Огляд хостингу SiteGround

SiteGround


Найкращий веб-хостинг 2019Найкраща підтримка клієнтів Під час моїх постійних пошуків найкращих доступних планів веб-хостингу настає час переглянути інший керований варіант хостингу WordPress. SiteGround – це компанія, яка існує з 2004 року і пропонує повну лінійку веб-служб хостингу, включаючи WordPress.

Важливо. Якщо ви шукаєте чесних SiteGround Відгуки, зверніть увагу, що я фактично плачучий клієнт, що використовує хостинг WordGress SiteGround. На відміну від інших відгуків, які можуть базуватися на безкоштовній пробній версії, це мій фактичний досвід використання мого реального хостинг-акаунта SiteGround.

Параметри хостингу WordPress

SiteGround має три типи керованих планів хостингу WordPress.

Стартап:

 • Для початківців
 • Один веб-сайт
 • За прибл. 10 000 відвідувань щомісяця

GrowBig:

 • Включає Преміум-функції
 • Кілька веб-сайтів
 • За прибл. 25 000 відвідувань щомісяця

GoGeek:

 • Включає місце постановки
 • Кілька веб-сайтів
 • За прибл. 100 000 відвідувань щомісяця

У моєму випадку я вибрав план GrowBig. План GoGeek орієнтований на корпоративних користувачів. Однак для цих випадків я рекомендую перевірити WP Engine або MediaTemple, якщо вам дійсно потрібен цей рівень ресурсів. План GrowBig SiteGround чудово підходить для малого бізнесу та персональних сайтів WordPress, які потребують керованого хостингу.

Центри даних SiteGround

SiteGround має п’ять центрів обробки даних, що розкидаються на трьох континентах – Чикаго, штат Ілінойс; Лондон, Великобританія; Амстердам, NL; Мілан ІТ; та Singapore SG. Таким чином, ви можете вибрати найбільш близького вашим відвідувачам для швидшого завантаження сайту. Крім того, завдяки технології SuperCacher SiteGround швидкість вашого веб-сайту ще краща.

Підписка

Реєстрація за допомогою SiteGround дуже проста та прямолінійна. Ви можете оплатити кредитною карткою. Однак якщо ви віддаєте перевагу оплаті через PayPal, ви можете зробити це, звернувшись у службу підтримки. Вони дадуть вам змогу подати форму замовлення із залишком платіжної інформації. Потім вам буде надано спеціальне посилання для здійснення платежу через PayPal.

Завершивши процес реєстрації, ви отримаєте привітання електронною поштою з інформацією про вхід та посиланням на область свого облікового запису SiteGround..
SiteGround Вітальний лист

В області облікового запису клієнта SiteGround міститься вся відповідна інформація про налаштування вашого облікового запису. Ви також можете переходити через вкладки, щоб отримати підтримку, отримати доступ до платіжної інформації, а також отримати додаткові послуги та ресурси.
Панель облікових записів SiteGround Мої акаунти

Перенесення існуючого сайту WordPress

Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress в Інтернеті з іншим хостом, ви будете раді дізнатись, що SiteGround насправді безкоштовно передасть ваш сайт, якщо захочете. Ви також можете самостійно перенести свій сайт. У моєму випадку я вирішив самостійно перенести свій веб-сайт. Я здійснив нову установку WordPress у своєму обліковому записі SiteGround та імпортував свою наявну базу даних у новостворену в SiteGround. Тоді я просто повинен був скопіювати свою папку wp-вмісту на SiteGround – і мій веб-сайт зараз працював!

Встановивши WordPress, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням з даними про вхід у систему адміністратора та посиланнями на підручники та відео.
Електронна пошта з установкою WordGress WordPress

Особливості хостингу SiteGround WordPress

Окрім добре оформленої області управління обліковим записом SiteGround, ви також отримуєте cPanel як свій інтерфейс управління. Мені, безумовно, подобається, як SiteGround налаштував свій cPanel за допомогою вкладок управління вашим обліковим записом, доступних вгорі. Особливий інтерес для власників сайтів WordPress буде розділ WordPress Tools. Тут ви можете натиснути інструменти для встановлення WordPress, включення автоматичних оновлень, виконання функцій адміністратора, включення SuperCacher, налаштування та налаштування GIT.
SiteGround cPanel

Кращий контроль автоматичних оновлень WordPress

Багато веб-хостингових компаній пропонують автоматичне оновлення WordPress. Але ось ще одна сфера, де SiteGround світить, роблячи речі на крок далі. Тепер ви маєте набагато кращий контроль над своїми автоматичними оновленнями WordPress завдяки новій функції планування SiteGround. Графік SiteGround за замовчуванням для оновлень WordPress – це негайне оновлення для незначних випусків безпеки та оновлення через 24 години для основних основних оновлень. Однак ви можете змінити планування, коли відбуватимуться незначні та основні оновлення до 24, 48 або 72 годин – що дозволяє більше часу підготувати свій сайт до оновлень.

Ви можете запланувати автоматичне оновлення WordPress, натиснувши значок WP Auto Update у своєму cPanel.
SiteGround WordPress Інструменти

Автоматичні оновлення плагіну WordPress!

Є фактично ще більші новини від SiteGround, коли мова йде про оновлення WordPress. Також у комплекті з новим автоматичним плануванням оновлення є можливість оновити всі ваші плагіни WordPress. Ця величезна функція зазвичай зустрічається лише у набагато дорожчих планах керованого хостингу! І це ще один приклад прихильності SiteGround до інновацій та вдосконалень.

Ви можете ввімкнути автоматичне оновлення плагінів із області планування автоматичного оновлення WP.
Налаштування автоматичного оновлення SiteGround

Інструментарій WordPress дозволяє автоматизувати такі завдання, як скидання паролів адміністратора, зміна доменів та переміщення або видалення WP-установок.
SiteGround WordPress Інструментарій інструментарію

SuperCacher для кращої швидкості веб-сайту

SiteGround SuperCacher надає вашому веб-сайту додаткові рівні функцій кешування, щоб зробити ваш сайт швидшим завантаженням і мати можливість обробляти більше відвідувань.
SiteGround WordPress Tools Supercacher
SuperCacher має три різні рівні для прискорення вашого сайту:

 • Статичний кеш лаку
 • Динамічний кеш лаку
 • Спогад

Я написав окрему публікацію про SuperCacher SiteGround, яку ви можете переглянути тут. Також ви можете послухати моє ексклюзивне інтерв’ю з експертом із SEO та WordPress із SiteGround Христом Панджаровим, який розповідає про SuperCacher та про те, як ваш веб-хостинг може змінити велику швидкість вашого веб-сайту.

SiteGround продовжує вражати швидкістю та продуктивністю свого веб-сайту. Під час нещодавнього тестування на швидкість SiteGround створив найкращі часи завантаження сайту, які ми коли-небудь бачили. Поєднання їх постійних інновацій та вдосконалень на їх хостинг-платформі, разом із їх технологією SuperCacher, і оскільки вони завжди прагнуть забезпечити найновіші версії PHP, SiteGround опублікував чудові результати.

Нижче наведено зразок результатів тестування на швидкість SiteGround для всіх трьох регіонів США.
випробування на швидкості майданчика на місці

Резервне копіювання та відновлення даних

SiteGround також має одну з найкращих автоматизованих функцій щоденного резервного копіювання та відновлення. Дані вашого веб-сайту щоденно автоматично створюються резервними копіями, і ви можете вибрати відновлення за останні 30 днів. Щоб відновити свої дані або створити резервну копію вручну, просто зайдіть у свій cPanel і прокрутіть униз до розділу Менеджер резервних копій..
siteground-backup-менеджер

ОНОВЛЕННЯ: Гарні новини – особливо для клієнтів хостинг-плану GoGeek! SiteGround тепер покращив свої вже відмінні функції резервного копіювання та відновлення даних. Тепер, окрім автоматичних щоденних резервних копій, у вас також є можливість створювати резервні копії за запитом, коли хочете. Це прекрасна функція безпеки, наприклад, перед оновленням тем і плагінів. Завдяки новій функції резервного копіювання вам дозволяється створювати 5 миттєвих резервних копій даних на вимогу – крім автоматизованих резервних копій, створених для вас.

Миттєві резервні копії доступні безкоштовно з планом хостингу GoGeek SiteGround. Він також доступний для клієнтів хостинг-планів StartUp та GrowBig, але вам доведеться платити додаткові комісії. Однак, для клієнтів плану StartUp є хороші новини, оскільки автоматичне щоденне резервне копіювання тепер включено у всі плани хостингу.

Підтримка клієнтів

Мушу сказати, що підтримка клієнтів SiteGround була чудовою. Час відповіді на підтримку чату в реальному часі – чудовий, і весь персонал служби підтримки, з яким я мав справу, мав змогу відповідати на питання дружньо та швидко. Нижче наведено зразковий знімок екрана з одного з моїх сесій підтримки чату.
Зразок підтримки прямого чату SiteGround

Навчання, яке отримує персонал з обслуговування клієнтів SiteGround, дуже масштабне, і це добре видно з чудової чуйної підтримки, яку я отримував протягом багатьох років. Я спеціально запитав про команду підтримки, коли я спілкувався з головним оперативним директором SiteGround Ренетотою Цанковою. Вона пояснила, що всі нові члени групи підтримки мають принаймні 2 – 4 тижні навчання, перш ніж вони навіть почнуть спілкуватися з клієнтами. Потім вони починають допомагати клієнтам під наглядом наставника, який може допомогти їм. Навчання триває приблизно від 3 до 6 місяців, поки агент підтримки не буде готовий самостійно допомагати клієнтам.

Відео: 5 речей, які мені подобаються у SiteGround

Ось відео, в якому я виділив топ-5 речей, які мені подобаються в хостингу SiteGround:

Більше оглядів SiteGround

SiteGround vs Bluehost
SiteGround проти DreamHost
SiteGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround vs WP Engine

Інновації та вдосконалення SiteGround

Окрім чудового сервісу та підтримки, те, що насправді відрізняє SiteGround від інших веб-хостів, – це постійне прагнення до інновацій та вдосконалення технологій. За роки, що я був клієнтом SiteGround, я щороку спостерігав численні вдосконалення та оновлення. Ось лише кілька прикладів:

Оновлення до усієї платформи спільного хостингу

SiteGround відновив свою платформу спільного хостингу за допомогою Linux Containers (LXC Technology). Це дозволило їм запропонувати ефективність використання ресурсів та більшу стабільність під час швидкого трафіку. Щоб отримати докладніші відомості, ви можете ознайомитися з моєю статтею в розділі Основне оновлення хостингу SiteGround.

Нова внутрішня система резервного копіювання та відновлення

Завдяки новій системі резервного копіювання та відновлення SiteGround вони можуть швидше та ефективніше відновити дані цілого сервера. Хоча відновити цілий сервер не часто, якщо ситуація трапиться, час простою веб-сайту значно скорочується за допомогою нової системи. Дивіться мою статтю тут у внутрішній системі резервного копіювання та відновлення SiteGround.

Унікальна система проти штучного інтелекту проти ботів

Крім того, SiteGround також розробила власну систему штучного інтелекту, яка блокує до 2 мільйонів жорстоких атак на годину. Атаки зупиняються на рівні сервера, перш ніж вони потрапляють на веб-сайти клієнтів.

WordPress Starter

А якщо говорити про вдосконалення, SiteGround тепер навіть кращий для новачків WordPress. Нова функція WordPress Starter проводить вас у процесі створення сайту. Після встановлення WordPress, коли ви вперше переходите до свого WordPress Admin, WordPress Starter автоматично запускається та допомагає вибрати тему та додати функціонал, необхідний вашому веб-сайту. WordPress Starter також включає в себе спеціалізовану інформаційну панель WordPress, що забезпечує легкий доступ до функцій вашого веб-сайту.

Ось відео, яке я нещодавно зробив на WordPress Starter:

Рекомендації

Як я вже говорив раніше, не всім користувачам WordPress потрібен керований план хостингу. Насправді, є кілька чудових планів веб-хостингу від таких компаній, як Bluehost, DreamHost та Web Hosting Hub (якщо назвати лише кілька), які включають WordPress і цілком здатні обробляти багато видів веб-сайтів WordPress. Однак, якщо ви віддаєте перевагу план хостингу, спеціально розроблений під WordPress, і він виконує більшість завдань з обслуговування, пов’язаних з WP, я б неодмінно подивився на SiteGround. Вони надали кілька чудових інструментів WordPress, а також чудові послуги хостингу, які були корисними для мене.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про керований WordPress хостинг SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map