VPN Guide 2019

vpn-путівник


Якщо ви власник веб-сайту (або потенційний), ви, очевидно, збираєтеся витрачати багато часу в Інтернеті. Але навіть якщо ви просто часті веб-серфери, ваше місцезнаходження та особиста інформація можуть бути під загрозою. Оскільки веб-безпека є такою великою проблемою в наші дні, все більше користувачів Інтернету використовують VPN (Virtual Private Networks) для конфіденційності та захисту в Інтернеті..

Що таке віртуальна приватна мережа?

VPN подібний до тунелю безпеки або шляху, коли ви використовуєте загальнодоступну або спільну мережу. Це дозволяє зберігати ваше місцезнаходження та особисту інформацію приватними. Замість того, щоб просто використовувати комп’ютер або смартфон для перегляду та використання Інтернету, за допомогою віртуальної приватної мережі спочатку ви підключаєтесь до VPN-сервера, щоб потім отримати доступ до Інтернету з цього сервера, а не з власного пристрою.

Оскільки ви використовуєте VPN для доступу до Інтернету, інформація про ваше місцезнаходження (IP-адреса тощо) залишається приватною. Дані, що надсилаються з вашого пристрою на сервер VPN, шифруються для захисту від хакерів.

Які переваги VPN?

 • Захищає себе під час використання загальнодоступних мереж WiFi
 • Анонімно переглядайте Інтернет
 • Ваші дані шифруються
 • Доступ до потокових послуг з інших країн
 • Можна використовувати на кількох пристроях (настільний комп’ютер, ноутбук, смартфон тощо)
 • Ваша активність не реєструється

Якісний постачальник VPN матиме мережу з багатьма серверами VPN, розташованими в різних країнах світу. Для кращої швидкості ви можете підключитися до сервера, розташованого у вашому районі. Поряд із шифруванням ваших даних військовим рівнем, постачальники VPN дозволяють не реєструвати жодну свою діяльність. Тому ви отримуєте конфіденційність та анонімність під час доступу до Інтернету.

Коли ви використовуєте віртуальну приватну мережу?

Отже, хто повинен використовувати VPN? Якщо ви хтось, хто часто користується громадськими, незахищеними Wi-Fi мережами – будь то у вашій улюбленій кав’ярні чи в якомусь іншому місці, ви дійсно повинні використовувати VPN.

Крім того, якщо ви хочете захистити свою анонімність під час перегляду Інтернету, то вам потрібна VPN.

І VPN – це також чудове рішення, якщо вам потрібно отримати доступ до потокових служб, таких як YouTube або Netflix з інших країн.

Як вибрати VPN

Отже, на що слід звернути увагу при придбанні послуги VPN? Ваша перша думка може бути швидкістю. І хоча я погоджуюся, що швидкість завжди важлива, я виявив, що VPN-провайдери, якими я користувався, роблять однаково гарну роботу. Я бачив деякі огляди та порівняння, в яких перераховані фактичні показники швидкості. Але правда полягає в тому, що вимірювання швидкості в Інтернеті – це завжди хитра справа. А якщо мова йде про VPN, то процес є експоненціально складним. Існує занадто багато змінних, щоб дати конкретні цифри для всіх.

Ключовим тут є те, що ви хочете, щоб VPN працював досить швидко, щоб ви навіть не розуміли, що використовуєте його. Знову ж таки, мій досвід показав, що основні (і напів основні) VPN-провайдери роблять саме це. Однак я б хотів звернути увагу на провайдер VPN, який має хороший розмір мережі, який ідеально включає сервери, близькі до вашого регіону. Використання VPN-сервера ближче до вашого місця зазвичай призводить до кращої швидкості.

Однозначно переважні такі функції, як необмежена пропускна здатність та зміни сервера. Знову ж таки, більшість постачальників VPN включають необмежені можливості у свої платні плани. Однак ви, як правило, обмежені, якщо вирішите дістатись із безкоштовним планом – ще одна причина, по якій ви дійсно повинні вибрати пакет VPN, який виплачується премією..

Ви також хочете переконатися, що ваш VPN включає в себе те, що відомо як перемикач на знищення. За допомогою перемикача на знищення, якщо ваше VPN-з’єднання припиняється, ваші дані припиняються від надсилання до Інтернету, поки не буде відновлено захищене з’єднання. Таким чином ваші особисті дані не просочуються до сторонніх.

І не забувайте про службу підтримки. Дивно, але не всі постачальники VPN пропонують цілодобову підтримку або спілкування в чаті. Я б точно шукав хоча б одну з цих функцій підтримки.

Як налаштувати та використовувати VPN

Процес налаштування та використання VPN насправді дуже простий. Більшість постачальників VPN пропонують установку та активацію в один клік. Ви просто завантажуєте програмне забезпечення VPN один раз, а потім, коли вам потрібно користуватися Інтернетом, запускаєте додаток VPN.

Ось відео, яке я зробив із встановлення та використання VPN:

Рекомендації VPN

Ось деякі VPN, які я перевірив і використовував. Усі ці постачальники віртуальних приватних мереж пропонують безкоштовний пробний період, щоб ви могли перевірити, як вони працюють для вас.

Щит гарячої точки

гаряча точка-щит-vpn
Hotspot Shield має плани VPN як для особистого, так і для ділового використання. Вони включають підтримку в прямому чаті та гарантію повернення грошей на 45 днів.

Клацніть тут, щоб побачити Огляд моєї точки захисту

IPVanish

іпваніш-впн
IPVanish має понад 1100 VPN-серверів, розташованих у понад 60 країнах. Ви можете одночасно підключити до 10 різних пристроїв.

Клацніть тут, щоб побачити Мій огляд IPVanish

Приватний доступ до Інтернету

приватний інтернет-доступ-vpn
Приватний доступ до Інтернету має понад 3200 серверів, розташованих у 33 країнах.

Натисніть тут, щоб побачити Мій приватний огляд доступу до Інтернету

Trust.Zone

trustzone-vpn
TrustZone надає як Автоматичний вибір місця для отримання найближчого та найшвидшого VPN-сервера, так і автоматичне повторне з’єднання.

Натисніть тут, щоб побачити мій огляд TrustZone

TunnelBear

тунель-впн
TunnelBear – єдиний VPN, який публікує регулярні перевірки безпеки. Вони включають в себе функцію Auto Tunnel, яка автоматично надає вам найближче і швидке з’єднання з сервером.

NordVPN

nordvpn-vpn
NordVPN має мережу з понад 5100 VPN-серверами, розташованими в 61 різних країнах. Вони пропонують спеціалізовані сервери, такі як виділені IP-сервери з власною IP-адресою, подвійні VPN-сервіси для подвійного шифрування та приховані сервери для країн з обмеженнями в Інтернеті..

Порівняння VPN з VPN

Яку послугу VPN вибрати? Ось як постачальники VPN узгоджують голову до голови.

Точка захисту від IPVanish
Hotspot Shield і IPVanish, безумовно, є двома найкращими постачальниками VPN, якими я користувався. Це порівняльне дослідження є дуже близьким закликом …

Hotspot Shield vs приватний доступ до Інтернету
Щит гарячої точки та приватний доступ до Інтернету – це життєздатні варіанти, якщо вам потрібен якісний VPN. Для підприємств та для більшості особистих користувачів я рекомендую…

Hotspot Shield vs TrustZone
Hotspot Shield і TrustZone забезпечують життєво важливі функції, необхідні для успішного VPN-досвіду. Однак…

IPVanish vs приватний доступ до Інтернету
У цьому порівнянні IPVanish та приватного доступу до Інтернету ми детально розглядаємо переваги, які кожен може запропонувати, і який VPN-провайдер є кращим вибором …

IPVanish проти TrustZone
Який VPN краще? IPVanish чи TrustZone? Для цього порівняння IPVanish та TrustZone, для більшості користувачів я рекомендував би …

Приватний доступ до Інтернету проти TrustZone
Порівнюючи функції, які ви отримуєте з приватним доступом до Інтернету та TrustZone, спочатку речі виглядають досить схоже. Однак при більш детальному огляді та власними руками на досвіді з обома постачальниками VPN …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map