Контрольний список хостингу WordPress

wordpress-хостинг-контрольний список


Отже, ви хочете створити власний веб-сайт WordPress? WordPress – чудовий вибір. І ви не самотні в своєму мисленні. Близько 25% всієї мережі зараз – це WordPress! Хоча ви можете отримати блог на WordPress.com, ми завжди радимо вам створити власний веб-сайт із завантаження програмного забезпечення WordPress.org. У вас буде набагато більше свободи та контролю – не кажучи вже про те, що це буде виглядати набагато професійніше.

Створити власний веб-сайт WordPress в наші дні набагато простіше. Перший крок – отримати власне доменне ім’я для вашого веб-сайту та придбати веб-хостинг. Багато хостингових компаній навіть нададуть безкоштовне доменне ім’я, коли ви підписуєтесь на їхній план хостингу. Звичайно, не всі компанії, що займаються веб-хостингом, або плани веб-хостингу з цього питання, однакові. Коли ви плануєте створити сайт WordPress, напевно є деякі функції, які ви повинні бути впевнені, включені у ваш план хостингу.

Настійно рекомендую переконатися, що наступні пункти нашого контрольного списку хостингу WordPress включені до плану придбання веб-хостингу, який ви купуєте.

Пункти контрольного списку хостингу WordPress

  • – Легка та швидка установка WordPress
  • –Автоматизовані оновлення
  • –Оптимізоване середовище кешування
  • –Проактивна безпека веб-сайтів
  • –Автоматичні щоденні резервні копії
  • – Кілька локацій центрів обробки даних
  • –Безпечні SSL-сертифікати
  • – Мережа доставки вмісту (CDN)
  • –Найменші версії PHP, що підтримуються
  • –Швидка чуйна підтримка клієнтів

Проста та швидка установка WordPress

Щоб швидко розпочати роботу та запустити, знайдіть установку WordPress одним клацанням або ще краще попередню інсталяцію WordPress при покупці хостингу.

Автоматизовані оновлення

Постійне оновлення програмного забезпечення є одним з найкращих способів захисту вашого веб-сайту від злому. За допомогою автоматичних оновлень WordPress ви можете бути впевнені, що використовуєте останню версію.

Оптимізоване середовище кешування

WordPress сам по собі не завжди є найшвидшим програмним забезпеченням. Однак якщо ви отримаєте план веб-хостингу, який включає або власну технологію кешування, або оптимізовану середовище кешування, швидкість вашого веб-сайту, безумовно, може бути покращена.

Активна безпека веб-сайтів

Оскільки безпека веб-сайту є надзвичайно важливою, завжди шукайте сканування шкідливих програм та інші активні функції безпеки.

Автоматичні щоденні резервні копії

Автоматизовані щоденні резервні копії веб-сайтів разом із безкоштовними відновленнями даних повинні бути включені до вашого хостингу WordPress. Деякі плани хостингу WordPress зберігатимуть резервні копії за останні 30 днів, що є ідеальною ситуацією.

Кілька локацій центрів обробки даних

В ідеалі ваш хост WordPress буде розташований у центрі обробки даних по всьому світу, тож ви зможете вибрати те, що вам найближче. Розташування центру обробки даних може мати певний вплив на швидкість вашого веб-сайту.

Безкоштовні сертифікати SSL

Тепер, коли Google і веб-браузери позначають веб-сайти, на яких не працює https, обов’язково потрібно реалізувати SSL / TLS зі своїм веб-сайтом WordPress. На щастя, багато компаній, що займаються хостингом WordPress, тепер пропонують безкоштовні шифрувальні SSL-сертифікати. Таким чином, тепер ви можете мати SSL з WordPress без додаткових витрат!

Мережа доставки вмісту (CDN)

Так само, як більш близьке розташування центру обробки даних може підвищити швидкість вашого веб-сайту, завдяки мережі доставки вмісту дані вашого веб-сайту можуть бути розповсюджені на різних серверах по всьому світу. Таким чином, відвідувачі вашого веб-сайту можуть отримати доступ до вашого вмісту з сервера, що знаходиться ближче до їх області, тим самим скорочуючи час завантаження сторінки.

Підтримуються останні версії PHP

Оскільки WordPress багато в чому базується на PHP, ви обов’язково переконайтеся, що ваш план хостингу WordPress містить останні підтримувані версії PHP.

Швидка чуйна підтримка клієнтів

Хоча хороша підтримка клієнтів не важлива лише для хостингу WordPress, це, безумовно, одна з найважливіших частин надійного плану хостингу WordPress. Багато хостингових компаній стверджують, що мають експертну підтримку WordPress, тому важливо заздалегідь зробити невелике дослідження. Наприклад, компанії, що займаються веб-хостингом, орієнтованими виключно на WordPress, і ті, що роблять акцент на WordPress, включаючи оптимізоване середовище WordPress та більше функцій WP, швидше за все, насправді мають фахівці WordPress для своїх служб підтримки.

Рекомендації щодо хостингу WordPress

Якщо вам потрібна допомога, щоб розпочати пошук великого хостингу WordPress, ось 3 моїх улюблених – все, що я особисто використовую!

А2 хостинг

a2-wordpress-хостинг
Простіше кажучи, A2 хостинг є видатним у всіх категоріях. На мою думку, на даний момент вони є найкращим вибором для невдалого хостингу WordPress. Почнемо з вибору місця обробки даних та попередньої інсталяції WordPress. Крім того, за допомогою A2 хостингу ви отримуєте їх оптимізоване середовище WordPress для підвищення швидкості та безпеки. Четверта надмірна мережа A2, накопичувач RAID 10 та твердотільні накопичувачі (SSD) забезпечують швидкий надійний хостинг. Ви навіть можете обрати їх Turbo-сервери (як і ми), які забезпечують ще більшу швидкість.

Деякі з інших чудових функцій, які ви отримуєте з A2 хостингом, включають безкоштовні SSL сертифікати, захист від HackScan, мережу доставки вмісту Cloudflare (CDN) та резервне копіювання даних на сервері. Агенти з обслуговування клієнтів на хостингу A2, відомому як гуру екіпажу, дуже чуйні, ввічливі та корисні. І останнє, але не менш важливе, хостинг A2 пропонує свою гарантію повернення грошей у будь-який час.

Перегляньте наш детальний огляд хостингу A2 тут.

SiteGround

siteground-wordpress
SiteGround продовжує вражати своїми постійними вдосконаленнями та інноваціями. Вони спеціалізуються на наданні послуг керованого хостингу – включаючи WordPress – за значно нижчими цінами, ніж інші хости. Це означає, що, наприклад, з WordPress, ви отримуєте автоматизовані оновлення та резервне копіювання даних. Ще краще, що SiteGround надає власну технологію SuperCacher, яка скорочує час завантаження сторінки, щоб пришвидшити ваш веб-сайт.

І SiteGround включає в себе SSD, Cloudflare CDN та безкоштовні сертифікати шифрування SSL. Однак найкращою частиною SiteGround може бути їх підтримка клієнтів. Агенти підтримки SiteGround проходять строгу навчальну програму, перш ніж їм навіть дозволять надавати допомогу клієнтам. У мене ніколи не було поганого досвіду підтримки, і час їх реакції є одним з найкращих.

Дивіться наш огляд SiteGround тут.

WP двигун

wp-engine-wordpress
Нарешті, для найкращого керування WordPress хостингом ми рекомендуємо WP Engine. Так, цінник трохи вище. Однак, чи є у вас персональний веб-сайт WordPress або корпоративна програма, WP Engine пропонує преміальний план хостингу, який у перспективі цілком вартий того.

Хоча багато веб-хостингових компаній заявляють, що є експертами WordPress, WP Engine не робить нічого, крім WordPress. І їхній досвід був очевидним протягом усього часу, коли я був замовником. Служби підтримки, безумовно, знають їхні речі та завжди були із задоволенням мати справу.

З хостингом WP Engine, продуктивність вашого веб-сайту – це вершини. Поєднання їх фірмової технології EverCache для кращої швидкості, щоденного резервного копіювання, а також можливості резервного копіювання знімків та керованих оновлень забезпечує найкращий керований досвід хостингу. Ви також отримаєте поетапне середовище для тестування змін, перш ніж перенести їх на ваш веб-сайт WordPress в реальному часі. І, WP Engine забезпечує найкращі можливості і для розробників WordPress.

Клацніть тут, щоб отримати детальний огляд WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector