Recenzie Hosting hostingu

SiteGround


2019 najlepší webhostingNajlepšia podpora zákazníkov V mojom pokračujúcom úsilí o nájdenie najlepších dostupných plánov webhostingu je čas pozrieť sa na inú spravovanú možnosť hostenia WordPress. SiteGround je spoločnosť, ktorá pôsobí približne od roku 2004 a ponúka kompletnú škálu služieb webhostingu – vrátane WordPress.

Dôležité: Ak hľadáte čestné Recenzie na webe, Upozorňujeme, že som skutočne platiacim zákazníkom využívajúcim službu SiteGround WordPress Hosting. Na rozdiel od iných recenzií, ktoré sa môžu zakladať na bezplatnom skúšobnom účte, toto sú moje skutočné skúsenosti s používaním môjho skutočného webového účtu SiteGround naživo..

Možnosti hostenia WordPress

SiteGround má tri typy spravovaných hostingových plánov WordPress.

Začiatok:

 • Pre začiatočníkov
 • Iba jedna webová stránka
 • Na cca. 10 000 mesačných návštev

GrowBig:

 • Zahŕňa prémiové funkcie
 • Viaceré webové stránky
 • Na cca. 25 000 mesačných návštev

GoGeek:

 • Zahŕňa pracovnú plochu
 • Viaceré webové stránky
 • Na cca. 100 000 mesačných návštev

V mojom prípade som sa rozhodol pre plán GrowBig. Plán GoGeek je zameraný na podnikových používateľov. V týchto prípadoch však odporúčam vyskúšať službu WP Engine alebo MediaTemple, ak skutočne potrebujete túto úroveň zdrojov. Plán SiteGround GrowBig sa výborne hodí pre malé podniky a osobné weby WordPress, ktoré vyžadujú riadený hosting.

Dátové strediská SiteGround

SiteGround má päť dátových centier rozmiestnených po troch kontinentoch – Chicago, IL; Londýn, Spojené kráľovstvo; Amsterdam, NL; Milan IT; a Singapur SG. Môžete si tak vybrať tú, ktorá je najbližšie k vašim návštevníkom, aby ste rýchlejšie načítali stránky. S technológiou SuperGacher od spoločnosti SiteGround je rýchlosť vášho webu ešte lepšia.

Registrácia

Registrácia v službe SiteGround je veľmi jednoduchá a priama. Môžete platiť kreditnou kartou. Ak však chcete platiť prostredníctvom služby PayPal, môžete tak urobiť kontaktovaním podpory. Budú vás informovať a odošlete objednávkový formulár s fakturačnými informáciami, ktoré zostanú prázdne. Potom dostanete špeciálny odkaz na uskutočnenie platby prostredníctvom služby PayPal.

Po dokončení procesu registrácie dostanete uvítací e-mail s prihlasovacími údajmi a odkaz na oblasť účtu SiteGround.
SiteGround Uvítací e-mail

Oblasť zákazníckeho účtu SiteGround obsahuje všetky príslušné informácie o nastaveniach vášho účtu. Prostredníctvom kariet môžete prechádzať a získať podporu, získať prístup k fakturačným informáciám a získať ďalšie služby a zdroje.
Panel účtov SiteGround Moje účty

Prenos existujúceho webu WordPress

Ak už máte webovú stránku WordPress online s iným hostiteľom, budete radi, keď viete, že program SiteGround skutočne prevedie vaše stránky zadarmo, ak si budete priať. Môžete sa tiež rozhodnúť presunúť svoje stránky sami. V mojom prípade som sa rozhodol preniesť svoju webovú stránku samostatne. V mojom účte SiteGround som vykonal novú inštaláciu programu WordPress a importoval som existujúcu databázu do novovytvorenej databázy SiteGround. Potom som musel skopírovať priečinok s obsahom wp do programu SiteGround – a môj web bol teraz v prevádzke!

Po inštalácii programu WordPress dostanete potvrdzovací e-mail s prihlasovacími údajmi správcu a odkazy na návody a videá.
SiteGround Inštalačný e-mail WordPress

Funkcie hostingu pre WordPress

Okrem pekne navrhnutej oblasti správy účtu SiteGround dostanete ako kontrolné rozhranie aj cPanel. Určite sa mi páči spôsob, akým SiteGround prispôsobil svoj cPanel pomocou kariet správy účtu, ktoré sú k dispozícii v hornej časti. Mimoriadnym záujmom vlastníkov stránok WordPress bude sekcia Nástroje WordPress. Tu môžete kliknúť na nástroje na inštaláciu WordPress, povolenie automatických aktualizácií, vykonávanie administrátorských funkcií, povolenie SuperCacher a nastavenie postupovania a GIT.
SiteGround cPanel

Lepšia kontrola automatických aktualizácií WordPress

Mnoho spoločností poskytujúcich webhosting ponúka automatické aktualizácie programu WordPress. Ale tu je ďalšia oblasť, kde SiteGround svieti tým, že urobil veci ešte o krok ďalej. Teraz máte oveľa lepšiu kontrolu nad automatickými aktualizáciami WordPress prostredníctvom novej funkcie plánovania SiteGround. Predvolený časový plán programu SiteGround pre aktualizácie WordPress je okamžitá aktualizácia pre menšie vydania zabezpečenia a inovácia do 24 hodín pre hlavné základné aktualizácie. Môžete však zmeniť plánovanie, kedy dôjde k menším a väčším aktualizáciám na 24, 48 alebo 72 hodín – čo vám poskytne viac času na prípravu vašich stránok na upgrady..

Svoje automatické aktualizácie WordPress môžete naplánovať kliknutím na ikonu WP Auto Update (Automatické aktualizácie WP) na vašom cPaneli.
Nástroje WordPress pre SiteGround

Automatické aktualizácie doplnkov WordPress!

Pokiaľ ide o aktualizácie WordPress, v skutočnosti sú z webu SiteGround ešte väčšie správy. Súčasťou nového automatického plánovania aktualizácií je tiež možnosť aktualizovať všetky vaše doplnky WordPress. Toto je obrovská funkcia, ktorá sa zvyčajne vyskytuje iba v oveľa drahších riadených hostingových plánoch! Je to ďalší príklad záväzku spoločnosti SiteGround v oblasti inovácií a zlepšení.

Môžete povoliť automatické aktualizácie doplnkov z oblasti plánovania automatických aktualizácií WP.
Nastavenia automatickej aktualizácie SiteGround

Sada WordPress Toolkit umožňuje automatizovať úlohy, ako je resetovanie hesiel správcu, zmena domén a presun alebo odstránenie inštalácií WP..
SiteGround Nástroje pre nástroje WordPress

SuperCacher pre vyššiu rýchlosť webových stránok

Program SiteGround SuperCacher poskytuje vašim webovým stránkam ďalšie úrovne funkcie ukladania do vyrovnávacej pamäte, aby sa načítanie vašej stránky rýchlejšie načítalo a bolo možné zvládnuť viac návštev..
SiteGround Nástroje WordPress Supercacher
SuperCacher má tri rôzne úrovne na zrýchlenie vášho webu:

 • Lak na statickú vyrovnávaciu pamäť
 • Lak na dynamickú vyrovnávaciu pamäť
 • memcached

Napísali sme osobitný príspevok o SuperCacher SiteGround, ktorý si môžete pozrieť tu. Môžete si tiež vypočuť môj exkluzívny rozhovor s odborníkom na SEO a WordPress na stránkach SiteGround, Hristom Pandjarovom, ktorý hovorí o SuperCacheri a o tom, ako môže váš web hosting výrazne zmeniť rýchlosť vašej webovej stránky..

SiteGround naďalej ohromuje rýchlosťou a výkonnosťou svojich webových stránok. V našom nedávnom testovaní rýchlosti vygeneroval program SiteGround niektoré z najlepších časov načítania stránok, aké sme kedy videli. Kombinácia ich pokračujúcich inovácií a vylepšení ich hostiteľskej platformy spolu s ich technológiou SuperCacher, a pretože sa vždy snažia poskytovať najnovšie verzie PHP, SiteGround zverejnil niekoľko úžasných výsledkov.

Nižšie je uvedený príklad našich výsledkov testovania rýchlosti SiteGround pre všetky tri regióny USA.
SiteGround-rýchlostný skúšok výsledky

Zálohovanie a obnovenie dát

SiteGround má tiež jednu z najlepších automatizovaných funkcií denného zálohovania a obnovy. Údaje vašich webových stránok sa každý deň automaticky zálohujú a môžete zvoliť obnovenie z posledných 30 dní. Ak chcete obnoviť svoje údaje alebo ručne vytvoriť záložnú kópiu, jednoducho choďte do svojho cPanelu a prejdite nadol do časti Správca záloh.
Siteground-backup-manager

AKTUALIZÁCIA: Dobré správy – najmä pre zákazníkov, ktorí plánujú hosting GoGeek! SiteGround teraz vylepšil svoje už vynikajúce funkcie zálohovania a obnovy dát. Teraz okrem automatických denných záloh máte tiež možnosť kedykoľvek vytvoriť kópie záloh na požiadanie. Je to vynikajúca bezpečnostná funkcia, ktorú môžete použiť napríklad pred aktualizáciou tém a doplnkov. Vďaka novej funkcii zálohovania môžete okrem automatických záložných kópií, ktoré sú pre vás vytvorené, vytvoriť 5 okamžitých záložných kópií údajov na požiadanie..

Okamžité zálohy na požiadanie sú k dispozícii zadarmo s programom hostingu GoGeek spoločnosti SiteGround. Je k dispozícii aj pre zákazníkov hostiteľských programov StartUp a GrowBig, ale budete musieť platiť ďalšie poplatky. Existujú však dobré správy pre zákazníkov programu StartUp, pretože automatické denné zálohovanie je teraz súčasťou všetkých plánov hostenia.

Zákaznícka podpora

Musím povedať, že zákaznícka podpora SiteGround bola vynikajúca. Ich čas odozvy na podporu živého chatu je vynikajúci a všetci podporní pracovníci, s ktorými som sa stretol, boli schopní odpovedať na otázky a postarať sa o všetky problémy priateľským a pohotovým spôsobom. Nasleduje ukážka obrazovky z jednej z mojich relácií podpory rozhovoru.
Ukážka podpory živého chatu SiteGround

Školenie, ktoré dostávajú pracovníci zákazníckej podpory spoločnosti SiteGround, je veľmi rozsiahle a je to zrejmé z vynikajúcej responzívnej podpory, ktorú som za tie roky získal. Osobitne som sa opýtal na podporný tím, keď som hovoril s generálnou riaditeľkou SiteGround Renetou Tsankovou. Vysvetlila, že všetci noví členovia podporného tímu majú najmenej 2 až 4 týždne odbornej prípravy, a to dokonca skôr, ako začnú hovoriť s klientmi. Potom začnú pomáhať zákazníkom pod dohľadom mentora, ktorý im môže pomôcť. Školenie trvá približne 3 až 6 mesiacov, kým je podporný agent pripravený pomôcť klientom samostatne.

Video: 5 vecí, ktoré sa mi páčia na stránkachGround

Tu je video, ktoré som vyzdvihol päť najdôležitejších vecí, ktoré sa mi páčia v súvislosti so službou SiteGround Hosting:

Ďalšie recenzie na webe

SiteGround vs Bluehost
SiteGround vs DreamHost
SiteGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround verzus WP Engine

Inovácie a vylepšenia SiteGround

Okrem vynikajúcich služieb a podpory, to, čo skutočne odlišuje SiteGround od iných webových hostiteľov, je ich trvalý záväzok v oblasti inovácií a zlepšovania technológií. V rokoch, keď som bol zákazníkom služby SiteGround, som každý rok svedkom mnohých vylepšení a inovácií. Tu je niekoľko príkladov:

Inovujte na celú platformu zdieľaného hostenia

SiteGround prestaval svoju platformu zdieľaného hostenia pomocou systémov Linux Containers (LXC Technology). Umožnilo im ponúknuť efektívnosť využívania zdrojov a väčšiu stabilitu počas dopravných špičiek. Viac informácií nájdete v mojom článku o hlavnej inovácii zdieľaného hostingu SiteGround.

Nový interný zálohovací a obnovovací systém

Vďaka novému systému zálohovania a obnovy systému SiteGround dokážu rýchlejšie a efektívnejšie obnoviť údaje celého servera. Aj keď nie je bežné, že musíte obnoviť celý server, ak sa tak stane, v prípade nového systému sa prestoje webových stránok výrazne znížia. Pozri môj článok tu o vnútropodnikovom zálohovacom a obnovovacom systéme SiteGround.

Unikátny systém umelej inteligencie proti Botom

Spoločnosť SiteGround tiež vyvinula svoj vlastný systém umelej inteligencie, ktorý blokuje až 2 milióny útokov hrubou silou za hodinu. Útoky sa zastavia na úrovni servera skôr, ako sa dostanú na webové stránky zákazníka.

WordPress Starter

A keď už hovoríme o vylepšeniach, SiteGround je teraz pre nováčikov WordPress ešte lepšia. Nová funkcia WordPress Starter vás prevedie procesom vytvárania stránok. Po inštalácii programu WordPress, keď idete prvýkrát do programu WordPress Admin, sa program WordPress Starter automaticky spustí a pomôže vám vybrať tému a pridať funkcie, ktoré vaše webové stránky potrebujú. Program WordPress Starter tiež obsahuje prispôsobený informačný panel WordPress, ktorý poskytuje ľahký prístup k funkciám vašich webových stránok.

Toto je video, ktoré som nedávno urobil v programe WordPress Starter:

odporúčania

Ako som už povedal v minulosti, nie všetci používatelia programu WordPress potrebujú riadený plán hostenia. V skutočnosti existuje niekoľko vynikajúcich webhostingových plánov od spoločností ako Bluehost, DreamHost a Web Hosting Hub (aby sme vymenovali len niektoré z nich), ktoré zahŕňajú WordPress a sú dokonale schopné spracovať mnoho druhov webových stránok WordPress. Avšak, ak uprednostňujete hostingový program špeciálne prispôsobený pre WordPress a ktorý vykonáva väčšinu údržbárskych úloh spojených s WP, určite by som sa pozrel na SiteGround. Poskytli vynikajúce nástroje WordPress spolu s vynikajúcimi hostingovými službami, ktoré mi boli prospešné.

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie informácie o spravovanom webe WordPress Hosting spoločnosti SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map