Vietnes zemes mitināšanas pārskats

Vietne


2019. gada labākais tīmekļa mitināšanaLabākais klientu atbalsts Manā pastāvīgajā meklējumos, lai atrastu labākos pieejamos tīmekļa mitināšanas plānus, ir pienācis laiks apskatīt citu pārvaldītu WordPress mitināšanas iespēju. SiteGround ir uzņēmums, kas darbojas jau kopš 2004. gada un piedāvā pilnu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu klāstu, ieskaitot WordPress.

Svarīgi: ja jūs meklējat godīgu Vietnes zemes atsauksmes, Lūdzu, ņemiet vērā, ka es esmu faktisks maksājošs klients, kurš izmanto vietni SiteGround WordPress Hostings. Atšķirībā no citām recenzijām, kas var būt balstītas uz bezmaksas izmēģinājuma kontu, šī ir mana faktiskā pieredze, izmantojot manu reālo vietņu SiteGround mitināšanas kontu..

WordPress mitināšanas iespējas

VietneiGround ir trīs pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu veidi.

Uzsākt:

 • Iesācējiem
 • Tikai viena vietne
 • Apm. 10 000 apmeklējumu mēnesī

GrowBig:

 • Ietver Premium Features
 • Vairākas vietnes
 • Apm. 25 000 apmeklējumu mēnesī

GoGeek:

 • Ietver pieturvietu laukumu
 • Vairākas vietnes
 • Apm. 100 000 apmeklējumu mēnesī

Manā gadījumā es izvēlējos GrowBig plānu. GoGeek plāns ir paredzēts uzņēmumu lietotājiem. Tomēr šajos gadījumos es ieteiktu pārbaudīt WP Engine vai MediaTemple, ja jums tiešām ir vajadzīgs šāds resursu līmenis. SiteGround GrowBig plāns ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem un personīgām WordPress vietnēm, kurām nepieciešama pārvaldīta mitināšana.

Vietnes zemes datu centri

Vietnei Ground ir pieci datu centri, kas atrodas trīs kontinentos – Čikāgā, IL; Londona, Lielbritānija; Amsterdama, NL; Milānas IT; un Singapūras SG. Tādējādi jūs varat izvēlēties apmeklētājiem vistuvāko, lai ātrāk ielādētu vietni. Turklāt, izmantojot SiteGround tehnoloģiju SuperCacher, jūsu vietnes ātrums ir vēl lielāks.

Pierakstīties

Reģistrēties vietnē SiteGround ir ļoti viegli un viegli. Jūs varat norēķināties ar savu kredītkarti. Tomēr, ja vēlaties maksāt, izmantojot PayPal, varat to izdarīt, sazinoties ar atbalsta dienestu. Viņi liks jums iet uz priekšu un iesniegt pasūtījuma veidlapu ar norēķinu informāciju, kas atstāta tukša. Pēc tam jums tiks piešķirta īpaša saite, lai veiktu PayPal maksājumu.

Pēc reģistrēšanās procesa pabeigšanas jūs saņemsit apsveikuma e-pastu ar savu pieteikšanās informāciju un saiti uz vietnes SiteGround kontu.
Vietnes sveiciena e-pasts

Vietnes SiteGround klientu konta apgabals satur visu būtisko informāciju par jūsu konta iestatījumiem. Varat arī pārvietoties pa cilnēm, lai iegūtu atbalstu, piekļūtu norēķinu informācijai, kā arī iegūtu papildu pakalpojumus un resursus.
Vietnes zemes konta panelis Mani konti

Esošās WordPress vietnes pārsūtīšana

Ja jums jau ir WordPress vietne tiešsaistē ar citu resursdatoru, jūs ar prieku uzzināsit, ka SiteGround, ja vēlaties, faktiski pārsūtīs jūsu vietni bez maksas. Varat arī izvēlēties pats pārvietot vietni. Manā gadījumā es izvēlējos nodot savu vietni pats. Es savā SiteGround kontā veicu jaunu WordPress instalēšanu un importēju esošo datu bāzi jaunizveidotajā vietnē SiteGround. Pēc tam man vajadzēja tikai nokopēt savu wp-satura mapi vietnē SiteGround, un mana vietne tagad bija izveidota un darbojas!

Pēc WordPress instalēšanas jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar savu administratora pieteikšanās informāciju un saitēm uz pamācībām un videoklipiem.
Vietnes WordPress instalēšanas e-pasts

Vietnes WordPress mitināšanas iespējas

Papildus vietnes Ground labi izveidotajai kontu pārvaldības zonai jūs kā vadības interfeisu iegūstat arī cPanel. Man noteikti patīk, kā SiteGround ir pielāgojis savu cPanel ar jūsu konta pārvaldības cilnēm, kas ir pieejamas augšpusē. Īpašu interesi WordPress vietņu īpašniekiem radīs sadaļa WordPress rīki. Šeit jūs varat noklikšķināt uz rīkiem, lai instalētu WordPress, iespējot automātiskos atjauninājumus, veikt administratora funkcijas, iespējot SuperCacher, kā arī iestatīšanas inscenējumu un GIT.
Vietnes zemes cPanel

Labāka automātisko WordPress atjauninājumu kontrole

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā automātiskus WordPress atjauninājumus. Bet šeit ir vēl viena joma, kurā SiteGround spīd, veicot darbības soli tālāk. Izmantojot vietnes SiteGround jauno plānošanas funkciju, jums tagad ir daudz labāk kontrolēt automātiskos WordPress atjauninājumus. Vietnes WordPress WordPress atjauninājumu noklusējuma grafiks ir tūlītējs nelielu drošības izlaidumu atjauninājums un galveno kodolu atjauninājumu jauninājums 24 stundu laikā. Tomēr jūs varat mainīt to plānošanu, kad nelieli un nozīmīgi atjauninājumi notiek uz 24, 48 vai 72 stundām – dodot jums vairāk laika savas vietnes sagatavošanai jauninājumiem.

Jūs varat ieplānot WordPress automātiskos atjauninājumus, noklikšķinot uz WP automātiskās atjaunināšanas ikonas savā cPanel.
Vietnes zemes WordPress rīki

Automātiski WordPress spraudņa atjauninājumi!

Vietnē SiteGround ir vēl lielāki jaunumi par WordPress atjauninājumiem. Jaunajā automātiskās atjaunināšanas plānošanā ir iekļauta arī iespēja atjaunināt visus jūsu WordPress spraudņus. Šī ir milzīga iezīme, kas parasti sastopama tikai daudz dārgākos pārvaldītos hostinga plānos! Un tas ir vēl viens vietnesGround saistības ar jauninājumiem un uzlabojumiem piemērs.

WP automātiskās atjaunināšanas plānošanas apgabalā varat iespējot automātiskus spraudņu atjauninājumus.
Vietnes zemes automātiskās atjaunināšanas iestatījumi

WordPress rīkkopa ļauj automatizēt tādus uzdevumus kā administratora paroļu atiestatīšana, domēnu maiņa un WP instalāciju pārvietošana vai izdzēšana.
Vietnes zemes WordPress rīku rīkkopa

SuperCacher – labāks vietņu ātrums

SiteGround SuperCacher nodrošina jūsu vietnei papildu kešatmiņas funkcionalitātes līmeņus, lai jūsu vietne tiktu ielādēta ātrāk un varētu veikt vairāk apmeklējumu.
Vietnes zemes WordPress rīki Supercacher
SuperCacher ir trīs dažādi līmeņi, lai paātrinātu jūsu vietni:

 • Lakas statiskā kešatmiņa
 • Lakas dinamiskā kešatmiņa
 • Iegaumēts

Es esmu uzrakstījis atsevišķu ziņu par SiteGround SuperCacher, kuru varat apskatīt šeit. Varat arī noklausīties manu ekskluzīvo interviju ar vietnes SEO un WordPress ekspertu Hristo Pandjarovu, kurš stāsta par SuperCacher un to, kā jūsu tīmekļa mitināšana var ievērojami mainīt jūsu vietnes ātrumu.

Vietne SiteGround turpina pārsteigt ar savas vietnes ātrumu un veiktspēju. Nesenajā ātruma pārbaudē vietne SiteGround izveidoja dažus no labākajiem vietņu ielādes laikiem, kādus mēs jebkad esam redzējuši. Viņu pastāvīgo jauninājumu un hostinga platformas uzlabojumu apvienojums, kā arī viņu SuperCacher tehnoloģija, un tāpēc, ka viņi vienmēr cenšas nodrošināt jaunākās PHP versijas, SiteGround ir publicējis pārsteidzošus rezultātus.

Zemāk ir mūsu SiteGround ātruma pārbaudes rezultātu paraugs visiem trim ASV reģioniem.
vietnes ātruma testa rezultāti

Datu dublēšana un atjaunošana

Vietnei SiteGround ir arī viena no labākajām ikdienas dublēšanas un atjaunošanas funkcijām. Jūsu vietnes dati katru dienu tiek automātiski dublēti, un jūs varat izvēlēties atjaunot datus no pēdējām 30 dienām. Lai atjaunotu datus vai manuāli izveidotu rezerves kopiju, dodieties uz cPanel un ritiniet uz leju līdz sadaļai Dublējumu pārvaldnieks..
siteground-backup-manager

ATJAUNINĀJUMS: Labas ziņas – īpaši GoGeek mitināšanas plāna klientiem! Vietne SiteGround tagad ir uzlabojusi jau tā lieliskās datu dublēšanas un atjaunošanas funkcijas. Tagad papildus automātiskām ikdienas rezerves kopijām jums ir arī iespēja izveidot rezerves kopijas pēc pieprasījuma, kad vien vēlaties. Tā ir lieliska drošības funkcija, ko izmantot, piemēram, pirms motīvu un spraudņu atjaunināšanas. Izmantojot jauno dublēšanas funkciju, papildus automatizētajām rezerves kopijām, kas jums tiek izveidotas, jums ir atļauts izveidot 5 tūlītējas datu rezerves kopijas pēc pieprasījuma..

Tūlītējas rezerves kopijas ir pieejamas bez maksas, izmantojot vietnes SiteGround GoGeek mitināšanas plānu. Tas ir pieejams arī StartUp un GrowBig mitināšanas plāna klientiem, taču jums būs jāmaksā papildu maksa. Tomēr StartUp plāna klientiem ir labas ziņas, jo automātiskā ikdienas dublēšana tagad ir iekļauta visos mitināšanas plānos.

Klientu atbalsts

Man jāsaka, ka SiteGround klientu atbalsts ir bijis lielisks. Viņu tiešsaistes tērzēšanas atbalsta reakcijas laiks ir lielisks, un visi atbalsta darbinieki, ar kuriem es esmu ticis galā, ir spējuši atbildēt uz jautājumiem un draudzīgi un ātri rūpēties par visiem jautājumiem. Zemāk ir ekrāna kadra paraugs no vienas no manām tērzēšanas atbalsta sesijām.
Vietnes tiešraides tērzēšanas atbalsta paraugs

Apmācības, kuras saņem SiteGround klientu atbalsta personāls, ir ļoti plašas, un tas ļoti skaidri redzams no izcilā atsaucīgā atbalsta, ko esmu saņēmis gadu gaitā. Īpaši jautāju par atbalsta komandu, runājot ar SiteGround galveno operācijas vadītāju Renetu Tsankovu. Viņa paskaidroja, ka visiem jaunajiem atbalsta komandas dalībniekiem ir vismaz 2 līdz 4 nedēļas apmācības, pirms viņi pat sāk sarunāties ar klientiem. Pēc tam viņi sāk palīdzēt klientiem mentora uzraudzībā, kurš viņiem var palīdzēt. Apmācības ilgst apmēram 3 līdz 6 mēnešus, līdz atbalsta aģents ir gatavs patstāvīgi palīdzēt klientiem.

Video: 5 lietas, kas man patīk vietnē SiteGround

Šis ir videoklips, kuru es izveidoju, izceļot piecas populārākās lietas, kas man patīk vietnē SiteGround Hosting:

Vairāk Vietnes zemes pārskatu

VietneGround vs Bluehost
VietneGround vs DreamHost
VietneGround vs GoDaddy
SiteGround vs InMotion
SiteGround vs WP Engine

Vietnes vietnes jauninājumi un uzlabojumi

Papildus lieliskajam servisam un atbalstam vietņu vietne no citiem tīmekļa mitinātājiem patiešām atšķir to pastāvīgo apņemšanos ieviest jauninājumus un uzlabot tehnoloģiju. Gados, kad esmu bijis SiteGround klients, esmu pieredzējis daudzus uzlabojumus un uzlabojumus katru gadu. Šeit ir tikai daži piemēri:

Jauniniet uz visu koplietojamo mitināšanas platformu

Vietne Ground ir atjaunojusi savu Shared Hosting platformu, izmantojot Linux konteinerus (LXC Technology). Tas ļāva viņiem piedāvāt resursu efektivitāti un lielāku stabilitāti satiksmes intensitātes palielināšanās laikā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat izlasīt manu rakstu par vietnes SiteGround koplietošanas hostinga būtisko jaunināšanu.

Jauna iekšējā dublēšanas un atkopšanas sistēma

Izmantojot jauno SiteGround dublēšanas un atkopšanas sistēmu, viņi spēj ātrāk un efektīvāk atjaunot visa servera datus. Lai arī nav ierasts, ka ir jāatjauno viss serveris, ja rodas tāda situācija, vietņu dīkstāve ar jauno sistēmu tiek ievērojami samazināta. Skatiet manu rakstu šeit par vietnes SiteGround iekšējās dublēšanas un atkopšanas sistēmu.

Unikāla mākslīgā intelekta pretbotu sistēma

Turklāt SiteGround ir arī izstrādājis savu mākslīgā intelekta sistēmu, kas stundā bloķē līdz 2 miljoniem brutālu spēku uzbrukumu. Uzbrukumi tiek apturēti servera līmenī, pirms tie nonāk klientu vietnēs.

WordPress Starter

Un, runājot par uzlabojumiem, SiteGround tagad ir vēl labāks WordPress iesācējiem. Jaunā WordPress Starter funkcija sniedz palīdzību vietņu izveidošanas procesā. Pēc WordPress instalēšanas, kad pirmo reizi apmeklējat savu WordPress Admin, WordPress Starter automātiski palaiž un palīdz izvēlēties motīvu un pievienot vietnei nepieciešamās funkcijas. WordPress Starter ietver arī pielāgotu WordPress informācijas paneli, kas nodrošina ērtu piekļuvi jūsu vietnes funkcijām.

Šeit ir video, kuru nesen izveidoju WordPress Starter:

Ieteikumi

Kā jau iepriekš esmu teicis, ne visiem WordPress lietotājiem būs nepieciešams pārvaldīts mitināšanas plāns. Faktiski ir daži izcili tīmekļa mitināšanas plāni no tādiem uzņēmumiem kā Bluehost, DreamHost un Web Hosting Hub (nosaukt tikai dažus), kas ietver WordPress un ir lieliski spējīgi darboties daudzu veidu WordPress vietnēs. Tomēr, ja jums labāk patīk hostinga plāns, kas īpaši pielāgots WordPress un kurš veic lielāko daļu ar WP saistīto uzturēšanas uzdevumu, tad es noteikti apskatīšu vietni SiteGround. Viņi ir nodrošinājuši dažus izcilus WordPress rīkus, kā arī lieliskus hostinga pakalpojumus, kas man ir bijuši izdevīgi.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par SiteGround pārvaldīto WordPress mitināšanu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map