoby. Nejprve můžete použít funkci zálohování ovládacího panelu; budete však muset nastavit účet na Amazonu nebo Rackspace. Alternativně můžete také použít možnost zálohování v Jetpack, která je součástí vašeho hostovacího plánu. U spravovaného plánu hostování bych raději nechal zálohování dat a obnovení trochu jednodušší. S poskytnutými dvěma způsoby zálohování webových stránek byste však měli být zahrnuti.

Webové stránky Pressable’s Staging

V současné době nemá Pressable skutečné pracovní prostředí. Můžete si vybrat, zda chcete pracovat v režimu vývoje nebo výroby. Rozdíl mezi nimi je, že v režimu vývoje jsou ukládání do mezipaměti a CDN zakázány. Tato funkce se mi velmi líbí, zvláště když provádíte počáteční vývoj svého webu. Doufejme, že v budoucnu Pressable přidá plnou platformu pro vytváření webových stránek. V kombinaci s jejich vývojovými a výrobními režimy by to bylo úžasné.

Zákaznická podpora

Na zákaznickou podporu v Pressable mě určitě zaujalo. Ve skutečnosti to začíná, když se zaregistrujete, protože dostanete hovor od týmu Pressable nabízejícího pomoc při migraci webů přes nebo pomoc podle potřeby s jakýmikoli projekty, které máte. Zjistil jsem, že tým podpory je velmi vstřícný, ochotný a zdvořilý. Můžete říct, že se snaží poskytovat správná řešení pro každého zákazníka. Doba odezvy na podporu chatu byla také vynikající.
pressable-live-chat-supportPodpora živého chatu na Pressable

Tisknutelné nabízí podporu telefonu, e-mailu a živého chatu. A i když v současné době jsou oficiální hodiny podpory chatu od 8:00 do 22:00. Central Time, podle Claudia Cuento, Senior Customer Strategist ve společnosti Pressable, brzy přidají podporu 24 × 7, což je skvělá zpráva.

Doporučení

Pokud jde o Pressable, klíčové slovo pro mě je potenciální. V současné době poskytují pevný základ pro hosting WordPress, který zahrnuje skvělé zákaznické rozhraní, pohotovou zákaznickou podporu a skvělý čas na poskytování webových stránek. A vidím, jak rostou a konkurují těm nejlepším spravovaným poskytovatelům hostování WordPress. Doufejme, že budeme i nadále vidět vylepšení a inovace týmu Pressable, který bude zahrnovat funkce, jako je plná platforma pro webové stránky. Také se těším na rozšíření podpory živého chatu na 24 × 7.

Pro tuto chvíli je Pressable platnou volbou pro majitele stránek WordPress, kteří hledají větší hodnotu zahrnutou do jejich spravovaného hostingového plánu WordPress. Například hostingové plány Pressable vám umožní hostit 5 až 50 webových stránek – spolu s působivými funkcemi výkonu a zabezpečení webových stránek. Lisovatelný se určitě vyplatí podívat. A pamatujte si, že dostanete bezplatnou 15denní zkušební verzi.

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o tisku

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map