Rozhovor s Maria Sparagis – DirectPayNet

Maria Sparagis


Pokud plánujete vytvoření webové stránky elektronického obchodu nebo potřebujete zpracovat platby online, musíte si být vědomi možností nastavení účtu obchodníka a platební brány. Maria Sparagis je odborníkem na hledání platebních řešení – zejména pro vysoce rizikové výklenky. Nedávno jsem s ní mluvil o tom, co vlastníci webových stránek musí myslet při implementaci platebního systému, budoucnosti digitální měny a jak její společnost DirectPayNet může pomoci s platebními řešeními.

Web Hosting Cat: Můžete nám říci něco o svém pozadí a o tom, jak vaše společnost DirectPayNet pomáhá majitelům internetových obchodů s jejich online prodejem?

Maria Sparagis: Byl jsem v platebním prostoru deset let. Vlastně jsem byl jedním z prvních zaměstnanců společnosti MindGeek. Pomohl jsem jim proto vyvinout platební strategii a tak jsme prošli všemi překážkami pochopení, proč jsme nemohli získat poskytovatele plateb a integrovat brány a v podstatě procházet celý tento prostor. Udělal jsem to asi tři roky. Přistoupil jsem odtamtud a začal DirectPayNet jen proto, že jsem si uvědomil, že pro mě existuje příležitost pomáhat jiným obchodníkům, kteří jsou v prostoru – cokoli vysoce rizikového. Takže, digitální stahování, strava nabízí, cokoli v této oblasti. Takže v podstatě pomáhám obchodníkům, kteří mají těžký způsob, jak najít platební řešení, najít řešení buď doma na území USA nebo v zahraničí. Spousta obchodníků mě vyhledává konkrétně proto, že jim mohu dát tipy na konverze, tipy na jejich objednávkových stránkách (co funguje), jak můžeme snížit jejich poklesové poměry, získat lepší schválení atd..

WHC: Co vlastníci nových webových stránek naprosto potřebují vědět, zda chtějí založit web elektronického obchodu nebo přijímat platby online?

SLEČNA: Jedinou věcí, kterou obchodníkům říkám, jakmile začínají, je to, že nejprve byste měli hledat řešení, než hledáte CRM a vaši technologii, protože vaše řešení pro nalezení obchodního účtu je mnohem těžší než najít poskytovatele technologií. podporovat toto konkrétní řešení. Stává se to, že obchodníci často začínají, vybírají CRM, vybírají veškerou tuto technologii a poté najdou platební řešení – ale nic z toho není integrováno a utratili tolik peněz. Takže se pokoušejí pracovat vzad, což nedává moc smysl.

WHC: Existují nějaké webové platformy, které jsou vhodnější pro přijímání online plateb?

SLEČNA: Myslím, že platforma je agnostická. Nezáleží na tom, dokud je váš design dobrý a převede se. Myslím, že by pomohlo tomu, aby mnoho obchodníků začalo používat hostované platební stránky. Pravděpodobně bych řekl, že pokud máte trochu peněz na investice do navrhování své vlastní stránky a zajištění toho, že je to na vaší adrese URL, versus přesměrování zákazníka někam jinam, pravděpodobně jste mnohem lepší. Ale to vyžaduje trochu peněz. Potřebujete certifikát SSL. Musíte se ujistit, že jsou vaše stránky šifrovány atd. Myslím si však, že je to výhodná investice, protože obvykle přináší zákazníkům vyšší konverze.

WHC: Máte podle zkušeností s prodejem webových stránek nějaké další tipy týkající se zpracování plateb, které můžete sdílet s naším publikem, které jim mohou pomoci zvýšit jejich prodej?

SLEČNA: Podle toho, kde se nachází váš svazek, zkuste najít místní řešení. Například, pokud máte velký evropský provoz a chcete ho zpeněžit, budete se vždy chtít lépe převádět s místní evropskou bankou ve srovnání s bankou v USA. Pokuste se účtovat zákazníkům také jejich původní měnu. Takže pokud se jedná o eura nebo GBP, i když je vaše banka převede na americké dolary poté, je v tomto ohledu lépe účtovat poplatky. Myslím, že z hlediska provozu a vaší objednávky, jak jsem řekl, že je opravdu důležité zkusit hostit své vlastní.

WHC: Jaký je váš názor na budoucnost digitální měny, jako je bitcoin?

SLEČNA: To je moje oblíbené téma. Byl jsem velkým zastáncem a velkým věřitelem, že se věci v měnovém systému změní. Můj osobní názor je, že uvidíme spoustu změn v platebním prostoru kvůli více Blockchainu než bitcoinu – technologii, která bitcoinům pomáhá být tím, čím je. Blockchain umožňuje lidem provádět transakce okamžitě proti například kreditní kartě, která má třídenní zúčtovací období. Myslím, že kvůli tomu, že se svět digitalizoval tak, jak je, lidé chtějí své peníze hned. Nechtějí čekat tři dny. Když si lidé uvědomí, jak silná je tato technologie, myslím, že v příštích třech až pěti letech se v ní objeví nějaké obrovské změny.

WHC: Můžete vysvětlit, jak tento proces funguje, když někdo kontaktuje DirectPayNet s žádostí o pomoc při nastavení online zpracování plateb?

SLEČNA: Máme proces před podáním žádosti, který není pro obchodníka závazný. Pokud tedy chtějí zjistit, zda by se řešení hodilo, jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím naší prodejní e-mailové adresy. Mohou jít na náš web. Mám také osobní stránku, MariaSparagis.com. A to vám vlastně řekne něco o některých mých schopnostech atd., Ale DirectPayNet.com – máme na palubě několik lidí, kteří mohou také pomoci.

WHC: Jak dlouho trvá tento proces, než může někdo na svém webu zpracovat živé platby?

SLEČNA: To je jedna z mých oblíbených otázek, protože to vždy záleží na obchodníkovi a na tom, jak rychle dokážou věci udělat. Ale pokud věci fungují velmi pěkným tempem, kde například můj požadavek na změnu nebo dokumentaci je proveden během jednoho až dvou dnů, obvykle by domácí účet v USA trval asi dva týdny..

Další informace o zpracování plateb online naleznete na webu DirectPayNet.com.

Nezapomeňte si poslechnout můj rozhovor s Marií na Web Hosting Cat Podcast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map