Basın Bülteni

pressable inceleme


Eğer arıyorsanız Preslenebilir Yorumlar, yönetilen WordPress Hosting ile kişisel deneyimim burada. 2010 yılında kurulan Pressable, daha etkileyici yönetilen WordPress ana bilgisayarlarından biri haline geldi. Benim .. De Basın Bülteni, yeni bir WordPress sitesi oluşturmaya ve hangi özelliklere sahip olduğunuza bakacağız.

Bastırılabilir Hosting Planları

pressable-barındırma-planlar
Pressable, tüm WordPress web siteleri için uygundur – bloglardan ve daha küçük sitelerden, ajans müşterileri için daha karmaşık web sitelerine ve sitelere kadar her şey.

Pressable’da dört farklı Yönetilen WordPress Barındırma planı vardır:
Kişiye özel – 5 web sitesi barındırmanıza izin verir.
starter – 10 web sitesi barındırmanıza izin verir.
profesyonel – Daha fazla kaynak içerir ve 20 siteyi barındırmanıza izin verir.
Ajans – İstemciler için 50 site oluşturmanıza olanak tanır.
Kurumsal çözümler Pressable’da da mevcuttur.

Bastırılabilir Hosting Özellikleri

Pressable’ın Yönetilen WordPress Hosting planları etkileyici özelliklerle doludur. Her bir planla oluşturabileceğiniz web sitesi miktarı ile birleştirildiğinde, her bir barındırma düzeyiyle (Kişisel, Başlangıç, Profesyonel, Ajans) çok fazla değer elde edersiniz. Pressable hosting planınızda bulunan özellikler arasında:

  • Geliştirme / Üretim Modu Özelliği
  • Daha Hızlı Site Oluşturma için Web Sitesi Klonlama
  • İçerik Dağıtım Ağı
  • Ücretsiz SSL Sertifikalarını Şifreleyelim
  • Ortak Erişim Yeteneği
  • Web Sitesi Önbelleğe Alma
  • Sunucu Tarafı Optimizasyonu
  • Kötü Amaçlı Yazılım Tarama ve Kaldırma
  • Jetpack Premium
  • Özel WordPress Desteği

Pressable’a Kaydolma

pressable-kaydolma
Pressable, hostinglerini test edebileceğiniz 15 günlük ücretsiz deneme süresi sağlar. Ancak kaydolmak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kayıt işlemi çok kolaydı ve e-postanızı doğrulamak için bir e-posta ve bir hoş geldiniz mesajı alacaksınız. E-postanızı doğruladıktan sonra, web sitenizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Hoş geldiniz e-postası ayrıca Pressable’ın başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceği, Pressable Knowledge Base ve Pressable’ın sohbet desteğiyle ilgili ücretsiz bir e-Kitap bağlantısı içerir..
pressable-karşılama-posta

Web Sitesi Sağlama Süresi

Pressable’ın WordPress site oluşturma işlemini kurmasını seviyorum. Önce Geliştirme modunda bir şeyler oluşturabileceğiniz ve test edebileceğiniz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Hazırlama sitesini oluşturduğunuzda giriş kimlik bilgilerinizi bir e-posta iletisinde alırsınız. Web sitenizin yayınlanmasını istediğinizde alan adınızı bağlar ve sitenizin birincil alan adı olarak ayarlarsınız. Daha sonra web sitenizi, önbelleğe almanın ve CDN’nizin etkin olduğu Üretim moduna ayarlayabilirsiniz.

Pressable’ın web sitesi hazırlama süresi mükemmeldi, web sitem oluşturuldu ve hemen anında Geliştirme modunda kullanılabilir oldu.

Pressable’ın Kontrol Paneli

preslenebilir kontrol paneli
Pressable, barındırma planınızın tüm önemli özelliklerine hızlı erişim sağlayan basit, kullanımı kolay bir kontrol paneli sunmak için harika bir iş çıkardı.

Giriş yaptığınızda, hızlı ve kolay bir şekilde yeni bir site oluşturabilir veya mevcut bir web sitesinin ayarlarına veya WP yöneticisine erişebilirsiniz.
pressable-ekleme-yeni-site

Ayarlar sayfasında, ortak çubuk kullanıcıları eklemek, veri yedekleme ayarlarınızı düzenlemek, PHPMyAdmin’e erişmek, Sitenin Pressable’a taşınmasını sağlamak ve web sitenizi klonlamak için üst çubukta simgeler bulunur..

Ayarlar sayfası ayrıca Geliştirme ve Üretim modları arasında geçiş yapabileceğiniz, alan adınızı ayarlayabileceğiniz ve Let’s Encrypt SSL ayarlarınıza erişebileceğiniz yerdir.
pressable güvenlikli

Web Sitesi Hızı ve Performansı

Genel olarak, Pressable’ın web sitesi hızı ve performansı etkileyiciydi. Pressable’ın veri merkezi Teksas’ta bulunuyor, bu yüzden şaşırtıcı bir şekilde web sitesi hızı Orta bölgede en yüksekti. Ancak, diğer bölgelerde web sitesi hızı da çok iyiydi.

Örnek test sonuçlarımızdan bazıları:
preslenebilir-hızlı test sonuçları

Otomatik Web Sitesi Yedeklemeleri

Pressable, veri yedeklemelerini birkaç farklı şekilde içerir. İlk olarak, kontrol paneli yedekleme özelliğini kullanabilirsiniz; ancak Amazon veya Rackspace’de bir hesap oluşturmanız gerekir. Alternatif olarak, barındırma planınıza dahil olan Jetpack’teki yedekleme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Yönetilen bir barındırma planı için, veri yedeklemeyi ve geri yüklemeyi biraz daha akıcı hale getirmeyi tercih ederim. Ancak, sağlanan iki web sitesi yedekleme yöntemiyle,.

Pressable’ın Web Sitesi Aşaması

Şu anda, Pressable’ın gerçek bir hazırlama ortamı yok. Geliştirme veya Üretim modunda çalışmayı seçebilirsiniz. İkisi arasındaki fark Geliştirme modundayken önbelleğe alma ve CDN’lerinizin devre dışı bırakılmış olmasıdır. Özellikle web sitenizin ilk geliştirmesini yaparken bu özelliği çok beğeniyorum. Umarım gelecekte, Pressable tam bir web sitesi hazırlama platformu ekleyecektir. Geliştirme ve Üretim modlarıyla birlikte, bu harika olurdu.

Müşteri desteği

Pressable’daki müşteri desteğinden kesinlikle çok etkilendim. Aslında, sitelerin taşınmasında veya sahip olduğunuz herhangi bir projede gerektiği gibi yardımcı olmanız için Pressable ekibinden bir çağrı alacağınız için kayıt olduğunuzda başlar. Destek ekibini çok duyarlı, yardımcı ve kibar buldum. Her müşteri için doğru çözümleri sağlamaya çalıştıklarını söyleyebilirsiniz. Canlı sohbet desteği yanıt süresi de mükemmeldi.
pressable-canlı-sohbet-destekPressable’da Canlı Sohbet Desteği

Pressable telefon, e-posta ve canlı sohbet desteği sunar. Ve şu anda resmi sohbet desteği saatleri sabah 8’den akşam 10’a kadar olmasına rağmen. Central Time, Pressable’ın Kıdemli Müşteri Stratejisti Claudia Cuento’ya göre, yakında 24 × 7 destek ekleyecekler, bu harika bir haber.

Öneri

Pressable söz konusu olduğunda, benim için anahtar kelime potansiyeldir. Şu anda, mükemmel bir müşteri arayüzü, duyarlı müşteri desteği ve mükemmel web sitesi sağlama süresi içeren WordPress barındırma için sağlam bir temel sağlıyorlar. Ve, onların en iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarıyla birlikte büyüdüğünü ve rekabet ettiğini görebiliyorum. Umarız, eksiksiz bir web sitesi hazırlama platformu gibi özellikleri içerecek olan Pressable ekibinden iyileştirmeler ve yenilikler görmeye devam edeceğiz. Ayrıca, canlı sohbet desteğini 24 × 7’ye genişletmeyi dört gözle bekliyorum.

Şimdilik, Pressable, yönetilen WordPress barındırma planında yer alan daha fazla değer arayan WordPress site sahipleri için geçerli bir seçenektir. Örneğin, Pressable’ın barındırma planları, etkileyici web sitesi performansı ve güvenlik özellikleriyle birlikte 5 ila 50 web sitesi barındırmanıza olanak tanır. Preslenebilir kesinlikle bir göz atmaya değer. Ve unutmayın, 15 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü elde edersiniz.

Pressable hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector