Kā izveidot WordPress vietnes dublējumu

kā izveidot rezerves kopiju jūsu WordPress vietnei


Labākais pārkāpums ir laba aizsardzība. Vietņu drošības gadījumā vislabākā aizsardzība ir pārliecināties, vai jūsu dati ir pareizi dublēti. Tā kā WordPress ir mūsdienās populārākā vietņu platforma, nav pārsteigums, ka WordPress vietnes bieži tiek pakļautas uzbrukumam. Šeit ir daži padomi, kā izveidot WordPress vietnes dublējumu un pārliecināties, ka esat aizsargāts.

WordPress rezerves spraudņi

Vienkāršākais veids, kā dublēt WordPress vietni, ir, izmantojot dublējumu un ārēju pakalpojumu, lai veiktu dublējumus. Es personīgi neizmantoju šo metodi. Tomēr šeit ir divi no populārākajiem WordPress rezerves spraudņiem.

BackupBuddy— Ļauj jums plānot automatizētas dublējumkopijas un saglabāt datus ārpus uzņēmuma.

WordPress dublēšana Dropbox—Ļauj jums izveidot dublējumu un WordPress vietni saglabāt jūsu Dropbox kontā.

Kaut arī tādi spraudņu dublēšanas risinājumi ir ērti, tie var arī maksāt vairāk naudas.

Manuālā dublēšana

Pretēji tam, ko jūs domājat, WordPress vietnes manuāla dublēšana faktiski nav tik grūta un neaizņem pārāk daudz laika. Manām vietnēm es dodu priekšroku to dublēšanai tikai manuāli. Process ir vienkāršs, un tas pats par sevi nemaksā par papildu dublēšanu.

Vietnes WordPress dublēšana manuāli galvenokārt ietver divus soļus: Datubāzes, kā arī WordPress konfigurācijas un satura failu dublēšana. Tālāk ir norādīts, kā izveidot savu WordPress dublējumu, izmantojot cPanel. Es vienmēr iesaku doties kopā ar cPanel tīmekļa mitinātāju, ja vien jūs neizvēlaties dārgāku prēmiju pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu. cPanel ir mūsu vēlamais mitināšanas interfeiss vairumā gadījumu.

MySQL datu bāzes dublēšana
cpanel-phpmyadmin
Lai dublētu datu bāzi, izmantojat phpMyAdmin.

Ja nezināt, kuru datu bāzi izmanto jūsu WordPress vietne, varat apskatīt savu wp-config.php failu. Ritiniet failu, līdz tiek parādīts datu bāzes definīcijas paziņojums, kas izskatās šādi:
WordPress-datu bāzes nosaukums

Kad esat ieguvis datu bāzes nosaukumu, palaidiet phpMyAdmin un atlasiet šo datu bāzi. Atlasiet visas tabulas un ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Eksportēt cilni. Pēc tam zem Eksportēšanas metodes noklikšķiniet uz opcijas Pielāgots.
eksporta WordPress datu bāze

Sadaļā Objekta izveides opcijas noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Pievienot DROP TABLE, lai novērstu kļūdu rašanos, atjaunojot datu bāzi un esošās tabulas ar vienādiem nosaukumiem.
rezerves-WordPress-datu bāze

Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz pogas Aiziet, lai eksportētu un lejupielādētu datu bāzes kopiju.

WordPress failu dublēšana
cpanel-failu pārvaldnieks
Nākamais solis ir WordPress konfigurācijas failu un cita satura (attēlu, spraudņu utt.) Dublēšana. Programmā cPanel varat izmantot vai nu FTP, vai failu pārvaldnieku. Personīgi es dodu priekšroku failu pārvaldniekam.

Ja WordPress esat instalējis apakšdirektorijā, varat vienkārši kopēt un lejupielādēt šo apakšmapi. Tomēr, ja sakņu direktorijā esat instalējis WordPress, dublēšanai nepieciešamie faili parasti būs jūsu public_html direktorijā. Saturs izskatīsies šādi:
dublējumkopijas-šie-WordPress-faili

Jūs vēlaties dublēt visus .php failus un visas mapes. Ja jūsu faili ir lieli, varat tos saspiest ZIP arhīvā un pēc tam lejupielādēt datorā.

Lai iegūtu papildu aizsardzību pret dublēšanu, drošai glabāšanai nokopējiet datu bāzi un WordPress failus ārējā datu nesējā.

Tīmekļa mitināšanas dublējumi

a2-hostings Vietne

Visbeidzot, kā pēdējās pievienotās drošības vai dublējuma līnijas, jūsu tīmekļa mitināšanas plānā jāiekļauj atbilstošs dublēšanas un atjaunošanas pakalpojums jūsu WordPress vietnēm. Iepriekš esmu rakstījis rakstu par to, kuriem tīmekļa mitinātājiem ir vislabākās dublēšanas un atjaunošanas funkcijas, tāpēc šajā laikā es neiedziļināšos (varat noklikšķināt uz saites šī raksta beigās, lai skatītu sīkāku informāciju).

Tāpat kā atgādinājums, nepaļaujieties tikai uz savu tīmekļa mitinātāju, lai dublētu savas vietnes. Vienmēr veiciet savu datu dublēšanu manuāli vai izmantojot atsevišķu dublēšanas pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka vienmēr ir derīga savas WordPress vietnes kopija, lai atjaunotu.

Pagaidām es jums vienkārši darīšu zināmu, ka, manuprāt, divi no labākajiem tīmekļa mitināšanas plāniem datu dublēšanai un atjaunošanai ir no SiteGround un A2 Hostinga. Viņi ne tikai nodrošina lielisku datu dublējumu, bet arī ir divi no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. A2 mitināšana nodrošina WordPress vidi, kas ir optimizēta ātrumam un drošībai. SiteGround piedāvā pārvaldītas WordPress mitināšanas funkcijas par ļoti saprātīgām cenām. Un klientu atbalsts abos uzņēmumos ir lielisks.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu mūsu Web mitināšanas rokasgrāmatu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector