VPN ceļvedis 2019. gads

vpn-ceļvedis


Ja esat vietnes īpašnieks (vai potenciāls), tad acīmredzot jūs daudz laika pavadīsit internetā. Bet pat ja jūs esat bieži interneta sērfotājs, jūsu atrašanās vieta un personīgā informācija var būt apdraudēta. Tā kā tīmekļa drošība šajās dienās ir tik liela problēma, arvien vairāk interneta lietotāju izmanto VPN (virtuālos privātos tīklus), lai nodrošinātu privātumu un aizsardzību tīmeklī..

Kas ir virtuālais privātais tīkls?

VPN ir tāds pats kā drošības tunelis vai ceļš, kad izmantojat publisku vai koplietojamu tīklu. Tas ļauj jums saglabāt savu atrašanās vietu un personisko informāciju privātu. Tā vietā, lai tikai izmantotu datoru vai viedtālruni, lai pārlūkotu un izmantotu Web, vispirms ar virtuālo privāto tīklu izveidojat savienojumu ar VPN serveri, lai pēc tam piekļūtu internetam no šī servera, nevis no savas ierīces..

Tā kā jūs izmantojat VPN, lai nokļūtu tīmeklī, jūsu atrašanās vietas informācija (IP adrese utt.) Tiek saglabāta privāta. Un dati, kas no jūsu ierīces tiek nosūtīti uz VPN serveri, tiek šifrēti, lai aizsargātu pret hakeriem.

Kādas ir VPN priekšrocības??

 • Aizsargājiet sevi, izmantojot publiskos WiFi tīklus
 • Pārlūkot Web anonīmi
 • Jūsu dati ir šifrēti
 • Piekļūstiet straumēšanas pakalpojumiem no citām valstīm
 • Var izmantot vairākās ierīcēs (galddatorā, klēpjdatorā, viedtālrunī utt.)
 • Jūsu darbība nav reģistrēta

Kvalitatīvam VPN sniedzējam būs tīkls ar daudziem VPN serveriem, kas atrodas dažādās pasaules valstīs. Lai izveidotu lielāku ātrumu, varat izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas jūsu reģionā. Līdztekus jūsu datu šifrēšanai militārā pakāpē, VPN pakalpojumu sniedzēji norāda, ka nav jāpiesakās nevienā no jūsu darbībām. Tāpēc, piekļūstot tīklam, jūs saņemat privātumu un anonimitāti.

Kad jūs izmantotu virtuālo privāto tīklu?

Tātad, kam vajadzētu izmantot VPN? Ja esat kāds, kurš bieži izmanto publiskus, nedrošus WiFi tīklus – neatkarīgi no tā, vai tas atrodas jūsu iecienītajā kafijas namiņā vai kādā citā vietā, jums patiešām vajadzētu izmantot VPN.

Turklāt, ja tīmeklī pārlūkošanas laikā vēlaties aizsargāt savu anonimitāti, nepieciešams VPN.

Un VPN ir arī lielisks risinājums, ja jums ir nepieciešams piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, YouTube vai Netflix no citām valstīm.

Kā izvēlēties VPN

Tātad, kas jums jāmeklē, iegādājoties VPN pakalpojumu? Jūsu pirmā doma varētu būt ātrums. Un, lai arī es piekrītu, ka ātrums vienmēr ir svarīgs, esmu atklājusi, ka mani izmantotie VPN pakalpojumu sniedzēji veic tikpat labu darbu. Esmu redzējis dažus pārskatus un salīdzinājumus, kuros uzskaitīti faktiskie ātruma skaitļi. Bet patiesība ir tāda, ka ātruma mērīšana tīklā vienmēr ir sarežģīta lieta. Un, runājot par VPN, process ir eksponenciāli grūts. Ir vienkārši pārāk daudz mainīgo, lai visiem būtu konkrēti skaitļi.

Galvenais ir tas, ka vēlaties VPN, kas darbojas pietiekami ātri, lai jūs pat nenojaušat, ka to izmantojat. Atkal mana pieredze ir tāda, ka lielākie (un daļēji lielie) VPN sniedzēji rīkojas tieši tā. Tomēr tas, ko es gribētu meklēt, ir VPN sniedzējs, kuram ir laba izmēra tīkls, kas ideālā gadījumā ietver serverus, kas atrodas tuvu jūsu teritorijai. Izmantojot VPN serveri tuvāk jūsu atrašanās vietai, parasti ātrums būs lielāks.

Noteikti priekšroka tiek dota tādām funkcijām kā neierobežots joslas platums un servera izmaiņas. Atkal vairums VPN pakalpojumu sniedzēju savos maksas plānos iekļauj neierobežotas iespējas. Tomēr parasti jūs esat ierobežots, ja nolemjat izvēlēties bezmaksas plānu – vēl viens iemesls, kāpēc jums patiešām vajadzētu izvēlēties piemaksātu VPN paketi.

Jūs arī vēlaties pārliecināties, vai jūsu VPN ir ietverts tā dēvētais slepkavības slēdzis. Izmantojot slēdzi, ja jūsu VPN savienojums nedarbojas, jūsu datu nosūtīšana uz internetu tiek pārtraukta, līdz tiek atjaunots drošs savienojums. Tādā veidā jūsu personas dati netiks nopludināti nepiederošām personām.

Un neaizmirstiet par klientu atbalstu. Pārsteidzoši, ne visi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā atbalstu visu diennakti vai tiešraides tērzēšanu. Es noteikti meklētu vismaz vienu no šīm atbalsta funkcijām.

Kā iestatīt un izmantot VPN

VPN iestatīšanas un izmantošanas process faktiski ir ļoti vienkāršs. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā instalēšanu un aktivizēšanu ar vienu klikšķi. Vienkārši lejupielādējat VPN programmatūru vienreiz un pēc tam ikreiz, kad jums ir nepieciešams izmantot tīmekli, palaižat VPN lietotni.

Šeit ir video, ko izveidoju, uzstādot un izmantojot VPN:

VPN ieteikumi

Šeit ir daži no VPN, kurus esmu pārbaudījis un izmantojis. Visi šie virtuālā privātā tīkla pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu pārbaudīt lietas, lai redzētu, kā tās darbojas jums.

Hotspot vairogs

karstais punkts vairogs-vpn
Hotspot Shield ir VPN plāni gan personīgai, gan biznesa lietošanai. Tajos ietilpst atbalsts tērzēšanā un 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu mana karstā punkta vairoga pārskatu

IPVanish

ipvanish-vpn
IPVanish ir vairāk nekā 1100 VPN serveru, kas atrodas vairāk nekā 60 valstīs. Vienlaicīgi var savienot ne vairāk kā 10 dažādas ierīces.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu manu IPVanish pārskatu

Privāta piekļuve internetam

privāts-interneta piekļuves-vpn
Privātai interneta piekļuvei ir vairāk nekā 3200 serveru, kas atrodas 33 valstīs.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pārskatu Mana privātā piekļuve internetam

Uzticieties.Zone

trustzone-vpn
TrustZone nodrošina gan automātisko atrašanās vietas izvēli, lai iegūtu tuvāko un ātrāko VPN serveri, gan arī automātisko atkārtotās savienošanas iespēju.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu My TrustZone pārskatu

TunnelBear

tunelbear-vpn
TunnelBear ir vienīgais VPN, kas regulāri publicē drošības auditus. Tajos ir sava automātiskā tuneļa funkcija, kas automātiski nodrošina tuvāko un ātrāko servera savienojumu.

NordVPN

nordvpn-vpn
NordVPN ir tīkls ar vairāk nekā 5100 VPN serveriem, kas atrodas 61 dažādās valstīs. Viņi piedāvā īpašus serverus, piemēram, speciālus IP serverus ar savu IP adresi, dubultā VPN kalpošanu divkāršai šifrēšanai un apgāztus serverus valstīm ar interneta ierobežojumiem..

VPN un VPN salīdzinājumi

Kuru VPN pakalpojumu jums vajadzētu izvēlēties? Tālāk ir aprakstīts, kā VPN pakalpojumu sniedzēji sacenšas.

Hotspot vairogs vs IPVanish
Hotspot Shield un IPVanish noteikti ir divi no labākajiem VPN nodrošinātājiem, kurus esmu izmantojis. Šis salīdzināšanas pētījums ir ļoti tuvs aicinājums…

Hotspot vairogs pret privātu piekļuvi internetam
Hotspot vairogs un privāta piekļuve internetam ir reālas iespējas, ja jums nepieciešams kvalitatīvs VPN. Uzņēmumiem un lielākajai daļai personīgo lietotāju es ieteiktu…

Hotspot vairogs vs TrustZone
Gan Hotspot Shield, gan TrustZone nodrošina dzīvībai svarīgas funkcijas, kas nepieciešamas veiksmīgai VPN pieredzei. Tomēr…

IPVanish vs privātā interneta piekļuve
Šajā IPVanish vs privātā interneta piekļuves salīdzinājumā mēs detalizēti aplūkojam priekšrocības, ko katrs var piedāvāt, un kurš VPN sniedzējs ir labāka izvēle …

IPVanish vs TrustZone
Kurš VPN ir labāks? IPVanish vai TrustZone? Šim IPVanish un TrustZone salīdzinājumam lielākajai daļai lietotāju es ieteiktu…

Privāta piekļuve internetam vs TrustZone
Salīdzinot iegūtās funkcijas ar privāto piekļuvi internetam un TrustZone, sākumā lietas izskatās diezgan līdzīgas. Tomēr, ciešāk izpētot, un, manuprāt, ar abu VPN sniedzēju pieredzi …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map