SiteGround Hosting ülevaade

SiteGround


2019. aasta parim veebimajutusParim klienditugi Minu jätkuval otsingul parimate saadaolevate veebimajutuskavade leidmiseks on aeg heita pilk mõnele muule hallatavale WordPressi hostimisvõimalusele. SiteGround on ettevõte, mis on tegutsenud alates 2004. aastast ja pakub täielikku valikut veebimajutusteenuseid, sealhulgas WordPress.

Tähtis: kui otsite ausat SiteGround ülevaated, Pange tähele, et olen tegelik tasuv klient, kes kasutab SiteGround WordPress Hostingi. Erinevalt teistest arvustustest, mis võivad põhineda tasuta proovikontol, on need minu tegelikud kogemused minu reaalse reaalajas SiteGroundi hostimiskonto kasutamisel.

WordPressi hostimisvalikud

SiteGroundil on kolme tüüpi hallatud WordPressi hostimisplaane.

Käivitus:

 • Algajatele
 • Ainult üks veebisait
 • U. 10 000 külastust kuus

GrowBig:

 • Sisaldab esmaklassilisi funktsioone
 • Mitu veebisaiti
 • U. 25 000 igakuist külastust

GoGeek:

 • Sisaldab lavastusala
 • Mitu veebisaiti
 • U. 100 000 igakuist külastust

Minu puhul valisin GrowBigi plaani. GoGeek-kava on suunatud ettevõtte kasutajatele. Nendel juhtudel soovitaksin siiski vaadata WP Engine’i või MediaTemple’i, kui teil on tõesti seda ressursi taset vaja. SiteGround GrowBig plaan sobib suurepäraselt väikeettevõtete ja isiklikele WordPressi saitidele, mis vajavad hallatud hostimist.

SiteGround andmekeskused

SiteGroundil on viis andmekeskust, mis paiknevad kolmel mandril – Chicago, IL; London, Suurbritannia; Amsterdam, NL; Milano IT; ja Singapuri SG. Nii saate saidi kiirema laadimisaja jaoks valida oma külastajatele kõige lähemal asuva. Lisaks on SiteGroundi tehnoloogiaga SuperCacher teie veebisaidi kiirus veelgi parem.

Registreerumine

SiteGroundis registreerumine on väga lihtne ja hõlbus. Maksta saab krediitkaardiga. Kui eelistate aga tasuda PayPali kaudu, saate seda teha tugiteenustega ühendust võttes. Nad lubavad teil edastada tellimisvormi ja arveldusinfo tühjaks jätta. Seejärel antakse teile PayPali makse tegemiseks spetsiaalne link.

Pärast registreerumisprotsessi lõpuleviimist saate tervituse e-kirja koos sisselogimisandmetega ja linki saidi SiteGround konto alale.
SiteGround tervitusmeil

Teie saidi SiteGround kliendikonto ala sisaldab kogu asjakohast teavet teie konto sätete kohta. Samuti saate navigeerida vahekaartide kaudu, et saada tuge, pääseda juurde arveldusteabele ning hankida lisateenuseid ja ressursse.
Saidi maapealse konto paneel Minu kontod

Olemasoleva WordPress-saidi ülekandmine

Kui teil on juba mõne teise hostiga veebis WordPressi sait, siis on teil hea meel teada saada, et SiteGround annab teie soovi korral teie saidi tegelikult tasuta üle. Võite ka oma saidi ise teisaldada. Minu puhul otsustasin oma veebisaidi omal käel üle anda. Tegin oma SiteGroundi kontol uue WordPressi installi ja importisin oma olemasoleva andmebaasi äsjaloodud andmebaasi SiteGround. Seejärel pidin lihtsalt kopeerima oma wp-sisukausta saidi SiteGround – ja mu veebisait oli nüüd töövalmis!

Pärast WordPressi installimist saadetakse teile kinnitusmeil koos administraatori sisselogimisandmete ning õppematerjalide ja videote linkidega.
SiteGround WordPressi installimise e-post

Saidi WordPressi majutamise funktsioonid

Lisaks SiteGroundi kenasti kujundatud kontohalduspiirkonnale saate oma juhtimisliidesena ka cPaneli. Mulle kindlasti meeldib, kuidas SiteGround on kohandanud nende cPaneli ülaosas olevate kontohalduse vahekaartidega. WordPressi saidiomanike jaoks pakub eriti huvi WordPressi tööriistade jaotis. Siin saate klõpsata tööriistadel WordPressi installimiseks, automaatsete värskenduste lubamiseks, administraatori funktsioonide täitmiseks, SuperCacheri lubamiseks ning installimise ja GIT-i seadistamiseks.
SiteGround cPanel

Parem kontroll automaatsete WordPressi värskenduste üle

Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad WordPressi automaatseid värskendusi. Kuid siin on veel üks ala, kus SiteGround paistab, astudes sammu edasi. Nüüd saate SiteGroundi uue ajastusfunktsiooni kaudu WordPressi automaatsete värskenduste üle palju paremat kontrolli. SiteGroundi WordPressi värskenduste vaikimisi ajakava on väiksemate turvaväljaannete viivitamatu värskendus ja peamiste põhivärskenduste 24-tunni versiooniline värskendus. Väiksemate ja suuremate värskenduste korraldamise ajakava saate aga muuta 24, 48 või 72 tunniks – see annab teile rohkem aega oma saidi värskendusteks ettevalmistamiseks.

WordPressi automaatsete värskenduste ajastamiseks saate klõpsata cPanelis WP automaatse värskendamise ikooni.
SiteGround WordPressi tööriistad

Automaatsed WordPressi pistikprogrammi värskendused!

WordPressi värskenduste osas on SiteGroundist veelgi suuremaid uudiseid. Uue automaatse värskendamise ajastamisega on kaasas ka võimalus kõiki oma WordPressi pistikprogramme värskendada. See on tohutu funktsioon, mida tavaliselt leidub ainult palju kallimates hallatavates hostimiskavades! Ja see on veel üks näide SiteGroundi pühendumusest uuendustele ja parendustele.

Pistikprogrammi automaatseid värskendusi saate lubada WP automaatse värskenduse ajakavapiirkonnast.
SiteGroundi automaatse värskendamise sätted

WordPressi tööriistakomplekt võimaldab teil automatiseerida selliseid toiminguid nagu administraatori paroolide lähtestamine, domeenide muutmine ja WP installide teisaldamine või kustutamine.
WordPressi tööriistakomplekt SiteGround

SuperCacher veebisaidi paremaks kiiruseks

SiteGround SuperCacher annab teie veebisaidile täiendavad vahemälutoimingute funktsioonid, et muuta teie sait kiiremaks ja saada rohkem külastusi.
SiteGround WordPressi tööriistad Supercacher
SuperCacheril on teie saidi kiirendamiseks kolm erinevat taset:

 • Lakk Staatiline vahemälu
 • Laki dünaamiline vahemälu
 • Memcached

Olen kirjutanud SiteGroundi SuperCacheri kohta eraldi postituse, mida saate vaadata siit. Samuti saate kuulata minu eksklusiivset intervjuud SiteGroundi SEO ja WordPressi eksperdi Hristo Pandjaroviga, kes räägib SuperCacherist ja sellest, kuidas teie veebimajutus võib teie veebisaidi kiiruses tohutut vahet teha.

SiteGround hämmastab jätkuvalt oma veebisaidi kiirust ja jõudlust. Meie hiljutises kiiruskatses andis SiteGround mõned parimad saidi laadimisajad, mida me kunagi näinud oleme. Nende jätkuvate uuenduste ja hostimisplatvormi täiustuste kombinatsioon koos nende SuperCacheri tehnoloogiaga ning kuna nad püüavad alati pakkuda uusimaid PHP versioone, on SiteGround postitanud hämmastavaid tulemusi.

Allpool on näidis meie saidi SiteGround kiiruskatsete tulemustest kõigi USA kõigi kolme piirkonna kohta.
saidi kiiruse-testi-tulemused

Andmete varundamine ja taastamine

SiteGroundil on ka üks parimatest automatiseeritud igapäevastest varundamise ja taastamise funktsioonidest. Teie veebisaidi andmeid varundatakse automaatselt iga päev ja saate taastada viimase 30 päeva andmed. Andmete taastamiseks või käsitsi varukoopia loomiseks minge lihtsalt oma cPaneli ja kerige alla jaotiseni Varunduste haldur.
siteground-backup-manager

UPDATE: head uudised – eriti GoGeek hostimiskava klientidele! SiteGround on nüüd parandanud nende niigi suurepäraseid andmete varundamise ja taastamise funktsioone. Nüüd on teil lisaks automaatsetele igapäevastele varukoopiatele võimalus luua soovi korral ka varukoopiaid. See on suurepärane turvafunktsioon, mida saab kasutada näiteks enne oma teemade ja pistikprogrammide värskendamist. Uue varundusfunktsiooni abil on teil lubatud lisaks teie jaoks loodud automatiseeritud varukoopiatele luua ka 5 viivitamatut andmete varukoopiat..

Kohese tellimisega varundused on tasuta saadaval saidi SiteGround GoGeek hostimiskava abil. See on saadaval ka StartUpi ja GrowBigi hostikava klientidele, kuid peate maksma lisatasusid. StartUp-plaani klientidele on siiski häid uudiseid, kuna automaatne igapäevane varundamine on nüüd lisatud kõigi hostimiskavade juurde.

Klienditugi

Pean ütlema, et SiteGroundi klienditugi on olnud suurepärane. Nende vestluste toe reaalajas reageerimise aeg on suurepärane ja kogu abipersonal, kellega olen kokku puutunud, on suutnud vastata küsimustele ja hoolitseda kõigi probleemide eest sõbralikult ja kiiresti. Allpool on ühe minu vestluse tugiseansi ekraanipildi näidis.
SiteGround Live'i vestluse tugiproov

Koolitus, mille SiteGroundi klienditoe töötajad saavad, on väga ulatuslik – ja see on väga ilmne silmapaistvast reageerivast toest, mida olen aastate jooksul saanud. Küsisin tugimeeskonna kohta konkreetselt, kui rääkisin SiteGroundi operatiivjuhi Reneta Tsankovaga. Ta selgitas, et kõigil uutel tugitiimi liikmetel on vähemalt 2 kuni 4 nädalat koolitust, enne kui nad isegi klientidega rääkima hakkavad. Seejärel hakkavad nad kliente abistama mentori juhendamisel, kes saab neid aidata. Koolitus kestab umbes 3–6 kuud, kuni tugiagent on valmis kliente iseseisvalt abistama.

Video: 5 asja, mis mulle SiteGroundi kohta meeldivad

Siin on minu tehtud video, milles tuuakse välja 5 peamist asja, mis mulle SiteGround Hostingiga meeldivad:

Veel SiteGround ülevaateid

SiteGround vs Bluehost
SiteGround vs DreamHost
SiteGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround vs WP Engine

SiteGroundi uuendused ja täiustused

Lisaks suurepärasele teenindusele ja toele eristab SiteGround teistest veebihostidest nende jätkuvat pühendumist uuendustele ja tehnoloogia täiustamisele. Aastate jooksul, mil olen olnud SiteGroundi klient, olen igal aastal olnud palju täiendusi ja täiendusi. Siin on vaid mõned näited:

Minge üle kogu virtuaalserveriplatvormile

SiteGround on oma virtuaalserveriplatvormi ümber ehitanud, kasutades Linuxi konteinereid (LXC Technology). See võimaldas neil pakkuda liikluse kasvu ajal ressursitõhusust ja suuremat stabiilsust. Lisateavet leiate minu artiklist SiteGround’i virtuaalserveri olulisema versiooniuuenduse kohta.

Uus majasisene varundamise ja taastamise süsteem

SiteGroundi uue varundamis- ja taastussüsteemiga suudavad nad kogu serveri andmeid kiiremini ja tõhusamalt taastada. Ehkki kogu serveri taastamine pole tavapärane juhtum, kui olukord juhtub, on veebisaidi seisakuid uue süsteemiga oluliselt vähendatud. Vaadake minu artiklit siin saidi SiteGround majasisese varundamise ja taastamise süsteemi kohta.

Ainulaadne tehisintellekti botivastane süsteem

Ja SiteGround on välja töötanud ka oma tehisintellekti süsteemi, mis blokeerib kuni 2 miljonit julma jõu rünnakut tunnis. Rünnakud peatatakse serveri tasemel enne nende jõudmist kliendi veebisaitidele.

WordPressi käivitaja

Ja kui rääkida parandustest, siis on SiteGround nüüd WordPressi uustulnukate jaoks veelgi parem. Uus WordPress Starteri funktsioon juhendab teid saidi loomise protsessis. Pärast WordPressi installimist käivitub WordPressi administraatori esmakordsel avamisel WordPress Starter automaatselt ja aitab teil oma teema valida ning veebisaidi vajalike funktsioonide lisamiseks. WordPress Starter sisaldab ka kohandatud WordPressi armatuurlauda, ​​mis pakub hõlpsat juurdepääsu teie veebisaidi funktsioonidele.

Siin on video, mille tegin hiljuti WordPress Starteris:

Soovitused

Nagu ma juba varem olen öelnud, ei vaja kõik WordPressi kasutajad hallatud hostimiskava. Tegelikult on olemas mõned suurepärased veebimajutusplaanid sellistelt ettevõtetelt nagu Bluehost, DreamHost ja Web Hosting Hub (kui nimetada vaid mõnda), mis sisaldavad WordPressi ja on täiesti võimelised käitlema mitmesuguseid WordPressi veebisaite. Kui eelistate siiski spetsiaalselt WordPressile kohandatud hostimiskava, mis täidab suurema osa WP-ga seotud hooldustoimingutest, siis võtaksin kindlasti pilgu saidile SiteGround. Nad on pakkunud suurepäraseid WordPressi tööriistu koos suurepäraste hostimisteenustega, millest on mulle kasu olnud.

Klõpsake siin, et saada lisateavet SiteGroundi hallatava WordPressi hostimise kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map