סקירת אירוח אתרים

SiteGround


אירוח אתרים הטוב ביותר לשנת 2019תמיכת הלקוחות הטובה ביותר במסע השוטף שלי למצוא את התוכניות הטובות ביותר לאירוח אתרים זמינים, הגיע הזמן לבדוק עוד אפשרות אירוח וורדפרס מנוהלת. SiteGround היא חברה שקיימת מאז 2004 ומציעה שורה שלמה של שירותי אירוח אתרים – כולל WordPress.

חשוב: אם אתם מחפשים כנים ביקורות על אתר, שימו לב שאני לקוח משלם בפועל באמצעות אירוח אתרים ב- WordGround WordPress. בניגוד לביקורות אחרות בחוץ שעשויות להיות מבוססות על חשבון ניסיון בחינם, אלה החוויות שלי בפועל באמצעות חשבון האירוח האמיתי שלי ב- SiteGround..

אפשרויות אירוח של וורדפרס

ל- SiteGround ישנם שלושה סוגים של תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות.

סטארט – אפ:

 • למתחילים
 • אתר אחד בלבד
 • במשך כ 10,000 ביקורים חודשיים

GrowBig:

 • כולל תכונות פרימיום
 • אתרים מרובים
 • במשך כ 25,000 ביקורים חודשיים

GoGeek:

 • כולל אזור הבמה
 • אתרים מרובים
 • במשך כ 100,000 ביקורים חודשיים

במקרה שלי בחרתי לתוכנית GrowBig. תוכנית GoGeek מכוונת למשתמשים ארגוניים. עם זאת, במקרים אלה הייתי ממליץ לבדוק את WP Engine או MediaTemple אם אתה באמת זקוק לרמת משאבים כזו. תוכנית GrowBig של SiteGround מתאימה מאוד לאתרי וורדפרס לעסקים קטנים ואישיים הדורשים אירוח מנוהל.

מרכזי נתונים של SiteGround

ל- SiteGround יש חמישה מרכזי נתונים הפזורים בשלוש יבשות – שיקגו, אילינוי; לונדון, בריטניה; אמסטרדם, הולנד; מילאנו IT; וסינגפור SG. כך תוכלו לבחור את זה הקרוב ביותר למבקרים עבור זמני טעינה מהירים יותר של אתרים. בנוסף, עם טכנולוגיית ה- SuperCacher של SiteGround, מהירות האתר שלך טובה אפילו יותר.

הרשמה

הרשמה ל- SiteGround היא קלה מאוד וקדימה. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלך. עם זאת, אם אתה מעדיף לשלם באמצעות PayPal, אתה יכול לעשות זאת על ידי פנייה לתמיכה. הם יבקשו ממך להמשיך ולשלוח את טופס ההזמנה עם פרטי החיוב כשהם ריקים. לאחר מכן, תקבל קישור מיוחד לביצוע התשלום שלך ב- PayPal.

לאחר השלמת תהליך ההרשמה, תקבל דוא”ל ברכה עם פרטי הכניסה שלך וקישור לאזור חשבון SiteGround שלך.
דוא

אזור חשבון הלקוחות שלך ב- SiteGround מכיל את כל המידע הרלוונטי בהגדרות החשבון שלך. אתה יכול גם לנווט דרך הכרטיסיות כדי לקבל תמיכה, לגשת למידע על חיוב, בנוסף לקבל שירותים ומשאבים נוספים.
לוח חשבון SiteGround החשבונות שלי

העברת אתר וורדפרס קיים

אם כבר יש לך אתר וורדפרס באופן מקוון אצל מארח אחר, תשמח לדעת ש- SiteGround אכן יעביר את האתר שלך בחינם אם תרצה בכך. אתה יכול גם לבחור להעביר את האתר שלך בעצמך. במקרה שלי בחרתי להעביר את אתר האינטרנט שלי בכוחות עצמי. ביצעתי התקנה חדשה של וורדפרס בחשבון ה- SiteGround שלי וייבאתי את בסיס הנתונים הקיים שלי למאגר החדש שנוצר ב- SiteGround. אז פשוט הייתי צריך להעתיק את תיקיית ה- wp-content שלי ל- SiteGround – והאתר שלי היה פועל כעת!

לאחר התקנת וורדפרס, תקבל דוא”ל אישור עם פרטי הכניסה למנהל שלך וקישורים להדרכות וסרטונים.
דוא

תכונות אירוח וורדפרס של WordGround

בנוסף לאזור ניהול החשבונות המעוצב של SiteGround, אתה מקבל גם cPanel כממשק הבקרה שלך. אני בהחלט אוהב את האופן שבו SiteGround התאים אישית את ה- cPanel שלהם באמצעות הכרטיסיות לניהול חשבונות זמינות בחלק העליון. מעניין במיוחד לבעלי אתרי וורדפרס יהיה החלק של כלי WordPress. כאן תוכלו ללחוץ על כלים להתקנת וורדפרס, לאפשר עדכונים אוטומטיים, לבצע פונקציות מנהל, להפעיל את SuperCacher ולהגדיר את הגדרת ה- GIT ו- GIT.
SiteGround cPanel

שליטה טובה יותר בעדכוני וורדפרס אוטומטיים

הרבה חברות אירוח אתרים מציעות עדכונים אוטומטיים ל- WordPress. אבל הנה עוד אזור בו SiteGround מאיר בכך שהוא לוקח דברים צעד אחד קדימה. כעת יש לך שליטה טובה בהרבה על עדכוני הוורדפרס האוטומטיים שלך באמצעות תכונת התזמון החדשה של SiteGround. לוח הזמנים המוגדר כברירת מחדל של SiteGround לעדכוני וורדפרס הוא עדכון מיידי לפרסומי אבטחה קלים ושדרוג תוך 24 שעות עבור עדכוני ליבה גדולים. עם זאת, אתה יכול לשנות את התזמון למועד בו מתרחשים עדכונים קלים ועיקריים ל 24, 48 או 72 שעות – מה שמאפשר לך יותר זמן להכין את האתר שלך לשדרוגים..

אתה יכול לתזמן את עדכוני האוטומט שלך ב- WordPress על ידי לחיצה על סמל העדכון האוטומטי של WP ב- cPanel.
כלי וורדפרס של SiteGround

עדכונים אוטומטיים של תוספי וורדפרס!

יש למעשה חדשות אפילו יותר גדולות מ- SiteGround בכל הנוגע לעדכוני וורדפרס. כלול גם בתזמון העדכון האוטומטי החדש הוא היכולת לעדכן את כל תוספי הוורדפרס שלך. זוהי תכונה ענקית הנמצאת בדרך כלל רק בתוכניות אירוח מנוהלות יקרות בהרבה! וזה דוגמא נוספת למחויבות של SiteGround לחדשנות ושיפורים.

באפשרותך לאפשר עדכוני תוספים אוטומטיים באזור התזמון WP Auto Update.
הגדרות עדכון אוטומטי של SiteGround

ערכת הכלים של וורדפרס מאפשרת לבצע אוטומציה של משימות כמו איפוס סיסמאות למנהל, שינוי דומיינים, והעברה או מחיקה של התקנות WP.
ערכת הכלים של WordGround וורדפרס

SuperCacher למהירות אתר טובה יותר

ה- SiteGround SuperCacher מעניק לאתר שלך רמות נוספות של פונקציונליות במטמון כדי להעלות את האתר שלך במהירות רבה יותר ולהיות מסוגל להתמודד עם ביקורים רבים יותר.
אתר וורדפרס כלים
ל- SuperCacher שלוש רמות שונות להאיץ את האתר שלך:

 • לכה מטמון סטטי
 • לכה מטמון דינמי
 • זינק

כתבתי פוסט נפרד אודות ה- SuperCacher של SiteGround שתוכלו לבדוק כאן. כמו כן, תוכלו להאזין לראיון הבלעדי שלי עם SEO ומומחה וורדפרס ב- SiteGround, Hristo Pandjarov, שמדבר על SuperCacher וכיצד אירוח אתרים שלכם יכול לעשות הבדל עצום במהירות האתר שלכם..

SiteGround ממשיך להדהים במהירות ובביצועים באתר שלהם. בבדיקת המהירות האחרונה שלנו, SiteGround הפיק כמה מזמני טעינת האתרים הטובים ביותר שראינו אי פעם. השילוב של החדשנות המתמשכת שלהם ושיפורים בפלטפורמת האירוח שלהם, יחד עם טכנולוגיית SuperCacher שלהם, ומכיוון שהם תמיד שואפים לספק את גרסאות ה- PHP האחרונות, SiteGround פרסמה כמה תוצאות מדהימות.

להלן דוגמה מתוצאות בדיקות המהירות של SiteGround שלנו עבור כל שלושת האזורים בארה”ב.
תוצאות שטח מבחן מהירות-מבחן

גיבוי ושחזור נתונים

ל- SiteGround יש גם אחת מתכונות הגיבוי והשחזור האוטומטיות הטובות ביותר ליומיום. נתוני האתר שלך מגובים אוטומטית בכל יום ותוכלו לבחור לשחזר מ- 30 הימים האחרונים. כדי לשחזר את הנתונים או ליצור ידנית עותק גיבוי, פשוט היכנסו ל- cPanel וגללו מטה אל החלק של מנהל הגיבויים.
siteground-backup-manager

עדכון: חדשות טובות – במיוחד עבור לקוחות בתוכנית אירוח של GoGeek! SiteGround שיפרה כעת את תכונות גיבוי ושחזור הנתונים המצוינות שלהם כבר. כעת, בנוסף לגיבויים אוטומטיים יומיים, יש לך גם אפשרות ליצור עותקי גיבוי לפי דרישה בכל עת שתרצה. זוהי תכונת בטיחות נהדרת להשתמש בה, למשל לפני שתעדכן את הנושאים והתוספים שלך. באמצעות תכונת הגיבוי החדשה, אתה רשאי ליצור 5 עותקי גיבוי מיידית של הנתונים שלך – בנוסף לעותקי הגיבוי האוטומטיים שלך שנוצרו עבורך..

גיבויים מיידיים לפי דרישה זמינים בחינם באמצעות תוכנית האירוח של GoGeek של SiteGround. זה זמין גם ללקוחות תוכנית אירוח StartUp ו- GrowBig, אך תצטרך לשלם עמלות נוספות. עם זאת, יש חדשות טובות עבור לקוחות תוכנית StartUp שכן גיבוי יומי אוטומטי כלול כעת בכל תוכניות האירוח.

שירות לקוחות

אני חייב לומר שתמיכת הלקוחות של SiteGround הייתה נהדרת. זמן התגובה לצ’אט החי שלהם מצוין וכל צוות התמיכה איתו התמודדתי הצליח לענות על שאלות ולטפל בכל נושא בצורה ידידותית ומהירה. להלן תמונה לדוגמא מצולמת מאחת ממפגשי התמיכה בצ’אט שלי.
דוגמא לתמיכה בצ'אט בשידור חי של SiteGround

ההדרכה שמקבל צוות התמיכה בלקוחות SiteGround הינה רחבה מאוד – וזה ניכר מאוד מהתמיכה המגיבה והיציבה שקיבלתי במהלך השנים. שאלתי ספציפית על צוות התמיכה כשדיברתי עם קצין התפעול הראשי של SiteGround, רנטה טנקובה. היא הסבירה כי לכל חברי צוות התמיכה החדשים יש לפחות שבועיים עד ארבעה אימונים לפני שהם אפילו מתחילים לדבר עם לקוחות. לאחר מכן הם מתחילים לעזור ללקוחות בפיקוח של חונך שיכול לעזור להם. ההדרכה נמשכת כ 3 עד 6 חודשים עד שסוכן התמיכה מוכן לסייע ללקוחות בעצמם.

וידאו: 5 דברים שאני אוהבת ב- SiteGround

הנה סרטון שעשיתי עם הדגשת חמשת הדברים המובילים שאני אוהבת באירוח אתרים:

ביקורות נוספות על אתר

SiteGround לעומת Bluehost
SiteGround לעומת DreamHost
SiteGround לעומת GoDaddy
SiteGround לעומת InMotion
SiteGround לעומת WP Engine

החדשנות והשיפורים של SiteGround

מלבד שירות ותמיכה מעולים, מה שמבדיל באמת את SiteGround ממארחי אתרים אחרים הוא המשך המחויבות שלהם לחדשנות ושיפורים בטכנולוגיה. בשנים שהייתי לקוח של SiteGround הייתי עד לשפע שיפורים ושדרוגים בכל שנה. להלן מספר דוגמאות:

שדרג לפלטפורמת אירוח משותפת שלמה

SiteGround בנתה מחדש את פלטפורמת האירוח המשותף שלהם באמצעות מיכלי Linux (LXC Technology). זה מאפשר להם להציע יעילות משאבים ויציבות רבה יותר במהלך דוקרני התנועה. לפרטים נוספים, תוכלו לעיין במאמר שלי בנושא השדרוג העיקרי המארח המשותף של SiteGround.

מערכת גיבוי ושחזור ביתית חדשה

עם מערכת הגיבוי והשחזור החדשה של SiteGround, הם מסוגלים לשחזר את נתוני השרת שלם במהירות וביעילות רבה יותר. אמנם אין זה מקרה שכיח שיש לשחזר שרת שלם, אם המצב אכן קורה, זמן ההשבתה של האתר מצטמצם מאוד עם המערכת החדשה. ראה את המאמר שלי כאן במערכת הגיבוי והשחזור הביתית של SiteGround.

מערכת בינה מלאכותית ייחודית נגד בוט

בנוסף, SiteGround פיתחה גם מערכת בינה מלאכותית משלהם החוסמת עד 2 מיליון התקפות כוח בריוט לשעה. ההתקפות נעצרות ברמת השרת לפני שהן מגיעות לאתרי הלקוח.

Starter WordPress

ואם כבר מדברים על שיפורים, SiteGround כעת טוב יותר אפילו עבור המצטרפים החדשים של וורדפרס. התכונה החדשה של WordPress Starter מדריכה אותך בתהליך יצירת האתר. לאחר התקנת וורדפרס, כשאתה ניגש למנהל הוורדפרס שלך בפעם הראשונה, וורדפרס Starter משיק אוטומטית ועוזר לך לבחור את הנושא שלך ולהוסיף את הפונקציונליות שאתה צריך לאתר. Starter WordPress כולל גם לוח מחוונים של וורדפרס בהתאמה אישית המאפשר גישה נוחה לפונקציות האתר שלך.

הנה סרטון שעשיתי לאחרונה ב- WordPress Starter:

המלצות

כפי שאמרתי בעבר בעבר, לא כל משתמשי WordPress יזדקקו לתוכנית אירוח מנוהלת. למעשה, יש כמה תוכניות אירוח אתרים מעולות של חברות כמו Bluehost, DreamHost ו- Hub Hosting (למעט כמה נקודות) הכוללות WordPress ומסוגלות להתמודד בצורה מושלמת עם סוגים רבים של אתרי WordPress. עם זאת, אם אתה מעדיף שתהיה תוכנית אירוח המותאמת באופן ספציפי לוורדפרס והיא מבצעת את מרבית משימות התחזוקה הקשורות ל- WP, אז בהחלט הייתי מסתכל באתר SiteGround. הם סיפקו כמה כלי וורדפרס מעולים יחד עם שירותי אירוח מעולים שהועילו לי.

לחץ כאן לפרטים נוספים על אירוח הוורדפרס המנוהל של SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector