David Vogelpohl WP Engine na WordPress

David Vogelpohl


V mojom exkluzívnom rozhovore s Davidom Vogelpohlom, viceprezidentom pre webovú stratégiu spoločnosti WP Engine, diskutujeme o súčasnej a budúcej krajine programu WordPress – spolu s tým, ako zostaviť niektoré skutočne skvelé aplikácie WordPress, ako porovnávať WordPress s Wix.com a čo potrebujete nezabudnite na riešenia WordPress pre celú spoločnosť. Tu je niekoľko ukážok z rozhovoru.

Web Hosting Cat: WordPress 4.7.1 bol nedávno vydaný. Aké sú vaše názory na súčasný stav WordPress a jeho budúcnosť?

David Vogelpohl: Bol som veľmi nadšený z posledných vydaní. Videl som, že sa WordPress začína vyvíjať smerom k skutočnému systému správy obsahu. Som veľmi nadšený týmto nedávnym vydaním so schopnosťou demonštračného obsahu. Rovnako ako vydávanie vyšlo za posledné tri alebo štyri roky, spôsob, akým ste schopní ovládať svoj obsah, sa zväčšil – a to pre mňa vždy bolo miesto, kde WordPress potreboval sústrediť veľa svojej pozornosti.

WHC: Hovorili ste rozsiahle o budovaní veľkých vecí pomocou programu WordPress. Aké sú príklady aplikácií WordPress, o ktorých si niektorí ľudia nemusia byť vedomí?

DV: Čo je WordPress v podstate je PHP a MySQL databáza. Hádame čo? To je základ žiadosti. Vytvoril som si vlastný bit.ly klon – skrátenie adresy URL. A v skutočnosti to trvá iba sedem minút! V spoločnosti WP Engine sme vyvinuli jeden program využívajúci WordPress, ktorý sa integruje do Hubspotu s nejakým vlastným kódom, ktorý sme napísali a ktorý na vašom webe vykoná rýchlostný test..

WHC: Môžu sa tieto pokročilejšie aplikácie WordPress realizovať pomocou doplnkov alebo si vyžadujú vlastné kódovanie?

DV: Príklad DYI, ktorý uvádzam, je vynikajúci a myslím si, že existuje veľa spôsobov, ako využiť pluginy na zostavenie aplikácie – AppPresser je spôsob, ako zmeniť web WordPress na mobilnú aplikáciu. Ale v zásade, ak to naozaj chcete urobiť, musíte byť vývojárom alebo si ho najať. Na konci dňa, ak chcete robiť vlastné veci, musíte mať vývojára bez ohľadu na to. Myslím si však, že existuje niekoľko skutočne zaujímavých a výkonných spôsobov, ako využiť doplnky a témy na vytváranie aplikácií DYI, ktoré skutočne robia užitočné veci.

WHC: Existujú nejaké typy aplikácií, o ktorých si myslíte, že WordPress v súčasnosti nie je tou pravou voľbou?

DV: Nie som veľkým fanúšikom používania, je ukladanie akýchkoľvek súkromných informácií o jednotlivcoch. Rád to ukladám mimo WordPress. Neukladajte čísla sociálneho zabezpečenia vo WordPress. Ale v skutočnosti nie je veľa aplikácií, ktoré nie je možné vykonať. Môžete sa sami seba opýtať, či je to najlepšia platforma pre to, čo sa snažíte robiť.

WHC: Jednou z aktuálnych výziev pre WordPress je Wix.com a predajcovia hotových webových stránok. Ako by ste ich porovnali??

DV: Skutočne som o tom veľa premýšľal. A skutočne odporúčam Wix istým ľuďom pre určité situácie. Keď sa rozhodujem o tom, ktorú platformu odporučiť, pre mňa to skutočne súvisí s tým, do akej miery cítim, že táto osoba chce rozvíjať svoje podnikanie na webe. Wix a podobné platformy sa vyvíjajú s rýchlosťou ich technického oddelenia. Platforma ako WordPress, ktorá je otvoreným zdrojom a do nej prispievajú desiatky tisíc vývojárov, sa vyvíja s rýchlosťou webu. To je rozdiel.

WHC: WP Engine ponúka širokú škálu riadených plánov hostenia – všetko od plánu osobných webových stránok až po vlastné riešenia. Aké sú úvahy o aplikáciách Enterprise WordPress?

DV: To som sa už veľa zaoberal. Naše služby začínajú naším osobným plánom 29 dolárov – jednou webovou stránkou – až po veľké podnikové nasadenia s viacerými servermi a viacerými dátovými centrami. Keď sa s tým veľká organizácia zaoberá, veľa času príde skupina inžinierov a povie: „Nie. Nie. Toto je náš klaster. Toto sú naše servery. Máme dátové centrum. My to zvládneme. “ A môj názor späť k nim je vždy: „Po prvé, poznáš WordPress?“ A odpoveď je väčšinou „nie“. Ako teda optimalizujú vyrovnávaciu vrstvu? Ako optimalizujú smerovanie premávky? Ako zabezpečujú bezpečnosť? Ako robia záplaty? Aký je najlepší technologický zásobník? Musia to všetko zistiť. Naozaj chcete tieto bolesti hlavy? A keď to takto vyjadríte, skutočne som mal veľa úspechov, keď ľudia hovorili: „Dobre. Nie, naozaj nechcem tú bolesť hlavy navyše. “ …

Nezabudnite si vypočuť kompletný rozhovor s Davidom na webovom serveri Cat Podcast.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o prémiovom riadení hostenia WordPress WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map