Svetainių talpinimas ir SEO 2019

Svetainių talpinimas ir SEO


Ar jūsų interneto priegloba daro įtaką jūsų SEO 2019 m.? Nors bėgant metams „Google“ ir paieškos modifikuoti savo algoritmus, paieškos sistemų optimizavimas ir toliau vystėsi, interneto priegloba ir toliau netiesiogiai daro įtaką jūsų SEO šiais būdais:.

Visi turėtų naudoti SSL

Tiesa, kad „Google“ ir žiniatinklio naršyklės naudoja https yra labai svarbios. Jei šiomis dienomis nenaudojate SSL, jūsų svetainė pažymėta kaip nesaugi. Naudodamiesi SSL / TLS, ne tik saugosite savo svetainę, bet ir padidinsite paieškos sistemų reitingą. Kai aš kalbėjau su Gary Illyes, „Google“ žiniatinklio valdytojo tendencijų analitiku, jis buvo įsitikinęs, kad SSL / TLS naudojimas neabejotinai padeda jūsų svetainės SERP. Tiesą sakant, Gary sakė žinantis, kad tai veikia, nes dirbo prie šio algoritmo.

Geros naujienos yra tai, kad daugelis interneto prieglobos įmonių pripažįsta https svarbą ir dabar į savo prieglobos planus įtraukia nemokamus SSL sertifikatus. Tikrai raginčiau pasirinkti vieną iš šių prieglobos paketų su nemokamu SSL.

Greitis priklauso nuo tam tikro laipsnio

Tinklalapio sparta taip pat vaidina svarbų vaidmenį jūsų paieškos varikliuose, tačiau mažiau žinoma. Priešingai nei SSL, kai paklausiau Gary apie tai, ar interneto greitis yra SERP faktorius, jis pabrėžė, kad jie niekada nesakė, kad greitis yra didelis faktorius reitinguose. Vėliau jis pasakė, kad greitis gali turėti tam tikrą įtaką, bet tikrai ne tiek. Kadangi algoritmai nuolat keičiasi, manau, kad gera idėja yra greitai veikianti svetainė. Ir, be abejo, tinkama žiniatinklio priegloba gali suvaidinti didelę įtaką pagreitinant jūsų svetainę.

Nors visiškai suprantama, kad greičiau veikiančios svetainės ir mažiau prastovų bus naudingos jūsų SEO rezultatams, ar tai reiškia, kad visi turėtų išeiti ir gauti specialųjį prieglobą? Turėdamas daug kitų veiksnių, turinčių įtakos SEO, negalvočiau. Papildomos išlaidos nepateisins papildomo pirkimo daugybei žmonių.

Kiti interneto prieglobos veiksniai

Mažesniu mastu tą patį galima pasakyti ir apie tam skirto IP adreso gavimą. Tai kainuoja ne tiek, kiek nusipirkti tam skirtą prieglobą. Tačiau mano patirtis buvo tokia, kad specialusis intelektinis intelektinis tinklas, atrodo, nepadarė tiek daug skirtumų, kiek tai susiję su paieškos varikliais. Dabar kiekvieno situacija gali būti šiek tiek kitokia, o kai kurie ekspertai tikrai neturi tokios situacijos. Gauti tam skirtą IP nėra jokios žalos, tačiau jei turite daug svetainių, ji gali būti neekonomiška. Aš taip pat girdėjau iš kitų ekspertų, kad žiniatinklio prieglobos įmonės šiomis dienomis daro tikrai gerą darbą atskirdamos ir izoliuodamos bendrus vartotojus, kad vienas klientas nesukeltų problemų kitam. Žemiau rasite daugiau informacijos apie paskirtus IP adresus ir SEO.

Dar vienas minėtas veiksnys – prieglobos paslaugų teikėjo gavimas toje pačioje vietoje, kur yra jūsų tikslinė rinka. Nors sutinku, kad tai būtų naudinga, ne visada tai būna taip paprasta. Pirma, ne visos interneto prieglobos įmonės atskleidžia savo duomenų centro vietas. Nors kai kurie šeimininkai nustato savo vietas, problema iškyla ten, kur tiksliai yra jūsų tikslinė auditorija. Jei esate vietinis verslas, tai padaryti yra daug lengviau. Tačiau daugybė svetainių savininkų nukreipti ne tik į konkrečią šalį, bet ir labai tikėtina, kad visame pasaulyje, o tai apsunkina prieglobos vietos pasirinkimą..

Taigi, kokią didelę reikšmę bendrojoje SEO strategijoje turėtų atlikti priegloba? Šiuo metu sakyčiau, kad pasirenkate kurią nors labiau įsitvirtinusią, aukščiausią reitingą turinčias interneto prieglobos įmones, vienodai turėsite įtakos jūsų SEO. Vėlgi, įsigiję specialųjį prieglobą galite pagerinti savo svetainės greitį ir veikimo laiką, tačiau kiek (jei tokių yra), kurie pagerins jūsų SEO, išlieka diskusijų tema..

Jei pasirinksite paskirtą IP adresą?

Vienas iš labiausiai aptariamų interneto prieglobos ir interneto svetainių aspektų yra tai, ar neturėdamas tam skirto IP adreso (o ne bendro naudojimo) pagerina jūsų paieškos sistemos optimizavimą (SEO). Ir nors nuomonės labai skiriasi, dauguma ekspertų linkę manyti, kad turintys skirtą intelektinę nuosavybę padeda jūsų SEO. Nors yra ir kitų priežasčių, kodėl reikia nusipirkti tam skirtą IP adresą (pavyzdžiui, jei ketinate turėti el. Prekybos svetainę), daugeliui išlieka klausimas: ar turėčiau gauti specialų IP SEO tikslais?

Bandant nustatyti skirto IP poveikį jūsų paieškos variklio rezultatams kyla problema, kad yra tiek daug kitų veiksnių, kad sunku atskirti IP svarbą. Pvz., Net jei dauguma iš 50 populiariausių paieškos sistemų užklausų svetainių naudoja specialų IP, tose svetainėse gali būti naudojama daugybė kitų SEO metodų. Net žinomi SEO ekspertai mėgsta Bruce’o molis ir jo bendraminčiai teigia, kad net jei jie nustatė, kad perjungimas į paskirtą intelektinę nuosavybę padidino reitingą, tai gali būti tiesiog sutapimas.

Tokiais atvejais aš dažniausiai mėgstu atlikti savo bandymus ir tyrimus, kad pamačiau, kas man tinka ar ne. Taigi, aš nusprendžiau pats eksperimentuoti. Tiksliau, aš nusipirkau tam skirtą IP adresą kelioms mano svetainėms, kurios anksčiau naudojo bendrą IP. Norėdami dar labiau pabandyti atskirti tam skirtą IP poveikį, išbandžiau dviejų skirtingų tipų svetaines. Pirmoji yra palyginti naujesnė svetainė, kurioje aš daugiausia dėmesio skyriau turiniui ir autorystei, ir nesirūpinau atgalinėmis nuorodomis. Kita svetainė, kurią išbandžiau, gyvuoja jau kelerius metus ir aš bandžiau padidinti srautą, atlikdama daug daugiau grįžtamojo ryšio ir kitų SEO metodų. Tiesą sakant, ši antroji svetainė sulaukė „Google“ atnaujinimų įvertinimo.

Atlikau du tyrimus atskirai. Štai ką atradau pirmą kartą. Pažvelkite į žemiau pateiktus grafikus. Palyginę praėjusio mėnesio duomenis, naudodami bendrai naudojamą IP, su naujausio mėnesio duomenimis, naudodami tam skirtą IP adresą, pamatysite, kad paieškos sistemos parodymai nepagerėjo..

Svetainė A, kurioje naudojamas bendras IP adresas:
Svetainė Bendri IP rezultatai

Tinklavietė naudojant specialų IP adresą:
A svetainė - specialūs IP rezultatai

B svetainė naudojant bendrą IP adresą:
B svetainės bendri IP rezultatai

B svetainė naudojant specialų IP adresą:
B svetainės specialūs IP rezultatai

Tiesą sakant, skaičiai iš tikrųjų yra mažesni. A svetainė (naujesnė svetainė) išaugo nuo daugiau nei 10 000 parodymų iki šiek tiek mažiau nei 9 000. B svetainė (labiau įsitvirtinusi svetainė) buvo mažesnė daugiau nei 100 parodymų. Vidutinė paieškos užklausos rezultatų padėtis taip pat nedaug pagerėjo arba jos nedaug. Naujesnės svetainės vidutinė padėtis pagerėjo tik viena vieta. Vidutinė senesnės svetainės padėtis buvo prastesnė 7 taškais.

Akivaizdu, kad yra daugybė veiksnių, turinčių įtakos jūsų SEO rezultatams. Jūsų rezultatai gali būti skirtingi. Tačiau kol kas man atliekant testavimą paaiškėjo, kad skirtas IP adresas nepagerina jūsų SEO. Tikrai nėra nieko blogo, jei reikia gauti skirtą IP. Tačiau atminkite, kad jei daugiausia perkate savo SEO tobulinimui, galite nusivilti.

Pažvelgus į mano antrojo bandymo tyrimo paieškos variklius, A svetainės (naujesnės svetainės) skaičius iš tikrųjų mažesnis nei prieš mėnesį. B svetainė (senesnė svetainė) iš tikrųjų šiek tiek padidina parodymus; tačiau tai gali būti dėl kitų veiksnių, įskaitant neseniai atliktą „Google“ naujinį.

A svetainė: ankstesni paieškos variklio rezultatai
A svetainė - specialūs IP rezultatai

A svetainė: atnaujinti paieškos sistemos rezultatai
Atnaujinti specialūs IP rezultatai

B svetainė: ankstesni paieškos sistemos rezultatai
B svetainės specialūs IP rezultatai

B svetainė: atnaujinti paieškos sistemos rezultatai
Atnaujinti B svetainės specialūs IP rezultatai

Šiuo metu aš tiesiog nematau jokių įrodymų, kad skirtas IP adresas pagerins jūsų SEO. Be abejo, jie būtini svetainėms, kurios naudoja SSL. Bet jei jūs galvojate įsigyti paprasčiau, kad patobulintumėte SEO, rekomenduočiau atsisakyti ir šiek tiek sutaupyti.

Čia yra keletas kitų teiginių apie dedikuotus IP, kuriuos galbūt girdėjote kartu su mano mintimis:

Jei naudojate bendrą IP, jūsų svetainė gali būti užteršta šlamšto svetainės, kurioje yra jūsų IP adresas.

Nors vienu metu tai galėjo būti tiesa, aš niekada nepatyriau tokių problemų kaip ši. Tiesa ta, kad dauguma interneto prieglobos įmonių daro puikų darbą, norėdamos viena nuo kitos įpūsti savo bendrojo prieglobos klientus.

Jei naudojate virtualų IP adresą, kažkas, kuris bando patekti į jūsų svetainę įvesdamas IP, o ne URL, gali būti uždarytas kito asmens svetainėje.

Ši situacija paprastai atsitiks tik tuo atveju, jei neteisingai sukonfigūruotas jūsų serveris. Vėlgi, aš nepatyriau tokios rūšies problemų. Paprastai, jei jūsų bendras IP adresas įvedamas naršyklėje, einate į savo interneto prieglobos puslapį. Ir tikrai, kiek žmonių šiomis dienomis faktiškai įveda IP adresą, o ne URL?

Esminė žiniatinklio prieglobos ir SEO 2019 m

Pagrindinė jūsų interneto prieglobos įtaka jūsų SEO gali išlikti svetainės greičiui ir SSL. Nors yra daug didesnių veiksnių, lemiančių jūsų reitingą paieškos sistemose (nuorodos, domeno valdžia ir kt.), Niekada neapsimoka pasirinkti interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris apima nemokamą SSL ir siūlo kelias duomenų centro vietas kartu su savo našumo talpykla. technologija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map