Kontrolný zoznam hostenia WordPress

wordpress-hosting-kontrolný zoznam


Takže si chcete vytvoriť svoj vlastný web WordPress? WordPress je skvelá voľba. A nie ste sami vo svojom myslení. Asi 25% celého webu je teraz WordPress! Aj keď môžete získať blog na stránkach WordPress.com, vždy vám odporúčame, aby ste si zo sťahovania softvéru WordPress.org vytvorili svoj vlastný web, ktorý hosťujete. Budete mať oveľa väčšiu slobodu a kontrolu – nehovoriac o tom, že to bude vyzerať oveľa profesionálnejšie.

Vytvorenie vlastnej webovej stránky WordPress je v týchto dňoch omnoho jednoduchšie. Prvým krokom je získanie vlastného názvu domény pre váš web a zakúpenie webhostingu. Mnoho hostingových spoločností vám dokonca poskytne bezplatné doménové meno, keď sa zaregistrujete pre svoj webhostingový plán. Nie všetky webhostingové spoločnosti alebo plány webhostingu v tejto veci sú samozrejme rovnaké. Pri plánovaní vytvorenia stránky WordPress sú do plánu hosťovania určite zahrnuté niektoré funkcie, o ktorých by ste si mali byť istí.

Dôrazne odporúčame, aby ste sa ubezpečili, že nasledujúce položky v našom kontrolnom zozname hostenia WordPress sú zahrnuté v nákupnom pláne webhostingu.

Položky kontrolného zoznamu hostenia WordPress

  • – Jednoduchá a rýchla inštalácia WordPress
  • –Automované aktualizácie
  • – Optimalizované prostredie vyrovnávacej pamäte
  • –Aktívne zabezpečenie webových stránok
  • –Automatické denné zálohy
  • – Miesta viacerých dátových centier
  • – Bezplatné certifikáty SSL
  • –Centent Delivery Network (CDN)
  • – Najnovšie verzie PHP podporované
  • – Rýchla reakcia na zákaznícku podporu

Jednoduchá a rýchla inštalácia WordPress

Ak chcete pracovať rýchlo a rýchlo, pri nákupe hostingu vyhľadajte inštaláciu WordPress jedným kliknutím alebo ešte lepšiu predinštalovanie WordPress..

Automatické aktualizácie

Aktualizácia softvéru je jedným z najlepších spôsobov ochrany vášho webu pred napadnutím. Vďaka automatickým aktualizáciám WordPress môžete mať istotu, že používate najnovšiu verziu.

Optimalizované prostredie vyrovnávacej pamäte

Samotný WordPress nie je vždy najrýchlejšou softvérovou aplikáciou. Ak však získate plán webhostingu, ktorý obsahuje buď proprietárnu technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte alebo optimalizované prostredie ukladania do vyrovnávacej pamäte, rýchlosť vášho webu sa môže určite zlepšiť..

Proaktívna bezpečnosť webových stránok

Pretože bezpečnosť webových stránok je životne dôležitá, vždy vyhľadajte skenovanie škodlivého softvéru a ďalšie aktívne funkcie zabezpečenia.

Automatické denné zálohy

Súčasťou hostenia WordPress by malo byť automatické zálohovanie denných webových stránok spolu s bezplatným obnovovaním údajov. Niektoré hostingové plány programu WordPress uchovajú zálohy za posledných 30 dní, čo je ideálna situácia.

Viac miest dátového centra

V ideálnom prípade bude váš hostiteľ WordPress mať umiestnenia dátových centier po celom svete, takže si budete môcť vybrať tú, ktorá je vám najbližšia. Poloha dátového centra môže mať jednoznačný vplyv na rýchlosť vášho webu.

Certifikáty SSL zadarmo

Teraz, keď spoločnosť Google a webové prehliadače označujú webové stránky, na ktorých nie je spustený protokol https, je nevyhnutné implementovať protokol SSL / TLS do svojho webu WordPress. Našťastie mnoho spoločností poskytujúcich hosting WordPress teraz ponúka bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. Takže teraz môžete mať SSL s WordPress bez ďalších nákladov!

Sieť na doručovanie obsahu (CDN)

Rovnako ako bližšie umiestnenie dátového centra môže zvýšiť rýchlosť vašich stránok, so sieťou na doručovanie obsahu môžu byť vaše údaje o webe rozložené na rôznych serveroch po celom svete. Návštevníci vašich webových stránok tak môžu pristupovať k vášmu obsahu zo servera bližšie k svojej oblasti, čím sa znižuje čas načítania stránky.

Podporované najnovšie verzie PHP

Pretože WordPress je zväčša založený na PHP, mali by ste sa určite uistiť, že váš hostingový plán WordPress obsahuje najnovšie podporované verzie PHP.

Rýchla reakcia na zákazníka

Aj keď dobrá podpora zákazníkov nie je pre hosting WordPress len dôležitá, je to určite jedna z kritických častí solídneho plánu hostenia WordPress. Mnoho hostingových spoločností tvrdí, že má odbornú podporu WordPress, preto je dôležité urobiť malý prieskum vopred. Napríklad spoločnosti poskytujúce webhosting, ktoré sa zameriavajú výlučne na WordPress, a tie, ktoré zdôrazňujú WordPress zahrnutím optimalizovaného prostredia WordPress a ďalších funkcií WP, majú s väčšou pravdepodobnosťou skutočne odborníkov na WordPress na svojich podporných pracovníkoch..

Odporúčania hostenia WordPress

Ak potrebujete pomoc pri hľadaní skvelého hostiteľa programu WordPress, tu sú 3 moje obľúbené položky, z ktorých všetky osobne používam!

Hosting A2

a2-WordPress-hosting
Jednoducho povedané, A2 Hosting je vynikajúci v každej kategórii. Podľa môjho názoru sú v súčasnosti tou najlepšou voľbou pre nespravovaný hosting WordPress. Začnime výberom umiestnenia dátového centra a predinštalovaním WordPress. S A2 Hosting tiež získate optimalizované prostredie WordPress pre vyššiu rýchlosť a bezpečnosť. Redundantná sieť A2, úložisko RAID 10 a disky SSD zabezpečujú rýchly a spoľahlivý hosting. Môžete sa dokonca rozhodnúť pre ich servery Turbo (ako sme to urobili), ktoré poskytujú ešte vyššiu rýchlosť.

Medzi ďalšie vynikajúce funkcie, ktoré získate pri hostovaní A2, patria bezplatné certifikáty SSL, ochrana HackScan, sieť na doručovanie obsahu Cloudflare (CDN) a zálohovanie dát na serveri. Agenti zákazníckej podpory na A2 Hosting, známy ako Guru Crew, sú veľmi pohotoví, zdvorilí a nápomocní. V neposlednom rade A2 Hosting ponúka kedykoľvek záruku vrátenia peňazí.

Pozrite sa na našu podrobnú recenziu hostenia A2 tu.

SiteGround

Siteground-wordpress
SiteGround naďalej zapôsobí na svoje neustále zlepšenia a inovácie. Špecializujú sa na poskytovanie spravovaných hostingových služieb – vrátane WordPress – za oveľa nižšie ceny ako ostatní hostitelia. To znamená, že napríklad s programom WordPress získate automatické aktualizácie a zálohy dát. Ešte lepšie je, že SiteGround poskytuje svoju proprietárnu technológiu SuperCacher, ktorá skracuje čas načítania stránky a zrýchľuje vaše webové stránky..

SiteGround obsahuje SSD, Cloudflare CDN a bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. Avšak najlepšou súčasťou programu SiteGround môže byť ich zákaznícka podpora. Agenti podpory spoločnosti SiteGround prechádzajú prísnym školiacim programom skôr, ako im môžu pomôcť zákazníci. Nikdy som nemal zlé skúsenosti s podporou a ich časy odozvy patria medzi najlepšie.

Pozrite si našu recenziu lokalityGround tu.

WP Engine

wp-motor-wordpress
Nakoniec vám odporúčame WP Engine, aby ste zaistili čo najlepšie spravovanie hostenia WordPress. Áno, cenovka je o niečo vyššia. Či už však máte osobný web WordPress alebo podnikovú aplikáciu, WP Engine ponúka prémiový riadený hostingový plán, ktorý z dlhodobého hľadiska stojí za to.

Zatiaľ čo mnoho spoločností poskytujúcich webhosting tvrdí, že sú odborníkmi na WordPress, WP Engine nerobí nič iné ako WordPress. A ich odbornosť bola zrejmá po celú dobu, keď som zákazníkom. Podporný personál rozhodne pozná svoje veci a vždy sa s radosťou vysporiadal.

Vďaka hosťovaniu služby WP Engine je výkonnosť vašich webových stránok najvyššia. Kombinácia ich patentovanej technológie EverCache pre vyššiu rýchlosť, denné zálohovanie, ako aj schopnosť zálohovania snímok a spravované aktualizácie poskytujú najlepšie spravované hosťovanie. Takisto získate pracovné prostredie na testovanie zmien pred tým, ako ich presuniete na svoju živú produkčnú stránku WordPress. A WP Engine poskytuje tie najlepšie funkcie aj pre vývojárov WordPress.

Kliknutím sem zobrazíte podrobnú recenziu programu WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector