Liquid Web’in John LoBrutto ile röportaj

John-lobrutto-sıvı-web


Yukarıdaki sorulardan herhangi birinin cevabı uzaktan bile “evet” e yakınsa, John LoBrutto ile yaptığımız röportajı okumalısınız. John, Liquid Web’de Affiliate Solutions and Partners’ın direktörüdür. O da biraz zaman geçirdim, web hosting sektöründe geniş deneyime sahiptir 1&1 Diğerleri arasında barındırma. Ve bu günlerde Liquid Web’in ne olduğu hakkında her şeyi duymak harikaydı. Liquid Web’e aşina değilseniz, Dedicated Sunucular, VPS, Bulut Hizmetleri ve WordPress için Yönetilen Web Barındırma çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır..

Sorular ve cevaplar bu makalenin biçimi için düzenlenmiştir. Tam röportaj için Web Hosting Cat Podcast’ini dinlediğinizden emin olun.

Web Hosting Cat: Bize arka planınız ve Liquid Web’deki rolünüzden bahseder misiniz??

John LoBrutto: Uzun zamandır ortaklık alanındayım. Çoğu zaman dikey barındırma web’de çalışıyorum. 1 çalıştım&1 İnternet birkaç yıl önce. Ben onların Global Affiliates Direktörüydüm. Şimdi de Global Web ve Ortaklıklar Direktörü olarak Liquid Web ile çalışıyorum.

Liquid Web büyük bir yönetilen web hosting şirketidir. Geçtiğimiz yıl, Apple ve Amazon’dan ve insanların sevdiği bazı perakendecilerden daha yüksek olan çok yüksek NPS [Net Promoter Puanı] puanları (birçok durumda% 71’in üzerinde) inanılmaz müşteri bağlılığı ve desteğine sahibiz. Müşterilerimiz ürünümüzü gerçekten çok seviyor. Onlar gerçekten bizim hizmet seviyorum. Ve desteğimizi gerçekten çok seviyorlar.

Dolayısıyla, kritik öneme sahip bir site ise, para kazanıyorsanız,% 100 istediğiniz bir şeyse -% 100 ağ garantili çalışma süremiz vardır — bu, takip etmek ve satın almak istediğiniz ürün ve hizmetlerdir.

WHC: Sizce Liquid Web’i rekabetten ayıran nedir??

JL: Yine, bu beyaz eldiven servisi. Çoğu durumda, ücretsiz göçlerimiz var. Telefonlarımızı aldığımız bir durumumuz var; ABD çağrı merkezlerinde, ABD desteğinde. Birçok durumda ABD müşterilerimiz için sahip olduğumuz ABD veritabanı merkezlerimiz var – tamamen Liquid Web’in sahibi olduğumuzdan, birinci düzey destek yapan diğer şirketlere gitmiyoruz. Müşteri için tam düzey destek yapıyoruz. Bizim için çalışan insanlar bizim ekipmanlarımıza dokunup oraya girip sizin için bir şeyler tamir ediyorlar. Yani, bir müşteriyi elde tutabilme ve çalışır durumda olduklarından ve tüm özelliklerin düzgün çalıştığından emin olma düzeyi.

WHC: Yönetilen WordPress Hosting, birçok insan için gerçekten önemlidir. Liquid Web’in Yönetilen WordPress Barındırma avantajlarından bazıları nelerdir??

JL: Yaptığımız pek çok şey, örneğin yönetilen WordPress’imizde, sunduğumuz tüm özelliklere bakar ve rakiplerle karşılaştırırsanız – başlangıç ​​fiyatına bakarsanız, belki biraz daha yüksek, ancak bu ilk fiyatın bir parçası olarak sunulan tüm özellikler diğer sağlayıcılardan çok daha fazladır. Yönetilen WordPress’te iThemes Sync adlı bir şeyimiz var – müşteriler bunu seviyor! İnsanlar yönetilen WordPress ürününe odaklanıyor. Gerektiğinde bir güncelleme yapacaklar ve birçok sağlayıcı devam edecek ve sizin için güncelleyecekler. Peki ya tüm uygulamalar? Biliyorsunuz, uygulamalarınızı sık sık güncellemediğiniz bir durumdasınız ve birdenbire, mevcut olmadığı için eklentinin bulunmadığı bir duruma geliyorsunuz. Bunu gece sizin için yapıyoruz. Her şey güncel, anında – yalnızca sitenizi kullanmak ve onu [içeriği] güncellemek ve sizin için sattığından emin olmak dışında yapmanız gereken hiçbir şey yok.

WHC: Liquid Web, ajanslar ve geliştiriciler için idealdir. Bireysel web sitesi sahipleri açısından, Liquid Web’in barındırma hizmetleri için ideal olduğunu düşündüğünüz belirli bir alan veya sektör var mı??

JL: Ürün hatlarının geniş doğumundan bahsettiğimizi biliyorsunuz, bu yüzden VPS hizmetlerini yönetmeye başladık ve bu da aylık 50 dolar aralığında. Ama yine de, kritik bir site, bir dizi eklentiye erişiminiz var – evet, daha çok küçük işletme ve iş geliştirme ile tasarımcılar ve ajanslara odaklanıyor. Ancak daha üstte, kurumsal düzeyde sunucularımız var. Web sitemizde ürünümüzü seven çok büyük müşterilerimiz var. Buna ek olarak, HIPPA Sunucularımıza çok büyük bir odaklanma var – bu tıp endüstrisi. Veri merkezi tarafında olması gereken belirli bir uyumluluk düzeyi vardır. Söz konusu ürün için uyumlu ve sertifikalıdır. Ve bunlar bizden satın alınabilecek çok yüksek son ve çok yoğun sunucu paketleri..

WHC: Cloud Hosting, Liquid Web’in bir diğer önemli parçasıdır. Bize sunduğunuz Cloud Sites ürünü hakkında bilgi verir misiniz??

JL: Cloud Sites ürünümüz gibi benzersiz olduğumuz birçok farklı şey var. Bu, pakette bulunan çok cömert bant genişliği ve kullanıma sahip olan 150 $ ‘lık bir pakettir. Ancak, sınırsız veri ve sınırsız web sitesi! Kullanılan anında anında ölçeklenebilir. Birçok kişi bunu satın alıyor ve o sitenin bazı bölümlerini paylaşılan barındırma olarak satıyorlar. Aslında bunu pek çok durumda bir satıcı ürün olarak satıyoruz – ve bir bulut platformunda paylaşılan barındırma satmak için yepyeni bir konsept belirleyen insanlarınız var. Şahsen, bence bu gelecek. Belirli bir sunucuya dayanmıyor. Belirli bir sunucudaki kaynaklara bağımlı değildir. Sınırsız ölçeklenebilirlik sağlayan devasa bir bulut ve kararlı ağa yayılmıştır. Bu gerçekten harika bir ürün ve dışarı çıkmak ve müşterilere seçenekler sunmak için bu sene odaklandığımız bir şey.

WHC: Gelecekte Liquid Web’den başka ne bekleyebiliriz??

JL: Pek çok düzgün şey geliyor. Bu ay piyasaya süreceğimiz çok özel bir e-Ticaret ürünü olacak. Buradaki anahtar, Liquid Web’den satın almanız, 24 saat içinde çalışmaya başlamanıza, satmanıza ve gitmeye hazır olmanızdır – ve bu her şeydir.

Liquid Web Hosting için Özel İndirim

İşte sadece okuyucularımız için özel bir promosyon kodu! Aşağıdaki kupon bağlantısını kullanın ve kodu girin WHC35OFF Liquid Web ile ilk üç ayda% 35 indirim elde edebilirsiniz. Bu, Liquid Web’in en kaliteli, gerçek yönetilen web hostinginde indirim almak için nadir ve olağanüstü bir fırsattır.

Sıvı web indirim kuponu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map