Rozhovor s Johnem LoBruttem z Liquid Web

john-lobrutto-tekutina-pavučina


Pokud je odpověď na některou z výše uvedených otázek dokonce vzdáleně „ano“, pak si musíte přečíst náš rozhovor s Johnem LoBruttem. John je ředitelem partnerských řešení a partnerství ve společnosti Liquid Web. Má rozsáhlé zkušenosti s webhostingovým průmyslem a také strávil nějaký čas na 1&1 Hosting mimo jiné. A bylo skvělé se dozvědět vše o tom, co je Liquid Web v těchto dnech. Pokud nejste obeznámeni s technologií Liquid Web, specializujeme se na řešení Managed Web Hosting pro vyhrazené servery, VPS, Cloud Services a WordPress..

Otázky a odpovědi byly upraveny pro formát tohoto článku. Pro kompletní rozhovor si nezapomeňte poslechnout Web Hosting Cat Podcast.

Web Hosting Cat: Můžete nám říct o svém pozadí a své roli v Liquid Web?

John LoBrutto: No, byl jsem v přidruženém prostoru po dlouhou dobu. Většinu času jsem pracoval na webovém hostingu. Pracoval jsem pro 1&1 Internet před několika lety. Byl jsem jejich ředitelem Global Affiliates. Nyní pracuji s Liquid Web jako ředitel globálních přidružených společností a partnerství.

Liquid Web je skvělá řízená webhostingová společnost. Máme úžasnou loajalitu a podporu zákazníků – velmi vysoké skóre NPS [Net Promoter Score] (v mnoha případech přes 71%) za poslední rok, které je vyšší než Apple a Amazon a někteří z maloobchodníků, které lidé milují. Naši zákazníci opravdu milují náš produkt. Opravdu milují naši službu. A naši podporu opravdu milují.

Takže pokud se jedná o kritický web, pokud na něm vyděláváte peníze, pokud chcete něco 100% – máme 100% záruku dostupnosti sítě – jedná se o produkt a služby, které chcete sledovat a nakupovat.

WHC: Podle vašeho názoru to, co odlišuje Liquid Web od konkurence?

JL: Zase je to služba bílých rukavic. Ve většině případů máme migrace zdarma. Máme situaci, kdy vyzvedneme naše telefony; je v amerických telefonních centrech, podpora USA. Pro naše zákazníky v USA máme v mnoha případech americká databázová centra, která vlastní – zcela vlastněná společností Liquid Web -, takže nejsme farmáři, kteří využívají podporu první úrovně. Plně podporujeme zákazníka. Lidé, kteří pro nás pracují, se dotýkají našeho zařízení a přicházejí tam a opravují věci za vás. Je to taková úroveň schopnosti držet zákazníka a ujistit se, že je v provozu a že všechny funkce fungují správně..

WHC: Managed WordPress Hosting je pro mnoho lidí opravdu důležitý. Jaké jsou některé výhody, které získáte díky Managed WordPress Hosting společnosti Liquid Web?

JL: Mnoho malých věcí, které děláme, například v našem spravovaném WordPressu, pokud se podíváte na všechny funkce, které nabízíme, a porovnáte je s konkurencí – pokud se podíváte na počáteční cenu, možná o něco vyšší, ale všechny funkce, které jsou k dispozici jako součást první ceny, jsou mnohem více než ostatní poskytovatelé. Na spravovaném WordPressu máme něco, co se nazývá iThemes Sync – zákazníci ho milují! Víte, lidé se zaměřují na spravovaný produkt WordPress. Budou pokračovat a zasáhnout aktualizaci, když je to nutné, a mnoho poskytovatelů jde dopředu a aktualizovat to za vás. Ale co všechny aplikace? Víte, jste v situaci, kdy nemusíte své aplikace často aktualizovat, a najednou se dostanete do situace, kdy existuje plugin, který není k dispozici, protože není aktuální. Děláme to pro vás v noci. Všechno je aktuální, přímo za chodu – nic, co musíte udělat, pouze používat svůj web a aktualizovat jej [obsah] a zajistit, aby se vám prodával.

WHC: Liquid Web je ideální pro agentury a vývojáře. Pokud jde o jednotlivé majitele webových stránek, existuje určitá oblast nebo odvětví, o kterých si myslíte, že jsou ideální pro hostingové služby Liquid Webu?

JL: No, víte, že jsme mluvili o širokém zrození produktových řad, a tak jsme začali spravovat služby VPS, a to je v rozsahu 50 $ měsíčně. Ale znovu, je to kritický web, máte přístup k řadě pluginů – ano, to je více zaměřeno na malé firmy a rozvoj podnikání a designéry a agentury. Ale na horním konci máme servery na podnikové úrovni. Máme řadu velmi velkých zákazníků, které můžete vidět na našich webových stránkách a které milují náš produkt. A navíc se naše servery HIPPA velmi zaměřují – to je lékařský průmysl. Na straně datového centra musí existovat určitá úroveň souladu. Jsme kompatibilní a certifikováni pro tento konkrétní produkt. A to jsou velmi špičkové a velmi intenzivní serverové balíčky, které si můžete zakoupit u nás.

WHC: Cloud Hosting je další obrovskou součástí Liquid Web. Můžete nám říct o produktu Cloud Sites, který nabízíte?

JL: Existuje mnoho různých věcí, které máme jedinečné, jako je náš produkt Cloud Sites. Jedná se o balíček 150 $, který můžete vyzvednout a který má velmi velkorysou úroveň šířky pásma a využití, která je součástí tohoto balíčku. Ale jsou to neomezená data a neomezené weby! To může být škálovatelné za běhu, jak je používán. Mnoho lidí to kupuje a ve skutečnosti prodávají části tohoto konkrétního webu jako sdílený hosting. Ve skutečnosti to v mnoha případech prodáváme jako prodejní produkt – a máte lidi, kteří nastavují zcela nový koncept prodeje sdíleného hostingu na cloudové platformě. Osobně si myslím, že to je budoucnost. Nespoléhá se na jeden konkrétní server. Není závislý na zdrojích na jednom konkrétním dedikovaném serveru. Rozšiřuje se po obrovském cloudu a stabilní síti, která je neomezeně škálovatelná. Je to opravdu fantastický produkt a něco, na co se tento rok opravdu zaměřujeme, abychom se dostali ven a poskytli zákazníkům možnosti.

WHC: Co jiného můžeme v budoucnu očekávat od Liquid Web?

JL: No, přichází spousta úhledných věcí. Bude se jednat o velmi speciální produkt elektronického obchodu, který budeme vydávat tento měsíc. Klíčem je, že nakupujete z Liquid Webu, během 24 hodin jste v provozu, prodáváte a jste připraveni jít – a to je vše.

Exkluzivní sleva na tekutý webhosting

Zde je speciální propagační kód jen pro naše čtenáře! Použijte odkaz na kupón níže a zadejte kód WHC35OFF získejte 35% slevu za první tři měsíce s Liquid Web. Jedná se o vzácnou a vynikající příležitost získat slevu na vysoce kvalitní a skutečně spravovaný webhosting společnosti Liquid Web.

kupón na kapalnou webovou slevu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector