Tīmekļa mitināšana un SEO 2019

Web mitināšana un SEO


Vai jūsu tīmekļa mitināšana ietekmē jūsu SEO 2019. gadā? Kaut arī meklētājprogrammu optimizācija gadu gaitā ir turpinājusies, kad Google un meklētājprogrammas modificē savus algoritmus, tīmekļa mitināšana turpina netieši ietekmēt jūsu SEO šādos veidos.

Ikvienam vajadzētu izmantot SSL

Tas ir fakts, ka Google un tīmekļa pārlūkprogrammas uzskata https izmantošanu par kritiski svarīgu. Ja šajās dienās neizmantojat SSL, jūsu vietne tiek atzīmēta kā nedroša. Papildus vietnes drošībai, izmantojot SSL / TLS, tas sniedz arī impulsu meklētājprogrammu klasifikācijai. Kad es runāju ar Geriju Illyesu, Google tīmekļa pārziņa tendenču analītiķi, viņš bija pārliecināts, ka SSL / TLS izmantošana noteikti palīdz jūsu vietnes SERP. Faktiski Gerijs sacīja, ka zina, ka tas darbojas, kopš viņš strādā pie šī algoritma.

Labās ziņas šeit ir tas, ka daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi atzīst https nozīmi un tagad savos mitināšanas plānos iekļauj bezmaksas SSL sertifikātus. Es noteikti mudinātu jūs izvēlēties kādu no šīm hostinga pakotnēm ar bezmaksas SSL.

Ātrums ir svarīgs zināmai pakāpei

Vietnes ātrumam ir nozīme arī jūsu meklētājprogrammu klasifikācijā, taču mazākā mērā. Atšķirībā no SSL, kad es pajautāju Gerijam, ka vietnes ātrums ir SERP faktors, viņš man norādīja, ka viņi nekad nav teikuši, ka ātrums bija liels faktors klasifikācijā. Vēlāk viņš teica, ka ātrumam var būt zināma ietekme, bet patiesībā ne tik daudz. Tā kā algoritmi pastāvīgi mainās, es uzskatu, ka ir laba ideja izveidot ātri darboties spējīgu vietni. Un, protams, pareizajai tīmekļa mitinātājai var būt liela nozīme jūsu vietnes paātrināšanā.

Lai gan ir pilnīgi saprotams, ka ātrāk izpildot vietnes un samazinot dīkstāves, būs noderīgi jūsu SEO rezultātiem, vai tas nozīmē, ka visiem vajadzētu iziet un saņemt speciālu mitināšanu? Ja ir tik daudz citu faktoru, kas ietekmē SEO, es tā nedomātu. Papildu izmaksas neattaisnos papildu pirkuma veikšanu daudziem cilvēkiem.

Citi Web mitināšanas faktori

Mazākā mērā to pašu var teikt par speciālas IP adreses iegūšanu. Tas maksā ne tik daudz, cik speciāla hostinga pirkšana. Tomēr mana pieredze ir tāda, ka īpašs IP, šķiet, nedarīja tik daudz atšķirību, ciktāl tas attiecās uz meklētājprogrammām. Tagad ikviena situācija var būt nedaudz atšķirīga, un dažiem ekspertiem noteikti ir tāda. Īpaša IP iegūšana nav kaitīga, taču, ja jums ir daudz vietņu, tā, iespējams, nav rentabla. Esmu dzirdējis arī no citiem ekspertiem, ka tīmekļa mitināšanas uzņēmumi šajās dienās dara patiešām labu darbu, lai atdalītu un izolētu koplietotos lietotājus, lai viens klients neradītu problēmas citam. Skatīt vairāk par veltītajām IP adresēm un SEO.

Vēl viens faktors, kas tika minēts, ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja iegūšana tajā pašā vietā, kur atrodas jūsu mērķa tirgus. Lai gan es piekrītu, ka tas būtu izdevīgi, tas ne vienmēr ir tik vienkārši. Pirmkārt, ne visi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi atklāj savas datu centra atrašanās vietas. Lai arī daži mitinātāji identificē savas atrašanās vietas, problēma tomēr kļūst par to, kur tieši atrodas jūsu mērķauditorija. Ja jūs esat vietējais uzņēmums, tad to ir daudz vieglāk izdarīt. Tomēr daudzi vietņu īpašnieki ir orientēti ne tikai uz konkrētu valsti, bet ļoti iespējams, arī uz pasaules auditoriju, kas apgrūtina mitināšanas vietas izvēli..

Tātad, cik liela nozīme vispārējā SEO stratēģijā ir tīmekļa mitināšanai? Šobrīd es teiktu, ka jebkura no visizveidotākajiem, visaugstāk novērtētajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem izvēle vienlīdz ietekmēs jūsu SEO. Atkal, iegādājoties speciālu mitināšanu, var uzlabot jūsu vietnes ātrumu un darbspējas laiku, bet par to, cik daudz (ja tāds ir) uzlabos jūsu SEO, joprojām ir diskusiju tēma..

Ja izvēlaties īpašu IP adresi?

Viens no visvairāk diskutētajiem tīmekļa mitināšanas un vietņu aspektiem ir tas, vai ir īpaša IP adrese (nevis kopīga), vai tā uzlabo jūsu meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Un, kaut arī viedokļi ir ļoti atšķirīgi, lielākajai daļai ekspertu ir tendence uzskatīt, ka tiem, kam ir īpašs IP, palīdz jūsu SEO. Lai gan ir arī citi iemesli, lai iegādātos speciālu IP adresi (piemēram, ja jums ir e-komercijas vietne), daudziem paliek jautājums: vai man SEO vajadzībām vajadzētu saņemt īpašu IP?

Problēma, mēģinot noteikt īpaša IP ietekmi uz jūsu meklētājprogrammas rezultātiem, ir tā, ka ir iesaistīti tik daudz citu faktoru, ka ir grūti noteikt IP svarīgumu. Piemēram, pat ja lielākajā daļā meklētājprogrammu meklēšanas vaicājumu top 50 vietņu tiek izmantots īpašs IP, šajās vietnēs var būt daudz citu SEO metožu. Pat pazīstamiem SEO ekspertiem patīk Brūss Māls un asociētie paziņo, ka, kaut arī viņi ir secinājuši, ka pāreja uz speciālu IP izraisīja klasifikācijas pieaugumu, tā varētu būt vienkārši sakritība.

Šādos gadījumos man parasti patīk pašiem veikt testēšanu un izpēti, lai redzētu, kas man darbojas vai nedarbojas. Tāpēc es nolēmu pats eksperimentēt. Konkrēti, es iegādājos īpašu IP adresi pāris manām vietnēm, kuras iepriekš izmantoja koplietotu IP. Lai vēl vairāk mēģinātu izolēt īpašu IP efektus, es izmēģināju divu dažādu veidu vietnes. Pirmā ir salīdzinoši jaunāka vietne, kurā es galvenokārt esmu koncentrējies uz saturu un autorību, un man nav raizējusies par atpakaļsaitēm. Otra vietne, kuru pārbaudīju, ir bijusi vairākus gadus, un es esmu paveicis daudz vairāk atpakaļsaišu un citas SEO metodes, lai mēģinātu palielināt datplūsmu. Faktiski šī otrā vietne guva panākumus ar Google atjauninājumiem.

Es veicu divus pētījumus atsevišķos laikos. Lūk, ko es atklāju pirmo reizi. Apskatiet zemāk esošās diagrammas. Salīdzinot datus par iepriekšējo mēnesi, izmantojot koplietojamu IP, ar jaunākajiem mēneša datiem, izmantojot speciālu IP adresi, jūs varat redzēt, ka meklētājprogrammu seansos nekas nav uzlabojies..

Vietne A, kurā tiek izmantota kopīgota IP adrese:
Vietnes kopīgoti IP rezultāti

Vietne A, izmantojot īpašu IP adresi:
Vietnes veltīti IP rezultāti

Vietne B, izmantojot koplietojamu IP adresi:
Vietnes B kopīgotie IP rezultāti

Vietne B, izmantojot īpašu IP adresi:
B vietne - īpaši IP rezultāti

Faktiski skaitļi faktiski ir zemāki. Vietnei A (jaunāka vietnei) bija vairāk nekā 10 000 seansu, nedaudz zem 9 000. B vietne (visizveidotākā vietne) bija zemāka par vairāk nekā 100 seansiem. Arī meklēšanas vaicājumu vidējā pozīcija neuzrādīja uzlabojumus vai bija uzlabojusies vispār. Jaunākajai vietnei vidējā pozīcija ir uzlabojusies tikai par vienu vietu. Vidējā vecākās vietnes pozīcija faktiski bija sliktāka par 7 vietām.

Acīmredzot ir daudz faktoru, kas ietekmē jūsu SEO rezultātus. Un jūsu rezultāti var būt atšķirīgi. Tomēr līdz šim ar manu testēšanu šķiet, ka īpaša IP adrese neuzlabo jūsu SEO. Noteikti nav nekā slikta, ja iegūstat īpašu IP. Bet ņemiet vērā: ja jūs galvenokārt iegādājaties to SEO uzlabošanai, jūs varat būt vīlušies.

Aplūkojot meklētājprogrammu iespaidus manam otrajam testa pētījumam, vietnei A (jaunāka vietne) faktiski ir mazāks skaits, nekā tas notika pirms mēneša. B vietne (vecāka vietne) faktiski parāda nelielu seansu pieaugumu; tomēr tas varētu būt saistīts ar citiem faktoriem, tostarp neseno Google atjauninājumu.

Vietne A: iepriekšējie meklētājprogrammu rezultāti
Vietnes veltīti IP rezultāti

A vietne: atjaunināti meklētājprogrammu rezultāti
Atjaunināti vietnei veltīti IP rezultāti

B vietne: iepriekšējie meklētājprogrammu rezultāti
B vietne - īpaši IP rezultāti

B vietne: atjaunināti meklētājprogrammu rezultāti
Atjaunināti vietnei B veltīti IP rezultāti

Šobrīd es neredzu reālus pierādījumus tam, ka īpaša IP adrese uzlabos jūsu SEO. Protams, tie ir nepieciešami vietnēm, kuras izmanto SSL. Bet, ja jūs domājat iegādāties tādu vienkārši, lai uzlabotu SEO, es ieteiktu jums atturēties un ietaupīt nedaudz naudas.

Šeit ir pāris citas pretenzijas par īpašām IP, kuras jūs, iespējams, dzirdējāt kopā ar manām domām:

Ja izmantojat koplietotu IP, jūsu vietni, iespējams, ir piesārņojusi surogātpasta vietne, kurā tiek kopīgota jūsu IP adrese.

Lai gan vienā reizē tā varēja būt taisnība, es nekad neesmu pieredzējis tādas problēmas kā šī. Patiesība ir tāda, ka vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu paveic lielisku darbu, lai insolētu savus hostinga klientus viens no otra.

Ja izmantojat virtuālu IP adresi, kāds, kurš mēģina pāriet uz jūsu vietni, ievadot jūsu IP, nevis URL, var tikt likvidēts kādas citas vietnes vietnē.

Šāda situācija parasti rodas tikai tad, ja jūsu serveris ir nepareizi konfigurēts. Atkal es neesmu pieredzējis šāda veida problēmas. Parasti, ja jūsu koplietotā IP adrese tiek ierakstīta pārlūkprogrammā, jūs apmeklējat savu tīmekļa mitinātāju lapu. Un tiešām, cik cilvēku šajās dienās faktiski ievada IP adresi, nevis URL?

Bottom Line par tīmekļa mitināšanu un SEO 2019. gadā

Galvenās jūsu tīmekļa mitināšanas iespējas SEO ietekmē vietņu ātrums un SSL. Lai gan ir daudz lielāki faktori, lai noteiktu, kā jūs ranžējat meklētājprogrammās (atpakaļsaišu, domēna autoritāte utt.), Nekad nav sāpīgi izvēlēties tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ietver bezmaksas SSL un piedāvā vairākas datu centra vietas kopā ar savu veiktspējas kešatmiņu. tehnoloģija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map