Kontrolní seznam hostování WordPress

wordpress-hosting-checklist


Chcete tedy vytvořit svůj vlastní web WordPress? WordPress je skvělá volba. A ve svém myšlení nejste sami. Asi 25% celého webu je nyní WordPress! Přestože na blogu WordPress.com můžete získat blog, vždy vám doporučujeme stáhnout si vlastní webovou stránku hostovanou ze stahování softwaru WordPress.org. Budete mít mnohem více svobody a kontroly – nemluvě o tom, že to bude vypadat mnohem profesionálněji.

Vytvoření vlastního hostovaného webu WordPress je v těchto dnech mnohem snazší. Prvním krokem je získání vlastního názvu domény pro váš web a zakoupení webhostingu. Mnoho společností poskytujících hosting vám dokonce poskytne bezplatné doménové jméno, když se zaregistrujete pro svůj webhostingový plán. Ne všechny webhostingové společnosti nebo plány webhostingu v této věci jsou samozřejmě stejné. Když plánujete vytvořit web WordPress, určitě jsou do vašeho plánu hostování zahrnuty některé funkce, které byste si měli být jistí.

Důrazně doporučujeme, abyste se ujistili, že následující položky v našem kontrolním seznamu hostování WordPress jsou součástí zakoupeného webhostingového plánu.

Položky kontrolního seznamu hostování WordPress

  • – Snadná a rychlá instalace WordPress
  • –Automované aktualizace
  • – Optimalizované prostředí mezipaměti
  • – Aktivní zabezpečení webových stránek
  • –Automatické denní zálohy
  • – Umístění víceúčelových datových center
  • –Bez SSL certifikáty
  • –Content Delivery Network (CDN)
  • – Nejnovější verze PHP podporovány
  • – Rychlá reakce na zákaznickou podporu

Snadná a rychlá instalace WordPress

Chcete-li rychle začít fungovat, hledejte instalaci WordPress jedním kliknutím nebo ještě lepší předinstalaci WordPress při zakoupení hostingu..

Automatické aktualizace

Udržování aktuálnosti softwaru je jedním z nejlepších způsobů ochrany vašeho webu před napadením. Díky automatickým aktualizacím WordPress si můžete být jisti, že používáte nejnovější verzi.

Optimalizované prostředí mezipaměti

Samotný WordPress není vždy nejrychlejší softwarovou aplikací. Pokud však získáte webhostingový plán, který zahrnuje buď patentovanou technologii ukládání do mezipaměti, nebo optimalizované prostředí ukládání do mezipaměti, rychlost vašeho webu se určitě může zlepšit.

Proaktivní zabezpečení webových stránek

Protože zabezpečení webových stránek je životně důležité, vždy hledejte skenování malwaru a další aktivní bezpečnostní funkce.

Automatické denní zálohy

Součástí hostování WordPress by mělo být automatické zálohování denních webových stránek a bezplatné obnovení dat. Některé hostingové plány WordPress udrží posledních 30 dní záloh, což je ideální situace.

Více umístění datového centra

V ideálním případě bude váš hostitel WordPress mít umístění datových center po celém světě, takže si budete moci vybrat to, které je vám nejblíže. Umístění datového centra může mít rozhodující vliv na rychlost vašeho webu.

Certifikáty SSL zdarma

Nyní, když Google a webové prohlížeče označují weby, které nepoužívají https, je naprosto nezbytné, abyste do svého webu WordPress implementovali SSL / TLS. Naštěstí mnoho hostingových společností WordPress nyní nabízí bezplatné Pojďme šifrovat SSL certifikáty. Takže nyní můžete mít SSL s WordPress bez dalších nákladů!

Síť pro doručování obsahu (CDN)

Stejně jako bližší umístění v datovém centru může zvýšit rychlost vašeho webu, se sítí pro doručování obsahu mohou být data z vašeho webu rozložena na různých serverech po celém světě. Tímto způsobem mohou návštěvníci vašeho webu přistupovat k vašemu obsahu ze serveru blíže k jejich oblasti, čímž se zkracuje doba načítání stránky.

Nejnovější verze PHP podporovány

Protože WordPress je z velké části založen na PHP, měli byste se určitě ujistit, že váš hostingový plán WordPress zahrnuje nejnovější podporované verze PHP.

Rychlá podpora zákazníků

Ačkoli dobrá podpora zákazníků není pro hosting WordPress důležitá, je to určitě jedna z kritických částí solidního plánu hostování WordPress. Mnoho hostingových společností tvrdí, že mají odbornou podporu WordPress, takže je důležité předem provést malý průzkum. Například společnosti poskytující webhosting, které se zaměřují výhradně na WordPress, a společnosti, které zdůrazňují WordPress tím, že zahrnují optimalizované prostředí WordPress a další funkce WP, mají s větší pravděpodobností odborníky WordPress na svých podpůrných pracovnících.

Doporučení pro WordPress Hosting

Potřebujete-li pomoc při hledání velkého hostitele WordPress, zde jsou 3 mé oblíbené položky, které všechny osobně používám!

A2 Hosting

a2-wordpress-hosting
Jednoduše řečeno, A2 Hosting je vynikající v každé kategorii. Podle mého názoru jsou v současné době tou nejlepší volbou pro nespravovaný hosting WordPress. Začněme výběrem umístění datového centra a předinstalací WordPress. S A2 Hosting také získáte optimalizované prostředí WordPress pro zvýšení rychlosti a bezpečnosti. Čtyřnásobná redundantní síť A2, úložiště RAID 10 a SSD disky zajišťují rychlý a spolehlivý hosting. Můžete se dokonce rozhodnout pro jejich servery Turbo (jako jsme to udělali), které poskytují ještě vyšší rychlost.

Mezi další vynikající funkce, které získáte s A2 Hosting, patří bezplatné SSL certifikáty, ochrana HackScan, síť pro doručování obsahu Cloudflare (CDN) a zálohování dat ze serveru zpět. Agenti podpory zákazníků na A2 Hosting, známí jako Guru Crew, jsou velmi pohotoví, zdvořilí a nápomocní. V neposlední řadě nabízí A2 Hosting svou záruku vrácení peněz kdykoli.

Podívejte se na naši podrobnou recenzi A2 Hosting zde.

SiteGround

siteground-wordpress
SiteGround i nadále zapůsobit na jejich neustálé zlepšování a inovace. Specializují se na poskytování spravovaných hostingových služeb – včetně WordPress – za mnohem nižší ceny než ostatní hostitelé. To například znamená, že s WordPress získáte automatické aktualizace a zálohování dat. Ještě lepší je, že SiteGround poskytuje vlastní technologii SuperCacher, která zkracuje dobu načítání stránky a zrychluje váš web.

A SiteGround zahrnuje SSD, Cloudflare CDN a zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty. Nejlepší součástí SiteGround však může být jejich zákaznická podpora. Agenti podpory SiteGround procházejí přísným školicím programem dříve, než jim mohou pomoci zákazníci. Nikdy jsem neměl špatnou zkušenost s podporou a jejich doba odezvy patří k nejlepším.

Podívejte se na naši recenzi SiteGround zde.

WP Engine

wp-engine-wordpress
A konečně pro nejlepší spravovaný hosting WordPress doporučujeme WP Engine. Ano, cenovka je o něco vyšší. Ať už však máte osobní web WordPress nebo podnikovou aplikaci, WP Engine nabízí prvotřídně spravovaný hostingový plán, který z dlouhodobého hlediska stojí za to.

Zatímco mnoho webhostingových společností tvrdí, že jsou odborníky na WordPress, WP Engine nedělá nic jiného než WordPress. A jejich odbornost byla evidentní po celou dobu, kdy jsem byl zákazníkem. Vedoucí podpory rozhodně zná své věci a vždy se s potěšením vypořádali.

Díky hostování WP Engine je výkon vašeho webu špičkový. Kombinace jejich patentované technologie EverCache pro vyšší rychlost, denní zálohy i schopnost zálohování snímků a spravovaných aktualizací poskytují nejlepší hostovaný zážitek z hostování. Rovněž získáte pracovní prostředí pro testování změn, než je přesunete na svůj živý produkční web WordPress. A WP Engine poskytuje nejlepší funkce také pro vývojáře WordPress.

Klikněte zde pro naši podrobnou recenzi na WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector