Веб-хостинг та SEO 2019

Веб-хостинг та SEO


Чи впливає ваш веб-хостинг на ваш SEO в 2019 році? Хоча оптимізація пошукових систем продовжує розвиватися протягом багатьох років, оскільки Google та пошукові системи змінюють свої алгоритми, веб-хостинг продовжує опосередковано впливати на ваш SEO наступними способами.

Усі повинні використовувати SSL

Факт, що Google і веб-браузери вважають, що використання https є критично важливим. Якщо ви не використовуєте SSL сьогодні, ваш веб-сайт позначений як незахищений. Окрім безпеки вашого сайту, використання SSL / TLS також дає змогу підвищити рейтинг пошукових систем. Коли я розмовляв з Гері Іллі, аналітиком тенденцій веб-майстрів Google, він твердо твердив, що використання SSL / TLS безумовно допомагає SERP вашого веб-сайту. Насправді Гері сказав, що знає, що це працює, оскільки він працював над цим алгоритмом.

Хороша новина тут полягає в тому, що багато веб-хостингових компаній визнають важливість https і тепер включають безкоштовні сертифікати SSL у свої плани хостингу. Я б напевно закликав вас обрати один із цих хостинг-пакетів з безкоштовним SSL.

Значення швидкості до деякого ступеня

Швидкість веб-сайтів також відіграє певну роль у рейтингу пошукових систем, але в менш відомій мірі. На відміну від SSL, коли я запитав Гері про те, що швидкість веб-сайту є фактором SERP, він сказав про те, що вони ніколи не говорили, що швидкість є великим фактором у рейтингу. Пізніше він сказав, що швидкість може мати певний вплив, але не дуже. Оскільки алгоритми постійно змінюються, я думаю, що це гарна ідея створити швидкодіючий веб-сайт. І, звичайно, правильний веб-хостинг може зіграти велику роль у прискоренні вашого сайту.

Хоча має сенс, що більш швидкі веб-сайти та менший час простою будуть корисними для ваших результатів SEO, чи означає це, що всі повинні виходити та присвячуватися хостингу? Оскільки так багато інших факторів впливають на SEO, я б не вважав цього. Додаткові витрати не виправдовують здійснення додаткової покупки для багатьох людей.

Інші фактори веб-хостингу

У меншій мірі те саме можна сказати і для отримання виділеної IP-адреси. Це коштує не стільки, скільки покупка присвяченого хостингу. Однак мій досвід свідчить про те, що спеціальна IP-мережа, схоже, не мала такої різниці, що стосується пошукових систем. Зараз ситуація у кожного може бути дещо іншою, і деякі експерти, безумовно, мовчать її. Отримати виділений IP-адрес немає ніякої шкоди, але якщо у вас багато веб-сайтів, це може бути не рентабельним. Я також чув від інших експертів, що компанії, що займаються веб-хостингом, справді добре справляються з відокремленням та ізоляцією спільних користувачів, щоб один клієнт не створював проблем іншому. Детальніше про спеціальні IP-адреси та SEO.

Ще одним фактором, про який було сказано, є отримання постачальника веб-хостингів там же, де і ваш цільовий ринок. Хоча я згоден, що це було б вигідно, але це не завжди так просто. По-перше, не всі веб-хостингові компанії розкривають місця розташування своїх центрів обробки даних. Хоча деякі хости ідентифікують свої місцезнаходження, проблема стає тоді, де саме знаходиться ваша цільова аудиторія. Якщо ви місцевий бізнес, це зробити набагато простіше. Однак багато власників веб-сайтів орієнтовані не лише на конкретну країну, а й, можливо, на світову аудиторію, що ускладнює вибір місця розміщення хостингу.

Отже, яку велику роль повинен відіграти веб-хостинг у вашій загальній стратегії SEO? На даний момент, я б сказав, що вибір будь-якої з більш встановлених, найбільш рейтингових веб-хостингових компаній вплине на ваш SEO однаково. Знову ж таки, придбання присвяченого хостингу може покращити швидкість та час роботи вашого веб-сайту, але наскільки (якщо такі є), що покращить ваш SEO, залишається предметом дискусій.

Якщо ви вибрали виділений IP-адресу?

Один з найбільш обговорюваних аспектів веб-хостингу та веб-сайтів – це те, чи не має спеціального IP-адреси (на відміну від спільного) покращує оптимізацію пошукової системи (SEO). І хоча думки дуже різняться, більшість експертів схильні вважати, що спеціалізований ІР допомагає вашому SEO. Хоча існують інші причини для придбання спеціальної IP-адреси (наприклад, якщо ви збираєтеся мати веб-сайт електронної комерції), для багатьох залишається питання: чи варто отримати спеціалізований IP для цілей SEO?

Проблема, що намагається визначити вплив спеціальної IP-адреси на результати пошукової системи, полягає в тому, що існує так багато інших факторів, що важко виділити важливість IP-адреси. Наприклад, навіть якщо більшість 50-ти найкращих веб-сайтів пошукових запитів використовують виділений IP-адрес, на цих сайтах можуть бути використані багато інших методів SEO. Навіть відомі SEO-експерти Брюс Клей та партнери констатують, що, хоча вони і виявили, що перехід на спеціальний IP викликав збільшення рейтингу, це може бути просто збігом.

У таких типах випадків, як правило, я люблю робити власне тестування та дослідження, щоб побачити, що для мене працює чи що не працює. Отже, я вирішив зробити власний експеримент. Зокрема, я придбав виділену IP-адресу для кількох своїх сайтів, які раніше використовували спільний IP-адресу. Щоб ще більше спробувати виділити ефекти виділених IP-адрес, я перевірив два різних типи сайтів. Перший – це порівняно новіший сайт, який я зосереджувався в основному на вмісті та авторстві, і мене не турбували зворотні посилання. Інший веб-сайт, який я тестував, існує вже декілька років, і я зробив набагато більше зворотних посилань та інших методів SEO, щоб спробувати збільшити трафік. Фактично, цей другий сайт потрапив у оновлення Google.

Я провів два дослідження в окремий час. Ось що я знайшов уперше Погляньте на графіки нижче. Порівнюючи дані минулого місяця із використанням спільного IP-адреси з даними останнього місяця за допомогою спеціальної IP-адреси, ви можете побачити, що не було покращено показів пошукових систем..

Веб-сайт A з використанням спільної IP-адреси:
Результати спільного використання IP-адрес веб-сайту

Веб-сайт A за допомогою виділеної IP-адреси:
Сайт A Виділені результати IP

Веб-сайт B з використанням спільної IP-адреси:
Сайт B Спільні результати IP-адреси

Веб-сайт B з використанням виділеної IP-адреси:
IP-адреса, виділена на веб-сайті B

Насправді цифри насправді нижчі. Сайт A (новіший веб-сайт) перейшов від понад 10 000 показів до трохи нижче 9000. Сайт B (більш створений веб-сайт) був нижчим на понад 100 показів. Середня позиція за результатами пошукових запитів також мало покращилася або взагалі не покращилася. Для нового сайту середня позиція покращилася лише на одне місце. Середня позиція для старшого сайту була фактично гіршою на 7 плям.

Очевидно, є багато факторів, які впливають на ваші результати SEO. І, ваші результати можуть бути різними. Однак поки що з моїм тестуванням виявляється, що виділена IP-адреса не покращує ваш SEO. Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб отримати виділений IP. Але майте на увазі, що якщо ви в основному купуєте його для вдосконалення свого SEO, ви можете розчаруватися.

Переглядаючи покази пошукових систем для мого другого тестового дослідження, на сайті A (новіший сайт) насправді є менші показники, ніж це було місяць тому. Сайт Б (старший сайт) насправді демонструє незначне збільшення показів; однак це може бути пов’язано з іншими факторами, зокрема нещодавним оновленням Google.

Сайт A: попередні результати пошукової системи
Сайт A Виділені результати IP

Сайт A: оновлені результати пошукової системи
Оновлено результати виділеного веб-сайту на сайті A

Сайт Б: попередні результати пошукової системи
IP-адреса, виділена на веб-сайті B

Сайт B: оновлені результати пошукової системи
Оновлено результати виділеного веб-сайту B для веб-сайту

На даний момент я просто не бачу реальних доказів того, що спеціальна IP-адреса покращить вашу SEO. Безумовно, вони необхідні для сайтів, які використовують SSL. Але якщо ви думаєте придбати його просто для кращого SEO, я рекомендую вам затриматися і заощадити трохи грошей.

Ось кілька інших тверджень щодо виділених IP-адрес, які ви могли почути разом із моїми думками:

Якщо ви використовуєте спільний IP-адресу, ваш сайт може бути заражений спам-сайтом, який поділяє вашу IP-адресу.

Хоча свого часу це могло бути правдою, я ніколи не відчував таких проблем, як ця. Правда полягає в тому, що більшість компаній, що займаються веб-хостингом, роблять велику роботу з ущільнення своїх клієнтів із спільного хостингу один від одного.

Якщо ви використовуєте віртуальну IP-адресу, той, хто намагається перейти на ваш сайт, ввівши ваш IP-адресу замість URL-адреси, може з’явитися на чужому веб-сайті.

Зазвичай ця ситуація виникає лише в тому випадку, якщо ваш сервер неправильно налаштований. Знову ж таки, я не відчував подібних проблем. Зазвичай, якщо ваша спільна IP-адреса введена у веб-переглядачі, це перейти на сторінку веб-хостів. І справді, скільки людей насправді набирає IP-адресу замість URL-адреси?

Підсумок у веб-хостингу та SEO в 2019 році

Основними впливами, які ваш веб-хостинг може мати на ваш SEO, залишаються швидкість веб-сайту та SSL. Хоча для визначення місця розташування в пошукових системах є набагато більші фактори (зворотні посилання, авторитет домену тощо), ніколи не зашкодить вибрати постачальника веб-хостингу, який включає безкоштовний SSL та пропонує кілька локацій центрів обробки даних, а також кешування їх власної продуктивності. технології.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map