VPN juhend 2019

vpn-juhend


Kui olete veebisaidi omanik (või potentsiaalne), veedate ilmselt palju aega Internetis. Kuid isegi kui olete lihtsalt sagedane veebisõber, võib teie asukoht ja isiklik teave olla ohus. Kuna veebiturvalisus on tänapäeval nii suur probleem, kasutavad üha enam Interneti-kasutajaid VPN-i (virtuaalsed privaatvõrgud) veebis privaatsuse ja kaitse tagamiseks..

Mis on virtuaalne privaatvõrk?

VPN on nagu turvatunnel või -tee, kui kasutate avalikku või jagatud võrku. See võimaldab teil hoida oma asukohta ja isiklikku teavet privaatsena. Selle asemel, et lihtsalt oma arvutit või nutitelefoni veebi sirvida ja kasutada, ühendate virtuaalse privaatvõrguga esmalt VPN-serveriga, et siis saaksite Internetti juurde oma serveri, mitte oma seadme kaudu.

Kuna kasutate VPN-i veebi saamiseks, hoitakse teie asukohateavet (IP-aadressi jne) privaatsena. Ja teie seadmest VPN-serverisse saadetavad andmed on häkkerite eest kaitsmiseks krüptitud.

Mis on VPN-i eelised??

 • Kaitseb ennast avalike WiFi-võrkude kasutamisel
 • Sirvige veebit anonüümselt
 • Teie andmed on krüptitud
 • Juurdepääs voogesituse teenustele teistest riikidest
 • Saab kasutada mitmel seadmel (lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon jne)
 • Teie tegevust ei logita

Kvaliteetsel VPN-i pakkujal on võrk paljude VPN-serveritega, mis asuvad erinevates riikides üle kogu maailma. Parema kiiruse saamiseks saate ühenduse luua teie piirkonnas asuva serveriga. Lisaks teie andmete sõjaväelisele krüptimisele on VPN-i pakkujad mõelnud oma tegevuste logimata jätmisele. Seetõttu saate veebile juurdepääsu saamiseks privaatsust ja anonüümsust.

Millal te kasutaksite virtuaalset privaatvõrku??

Niisiis, kes peaks VPN-i kasutama? Kui olete keegi, kes kasutab sageli avalikke, ebaturvalisi WiFi-võrke – olgu see siis teie lemmikkohvikus või mõnes muus kohas, peaksite kasutama VPN-i.

Kui soovite kaitsta oma anonüümsust veebis sirvimise ajal, on VPN just see, mida vajate.

Ja VPN on suurepärane lahendus ka siis, kui teil on vaja juurde pääseda voogesituse teenustele, näiteks YouTube või Netflix teistest riikidest.

Kuidas valida VPN

Mida peaksite otsima VPN-teenuse ostmisel? Teie esimene mõte võiks olla kiirus. Ja kuigi ma olen nõus, et kiirus on alati oluline, leidsin, et VPN-i pakkujad, keda olen kasutanud, teevad võrdselt head tööd. Olen näinud arvustusi ja võrdlusi, kus on kirjas tegelikud kiirusnumbrid. Kuid tõde on see, et veebis on kiiruse mõõtmine alati keeruline. Ja kui rääkida VPN-idest, on see protsess hüppeliselt keeruline. Muutujaid on lihtsalt liiga palju, et kõigile konkreetseid numbreid anda.

Siin on oluline, et soovite VPN-i, mis toimib piisavalt kiiresti, et te isegi ei teaks, et kasutate seda. Jällegi on minu kogemus olnud, et peamised (ja pool-suured) VPN-i pakkujad teevad just seda. Kuid see, mida otsiksin, on VPN-i pakkuja, kellel on hea suurusega võrk, mis ideaaljuhul hõlmab teie piirkonna lähedal asuvaid servereid. VPN-serveri kasutamisel teie asukohale lähemal on tavaliselt parem kiirus.

Kindlasti eelistatakse selliseid funktsioone nagu piiramatu ribalaius ja serverimuudatused. Enamik VPN-i pakkujaid sisaldab jällegi oma tasulistesse plaanidesse piiramatuid funktsioone. Tavaliselt olete aga piiratud, kui otsustate kasutada tasuta paketti – muu põhjus, miks peaksite valima tasulise VPN-paketi.

Samuti soovite veenduda, et teie VPN sisaldab nn tapmislülitit. Kui teie VPN-ühendus langeb, peatatakse lüliti abil teie andmete Internetti saatmine, kuni teie turvaline ühendus taastatakse. Nii ei lekitata teie isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

Ja ärge unustage klienditugi. Üllataval kombel ei paku kõik VPN-i pakkujad ööpäevaringset või reaalajas vestluse tuge. Otsin kindlasti vähemalt ühte neist tugifunktsioonidest.

Kuidas VPN-i seadistada ja kasutada?

VPN-i seadistamise ja kasutamise protsess on tegelikult väga lihtne. Enamik VPN-i pakkujaid pakub installimist ja aktiveerimist ühe klõpsuga. Laadite VPN-tarkvara lihtsalt alla üks kord ja siis, kui peate veebit kasutama, käivitate VPN-i rakenduse.

Siin on video, mille tegin VPN-i installimisel ja kasutamisel:

VPN-i soovitused

Siin on mõned VPN-id, mida olen testinud ja kasutanud. Kõik need virtuaalse privaatvõrgu pakkujad pakuvad tasuta prooviperioodi, et saaksite asju proovile panna, et näha, kuidas need teie jaoks välja töötavad.

Leviala kilp

leviala-kilp-vpn
Hotspot Shieldil on VPN-i kavad nii isiklikuks kui ka äriliseks kasutamiseks. Nende hulka kuulub reaalajas vestluse tugi ja 45-päevane raha tagasi garantii.

Minu leviala kilbi ülevaate vaatamiseks klõpsake siin

IPVanish

ipvanish-vpn
IPVanishil on üle 1100 VPN-serveri, mis asuvad enam kui 60 riigis. Saate üheaegselt ühendada kuni 10 erinevat seadet.

Minu IPVanishi ülevaate vaatamiseks klõpsake siin

Privaatne Interneti-juurdepääs

privaatne-Interneti-juurdepääs-vpn
Privaatsel Interneti-ühendusel on üle 3200 serveri 33 riigis.

Minu privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaate vaatamiseks klõpsake siin

Trust.Zone

usaldustsoon-vpn
TrustZone pakub nii automaatse asukoha valimist lähima ja kiireima VPN-serveri saamiseks kui ka automaatse uuesti ühenduse loomist.

Minu TrustZone’i ülevaate vaatamiseks klõpsake siin

TunnelBear

tunnelbear-vpn
TunnelBear on ainus VPN, kes avaldab regulaarseid turvaauditeid. Need hõlmavad oma funktsiooni Auto Tunnel, mis tagab teile automaatselt lähima ja kiireima serveriühenduse.

NordVPN

nordvpn-vpn
NordVPN-il on üle 5100 VPN-serveriga võrk, mis asub 61 erinevas riigis. Nad pakuvad spetsiaalseid servereid nagu teie enda IP-aadressiga spetsiaalsed IP-serverid, topelt VPN-teenused topeltkrüpteerimiseks ja ummistatud serverid Interneti-piirangutega riikidele.

VPN vs VPN võrdlused

Millise VPN-teenuse peaksite valima? Siit saate teada, kuidas VPN-i pakkujad üksteisega suhestuvad.

Hotspot Shield vs IPVanish
Hotspot Shield ja IPVanish on kindlasti kaks parimat VPN-i pakkujat, mida olen kasutanud. See võrdlusuuring on väga tihe üleskutse …

Leviala kilp vs privaatne Interneti-juurdepääs
Hotspoti kilp ja privaatne Interneti-juurdepääs on mõlemad mõistlikud võimalused, kui vajate kvaliteetset VPN-i. Ettevõtjatele ja enamikule isiklikele kasutajatele soovitaksin…

Leviala kilp vs TrustZone
Nii Hotspot Shield kui ka TrustZone pakuvad VPN-i edukaks kasutamiseks hädavajalikke funktsioone. Kuid …

IPVanish vs privaatne Interneti-juurdepääs
Selles IPVanishi ja privaatse Interneti-juurdepääsu võrdluses võtame üksikasjalikult ülevaate eelistest, mida igaüks pakub ja milline VPN-i pakkuja on parem valik …

IPVanish vs TrustZone
Milline VPN on parem? IPVanish või TrustZone? IPVanishi ja TrustZone’i võrdluseks soovitaksin enamiku kasutajate jaoks …

Privaatne Interneti-ühendus vs TrustZone
Kui võrrelda pakutavaid funktsioone privaatse Interneti-juurdepääsu ja TrustZone’iga, näevad asjad alguses üsna sarnased. Kuid lähemal vaatlusel ja oma kogemuste põhjal mõlema VPN-i pakkujaga …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map