Przegląd Hostingu SiteGround

SiteGround


2019 Najlepszy hostingNajlepsza obsługa klienta W moich nieustających poszukiwaniach najlepszych dostępnych planów hostingowych nadszedł czas, aby spojrzeć na inną zarządzaną opcję hostingu WordPress. SiteGround to firma, która istnieje od 2004 roku i oferuje pełną linię usług hostingowych – w tym WordPress.

Ważne: jeśli szukasz uczciwości SiteGround Recenzje, należy pamiętać, że jestem faktycznym klientem płacącym za pomocą SiteGround WordPress Hosting. W przeciwieństwie do innych recenzji, które mogą być oparte na bezpłatnym koncie próbnym, są to moje rzeczywiste doświadczenia z korzystaniem z mojego prawdziwego konta hostingowego SiteGround.

Opcje hostingu WordPress

SiteGround ma trzy typy zarządzanych planów hostingowych WordPress.

Uruchomienie:

 • Dla początkujących
 • Tylko jedna strona internetowa
 • Dla ok. 10 000 wizyt miesięcznie

GrowBig:

 • Zawiera funkcje premium
 • Wiele stron internetowych
 • Dla ok. 25 000 miesięcznych wizyt

GoGeek:

 • Obejmuje obszar postoju
 • Wiele stron internetowych
 • Dla ok. 100 000 wizyt miesięcznie

W moim przypadku wybrałem plan GrowBig. Plan GoGeek jest skierowany do użytkowników korporacyjnych. Jednak w tych przypadkach polecam sprawdzenie WP Engine lub MediaTemple, jeśli naprawdę potrzebujesz tego poziomu zasobów. Plan SiteGround GrowBig doskonale nadaje się dla małych firm i osobistych stron WordPress, które wymagają zarządzanego hostingu.

SiteGround Data Centers

SiteGround ma pięć centrów danych rozmieszczonych na trzech kontynentach – Chicago, IL; Londyn, Wielka Brytania; Amsterdam, NL; Milan IT; i Singapore SG. W ten sposób możesz wybrać najbliższy odwiedzającym, aby skrócić czas ładowania witryny. Ponadto dzięki technologii SuperCacher firmy SiteGround prędkość Twojej witryny jest jeszcze lepsza.

Logować się

Rejestracja w SiteGround jest bardzo łatwa i prosta. Możesz zapłacić kartą kredytową. Jeśli jednak wolisz płacić przez PayPal, możesz to zrobić, kontaktując się z pomocą techniczną. Poprosą Cię o przesłanie formularza zamówienia z pozostawionymi pustymi informacjami rozliczeniowymi. Następnie otrzymasz specjalny link do dokonania płatności PayPal.

Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz wiadomość powitalną z danymi logowania i link do obszaru konta SiteGround.
E-mail powitalny SiteGround

Obszar konta klienta SiteGround zawiera wszystkie istotne informacje dotyczące ustawień konta. Możesz także nawigować po kartach, aby uzyskać pomoc, uzyskać dostęp do informacji rozliczeniowych, a także uzyskać dodatkowe usługi i zasoby.
Panel konta SiteGround Moje konta

Przenoszenie istniejącej witryny WordPress

Jeśli masz już witrynę WordPress online z innym hostem, z przyjemnością dowiesz się, że SiteGround przeniesie Twoją witrynę za darmo, jeśli chcesz. Możesz także samodzielnie przenieść swoją witrynę. W moim przypadku zdecydowałem się przenieść własną stronę internetową. Przeprowadziłem nową instalację WordPress na moim koncie SiteGround i zaimportowałem istniejącą bazę danych do nowo utworzonej w SiteGround. Potem musiałem po prostu skopiować folder wp-content na SiteGround – i moja strona była już uruchomiona!

Po zainstalowaniu WordPress otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i danymi logowania administratora oraz linki do samouczków i filmów.
E-mail instalacyjny SiteGround WordPress

SiteGround WordPress Hosting Funkcje

Oprócz ładnie zaprojektowanego obszaru zarządzania kontem SiteGround, dostajesz również cPanel jako interfejs kontrolny. Zdecydowanie podoba mi się sposób, w jaki SiteGround dostosował swój cPanel do kart zarządzania kontami dostępnych u góry. Szczególnie interesujące dla właścicieli witryn WordPress będzie sekcja Narzędzia WordPress. W tym miejscu możesz kliknąć narzędzia, aby zainstalować WordPress, włączyć automatyczne aktualizacje, wykonywać funkcje administracyjne, włączyć SuperCachera, skonfigurować pomostowanie i GIT.
SiteGround cPanel

Lepsza kontrola automatycznych aktualizacji WordPress

Wiele firm hostingowych oferuje automatyczne aktualizacje WordPress. Ale jest inny obszar, w którym SiteGround świeci, idąc o krok dalej. Teraz masz znacznie lepszą kontrolę nad automatycznymi aktualizacjami WordPress dzięki nowej funkcji planowania SiteGround. Domyślny harmonogram SiteGround dla aktualizacji WordPress to natychmiastowa aktualizacja w przypadku mniejszych wydań zabezpieczeń i aktualizacja w ciągu 24 godzin w przypadku głównych aktualizacji podstawowych. Można jednak zmienić harmonogram, w którym mają miejsce drobne i poważne aktualizacje, na 24, 48 lub 72 godziny – co daje więcej czasu na przygotowanie witryny do aktualizacji.

Możesz zaplanować automatyczne aktualizacje WordPress, klikając ikonę Automatycznej aktualizacji WP w swoim cPanelu.
SiteGround WordPress Tools

Automatyczne aktualizacje wtyczek WordPress!

Są jeszcze większe wiadomości z SiteGround, jeśli chodzi o aktualizacje WordPress. Nowa funkcja Auto Update Scheduling zawiera również możliwość aktualizacji wszystkich wtyczek WordPress. To ogromna funkcja, którą zwykle można znaleźć tylko w znacznie droższych zarządzanych planach hostingowych! Jest to kolejny przykład zaangażowania SiteGround w innowacje i ulepszenia.

Możesz włączyć automatyczne aktualizacje wtyczek w obszarze planowania automatycznej aktualizacji WP.
Ustawienia automatycznej aktualizacji SiteGround

Zestaw narzędzi WordPress pozwala zautomatyzować zadania, takie jak resetowanie haseł administratora, zmiana domen oraz przenoszenie lub usuwanie instalacji WP.
SiteGround WordPress Tools Toolkit

SuperCacher dla lepszej prędkości strony

SiteGround SuperCacher zapewnia witrynie dodatkowe poziomy funkcji buforowania, dzięki czemu witryna ładuje się szybciej i jest w stanie obsłużyć więcej odwiedzin.
SiteGround WordPress Tools Supercacher
SuperCacher ma trzy różne poziomy, aby przyspieszyć twoją stronę:

 • Pamięć statyczna lakieru
 • Dynamiczna pamięć podręczna lakieru
 • Memcached

Napisałem osobny post o SuperCacherze SiteGround, który możesz sprawdzić tutaj. Możesz także wysłuchać mojego ekskluzywnego wywiadu z SEO i ekspertem WordPress w SiteGround, Hristo Pandjarov, który mówi o SuperCacherze i tym, jak Twój hosting może mieć ogromny wpływ na szybkość Twojej witryny.

SiteGround nadal zadziwia szybkością i wydajnością witryny. W naszych ostatnich testach szybkości SiteGround zapewniło jedne z najlepszych czasów ładowania witryny, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Połączenie ciągłych innowacji i ulepszeń platformy hostingowej wraz z technologią SuperCacher, a ponieważ zawsze starają się dostarczać najnowsze wersje PHP, SiteGround opublikował niesamowite wyniki.

Poniżej znajduje się przykład naszych wyników testów szybkości SiteGround dla wszystkich trzech regionów USA.
wyniki testu prędkości siteground

Kopia zapasowa i przywracanie danych

SiteGround ma również jedną z najlepszych automatycznych funkcji codziennego tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Kopie zapasowe danych Twojej witryny są automatycznie tworzone każdego dnia i możesz przywrócić dane z ostatnich 30 dni. Aby przywrócić dane lub ręcznie utworzyć kopię zapasową, po prostu przejdź do cPanel i przewiń w dół do sekcji Menedżer kopii zapasowych.
siteground-backup-manager

AKTUALIZACJA: Dobra wiadomość – szczególnie dla klientów korzystających z planu hostingowego GoGeek! SiteGround poprawił już swoje doskonałe funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Teraz, oprócz automatycznych codziennych kopii zapasowych, masz również możliwość tworzenia kopii zapasowych na żądanie w dowolnym momencie. Jest to świetna funkcja bezpieczeństwa, której można używać, na przykład przed aktualizacją motywów i wtyczek. Dzięki nowej funkcji tworzenia kopii zapasowych możesz tworzyć 5 natychmiastowych kopii zapasowych danych na żądanie – oprócz automatycznych kopii zapasowych, które są tworzone dla Ciebie.

Natychmiastowe kopie zapasowe na żądanie są dostępne bezpłatnie w planie hostingowym GoGeek firmy SiteGround. Jest również dostępny dla klientów korzystających z planu hostingowego StartUp i GrowBig, ale będziesz musiał uiścić dodatkowe opłaty. Są jednak dobre wieści dla klientów korzystających z planu StartUp, ponieważ automatyczne codzienne tworzenie kopii zapasowych jest teraz dołączane do wszystkich planów hostingowych.

Obsługa klienta

Muszę powiedzieć, że obsługa klienta SiteGround była świetna. Ich czas reakcji na czat na żywo jest doskonały, a cały personel, z którym miałem do czynienia, był w stanie odpowiedzieć na pytania i zająć się wszelkimi problemami w przyjazny i szybki sposób. Poniżej znajduje się przykładowy zrzut ekranu z jednej z moich sesji wsparcia czatu.
SiteGround Live Chat Wsparcie próbki

Szkolenie, które przechodzi personel obsługi klienta SiteGround, jest bardzo obszerne – i jest to bardzo widoczne dzięki wyjątkowemu elastycznemu wsparciu, które otrzymałem przez lata. Zapytałem szczególnie o zespół wsparcia, kiedy rozmawiałem z Renetą Tsankovą, dyrektorem operacyjnym SiteGround. Wyjaśniła, że ​​wszyscy nowi członkowie zespołu wsparcia mają co najmniej 2–4 tygodnie szkolenia, zanim zaczną rozmawiać z klientami. Następnie zaczynają pomagać klientom pod nadzorem mentora, który może im pomóc. Szkolenie trwa około 3–6 miesięcy, dopóki agent wsparcia nie będzie gotowy, aby samodzielnie wspierać klientów.

Wideo: 5 rzeczy, które lubię w SiteGround

Oto film, w którym podkreśliłem 5 najważniejszych rzeczy, które lubię w Hostingu SiteGround:

Więcej recenzji SiteGround

SiteGround vs Bluehost
SiteGround vs DreamHost
SiteGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround vs WP Engine

SiteGround Innowacje i ulepszenia

Oprócz doskonałej obsługi i wsparcia, to, co tak naprawdę odróżnia SiteGround od innych hostów internetowych, to ich nieustanne zaangażowanie w innowacje i ulepszenia technologii. Przez lata, gdy byłem klientem SiteGround, byłem świadkiem wielu ulepszeń i aktualizacji każdego roku. Oto tylko kilka przykładów:

Uaktualnij do całej platformy Shared Hosting Platform

SiteGround przebudował platformę Shared Hosting przy użyciu Linux Containers (technologia LXC). Pozwala im to oferować efektywne gospodarowanie zasobami i większą stabilność podczas skoków ruchu. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić mój artykuł na temat głównej aktualizacji hostingu współdzielonego SiteGround.

Nowy wewnętrzny system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Dzięki nowemu systemowi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania SiteGround są w stanie szybciej i wydajniej przywrócić dane całego serwera. Chociaż przywracanie całego serwera nie jest częstym zjawiskiem, jeśli tak się stanie, przestoje witryny są znacznie zmniejszone dzięki nowemu systemowi. Zobacz mój artykuł tutaj na temat wewnętrznego systemu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemu SiteGround.

Unikalny system sztucznej inteligencji Anti-Bot

SiteGround opracował również własny system sztucznej inteligencji, który blokuje do 2 milionów ataków brutalnej siły na godzinę. Ataki są zatrzymywane na poziomie serwera, zanim dotrą do stron internetowych klientów.

WordPress Starter

Mówiąc o ulepszeniach, SiteGround jest teraz jeszcze lepszy dla początkujących użytkowników WordPress. Nowa funkcja WordPress Starter prowadzi użytkownika przez proces tworzenia witryny. Po zainstalowaniu WordPress, kiedy po raz pierwszy przejdziesz do administratora WordPress, WordPress Starter automatycznie uruchamia się i pomaga wybrać motyw i dodać funkcjonalność, której potrzebuje Twoja strona internetowa. WordPress Starter zawiera również dostosowany pulpit WordPress zapewniający łatwy dostęp do funkcji strony internetowej.

Oto wideo, które ostatnio nagrałem na WordPress Starter:

Rekomendacje

Jak powiedziałem wcześniej, nie wszyscy użytkownicy WordPress będą potrzebować zarządzanego planu hostingowego. W rzeczywistości istnieją doskonałe plany hostingowe firm takich jak Bluehost, DreamHost i Web Hosting Hub (żeby wymienić tylko kilka), które obejmują WordPress i są w stanie doskonale obsługiwać wiele rodzajów stron WordPress. Jeśli jednak wolisz mieć plan hostingowy specjalnie dostosowany do WordPressa i który wykonuje większość zadań konserwacyjnych związanych z WP, na pewno spojrzałbym na SiteGround. Udostępnili doskonałe narzędzia WordPress oraz wspaniałe usługi hostingowe, które były dla mnie korzystne.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat zarządzanego hostingu WordPress w SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map