SiteGround Hosting Recenze

SiteGround


2019 Nejlepší webhostingNejlepší podpora zákazníků V mém pokračujícím úsilí o nalezení nejlepších dostupných webhostingových plánů je čas podívat se na další spravovanou možnost hostování WordPress. SiteGround je společnost, která působí již od roku 2004 a nabízí kompletní řadu webhostingových služeb – včetně WordPress.

Důležité: Pokud hledáte upřímný Recenze na webu, mějte na paměti, že jsem skutečným platícím zákazníkem používajícím program SiteGround WordPress Hosting. Na rozdíl od jiných recenzí tam, které mohou být založeny na zkušebním účtu zdarma, to jsou moje skutečné zkušenosti s používáním mého skutečného účtu LiveGround hostingu.

Možnosti hostování WordPress

SiteGround má tři typy spravovaných hostingových plánů WordPress.

StartUp:

 • Pro začátečníky
 • Pouze jeden web
 • Za cca. 10 000 měsíčních návštěv

GrowBig:

 • Zahrnuje prémiové funkce
 • Více webových stránek
 • Za cca. 25 000 měsíčních návštěv

GoGeek:

 • Zahrnuje oblast zastávky
 • Více webových stránek
 • Za cca. 100 000 měsíčních návštěv

V mém případě jsem se rozhodl pro plán GrowBig. Plán GoGeek je zaměřen na podnikové uživatele. V takových případech bych však doporučil vyzkoušet WP Engine nebo MediaTemple, pokud skutečně potřebujete tuto úroveň zdrojů. Plán SiteGround GrowBig se skvěle hodí pro malé firmy a osobní weby WordPress, které vyžadují spravovaný hosting.

Datová centra SiteGround

SiteGround má pět datových center rozložených na třech kontinentech – Chicago, IL; Londýn, Velká Británie; Amsterdam, NL; Milan IT; a Singapur SG. Můžete si tedy vybrat toho nejblíže k vašim návštěvníkům pro rychlejší načítání stránek. Navíc díky technologii SuperGacher od společnosti SiteGround je rychlost vašeho webu ještě lepší.

Registrace

Registrace pomocí SiteGround je velmi snadná a přímá. Můžete platit kreditní kartou. Pokud však chcete platit přes PayPal, můžete tak učinit kontaktováním podpory. Nechají vás pokračovat a odešlete objednávkový formulář s fakturačními informacemi, které zůstanou prázdné. Poté obdržíte speciální odkaz k provedení platby PayPal.

Po dokončení procesu registrace obdržíte uvítací e-mail s přihlašovacími údaji a odkaz na oblast účtu SiteGround.
SiteGround uvítací e-mail

Oblast zákaznického účtu SiteGround obsahuje všechny příslušné informace o nastavení vašeho účtu. Můžete také procházet kartami a získat podporu, získat přístup k fakturačním informacím a získat další služby a zdroje.
Panel účtu SiteGround Moje účty

Přenos existujícího webu WordPress

Pokud již máte web WordPress online u jiného hostitele, budete rádi, když víte, že server SiteGround váš web skutečně zdarma převede, pokud si budete přát. Můžete se také rozhodnout přesunout své stránky sami. V mém případě jsem se rozhodl přenést svůj web sám. Provedl jsem novou instalaci WordPress v mém účtu SiteGround a importoval jsem svou existující databázi do nově vytvořené databáze na SiteGround. Poté jsem musel zkopírovat složku wp-content do SiteGround – a můj web byl nyní v provozu!

Po instalaci WordPress obdržíte potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji administrátora a odkazy na návody a videa.
SiteGround WordPress Instalační e-mail

SiteGround Funkce hostování WordPress

Kromě pěkně navržené oblasti správy účtu SiteGround získáte jako ovládací rozhraní také cPanel. Určitě se mi líbí způsob, jakým SiteGround přizpůsobil svůj cPanel s kartami pro správu účtu, které jsou k dispozici nahoře. Zvláště zajímavé pro majitele stránek WordPress bude sekce Nástroje WordPress. Zde můžete kliknout na nástroje pro instalaci WordPress, povolení automatických aktualizací, provádění administrátorských funkcí, aktivaci SuperCacheru a nastavení inscenace a GIT.
SiteGround cPanel

Lepší kontrola automatických aktualizací WordPress

Mnoho webhostingových společností nabízí automatické aktualizace WordPress. Ale tady je další oblast, kde SiteGround svítí tím, že udělal věci o krok dále. Nyní máte mnohem lepší kontrolu nad automatickými aktualizacemi WordPress prostřednictvím nové funkce SiteGround pro plánování. Výchozí plán SiteGroundu pro aktualizace WordPress je okamžitá aktualizace pro menší vydání zabezpečení a upgrade za 24 hodin pro hlavní základní aktualizace. Můžete však změnit plánování, kdy dojde k menším a větším aktualizacím na 24, 48 nebo 72 hodin – což vám poskytne více času na přípravu webu na upgrady..

Automatické aktualizace WordPress můžete naplánovat kliknutím na ikonu Automatické aktualizace WP v cPanelu.
SiteGround Nástroje WordPress

Automatické aktualizace pluginu WordPress!

Pokud jde o aktualizace WordPress, ve skutečnosti existují ještě větší novinky z webu SiteGround. Součástí nového automatického plánování aktualizací je také možnost aktualizovat všechny vaše pluginy WordPress. Toto je obrovská funkce, která se obvykle vyskytuje pouze v mnohem dražších spravovaných hostingových plánech! A je to další příklad závazku SiteGround k inovacím a zlepšením.

Automatické aktualizace pluginu můžete povolit z oblasti plánování automatické aktualizace WP.
Nastavení automatické aktualizace SiteGround

Sada WordPress Toolkit umožňuje automatizovat úkoly, jako je resetování hesel správce, změna domén a přesun nebo odstranění instalací WP.
SiteGround Nástroje pro nástroje WordPress

SuperCacher pro lepší rychlost webových stránek

Server SiteGround SuperCacher poskytuje vašim webům další úrovně funkcí ukládání do mezipaměti, aby se váš web načítal rychleji a mohl zvládnout více návštěv.
SiteGround nástroje WordPress Supercacher
SuperCacher má tři různé úrovně pro zrychlení vašeho webu:

 • Lak na statickou mezipaměť
 • Laková dynamická cache
 • Memcached

Napsal jsem samostatný příspěvek o programu SuperGacher SiteGround, který si můžete přečíst zde. Můžete si také poslechnout můj exkluzivní rozhovor s odborníky na SEO a WordPress na webu SiteGround, Hristo Pandjarovem, který hovoří o SuperCacheru ao tom, jak váš webhosting může výrazně změnit rychlost vašich webových stránek..

SiteGround nadále ohromuje rychlostí a výkonem svých webových stránek. Při našem nedávném testování rychlosti vytvořil SiteGround některé z nejlepších dob načítání stránek, jaké jsme kdy viděli. Kombinace jejich pokračujících inovací a vylepšení jejich hostitelské platformy, spolu s jejich technologií SuperCacher, a protože se vždy snaží poskytovat nejnovější verze PHP, SiteGround zveřejnil úžasné výsledky.

Níže uvádíme ukázku našich výsledků testování rychlosti SiteGround pro všechny tři regiony USA.
výsledky testu rychlosti na místě

Zálohování a obnovení dat

SiteGround má také jednu z nejlepších automatizovaných funkcí denního zálohování a obnovy. Data vašeho webu jsou automaticky zálohována každý den a můžete se rozhodnout obnovit z posledních 30 dnů. Chcete-li obnovit data nebo ručně vytvořit záložní kopii, přejděte do svého cPanelu a přejděte dolů do části Správce záloh.
siteground-backup-manager

AKTUALIZACE: Dobré zprávy – zejména pro zákazníky, kteří plánují hosting GoGeek! SiteGround nyní vylepšil své již vynikající funkce zálohování a obnovení dat. Nyní kromě automatických denních záloh máte také možnost kdykoli vytvořit záložní kopie na vyžádání. Je to skvělá bezpečnostní funkce, kterou můžete použít například před aktualizací motivů a pluginů. Díky nové funkci zálohování máte možnost vytvořit 5 okamžitých záložních kopií svých dat – kromě automatizovaných záložních kopií, které jsou pro vás vytvořeny.

Okamžité zálohy na vyžádání jsou k dispozici zdarma s hostitelským plánem GoGeek společnosti SiteGround. Je k dispozici také pro zákazníky hostitelského plánu StartUp a GrowBig, ale budete muset platit další poplatky. Existují však dobré zprávy pro zákazníky programu StartUp, protože automatická denní záloha je nyní součástí všech plánů hostování.

Zákaznická podpora

Musím říci, že zákaznická podpora SiteGround byla skvělá. Jejich doba odezvy na podporu chatu je vynikající a všichni podpůrní pracovníci, se kterými jsem se zabýval, byli schopni odpovědět na otázky a postarat se o všechny problémy přátelským a pohotovým způsobem. Níže je ukázka obrazovky z jedné z mých relací podpory chatu.
Ukázka podpory živého chatu SiteGround

Školení, které pracovníci zákaznické podpory společnosti SiteGround dostávají, je velmi rozsáhlé – a je velmi zřejmé z vynikající pohotové podpory, kterou jsem během let obdržel. Konkrétně jsem se zeptal na podpůrný tým, když jsem mluvil s generálním ředitelem SiteGround, Renetou Tsankovou. Vysvětlila, že všichni noví členové podpůrného týmu mají alespoň 2 až 4 týdny školení, než začnou mluvit s klienty. Poté začnou pomáhat zákazníkům pod dohledem mentora, který jim může pomoci. Školení trvá asi 3 až 6 měsíců, dokud není agent podpory připraven klientům pomáhat sám.

Video: 5 věcí, které se mi líbí na webuGround

Tady je video, které jsem zdůraznil na 5 nejdůležitějších věcí, které se mi na WebGround Hosting líbí:

Další recenze na webu

SiteGround vs Bluehost
SiteGround vs DreamHost
SiteGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround vs WP Engine

Inovace a vylepšení SiteGround

Kromě vynikajících služeb a podpory, co opravdu odlišuje SiteGround od ostatních webhostingů, je jejich trvalý závazek k inovacím a technologickým zlepšením. V letech, kdy jsem byl zákazníkem SiteGround, jsem byl každoročně svědkem mnoha vylepšení a upgradů. Zde je několik příkladů:

Upgradujte na celou sdílenou platformu hostování

SiteGround přestavěl svou platformu Shared Hosting pomocí systému Linux Containers (LXC Technology). Umožnilo jim to nabídnout efektivitu zdrojů a větší stabilitu během dopravních špiček. Pro více informací si můžete prohlédnout můj článek o Shared Hosting Major Upgrade společnosti SiteGround.

Nový interní zálohovací a obnovovací systém

Díky novému systému zálohování a obnovy SiteGround jsou schopni rychleji a efektivněji obnovit data celého serveru. I když není obvyklé, že je nutné obnovovat celý server, pokud k tomu dojde, v případě nového systému se prostoje webových stránek výrazně zkrátí. Podívejte se na můj článek zde o vnitropodnikovém zálohovacím a obnovovacím systému SiteGround.

Unikátní systém umělé inteligence Anti-Bot

Společnost SiteGround také vyvinula vlastní systém umělé inteligence, který blokuje až 2 miliony útoků hrubou silou za hodinu. Útoky jsou zastaveny na úrovni serveru, než se dostanou na webové stránky zákazníka.

WordPress Starter

A pokud jde o vylepšení, SiteGround je nyní pro nováčky WordPress ještě lepší. Nová funkce WordPress Starter vás provede procesem vytváření stránek. Po instalaci WordPress, když jdete poprvé do svého WordPress Admin, WordPress Starter se automaticky spustí a pomůže vám vybrat téma a přidat funkce, které vaše webové stránky potřebují. WordPress Starter také obsahuje přizpůsobený řídicí panel WordPress, který poskytuje snadný přístup k funkcím vašeho webu.

Zde je video, které jsem nedávno udělal na WordPress Starter:

Doporučení

Jak jsem již řekl v minulosti, ne všichni uživatelé WordPress potřebují spravovaný plán hostování. Ve skutečnosti existuje několik vynikajících webhostingových plánů od společností jako Bluehost, DreamHost a Web Hosting Hub (abychom jmenovali jen několik), které zahrnují WordPress a jsou dokonale schopny zpracovat mnoho druhů webů WordPress. Pokud však dáváte přednost plánu hostování specificky uzpůsobenému pro WordPress a který vykonává většinu úkolů údržby spojených s WP, určitě bych se podíval na SiteGround. Poskytli několik vynikajících nástrojů WordPress a skvělé hostingové služby, které byly pro mě přínosné.

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o spravovaném WordPress hostingu SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map